תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 61
    הצטרף בתאריך
    11.10.2014
    עיר
    ירושלים

היי,
    אחרי תקופה קצרה ששרת הInvited נפתח שמתי לב שהשרת מלא בשחקני Invited רק בסופי שבוע ולפעמים בערבים, לכן אני מנסה לשנות טיפה את המוד כך שהשרת יהיה מלא כמעט כל הזמן.

כרגע אפשר להיכנס עד 9 שחקנים שהם לא בקבוצת הInvited לשרת, ברגע שהשרת נמצא במצב של 9/10 ושחקן Invited נכנס לשרת השחקן ששיחק הכי קצת זמן בשרת (הכי חדש) שהוא לא Invited יקבל קיק מהשרת, או בקצרה Slot Reservation, בינתיים גישות הKick יישארו לשחקני הInvited.

בנוסף התווספה הפקודה !invited שתפתח תפריט שמראה את כל השחקנים המחוברים שהם Invited.

כפי שאתם רואים השרת אינו קבוע והוא יכול להשתנות אם יש לכם רעיונות לשיפור אל תתביישו לפרסם אותם פה.
    עם בוסטד יהיה יותר טוב
    בוסטד יביא שקט לרחוב
    בוסטד יגרום לקהילה לחייך
    עידן דיין aka פוסיל

הצטרף בתאריך
    23.02.2015
    "השחקן ששיחק הכי קצת זמן בשרת (הכי חדש) שהוא לא Invited יקבל קיק מהשרת"
    מה הרעיון מאחורי זה? למה שלא זה ששיחק הכי הרבה זמן יקבל קיק?

הצטרף בתאריך
    11.10.2014
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Djenthead
    "השחקן ששיחק הכי קצת זמן בשרת (הכי חדש) שהוא לא Invited יקבל קיק מהשרת"
    מה הרעיון מאחורי זה? למה שלא זה ששיחק הכי הרבה זמן יקבל קיק?
    כי הוא השחקן "שדאג" למלא את השרת, קל להיכנס לשרת כאשר השרת הוא 8/10 אבל קשה מאוד להיכנס לשרת שהוא 0/10
    עם בוסטד יהיה יותר טוב
    בוסטד יביא שקט לרחוב
    בוסטד יגרום לקהילה לחייך
    עידן דיין aka פוסיל

הצטרף בתאריך
    08.06.2013
    הכי פשוט זה להזמין עוד אנשים לקבוצה בסטים.

הצטרף בתאריך
    10.05.2015
    נכתב במקור על ידי Ofir_Gal

היי,
    אחרי תקופה קצרה ששרת הInvited נפתח שמתי לב שהשרת מלא בשחקני Invited רק בסופי שבוע ולפעמים בערבים, לכן אני מנסה לשנות טיפה את המוד כך שהשרת יהיה מלא כמעט כל הזמן.

כרגע אפשר להיכנס עד 9 שחקנים שהם לא בקבוצת הInvited לשרת, ברגע שהשרת נמצא במצב של 9/10 ושחקן Invited נכנס לשרת השחקן ששיחק הכי קצת זמן בשרת (הכי חדש) שהוא לא Invited יקבל קיק מהשרת, או בקצרה Slot Reservation, בינתיים גישות הKick יישארו לשחקני הInvited.

בנוסף התווספה הפקודה !invited שתפתח תפריט שמראה את כל השחקנים המחוברים שהם Invited.

כפי שאתם רואים השרת אינו קבוע והוא יכול להשתנות אם יש לכם רעיונות לשיפור אל תתביישו לפרסם אותם פה.
    כל הכבוד אופיר!!! ^_^

הצטרף בתאריך
    31.03.2016
    נכתב במקור על ידי Xivi
    הכי פשוט זה להזמין עוד אנשים לקבוצה בסטים.
    שיזמין
    שחקנים
    שמגיעים
    לאנשהו
    עם
    תוצאות
    במסגרות
    מסויימות

מראה להדר בוקו נו פיקו
    לאחר 20 דקות
    ra1nbae=DD: אני לא מרגיש טוב
    ra1nbae=DD: ביי
    ra1nbae=DD is now Away.

הצטרף בתאריך
    27.08.2014
    עיר
    תל אביב

היי,

אולי אפשר לעשות שבכל קבוצה יש הגבלה עד 2 שחקנים invited?

הצטרף בתאריך
    11.10.2014
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי yoad5
    אולי אפשר לעשות שבכל קבוצה יש הגבלה עד 2 שחקנים invited?
    אתה יכול לפרט יותר?
    עם בוסטד יהיה יותר טוב
    בוסטד יביא שקט לרחוב
    בוסטד יגרום לקהילה לחייך
    עידן דיין aka פוסיל

הצטרף בתאריך
    27.02.2016
    נכתב במקור על ידי sekki2k
    שיזמין
    שחקנים
    שמגיעים
    לאנשהו
    עם
    תוצאות
    במסגרות
    מסויימות
    3FFWWAT?

הצטרף בתאריך
    31.03.2016
    נכתב במקור על ידי sergushiJESUS
    3FFWWAT?
    ;dddddddddd

מראה להדר בוקו נו פיקו
    לאחר 20 דקות
    ra1nbae=DD: אני לא מרגיש טוב
    ra1nbae=DD: ביי
    ra1nbae=DD is now Away.

הצטרף בתאריך
    14.07.2015
    עיר
    ברוקלין, ניו יורק
    כל הכבוד על השינוי
    אלו קוצי ארץ ישראל

הצטרף בתאריך
    27.08.2014
    עיר
    תל אביב
    אתה יכול לפרט יותר?
    אני מתכוון לזה שבכל קבוצה יהיה הגבלה עד 2 שחקני invited כדי שיהיה מקום גם לשחקנים רגילים
    חוץ מזה זה יכול גם לשמש לעוד משהו
    במידה ויש 2 שחקני invited ו3 רגילים בקבוצה ואחד משחקני invited יעשה vote kick אם שני שחקני invited מאשרים השחקן עף,אם נגד הקיק של 3 שחקנים רגיל ורק אחד invited השחקן לא יעוף ואם יש 2 שחקני invite שהצביעו בעד הקיק השחקן יקבל קיק...
    זה קצת מסובך אשמח להסביר לך יותר בהודעה פרטית אם תרצה

הצטרף בתאריך
    11.10.2014
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי yoad5
    אני מתכוון לזה שבכל קבוצה יהיה הגבלה עד 2 שחקני invited כדי שיהיה מקום גם לשחקנים רגילים
    חוץ מזה זה יכול גם לשמש לעוד משהו
    במידה ויש 2 שחקני invited ו3 רגילים בקבוצה ואחד משחקני invited יעשה vote kick אם שני שחקני invited מאשרים השחקן עף,אם נגד הקיק של 3 שחקנים רגיל ורק אחד invited השחקן לא יעוף ואם יש 2 שחקני invite שהצביעו בעד הקיק השחקן יקבל קיק...
    זה קצת מסובך אשמח להסביר לך יותר בהודעה פרטית אם תרצה
    השרת מיועד לשחקני הInvited אין סיבה שנגביל אותם, שחקנים שהם לא Invited מקבלים את המותרות להיכנס לשרת ולא מקבלים שם יחס כשחקן Invited.
    עם בוסטד יהיה יותר טוב
    בוסטד יביא שקט לרחוב
    בוסטד יגרום לקהילה לחייך
    עידן דיין aka פוסיל

הצטרף בתאריך
    06.10.2011
    עיר
    ירושלים
    יש הרבה שחקנים שמגיע להם ( אני אחד מהם ) להכנס לקבוצה בסטים ולשרת אבל מה לעשות שהאדמין לא מכיר אותנו
    זה הופך משרת של הקהילה לשרת פרטי של המנהל כאן

הצטרף בתאריך
    11.10.2014
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי SENCORE
    יש הרבה שחקנים שמגיע להם ( אני אחד מהם ) להכנס לקבוצה בסטים ולשרת אבל מה לעשות שהאדמין לא מכיר אותנו
    זה הופך משרת של הקהילה לשרת פרטי של המנהל כאן
    אחד הקריטריונים של להתקבל לקבוצה הוא להיות מונסה ברטייקס ואדון Sencore אתה היית בשרתי הרטייקס של Vgames כ6 שעות בסה"כ, כאשר יש אנשים ששהו בשרתים כ15 ימים אז תעשה את החושבים לבד, תאמין לי כל אחד שפונה אלי ואני חושב שמגיע לו הזמנה מקבל אותה, אתה יכול לשאול המון אנשים מהקבוצה הרבה משם לא מכירים אותי והכוונה שלי היא לא לעשות שרת פרטי כי את זה כבר יש לי.
    עם בוסטד יהיה יותר טוב
    בוסטד יביא שקט לרחוב
    בוסטד יגרום לקהילה לחייך
    עידן דיין aka פוסיל

הצטרף בתאריך
    06.10.2011
    עיר
    ירושלים
    אחד הקריטריונים של להתקבל לקבוצה הוא להיות מונסה ברטייקס ואדון Sencore אתה היית בשרתי הרטייקס של Vgames כ6 שעות בסה"כ, כאשר יש אנשים ששהו בשרתים כ15 ימים אז תעשה את החושבים לבד, תאמין לי כל אחד שפונה אלי ואני חושב שמגיע לו הזמנה מקבל אותה, אתה יכול לשאול המון אנשים מהקבוצה הרבה משם לא מכירים אותי והכוונה שלי היא לא לעשות שרת פרטי כי את זה כבר יש לי.
    לא ידעתי שמודדים שחקן לפי כמות השעות שהוא משחק..
    כמו שאתה אומר "אם אני חושב שמגיע לו" מאיפה אתה יודע את זה?.. אף פעם לא שיחקתי איתך או הייתי איתך באותו שרת
    אבל באותה דוגמא עזוב אותי כרגע
    יש הרבה שחקנים שאין להם את ה"15 ימים" האלה לשחק כדי שתשלח להם הזמנה שהם הרבה יותר טובים פשוט אתם לא מכירים אותם..

אז מה שאני בא להגיד לך בעצם זה שאתה הולך לפי השם שאתה מכיר ולא אם מישהו טוב או לא טוב וחבל מאוד

הצטרף בתאריך
    10.05.2015
    נכתב במקור על ידי SENCORE
    לא ידעתי שמודדים שחקן לפי כמות השעות שהוא משחק..
    כמו שאתה אומר "אם אני חושב שמגיע לו" מאיפה אתה יודע את זה?.. אף פעם לא שיחקתי איתך או הייתי איתך באותו שרת
    אבל באותה דוגמא עזוב אותי כרגע
    יש הרבה שחקנים שאין להם את ה"15 ימים" האלה לשחק כדי שתשלח להם הזמנה שהם הרבה יותר טובים פשוט אתם לא מכירים אותם..

אז מה שאני בא להגיד לך בעצם זה שאתה הולך לפי השם שאתה מכיר ולא אם מישהו טוב או לא טוב וחבל מאוד
    גבר הוא דיבר איתך על A ואתה מתווכח איתו על B

הוא לא אמר שאתה לא טוב, הוא אמר שיש שחקנים שעד עכשיו השקיעו זמן בלתי ישוער לתוך השרתים האלה ומגיע להם כפרס להיות Invited, הקבוצה הזאת היא לא להראות:" הנה אני שחקן טוב".."הנה אני מוכר בקהילה"...
    וכו'

אז בוא תגיד לי למה אתה אדוני שלא ראיתי אותך פעם אחת בשרתי הריטייק(והרבה יעידו שהייו ימים שהייתי מבלה שם ברצף) מגיע להיכנס לשם??

יש כבר קבוצה בסטים שנקראת Vgames INVITED לא של הריטייקים, ושם זה באמת שחקנים שהם הטופ בקהילה שלא אתה אדוני ולא אני וכנראה רוב האנשים שלא שם מגיעים לרמה שלהם(יש שחקנים טובים שלא הוזמנו אבל זה לא אנחנו ותאמין לי)

בקיצור תשים לב על מה אתה מדבר ומה עונים לך,אני לא פה אומר שאתה לא שחקן טוב וגם אני לא מכיר אותך,אבל כן לא השקעת מזמנך בשרת הריטייק....(מקווה שהבנת את הנקודה)

יש משפט שאינני זוכר בדיוק איך הוא הולך אסל זה בערך ככה: יהללך זר ולא פיך(משהו כזה אבל העיקרון הוא אחד לאחד)

אל תגיד שאתה טוב אלא שאחרים יגידו שאתה טוב כי אין השף יכול להעיד על עיסתו מה שנקרא. .

ויש אנשים שקוראים את המשפט: יפארך זר ולא,פיך

יעני אם אין זר שיפאר אותך תפאר את עצמך במשפט המדויק זה מתחבר אבל פה לא כל כך אבל הבנת את הנקודה.
    נערך לאחרונה על ידי FraGinsToN; 31.10.2016 בשעה 07:36.

הצטרף בתאריך
    12.03.2016
    אני חושב שמגיע לי להיות ב RETKE INVITED וגם לקבוצה שלי
    אבל לא מכניס אותנו מבחינת שעות ברייטיק תאמין לי שיש לי יותר מדי אפילו וגם הישגים וים שם שחקים ב INVITED לדעתי חוץ מזה שהם אחלה גברים מבחינת שעות ב רייטיק כמו שאתה אומר או מבחינת הישגים אין להם בכלל...

ואם אתה לא מוכן להכניס עדיין אפשר לדעת את הסיבה בפרטי ? תודה

הצטרף בתאריך
    27.08.2014
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי FraGinsToN
    גבר הוא דיבר איתך על A ואתה מתווכח איתו על B

הוא לא אמר שאתה לא טוב, הוא אמר שיש שחקנים שעד עכשיו השקיעו זמן בלתי ישוער לתוך השרתים האלה ומגיע להם כפרס להיות Invited, הקבוצה הזאת היא לא להראות:" הנה אני שחקן טוב".."הנה אני מוכר בקהילה"...
    וכו'

אז בוא תגיד לי למה אתה אדוני שלא ראיתי אותך פעם אחת בשרתי הריטייק(והרבה יעידו שהייו ימים שהייתי מבלה שם ברצף) מגיע להיכנס לשם??

יש כבר קבוצה בסטים שנקראת Vgames INVITED לא של הריטייקים, ושם זה באמת שחקנים שהם הטופ בקהילה שלא אתה אדוני ולא אני וכנראה רוב האנשים שלא שם מגיעים לרמה שלהם(יש שחקנים טובים שלא הוזמנו אבל זה לא אנחנו ותאמין לי)

בקיצור תשים לב על מה אתה מדבר ומה עונים לך,אני לא פה אומר שאתה לא שחקן טוב וגם אני לא מכיר אותך,אבל כן לא השקעת מזמנך בשרת הריטייק....(מקווה שהבנת את הנקודה)

יש משפט שאינני זוכר בדיוק איך הוא הולך אסל זה בערך ככה: יהללך זר ולא פיך(משהו כזה אבל העיקרון הוא אחד לאחד)

אל תגיד שאתה טוב אלא שאחרים יגידו שאתה טוב כי אין השף יכול להעיד על עיסתו מה שנקרא. .

ויש אנשים שקוראים את המשפט: יפארך זר ולא,פיך

יעני אם אין זר שיפאר אותך תפאר את עצמך במשפט המדויק זה מתחבר אבל פה לא כל כך אבל הבנת את הנקודה.
    fraginston to invited!

הצטרף בתאריך
    12.03.2016
    נכתב במקור על ידי FraGinsToN
    אם אני לא טועה ra1nbow בקבוצה של הריטייקים לא?
    אף אחד אצלנו

הרשמה