תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    07.08.2012
    עיר
    Israel

שלום לכל הגולשים,
    The Western Front Armies מצב מרובה המשתתפים החדש למשחק Company of Heroes 2
    שוחרר אלינו בחודש שעבר ולכבוד היציאה הרשמית צוות אתר Vgames החליט לחלק לאחד מכם עותק
    של ההרחבה החדשה למשחק האסטרטגיה המוצלח, מתנת חברת הד ארצי.

למי שאינו מכיר Company of Heroes 2 הוא כותר האסטרטגיה השני בסדרה החוזר לתקפת
    מלחמת העולם השנייה, אבל הפעם לוקח חלק בזירה הרוסית והקרה ופחות בצידה של מערב אירופה.
    רוצים לדעת עוד? ביקורת מלאה למשחק בעברית ניתן למצוא הקישור הבא:
    http://www.vgames.co.il/article/17634.html

רוצים גם לזכות בעותק של Company of Heroes 2: The Western Front Armies?
    ספרו לנו מהו משחק המלחמה הטוב ביותר ששיחקתם בו עד היום ומדוע החלטתם לבחור דווקא בו,
    השקיעו מחשבה מכיוון שהתגובה המקורית ביותר שתפורסם תזכה את הכותב בעותק של המשחק במתנה.
    את התשובה שלכם יש לפרסם כתגובה לאשכול זה... ומה שנשאר הוא להחזיק אצבעות!

תמונות מתוך ההרחבה מרובת המשתתפים The Western Front Armies.

שימו לב, הפרס הוא עותק פיזי (CD) של המשחק ולכן על הזוכה להעביר אלינו את כתובתו בצורה
    פרטית ובנוסף על מנת לשחק בהרחבה אין צורך להחזיק בעותק מקורי של המשחק Company of Heroes 2.

בהצלחה לכולם והמשך חופשה מהנה ומלאה במשחקים D:

When you want to GIVE UP, REMEMBER why you started
    בברכה, TimeLiGhT צוות פיתוח קהילות Vgames, זמין לכל שאלה או פניה: [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.02.2013
    אני בחרתי במשחק counter strike global ofensive או בקיצור (csgo) מכיוון שהמשחק פשוט קל להבנה (בשונה מהרבה משחקים אחרים) ודורש רק את המיומנות שלך ללא קשר לביצועיי המחשב שלך.
    ובנוסף לזה יש למשחק מצב תחרותי שמובנה בתוך המשחק מה שאישית לא ראיתי בהרבה משחקים.
    ולכן משחק המלחמה הכי טוב ששיחקתי בו היה CSGO
    מקווה שעוד אנשים יגיבו והייתי מעוניין לדעת למה הם אוהבים את המשחק שהם בחרו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.07.2014
    עיר
    תל אביב
    בכל מקרה אני בוחר את Planetside 2 בשל העולם הפתוח האדיר והעצום שלו והגרפיקה האדירה שלו ומגוון הנשקים, והעדכונים הרציפים שמוסיפים תוכן למשחק לעיתים קרובות מאוד ביחס למשחקים אחרים.
    נערך לאחרונה על ידי itaiking2; 20.07.2014 בשעה 19:15.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.10.2007
    בתור מנהל קוד כמובן שהייתי בוחר באחד ממשחקי הקוד אבל בעברי שיחקתי מגוון רחב של משחקי אסטרטגיה ומלחמה (Age Of Empire , Red Alert , StarCraft1 , Warcraft 3 )
    וכיום אני משחק בנוסף starcraft 2 בתור שחקן אסטרטגיה וותיק אשמח לנסות ולבחון את המשחק הזה וכמובן אני קול ומגניב אז למה לא ?
    בתודה , אנוביס .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2014
    עיר
    Israel
    התפקיד שלי בפורום פה אולי קצת יסגיר אותי, אבל הבחירה המאוד מפתיעה שלי היא Warcraft.
    בילדותי, איך שהכרתי את כל בליזארד, התחלתי לשחק Warcraft, משחק אסטרטגיה מאוד נוסטלגי וכיף, שאני בטוח שהרוב פה שיחקו בוא. הייתי חורש על המשחק.
    המשחק הכיר לי את כל הז'אנר, וממנו הכל התחיל.
    לקח לי זמן כילד קטן ללמוד את המשחק, את כל הפעולות בניית המבנים, חלוקת השחקנים וכוליי אך לאט לאט הכל התחיל לזרום ופשוט לא יכולתי להפסיק.
    הוא הביא אליי את עולם ה-Warcraft, אשר עולם עצום, עם עלילה מדהימה, אפילו כמשחק אסטרטגיה מלחמה, העביר לי חווית משחק מעולה.
    המשחק הראשון היה דיי מעפן יחסית למשחקים הבאים בסדרה, יצאו לו הרחבות ואיתם דברים חדשים, מה ששיפרו את המשחק והפכו אותו למדהים עוד יותר.
    אין ספק שאני עומד בבחירה שלי, המשחק, אפילו כמשחק ישן שמשוחק עוד היום, שאני אישית תמיד אוהב מידי פעם לבנות ממלכה משלי, לשפר אותה ולהילחם נגד שחקנים אחרים.
    המשחקיות מאוד מעולה ולא קשה, הוא בעצם המשחק שהביא את כל הג'אנר של המשחקים בסגנון, למרות שהיום כמעט ולא מוציאים משחקים חדשים טובים, הוא יכול לקחת כל משחק עכשוי בקלות רבה, אפילו עם הגרפיקה הכביכול "מיושנת" שלו.
    ממנו הכל התפתח, התחלתי לשחק גם ב- StarCraft שלמרות שהג'אנר דומה, המשחקיות מאוד שונה, גם משחק מעולה שהייתה התלבטות לרשום אותו, אבל הוא לא מי שהביא אותי למקום הזה.
    מפה ושם שיחקתי בהרבה משחקים בסגנון, כמו The Setllers 7, גם משחק מאוד נחמד ומהנה, לא יכול להגיד שלו אבל לא משתווה לוורקרפט בכלל.
    מה גם בזכות Warcraft התפתח גם המשחק המפורסם World Of Warcraft אשר מתבסס כולו עליו, משחק RP מדהים בעצמו.
    מקווה לזכות, ובהצלחה לכולם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.02.2013

המשחק שאני אישית הכי נהניתי ממנו הוא "Krush Kill n' Destroy".
    משחק אסטרטגיה (מזכיר בצורת המשחק משחקים כמו StarCraft ו Command & Conqure) שמתרחש בשנת 2079 בעולם שנהרס ממלחמה גרעינית.
    במשחק יש שתי קבוצות שנלחמות אחת בשנייה (יש משימות בהן תוכלו לשחק בכל אחת מהן):
    1. קבוצה של האנשים ששרדו את המלחמה הגרעינית בעזרת מקלטים, שמם המשחק למרבה הפלא הוא "Survivors".
    2. הקבוצה של כל מי שלא התחבא במקלטים ועבר תהליך של מוטציה, שוב יוצרי המשחק מפתיעים ומעניקים להם את השם "Evolved".

בחרתי דווקא במשחק זה מכיוון שהוא פחות או יותר משחק המחשב הראשון ששיחקתי בו (אחרי קומפי).
    אבא שלי היה מסביר לי מה כל דבר במשחק עושה, והיה עוזר לי להתחיל במקרים בהם הייתי צריך בסיס מספיק חזק על מנת להתקדם בשלב.
    המשחק הזה הוא המשחק הכי נוסטלגי שיכולתי לחשוב עליו, ומהנה לא פחות כמובן.

לכל בעיה ניתן לפנות אלי בפרטי
    ובמייל - [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.05.2011
    עיר
    Call of Duty 4
    Enemy Territory
    משחק קבוצתי מהיר, קלאסים מעניינים ומפות שחבל על הזמן, ביליתי המון זמן בשרתים של VGAMES ב 2006-2009.
    המשחק עדיין קיים והבונוס הכי גדול הוא שהוא בחינם! לגמרי! לא כמו משחקים של היום שאתה צריך לקנות חפצים או כובעים, אתה מוריד ומשחק!
    המשחק במקור הוא המולטיפלייר של Return To Castle Wolfenstein והוא מתקופה אחרת בזמן אחר.

המולטיפלייר הכי טוב ששיחקתי.
    אני בעלים של פלולת דיסקו משגעת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.03.2014
    עיר
    ביקיני בוטם
    לדעתי משחק המלחמה הכי טוב שיוצר עד עכשיו הוא command and conquer 3 כיוון שלדעתי זה משחק נוסטלגי. אני זוכר את ההתחלה את האמצע ואת הסוף שלו. אז זוכר כל פרט מהיום יום שלי איתו ואני זוכר את עצמי מחכה לחזור מבית ספר כדי לראות את האח הגדול שלי משחק. המשחק העביר לי המון זמן בהמון הנאה.

נהנתי גם מה campaign וגם מה castom שלו custom לדעתי שווה לחזור לשחק בו גם עכשיו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.03.2014
    המשחק שאני הולך לכתוב פה הוא משחק די ישן שנקרא Project IGI זה משחק שמתנהל ברוסיה בזמן העידן הסובייטי שבו צריך לאתר כלי נשק גרעיני ומה שמיוחד במשחק הוא שכל דבר שתעשה יכול לשנות את סדר הדברים שקוראים כמו עם תלך משם מצלמת אבטחה תקלוט אותך ותצטרך לברוח ובמשחק זה בכל שלב יש מפה גדולה שבה תצטרכו לעבור דרך גדרות לפרוץ לדלדתות ועוד....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.07.2008
    worms armageddon כי לנוסטלגיה אין תחליף.
    ,We get bananas like a room full of apes"
    "This shit is bananas B-A-N-A-N-A-S

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2009
    red alert 2
    כי לקרוא לו המשחק הכי טוב שאי פעם נוצר יהיה העלבה בשבילו
    הוא הרבה יותר מזה
    עלילה מצויינת דמויות בלי נשכחות משחקיות ממכרת
    והוא מחזיק מצויין לאורך השנים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2007
    משחק המלחמה שלדעתי הוא הטוב ביותר (שיחקתי הרבה, זה היה קשה מאוד לבחור רק אחד)
    הוא Arma 3.
    המשחק הזה הוא לא רק משחק אקשן ומלחמה, הוא גם משחק טקטיקה שדורש עבודת צוות, תכנון והכנה מראש. אני חלק מקלאן IsrTG שנמצא גם הוא ב-Vgames כבר המון זמן ויש לי Arma 2 ו Arma 3 ביחד כולל משימות קלאן כנראה יותר מ1000+ שעות (לא הרבה בסה"כ אבל אני משחק בהרבה משחקים אחרים גם). Arma נותן משהו שלא נותן שום משחק אחר - ריאליזם ברמה הגבוהה ביותר שניתן להשיג ממשחק עד היום. ההרגשה ברגע שהחוליה השנייה במשימה תחת אש והיחידה שלך צריכה לנטרל את האיום לפני שיחסלו את כל חברייך הוא משהו שאין במשחקים אחרים, כל חייל ביחידה עם תפקידו הייחודי יכול להיות פקטור של הצלחה או כשלון במשימה, כולם ביחד בעבודת צוות כדי להצליח במשימה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2012
    עיר
    Israel
    זה עוד לא מאוחר, עד יום חמישי הקרוב ה-24/7 ניתן עוד להשתתף בתחרות !

בברכה, TimeLiGhT צוות פיתוח קהילות Vgames, זמין לכל שאלה או פניה: [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    משחק המלחמה הכי טוב לדעתי הוא מוד project reality לBF2,למה?
    PR בין המשחקים היחידים שאני מכיר שבאמת נותן לך סיפוק כשה אתה משחק.
    הוא דורש ממך המון עבודת צוות,תקשורת טובה בין אנשים,ובכל זאת המשחק לא מסובך ולא דורש ממך הרבה מאוד זמן בשביל להבין איך הוא עובד,והוא מאוד מגוון במצבי משחק,במפות(שבאות בגדלים של 1 ק"מ מרובע ועד ל4) וכו.
    כל דבר במשחק שאתה עושה אתה מקבל ממנו סיפוק כי עברת דרך קשה מאוד בשביל להשיג אותו.

לדוגמא סתם לשחק אם חברים ולראות טנק עומד על הר כלשהו ומרתק את כל הקבוצה,ואז אתה וחברים שלך קוראים למסוק שיביא לך הספקה,ואתם משיגים כלי נ"ט ומחסלים את הטנק הזה.
    ואחרי החיסול אתה יודע שעזרתה המון לקבוצה שלך ושלפחות ב20 דקות הקרובות הטנק הזה לא יפריע לאף אחד.

יש עוד הרבה מאוד דוגמאות בסגנון ואפילו יותר טובות,אבל אין את המקום בשביל לספר את כולם.
    מה שאני כן יגיד שחוץ מחווי מאוד מהנה ומספקת PR עזר לי להכיר אנשים חדשים ומאוד מעניינים.
    כי כשה אתה משחק בסיבוב של 2-4 שעות אם אותם 6 אנשים כל יום כמה פעמיים ביום,אתה מתחיל לצחוק איתם ולדבר ומפה לשם יצא לי אישית להכיר אנשים מאוד מגניבים שללא PR לא הייתי מכיר.

ואני אישית שחקתי המון המון משחקים בסנגון כמו PR ושונים וכמה שלא נהנתי מהם אני עברתי עליהם.
    אבל Project Reality תמיד מחזיר אותי מחדש אליו פעם אחר פעם אחר פעם ואני משחק כבר מעל 7 שנים וכל פעם החויי חדשה,ומהנה עוד יותר.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2012
    עיר
    Israel
    תודה לכל המשתתפים, התחרות ננעלה - תוצאות התחרות והזוכה המאושר יפורסמו כבר מחר.
    סוף שבוע טוב לכולם ובהצלחה.

שתף ב-Google+

הרשמה