תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    28.05.2009
    עיר
    שערי תקווה
    שלום לצוות וקהילת VGAMES ויגיימס. אני דומיניק, שחקן בקהילה ללא תפקיד. עשיתי גאטר בגאטר בוט 1 בתאריך 19.10 בשעה 2:47 בלילה. הגאטר היה במפה de_train והאדמין של הגאטר שמו היה naorjkA, במהלך הגאטר הוא לא הפסיק לדבר ולאיים על שחקנים, באיזשהו שלב אמרתי לו סתום תפה כבר אז הוא אומר לי ואני מצטט אותו מילה במילה. "מחר אני מעיף אותך מהקהילה הזאת, אתה יכול גם להקליט אותי". אמרתי לו שאני רוצה לראות את זה ולאחר מכן מישהו נתן לו TF (Team Flash) בגאטר והוא אמר לו ושוב אני מצטט " עוד פלאש כזה ואני דופק לך קיק מהגאטר", אני שכבר התעצבנתי מזה שהוא עף על עצמו, אמרתי לו סתום תפה המסריח שלך כבר ותן לשחק, ונאור החמוד בתגובה נתן לי קיק ובאן.
    עכשיו אני מכיר פה חלק מהמנהלים הראשיים במציאות ולא משנה שמות, וואלה הדבר הראשון שעלה לי לראש זה להשתגע עליו, אבל החלטתי באמת להעלות את זה לכאן כדי שכל הצוות והקהילה תראה איזה אנשים מגיעים פה לדרגה שהיא יחסית לא נמוכה (סניור), ובמקום לשמש דוגמא אישית לעוד מריץ שאיתנו בקבוצה, הוא בוחר להתנהג ככה. לפי דעתי זה עצוב.
    חשוב להגיד שכמובן שיש לי רקורד של כל אותו גאטר (עד הבאן) וברקורד ניתן לראות שלא עברתי על שום חוק בחוקי הקהילה. לא TK לא קללות בצ'אט לא יצאתי ולא כלום.

מצפה שאותו בן אדם יטופל והבאן שלי יורד.
    הניק שלי במירק הוא
    c5-dominic
    סטים איידי - STEAM_0:1:183255179
    האנשים שהיו איתי בגאטר ואני מאמין שאם יש להם כנות והם לא מפחדים מלוזרים כאלה שמנצלים את הגישות שלהם מוזמנים להגיב כאן.
    בכל אופן אותו מריץ שהיה איתי בקבוצה היה Oscar11

קישור להורדת הרקורד : לחצו כאן.
    המשך לילה מעולה,
    דומיניק.

*עריכה : לאחר פתיחת האשכול בדקתי וראיתי שאני לא ברשימת הבאנים, בכל אופן שניסיתי להיכנס לגאטר זה רשם לי שאני בבאן.
    נערך לאחרונה על ידי beggiN; 19.10.2016 בשעה 03:26.
    dominic

הצטרף בתאריך
    28.10.2010
    בהנחה שכל מה שרשמת נכון, אתה בהחלט צודק, התנהגות לא ראויה מאותו איש צוות.
    אני אעביר לכאן את הגורמים הרלוונטים שיטפלו בזה כמה שיותר מהר.

בכל אופן, מה שחשוב זה שאתה כרגע לא בבאן ויכול לשחק.
    בברכה,
    בן - bentzie

הצטרף בתאריך
    23.12.2014
    עיר
    לא מספר
    הנושא בטיפול, כל דבר תוכל לפנות אליי
    VG|GOODLYZ.

הצטרף בתאריך
    05.11.2010
    לאחר בירור בנושא עם שתי הצדדים , וצפיה ברקורד. נאור קיבל אזהרה ביוזר . תודה רבה לך על הפניה ומצטערים על המקרה =]
    בברכה,
    סגן מנהל קהילת Vgames 1.6
    Gabz.

הרשמה