תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    18.05.2016
    עיר
    עכו
    ברוכים הבאים למדריך למתחילים במשחק League Of Legends!
    אז בואו ונתחיל!
    המשחק יצא בשנת 2009 ע"י חברת Riot Games, המשחק מונה כ131 דמויות ממגוון רחב של תפקידים(נכון ל8/6/2016 לאחר יציאת הדמות Taliyah).
    League of legends הוא משחק שפותח ע"י יוצריו של המשחק Dota וכיום league of legends הוא אחד המשחקים הכי מצליחים ברשת.
    מה שמבדיל את לול (קיצור של league of legends) משאר המשחקים הוא שהרמה במשחק אינה משנה כלל, מה שזה אומר שכל משחק מתחיל מרמה 1 ועליך להשיג כסף חפצים וסקילים תוך כדי משחק אחד מה שהופך את המשחק לנוח וללא אפליות.
    לכל משתמש קוראים Summoner , כל משתמש יכול להגיע עד לרמה 30 ורק ברמה הזאת הוא יכול לשחק בליגה של הגדולים, בכל משחק שאתם משחקים אתם יכולים להגיע עד רמה 18 מה שנותן רמה 3 לכל הסקילים, מלבד דמויות מסוימות שמגיעים עם סקיל נוסף שאתם יכולים להשתמש בו על ההתחלה .
    בשנת 2016 בוצעו המון שיפורים ויזואלים של המשחק מה שנותן למשתמשים חוויה יוצאת דופן!
    טוב אז איך אני מתחיל לשחק אתם שואלים?
    אתר ראשי
    הרשמה
    הורדה
    דמויות
    חפצים
    ההתקנה היא פשוטה ומתבצעת ע"י לאנצ'ר, כמו רוב המשחקים שאתם מכירים כך שאין צורך להרחיב.
    טוב אז בואו נתחיל עם היכרות בסיסית,
    בהתחלה של המשחק אתם תבצעו Tutorial מה שילמד אותכם בקצרה על המשחק, לאחר שתסיימו את הTutorial תשחקו קבוצה של 5V5 נגד בוטים בשביל ההתחלה.
    בכל תחילת משחק אתם תבחרו את המקום בו אתם תשחקו במפה שנקראת Summoners Rift שהיא המפה של 5V5 יש 3 מקומות בהם תוכלו לשחק הם נקראים "Lane" – בעברית "קו". במפה זו יש 3 קוים
    א. קו תחתון – Bot Lane
    ב. קו אמצעי – Mid Lane
    ג. קו עליון – Top Lane
    ד. כשתגיעו לרמה מסוימת תכירו את הג'ונגל - “Jungle”.
    כך זה נראה :

יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת:
    1) Turret – לכל קבוצה יש מגדלים שמגנים על הבסיס, רק לאחר שעברתם את כל הדרך תוכלו להשמיד את הבסיס וכך לנצח את המשחק.

2)Inhibitor - עליו מגנים 1 Turrets לייזר לאחר השמדת הInhibitor יתבצע זימון של מיניונים חזקים יותר ועמידים יותר והם נקראים Super Minions.

3)Super Minions - לאחר שהשמדנו את הInhibitor יגיעו Minions חזקים יותר ועמידים יותר והם נראים כך:

4)Nexus – לב הליבה של הבסיס, לאחר שהשמדתם Inhibitor תוכלו להתקדם הלאה שם יחכו לכם שני Torrets שמגנים עליו, לאחר שתשמידו את הNexus תנצחו את המשחק.

בהמשך אני אעלה סרטון הסבר קצת על המשחק .
    כל הזכויות שמורות לLOL Vgames!
    זה מדריך שעשיתי לבד ותמונות שאני עיצבתי וערכתי .
    נערך לאחרונה על ידי PentAnubis; 15.06.2016 בשעה 17:24.

מנהל קהילת League Of Legends Vgames

הצטרף בתאריך
    20.12.2007
    עיר
    מודיעין
    Illaoi אהה?

הצטרף בתאריך
    18.05.2016
    עיר
    עכו
    אחת הדמויות

מנהל קהילת League Of Legends Vgames

הצטרף בתאריך
    18.03.2016
    מדריך מדהים!!

הצטרף בתאריך
    11.06.2016
    מדריך מעולה תודה

הצטרף בתאריך
    25.07.2016
    תודה רבה! עזרת!

הצטרף בתאריך
    25.07.2016
    מדריך טוב

הצטרף בתאריך
    11.04.2016
    נעים ולנעומי

הצטרף בתאריך
    12.04.2016
    איזה מלך, תודה רבה

הצטרף בתאריך
    12.04.2014
    עיר
    חיפה
    תאמת, אני אחד שתמיד אמרו לו שלול זה חרא ולול זה לא טוב ולא כיף... ככה גם אני חשבתי.
    באיזשהו שלב הגעתי למצב שהיו לי משחקים שהתחילו לשעמם אותי... לא החלפתי אותם.
    נכנסתי פתאם ללול כשלא ידעתי כלום ועם המחשבה שזה חרא.
    המדריך הזה מצוין, קראתי מדריך באנגלית שהסביר את אותו הדבר וגם על ה- Champions, באיזה שבועיים מצאתי את עצמי עם 5 צ'מפיונים .
    המשחק הכי מושך ששיחקתי בו מאז קונטר גו.

הרשמה