תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 40
    הצטרף בתאריך
    17.07.2015
    עיר
    KM/H

Rakkaudesta Lajiin 16-10 gods

מועד הטורניר:
    תאריך: 02/06/2016
    שעה: 20:30
    מכסת קבוצות: 8

מפות הטורניר:
    de_infernew - בתים.
    de_cbble - חצי גמר.
    de_train - גמר.

המשחקים ייקבעו ע"י מריץ הטורניר בצורה רנדומלית, כלומר הגרלה. אין לערר על שיקולו או לבקש להתחרות נגד קבוצה שונה ממה נקבע.

שרת דיבור מסוג TeamSpeak:
    קבוצה אשר צריכה חדר בשרת דיבור, יכולה לבקש מאחד המנהלים כחצי שעה לפני תחילת הטורניר. שרת הדיבור הרשמי של הקהילה: ts.vgames.co.il:9604

רק לידר הקבוצה יוכל לראות את IP של השרת ואת הסיסמא.
    *הפרטים נמצאים בטבלה בראש הדיון:

נערך לאחרונה על ידי despez; 02.06.2016 בשעה 22:56.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2011
    פשוט עצוב שככה זה מתנהל.
    נערך לאחרונה על ידי jAGUAR_; 02.06.2016 בשעה 22:59.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2009
    נכתב במקור על ידי jAGUAR_
    פשוט עצוב שככה זה מתנהל.
    ממש עצוב שאדמין מנצל את הגישות שלו בשביל לזרז נצחון
    לא פונה אלייך ספציפית אני פונה אל TALCO שניצל את ההשפעה שלו שהיא יותר גבוהה משל NOAMS והוא העביר לו פקודות שונות
    שים לב לחוק שאומר שבמקרה ששחקן מתנתק זמן הפאוז הוא 5 דקות בדיוק והוא לא התנתק הוא היה בפנים אז בינינו אתם אמורים להיות פסולים על כך שאדמין ניצל את הגישות שלו בשביל "לזרז" לכם נצחון

11. שחקן שיצא יהיה לקבוצתו 5 דקות הפסקה במידה ויעברו 5 הדקות, הקבוצה תבחר בין להמשיך לשחק עם 4 שחקנים או לפרוש ולתת נצחון טכני ליריב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2011
    נכתב במקור על ידי Lopido
    ממש עצוב שאדמין מנצל את הגישות שלו בשביל לזרז נצחון
    לא פונה אלייך ספציפית אני פונה אל TALCO שניצל את ההשפעה שלו שהיא יותר גבוהה משל NOAMS והוא העביר לו פקודות שונות
    שים לב לחוק שאומר שבמקרה ששחקן מתנתק זמן הפאוז הוא 5 דקות בדיוק והוא לא התנתק הוא היה בפנים אז בינינו אתם אמורים להיות פסולים על כך שאדמין ניצל את הגישות שלו בשביל "לזרז" לכם נצחון

11. שחקן שיצא יהיה לקבוצתו 5 דקות הפסקה במידה ויעברו 5 הדקות, הקבוצה תבחר בין להמשיך לשחק עם 4 שחקנים או לפרוש ולתת נצחון טכני ליריב.

לא אכפת לי מי היה אמור להיות פסול ומי לא, אני ביקשתי שיעשו ריפליי לראונד (התשובה שקיבלתי היא "אין אי אפשר אתה לא מבין?????????????"), ניסיתי לדבר עם אופיר ולא ענה לי, כשביקשתי לעבור אליכם לחדר להסביר לכם מה שאמרו לי התחילו לעשות עלי פוזות.
    מה שקרה במשחק מההתחלה ועד הסוף היה גועל נפש, פשוט שימו את זה מאחוריכם. אין כל כך מה לעשות עם זה עכשיו..
    אני אישית יצאתי מהמשחק ולא הייתי מוכן לחזור ולשחק למרות שביקשו ממני, כשיצאתי ביקשתי שיתנו לכם ניצחון טכני ושאני לא מתכוון לשחק.
    פשוט עצוב שככה זה מתנהל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2016
    לא אכפת לי מי היה אמור להיות פסול ומי לא, אני ביקשתי שיעשו ריפליי לראונד (התשובה שקיבלתי היא "אין אי אפשר אתה לא מבין?????????????"), ניסיתי לדבר עם אופיר ולא ענה לי, כשביקשתי לעבור אליכם לחדר להסביר לכם מה שאמרו לי התחילו לעשות עלי פוזות.
    מה שקרה במשחק מההתחלה ועד הסוף היה גועל נפש, פשוט שימו את זה מאחוריכם. אין כל כך מה לעשות עם זה עכשיו..
    אני אישית יצאתי מהמשחק ולא הייתי מוכן לחזור ולשחק למרות שביקשו ממני, כשיצאתי ביקשתי שיתנו לכם ניצחון טכני ושאני לא מתכוון לשחק.
    פשוט עצוב שככה זה מתנהל.
    אני ראיתי את המשחק דרך ה GOTV

ומה שקרה היה בזיון ודרך אגב אחלה CTSide היה לך

MorEe ביקש PAUSSE ל5דקות talco עשה Unpause בעצמו בעזרת הגישות
    הם החזירו חיכיתם 5 דקות ואז התחלתם

הם עשו לו נייף שהיה AFK

SABAKERAH ביקש להביא לו קיק
    ו QEQX רשם לא משנה

DENVI : רשם בצאט 'your prob'
    MOREE חזר וענה בצאט 'your prob?'

ואחרי 3שניות TALCO הביא לו קיק

ואז הם לא היו מוכנים לעשות שיחזור לראונד
    והפסילו אותם טכנית

( יצאת גבר במה שאמרת להם שמעתי )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2016
    תודה שננתם לנו לנצל תpause שלנו. נתתם לי קיק שהייתי אייפיקי לכמה ראונדים בגלל ש לא נתנו לנו את הפאוז שלנו ופתאום אחרי זה שאני חוזר כבר רשמתי בצאט טלקו נותן לי קיק מהסרבר ואז בא לטיים ספיק ואומר שזה רשום בחוקים ואז מביא לנו את זה "<22:49:31> "talco": ‎ג€«חקן שיצא יהיה לקבוצתו 5 דקות הפסקה במידה ויעברו 5 הדקות, הקבוצה תבחר בין להמשיך לשחק עם 4 שחקנים או לפרוש ולתת נצחון טכני ליריב.ג€¬‎" רק חבל שהאדמין שאחראי לא קורא את החוקים כי רשום "שחקן שיצא לקבוצתו" לא הייתה שום סיבה לתת לי קיק. והוא עוד אומר שאי אפשר להחזיר אחורה חבל שהייתי אדמין בוי גיימס ואפשר להחזיר אחורה כי הם משקרים גם וזה הדבר הכי לא יפה שקרה פה. לא כולנו יושבים על הקונטר 24.7 ולפעמיים אפשר להתחשב 10 דק בבן אדם למרות שיש את זה בחוקים. החוקים גם אומרים שיש רבע שעה להיכנס חבל שאנחנו חיכינו 25 דק כי אדון טלקו אדמין ויעשה מה שבא לו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.02.2007
    עיר
    באר שבע
    לא מבין מה קרה פה
    אבל להוריד לכל הילדודס המתחילים האלה תגישות!!
    נמאס מילד בן 16 שעושה עלייך רעש בגללך שהוא לא מצליח לנצח .. או שפוחד להפסיד...
    וזו המטרה של המנהלים כאן!!
    פחדנים.

talco עם הייתה גבר הייתה משחק נגדם שוב והייתה אוכל בראש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2016
    הובלתם היה משחק יפה התחיל להיות 10-10 התחלתם עם להוריד את ה PAUSE משם לתת קיק ואז לא להחזיר REPLAY ולרשום 16-10 לפני הבירור , חבל שאנשים באים להנות ורבים במקום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2009
    פשוט עצוב שככה זה מתנהל.
    סבבה אני שוב אומר זה לא קשור אלייך בכלל
    זה קשור לעובדה שבחוקים של הטורניר יש יותר מדי חורים שלא מכסים את הכל
    יש חוקים לטורניר הזה ספציפית ויש בסך הכל 13 כאלו ומתוך כל ה13 חוקים לא עברנו על שום חוק ויותר מזה בדקנו בחוקים הכללים : http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1563269
    והקייס שלנו הרבה הרבה יותר חזק ממה שיש לטלקו וממה שיש לנועם שדרך אגב נכנס לחדר שלנו אומר סבבה יש לכם 10 דקות של פאוז ויצא לחדר של טלקו
    ואיך שהוא יצא לחדר של טלקו לא עבר חצי דקה והוא בא ואומר לנו שומעים אם אתם לא עושים UNPAUSE עוד דקה אתם פסולים טכנית ומושעים לתמיד
    עכשיו אני רוצה לשמוע פה טוב טוב שאין כאן פרוטקציות והחוקים הם לא עניינו את טלקו בכלל אותו עניין רק להגיע לגמר כדי שלא יגידו ש"הושפלתם" על ידי קבוצה של מיקס עם שחקנים בוטים (שיהיה לכם כיף לשמוע איך אנחנו קוראים לעצמנו)
    וזה גם בכלל לא נשמע לי הוגן שאדמין ברמה בחירה בקטגוריה של הטורנירים ישחק מולנו ויהיה לו זכות להביע דעה בכלל ולשנות את ההודעה מהפה של האדמין שנמצא מתחתיו
    במקרה כזה לדעתי צריך לשפוט אדם ברמה מעליו כמו DESPEZ או כמו FUCILE או כמו כל אדם אחר או פשוט מישהו שמכיר חוקים או שיעבוד לפיהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.08.2015
    chil, its only a game
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2016
    נכתב במקור על ידי SprayHard
    chil, its only a game
    ברור שזה משחק אבל זה קטע ממש לא יפה מה שקרה פה כי בן אדם לא יכול לעשות משהו גם שרשום שאפשר בחוקים ל10 דק ועוד להקיק אותו אחרי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2009
    נכתב במקור על ידי SprayHard
    chil, its only a game
    נכתב במקור על ידי Moree
    ברור שזה משחק אבל זה קטע ממש לא יפה מה שקרה פה כי בן אדם לא יכול לעשות משהו גם שרשום שאפשר בחוקים ל10 דק ועוד להקיק אותו אחרי.
    הקטע שהם עלו לגמר לא אכפת לי בכלל
    הקטע שהם משתמשים בגישות בשביל לנצח כזה טורניר מאוד אכפת לי כי שיגיע טורניר שיהיה בתשלום לך תדע איזה קשרים TALCO יפעיל ואיך יתייחסו
    וכן אחי זה רק משחק ואם זה רק משחק אז למה שהוא יצא כזה מסריח וינצל את הגישות שלו וישלח את נועם למסור לנו מידע בשמו
    זה פאשלה של האחראים פה וצריך להבין שאם אתה אדמין ברמה בכירה בצוות טורנירים אתה לא יכול לזקוף את הגישות שלך לטובתך ובטח שלא לגרום לאדמין ברמה פחות בחירה לקחת על עצמו את ההשלכות על הTRY HARD בתור אדמין מעליו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2015
    התנהלות כושלת ובזויה. לא הגיוני שילד אחד מנצל גישות ומסובב את המשחק לטובתו.
    אין לי יותר מה להגיד, מה שהיה היה ונקווה שצוות טורנירים ילמד להבא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.03.2016
    בזיון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2009
    נכתב במקור על ידי stringPuppet
    התנהלות כושלת ובזויה. לא הגיוני שילד אחד מנצל גישות ומסובב את המשחק לטובתו.
    אין לי יותר מה להגיד, מה שהיה היה ונקווה שצוות טורנירים ילמד להבא.
    נכתב במקור על ידי sarsur
    בזיון
    הם צודקים אבל מצד שני אני בטוח ב10000000000% שטלקו לא יקבל שום דבר מזה בטח ובטח שלא יורידו אותו ברמה (לרמה יותר נמוכה)
    ואני בטוח שבסך הכל יגידו לו פעם הבאה אל תעשה את זה ויגמר הסיפור אני המטרה שלי זה שישנו פה את הדבר המסריח הזה ושילמדו להבא
    שיש רגעים שבהם איש צוות יכול לשפוט סיטואציה מסויימת ויש מצבים שאיש צוות לא יכול לשפוט סיטואציה מסיומת ב100 אחוז במיוחד שמדובר בטובתו..
    זה כמו להגיד לאדמין שיבחר מישו שיעלה ברמה ושהוא יכול לבחור את עצמו...

וסתם שאלה שתכשיל אותכם פה
    למה לכל המשחקים שמתם את התוצאות מהאתר או התוכנה הזאת שיש לכם שאומרת כמה כמה נגמר ורק במשחק שלנו רשמתם פשוט שניצחתם 16-10
    בזמן שהמשחק אפילו לא נגמר
    נערך לאחרונה על ידי Lopido; 02.06.2016 בשעה 23:57.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.10.2014
    עיר
    ירושלים
    אפשר לפתור את זה באמצעות בדיקת לוגים בקלות:
    קוד:
    <21:49:26> "noam": connect 212.29.241.39:27042; password game
    L 06/02/2016 - 22:03:19: "talco<40><STEAM_1:0:99077517><TERRORIST>" say "!ready"

L 06/02/2016 - 22:34:59: rcon from "212.29.***.***": command "mp_pause_match"
    L 06/02/2016 - 22:35:24: rcon from "212.29.***.***": command "mp_unpause_match"
    L 06/02/2016 - 22:35:31: rcon from "212.29.***.***": command "mp_pause_match"
    L 06/02/2016 - 22:39:55: rcon from "212.29.***.***": command "mp_unpause_match"
    L 06/02/2016 - 22:40:01: rcon from "212.29.***.***": command "mp_pause_match"
    L 06/02/2016 - 22:40:31: rcon from "212.29.***.***": command "mp_unpause_match"
    L 06/02/2016 - 22:40:32: rcon from "212.29.***.***": command "mp_pause_match"
    L 06/02/2016 - 22:40:37: rcon from "212.29.***.***": command "mp_unpause_match"
    L 06/02/2016 - 22:44:27: "mOREe<33><STEAM_1:1:125154560><CT>" disconnected (reason "Kicked by Console")
    L 06/02/2016 - 22:45:16: rcon from "212.29.***.***": command "mp_pause_match"
    L 06/02/2016 - 22:46:27: rcon from "212.29.***.***": command "mp_pause_match"
    L 06/02/2016 - 22:46:24: rcon from "212.29.***.***": command "mp_unpause_match"
    L 06/02/2016 - 22:46:57: rcon from "212.29.***.***": command "mp_unpause_match"
    L 06/02/2016 - 22:46:59: rcon from "212.29.***.***": command "mp_pause_match"
    כפי שאתם יכולים לראות הIPASS נמסר לקבוצה בשעה 21:49, טלקו עשה ready בשעה 22:03 כלומר 14 דקות הפרש לפי חוק 10 יש להתחיל את המשחק לאחר 15 דקות משליחת האייפי, כלומר הם לא עברו על שום חוק.

אך אתם יכולים לראות שהיו פה כמה פאוסים, זה בעצם רצף אחד של פאוס מ-22:34 עד ל-22:40 כלומר 6 דקות (החוק מסכים עד ל5 דקות עצירה), לאחר מכן MoreE קיבל קיק מהשרת עקב היותו AFK, ולאחר מכן היה עוד פאוס בין 22:45 ל 22:47 שבו הוחלט לעצר המשחק עקב זלזול וקללות בשחקנים ובחברי צוות.

לגבי שחזור המשחק, אני מצטער שלא הייתי כאן אבל זה לא חובתנו לשחזר את המשחק עקב בעיות בצד השחקנים אלא רק בגין בעיות תכניות (באגים במשחק, קראשים של משחק ועוד)
    נערך לאחרונה על ידי Ofir_Gal; 03.06.2016 בשעה 00:01.
    עם בוסטד יהיה יותר טוב
    בוסטד יביא שקט לרחוב
    בוסטד יגרום לקהילה לחייך
    עידן דיין aka פוסיל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2015
    עיר
    KM/H
    נכתב במקור על ידי molakk
    לא מבין מה קרה פה
    אבל להוריד לכל הילדודס המתחילים האלה תגישות!!
    נמאס מילד בן 16 שעושה עלייך רעש בגללך שהוא לא מצליח לנצח .. או שפוחד להפסיד...
    וזו המטרה של המנהלים כאן!!
    פחדנים.

talco עם הייתה גבר הייתה משחק נגדם שוב והייתה אוכל בראש.
    א. אני בן 17
    ב. יש לי גישות בוויגימס כבר קרוב לשנה (בפיקאפים ובקלאבים)
    ג. ניצחתי כבר מספיק נייטקאפים בשביל לדעת כמה חסר חשיבות הטורניר הזה ושהוא רק להנאה
    ד. בתור בן אדם "מבוגר" לא הגיע הזמן שלתמד קצת לשון ? אם * היית *
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2009
    נכתב במקור על ידי Ofir_Gal
    אפשר לפתור את זה באמצעות בדיקת לוגים בקלות:
    קוד:
    <21:49:26> "noam": connect 212.29.241.39:27042; password game
    L 06/02/2016 - 22:03:19: "talco<40><STEAM_1:0:99077517><TERRORIST>" say "!ready"

L 06/02/2016 - 22:34:59: rcon from "212.29.***.***": command "mp_pause_match"
    L 06/02/2016 - 22:35:24: rcon from "212.29.***.***": command "mp_unpause_match"
    L 06/02/2016 - 22:35:31: rcon from "212.29.***.***": command "mp_pause_match"
    L 06/02/2016 - 22:39:55: rcon from "212.29.***.***": command "mp_unpause_match"
    L 06/02/2016 - 22:40:01: rcon from "212.29.***.***": command "mp_pause_match"
    L 06/02/2016 - 22:40:31: rcon from "212.29.***.***": command "mp_unpause_match"
    L 06/02/2016 - 22:40:32: rcon from "212.29.***.***": command "mp_pause_match"
    L 06/02/2016 - 22:40:37: rcon from "212.29.***.***": command "mp_unpause_match"
    L 06/02/2016 - 22:44:27: "mOREe<33><STEAM_1:1:125154560><CT>" disconnected (reason "Kicked by Console")
    L 06/02/2016 - 22:45:16: rcon from "212.29.***.***": command "mp_pause_match"
    L 06/02/2016 - 22:46:27: rcon from "212.29.***.***": command "mp_pause_match"
    L 06/02/2016 - 22:46:24: rcon from "212.29.***.***": command "mp_unpause_match"
    L 06/02/2016 - 22:46:57: rcon from "212.29.***.***": command "mp_unpause_match"
    L 06/02/2016 - 22:46:59: rcon from "212.29.***.***": command "mp_pause_match"
    כפי שאתם יכולים לראות הIPASS נמסר לקבוצה בשעה 21:49, טלקו עשה ready בשעה 22:03 כלומר 14 דקות הפרש לפי חוק 10 יש להתחיל את המשחק לאחר 15 דקות משליחת האייפי, כלומר הם לא עברו על שום חוק.

אך אתם יכולים לראות שהיו פה כמה פאוסים, זה בעצם רצף אחד של פאוס מ-22:34 עד ל-22:40 כלומר 6 דקות (החוק מסכים עד ל5 דקות עצירה), לאחר מכן MoreE קיבל קיק מהשרת עקב היותו AFK, ולאחר מכן היה עוד פאוס בין 22:45 ל 22:47 שבו הוחלט לעצר המשחק עקב זלזול וקללות בשחקנים ובחברי צוות.

לגבי שחזור המשחק, אני מצטער שלא הייתי כאן אבל זה לא חובתנו לשחזר את המשחק עקב בעיות בצד השחקנים אלא רק בגין בעיות תכניות (באגים במשחק, קראשים של משחק ועוד)
    בוא נתחיל בזה שלפני הכל אנחנו לא קיללנו היחיד שדיבר בשפה לא יפה זה אני ואמרתי לנועם לסתום תפה כדי שאני יוכל להסביר לטלקו מה הייתה הבעיה שלי ולמה אני חושב שזה לא הוגן אז כן שפה בוטה לאדמין כושל שלא יודע להיות אחרי ולא קורא חוקים
    קודם כל בוא נתחיל בזה שיש גם חוקים שהם תקפים לכל הטורנירים לפי מה שיש פה : http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1563269
    נגיד ואמרתם יש 15 דקות אז סבבה אני לא רואה שום סיבה לפסול אותם אחרי שהם נכנסו אחרי 14 ולא התעסקנו בזה בכלל
    ובנוגע ל5 דקות של הפסקה? שטויות רצח כי לפי החוק זה אומר שאם שחקן יוצא ואני מדגיש - יוצא - יש לו 5 דקות להיכנס ואז תהיה החלטה אם להמשיך את המשחק בתור 4 או לפרוש אז בוא נתחיל מהעובדה שהוא לא יצא שזה כבר משהו אמרנו הוא הולך לכמה דקות ואני לא רואה שום בעיה לחכות לבנאדם 10 דקות אחרי שאנחנו חיכינו 14 דקות כי לטלקו התחשק לייבש אותנו (כמו שאמרת לא עבר על החוק כי הוא עשה פרנציף על בטוח בדקה 14 כי אני לא רואה שום סיבה מקרית ללמה שנחכה ככה זמן) ובמיוחד אני לא רואה שום סיבה להביא לו קיק לאחר שאמרנו לו שהוא חזר ואחרי שהוא גם מת בנוסף להכל.. ותן לי להגיד לך יותר מזה אנחנו הסברנו לנועם שמגיע לנו 10 דקות והוא אומר בסדר,אושר ואז הוא עובר לחדר של טלקו ואחרי 20 שניות בחדר שלו הוא חוזר אלינו ואומר לנו יש לכם דקה להמשיך או שאתם פסולים. ובוא תן לי להמשיך שלא ניתנה בכלל האופציה לתת לנו להמשיך לשחק לאחר הפאוז הזה ולאחר שהוא חזר אנחנו ביקשנו להחזיר את הראונד ואתם טענתם שאי אפשר וזה פאשלה ענקית שלכם כי הייתה לכם אפשרות למנוע את הטעות הזאת של טלקו ואתם וויתרתם עלייה אז אני לא רואה פה שום סיבה ללמה שהוא לא יענש

ודרך אגב נזכרתי עכשיו שאת כל ה UNPAUSE שהיו זה טלקו עשה ולא NOAMS ולא אפחד אחר אלא טלקו עשה וזה דבר שלדעתי טעות ענקית לתת למישהו שמשחק לשפוט את המשחק שהוא נמצא בו כי זה 99% לטובתו האישית
    נכתב במקור על ידי TaLc0
    א. אני בן 17
    ב. יש לי גישות בוויגימס כבר קרוב לשנה (בפיקאפים ובקלאבים)
    ג. ניצחתי כבר מספיק נייטקאפים בשביל לדעת כמה חסר חשיבות הטורניר הזה ושהוא רק להנאה
    ד. בתור בן אדם "מבוגר" לא הגיע הזמן שלתמד קצת לשון ? אם * היית *
    יש לך גישות כבר קרוב לשנה אתה הנהלה בכירה והכל אתה אדם מכובד כביכול
    אתה טוען שהטורנירים והנייטקאפים האלה לא חשובים לך אפילו ושזה רק להנאה...
    אם זה היה רק להנאה לא הייתה לך שום בעיה לחכות ולא לנצל את האופציה שאחד אפקיי ושיש לך הזדמנות לנצח כי אתה לא מוכן להפסיד לחבורה של MIX שאתה חושב שהם פחות טובים ממך
    ובתור בנאדם מבוגר הייתי מצפה שתישא באחריות שלך ולא שתפיל את הטעות הזאת עלינו כי הטעות היא שלך שאתה ניצלת את הגישות שלך והטעות היא שנותנים לאדמין בדרגה יותר נמוכה ממך לשפוט משחק שלך
    והטעות הכי הכי הכי ענקית זה שאדמין בדרגה נמוכה ממך מוסר לנו מידע מסויים וברגע שהוא נכנס לחדר שלך הוא פתאום משתנה ונותן לנו מידע הפוך ומאיים עלינו באופציה שהיא לא לרמה שלו כמו BLACK LIST על זה שאנחנו מסרבים להמשיך משחק מתי שמגיע לנו פאוז הוגן.
    נערך לאחרונה על ידי Lopido; 03.06.2016 בשעה 00:15.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.10.2014
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Lopido
    בוא נתחיל בזה שלפני הכל אנחנו לא קיללנו היחיד שדיבר בשפה לא יפה זה אני ואמרתי לנועם לסתום תפה כדי שאני יוכל להסביר לטלקו מה הייתה הבעיה שלי ולמה אני חושב שזה לא הוגן אז כן שפה בוטה לאדמין כושל שלא יודע להיות אחרי ולא קורא חוקים
    קודם כל בוא נתחיל בזה שיש גם חוקים שהם תקפים לכל הטורנירים לפי מה שיש פה : http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1563269
    נגיד ואמרתם יש 15 דקות אז סבבה אני לא רואה שום סיבה לפסול אותם אחרי שהם נכנסו אחרי 14 ולא התעסקנו בזה בכלל
    ובנוגע ל5 דקות של הפסקה? שטויות רצח כי לפי החוק זה אומר שאם שחקן יוצא ואני מדגיש - יוצא - יש לו 5 דקות להיכנס ואז תהיה החלטה אם להמשיך את המשחק בתור 4 או לפרוש אז בוא נתחיל מהעובדה שהוא לא יצא שזה כבר משהו אמרנו הוא הולך לכמה דקות ואני לא רואה שום בעיה לחכות לבנאדם 10 דקות אחרי שאנחנו חיכינו 14 דקות כי לטלקו התחשק לייבש אותנו (כמו שאמרת לא עבר על החוק כי הוא עשה פרנציף על בטוח בדקה 14 כי אני לא רואה שום סיבה מקרית ללמה שנחכה ככה זמן) ובמיוחד אני לא רואה שום סיבה להביא לו קיק לאחר שאמרנו לו שהוא חזר ואחרי שהוא גם מת בנוסף להכל.. ותן לי להגיד לך יותר מזה אנחנו הסברנו לנועם שמגיע לנו 10 דקות והוא אומר בסדר,אושר ואז הוא עובר לחדר של טלקו ואחרי 20 שניות בחדר שלו הוא חוזר אלינו ואומר לנו יש לכם דקה להמשיך או שאתם פסולים. ובוא תן לי להמשיך שלא ניתנה בכלל האופציה לתת לנו להמשיך לשחק לאחר הפאוז הזה ולאחר שהוא חזר אנחנו ביקשנו להחזיר את הראונד ואתם טענתם שאי אפשר וזה פאשלה ענקית שלכם כי הייתה לכם אפשרות למנוע את הטעות הזאת של טלקו ואתם וויתרתם עלייה אז אני לא רואה פה שום סיבה ללמה שהוא לא יענש
    באמת שאני לא כותב זה להרבה אנשים אבל אתה פשוט מזיין את השכל, יש חוקי טורנירים כללים אך ישנם חוקים לנייטקאפים ולODCים, הם כללים טיפה יותר נוקשים כי הטורניר הוא בסה"כ חסר ערך כספי והוא להנאה בלבד, ולכן כאשר אתה משחק בטורניר נייטקאפ אתה כפוף לחוקים של טורניר הנייטקאפ.

לגבי הייצאה, יוצא, מתנתק הולך זה הכל אותו דבר, השחקן לא נמצא על המחשב לא אקטיבי נחשב כהוא יצא.

אתה לא רואה שום בעיה לחכות לבנאדם 10 דקות, אך חוק זה חוק ומתוך ניסיון עבר אנחנו קיצרנו את זמני העצירה ל5 דקות בלבד.

אני לא מבין איך אתה מסתמך על זה שטלקו עשה לכם פרנציפ, וגם אם הוא עשה לכם פרינציפ הוא לא עבר על שום חוק, הוא הגיע בזמן והוא שיחק.

לגבי שחזור הראונד אמרתי את זה מקודם, בעיית שחקנים זוהי הבעיה של השחקנים, אנחנו משחזרים ראונדים אם יש בעיה טכנית (לא אנושית), ובמקרה שלכם שחקן החליט ללכת AFK לכן אין לכם את הפרבילגיה לשחזר את הראונד.

ולגבי כל הפסקה האחרונה, אתה פשוט קופץ למסקנות, noamS הוא יחסית מריץ חדש והוא טיפה מסתבך עם המערכת ועם החוקים, טלקו בסה"כ תיקן משהו שנועם עשה, ברגע שנועם אמר לכם שיש לכם 10 דקות ולאחר מכן שינה את דעתו עקב הבהרת החוק מחדש זה לא אומר שיש לכם את הזכות לקבל פאוז ל 10 דקות.

ובבקשה בפעם הבאה שאתה כותב תגובה תשתמש באנטר לסדר את התגובה
    עם בוסטד יהיה יותר טוב
    בוסטד יביא שקט לרחוב
    בוסטד יגרום לקהילה לחייך
    עידן דיין aka פוסיל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2009
    נכתב במקור על ידי Ofir_Gal
    באמת שאני לא כותב זה להרבה אנשים אבל אתה פשוט מזיין את השכל, יש חוקי טורנירים כללים אך ישנם חוקים לנייטקאפים ולODCים, הם כללים טיפה יותר נוקשים כי הטורניר הוא בסה"כ חסר ערך כספי והוא להנאה בלבד, ולכן כאשר אתה משחק בטורניר נייטקאפ אתה כפוף לחוקים של טורניר הנייטקאפ.

לגבי הייצאה, יוצא, מתנתק הולך זה הכל אותו דבר, השחקן לא נמצא על המחשב לא אקטיבי נחשב כהוא יצא.

אתה לא רואה שום בעיה לחכות לבנאדם 10 דקות, אך חוק זה חוק ומתוך ניסיון עבר אנחנו קיצרנו את זמני העצירה ל5 דקות בלבד.

אני לא מבין איך אתה מסתמך על זה שטלקו עשה לכם פרנציפ, וגם אם הוא עשה לכם פרינציפ הוא לא עבר על שום חוק, הוא הגיע בזמן והוא שיחק.

לגבי שחזור הראונד אמרתי את זה מקודם, בעיית שחקנים זוהי הבעיה של השחקנים, אנחנו משחזרים ראונדים אם יש בעיה טכנית (לא אנושית), ובמקרה שלכם שחקן החליט ללכת AFK לכן אין לכם את הפרבילגיה לשחזר את הראונד.

ולגבי כל הפסקה האחרונה, אתה פשוט קופץ למסקנות, noamS הוא יחסית מריץ חדש והוא טיפה מסתבך עם המערכת ועם החוקים, טלקו בסה"כ תיקן משהו שנועם עשה, ברגע שנועם אמר לכם שיש לכם 10 דקות ולאחר מכן שינה את דעתו עקב הבהרת החוק מחדש זה לא אומר שיש לכם את הזכות לקבל פאוז ל 10 דקות.

ובבקשה בפעם הבאה שאתה כותב תגובה תשתמש באנטר לסדר את התגובה
    1.01 תקנון הטורנירים מתייחס לכלל פעילויות Vgames CS:GO ע"ב
    המבנה הנ"ל
    .

1.02 פעילויות Vgames באינטרנט הינם פעילויות חינמיות (Ladder, Casual, Amateur) למעט פעילויות מסויימות (Premium) שמאורגנים על ידי הנהלת אתר Vgames.co.il למשחק Counter Strike: Gobal Offensive ומיועדות לקבוצות.
    כל משחקי הטורניר יערכו באינטרנט, למעט הטורנירים של ליגת ה-Pro Series וה-Premium Series.

כמו שאתה עובד לפי החוקים גם אני מחפש פה לפי חוקים גבר ואני עובר פה על חוקים לבדוק טוב לפני שאני אומר
    אני שם לב לחוקים של הנייטקאפ ואני מבין טוב מאוד מה אתה אומר

כמו שאמרת הפאוז לא היה חייב זה בחירה שלהם לתת לנו או לא.
    סבבה הם לא נתנו ואנחנו המשכנו לשחק בתור 4 מתוך בחירה אפילו שביקשנו לחכות בשביל למצוא SUB ועדיין שיחקנו בתור 4

אבל ברגע ששחקן חוזר ואומרים לאדמין שלך אל תביא לו קיק ועוד הרגו אותו גם וידעו שהוא חזר והוא עדיין מביא זה קצת מפוצץ את העניין
    שוב אני אומר מה שהיה פה זה טעות אנושית של אדמין והיה אפשר לסדר את כל העניין הזה בשחזור ראונד או פשוט בתור FAIR PLAY
    אני לא רואה שום סיבה שאדמין שעשה טעות שדפקה את הטים של היריבים לא יקבל על זה עונש וישא בתוצאות ובמיוחד שלא ימציא שאנחנו קיללנו
    המילה הכי חריפה שהייתה שם היא הייתה סתום תפה שאני אמרתי לנועם כי הוא לא נתן לי להסביר לטלקו מה קרה בשביל לקבל תשובה

ודבר אחד אחרון
    אני חושב אבל ממש חושב שכדאי להוסיף לחוקים שלכם בתור צוות שמתי שיש אדמין שמשתתף בטורניר בתור שחקן הוא לא רשאי להביע דעה וחובה שיהיה אדמין שנמצא בדרגה מעליו שישפוט את העניין ומן הסתם לא מריץ חדש ואתם נותנים למריץ חדש להתמודד עם כזה סיטואציה ויש לו אופציה לתקשר רק עם טלקו שגרם לפיצוץ של המשחק שבקרה היה בקבוצה היריבה ובמקרה קיבל נצחון טכני שהיה לנו יתרון מבחינת SIDE
    והיינו עם SCORE שווה ככה שגם אם הוא טוען שהוא לא רצה לעשות משו לטובתו זה הכל יוצא ככה
    נערך לאחרונה על ידי Lopido; 03.06.2016 בשעה 00:38.
    שתף ב-Google+

הרשמה