תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    23.08.2011
    עיר
    פתח תקווה
    שלום לכולם!
    בדיון זה אתם מוזמנים להחליף התרשמויות מהבטא הסגורה של
    Battlefield Hardline שהחלה אתמול

להתחיל, המשחק נחמד והכל, וחוץ מהתאמות למשחק שוטרים וגנבים אני לא מוצא בו שינוי מיוחד מבאטלפילד 4.

משחק של 15 - 20 דולר, אני לא מוצא סיבה לקנות במחיר מלא של 60 דולר, או יורו בכלל...
    גל.

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    ת׳אמת זה מה שחשבתי ... אני לא יכול לשפוט בעצמי מכיון שלא קיבלתי אימייל לבטא אבל לפי המשחקיות זה נראה כמו מוד או DLC ל BF4 ביום טוב ...
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -

הצטרף בתאריך
    23.08.2011
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי WarFox89
    ת׳אמת זה מה שחשבתי ... אני לא יכול לשפוט בעצמי מכיון שלא קיבלתי אימייל לבטא אבל לפי המשחקיות זה נראה כמו מוד או DLC ל BF4 ביום טוב ...
    יש שינויים מסוימים מבאטלפילד 4, אבל הם שינויים של הזנת נתונים במנוע ולא של משחקיות שלמה.

המכוניות נוסעות בצורה שיותר דומה למשחקי מרוצים, ממבט ראשון זה נראה מעולה, אבל ממבט שלישי (מחוץ לרכב) זה נראה פשוט נורא.

המסוקים לא מפסיקים לרעוד, הם קשים לשליטה ולא עושים נזק.

במפה הנוכחית יש המון בלאגן ולא ממש מצאתי הגיון במשחק, מקווה שהמצב ישתפר עד ליציאת המשחק המלא.
    גל.

הצטרף בתאריך
    11.01.2012
    עיר
    שוהם
    אתה מודע לזה שזה בטא פתוחה נכון?
    "מִי שֶׁבֵּרַךְ אֲבותֵינוּ אַבְרָהָם יִצְחָק וְיַעֲקב הוּא יְבָרֵךְ אֶת חַיָּלֵי צְבָא הֲגַנָּה לְיִשְׂרָאֵל, הָעומְדִים עַל מִשְׁמַר אַרְצֵנוּ וְעָרֵי אֱלהֵינוּ מִגְּבוּל הַלְּבָנון וְעַד מִדְבַּר מִצְרַיִם וּמִן הַיָּם הַגָּדול עַד לְבוא הָעֲרָבָה בַּיַּבָּשָׁה בָּאֲוִיר וּבַיָּם."

הצטרף בתאריך
    23.08.2011
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי TheForumTroll
    אתה מודע לזה שזה בטא פתוחה נכון?
    רשמית לפי EA - זו בטא סגורה.

לא כל המשתמשים שהגישו בקשה לבטא קיבלו גישה אליה.
    גל.

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    זאת בטא סגורה, ומי שלא נכנס עד עכשיו גם לא יכנס בימים הקרובים. אין יותר שליחת הזמנות.
    http://help.ea.com/en/article/battle...-registration/
    ת׳אמת זה גם נראה לי כמו משחק BF מאוד שולי ומיותר ... יש מצב אני אדלג עליו ואחכה למשחק ההמשך האמיתי ... בכללי אני חי טוב גם עם BF4.

הצטרף בתאריך
    11.01.2012
    עיר
    שוהם
    טוב בכל מקרה אני אגיד את מה שיש לי לומר:
    מבחינת FPS - מאוד דומה לבאטלפילד 4. המפה מאוד מזכירה את שנגחאי רק שהיא בערך שליש בגודל ואפשר לעלות על כל בניין.

רכבים - הרבה פעמים תיתקל באויבים שכל מה שיעשו במשחק זה לדרוס. יש רכבים עם נשק אבל הם לא משומשים הרבה. יש מעט מאוד סיבות לקחת רכב חוץ מלתת גז עד למשימה או להגיע מהר לגג בניין ממסוק.

מצב משחק - נראה לי שיש בסך הכל שניים, שניהם באמת חדשים לא ראיתי שהם לקחו את זה ממשחקים אחרים. נחמד אבל זה לא מה שישאיר אותך במשחק.

אני די שמחתי לראות שיש נושא מקורי מהרגע שזה הוכרז אבל כנראה שלקחת את באטלפילד 4 ולשלב אותו בנושא של שוטרים וגנבים לא יעבוד.
    דמיינו איך זה היה בישראל, אם במקום לוס אנג'לס היית פושט על בית משפחת אבוטבול. אבל אני מניח שבשביל זה יש rainbow six החדש
    "מִי שֶׁבֵּרַךְ אֲבותֵינוּ אַבְרָהָם יִצְחָק וְיַעֲקב הוּא יְבָרֵךְ אֶת חַיָּלֵי צְבָא הֲגַנָּה לְיִשְׂרָאֵל, הָעומְדִים עַל מִשְׁמַר אַרְצֵנוּ וְעָרֵי אֱלהֵינוּ מִגְּבוּל הַלְּבָנון וְעַד מִדְבַּר מִצְרַיִם וּמִן הַיָּם הַגָּדול עַד לְבוא הָעֲרָבָה בַּיַּבָּשָׁה בָּאֲוִיר וּבַיָּם."

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    אחרי שעות של גיימפלי שראיתי, אני עדיין לא משוכנע שהמשחק הזה ראוי לשאת את השם Battlefield.
    יש לי הרגשה שזה מהמקרים שבהם דוחפים את השם של מותג ידוע רק בכדי למכור מוצר שלא היה מוכר בלעדיו.

הצטרף בתאריך
    23.08.2011
    עיר
    פתח תקווה
    יאפ.

המשחק בסך הכל נחמד, אבל שוב לא מספיק כדי לגרום לי להמשיך לשחק,
    לפחות לא במחיר של 30 דולר ומעלה.

אחד הדברים שיותר אהבתי זה שהרכבים מהירים, אבל פגיעים.

RPG אחד גורם לפיצוץ גדול ולהריסת הרכב, בניגוד לבאטלפילד 4 שם צריך 2 רקטות כדי לפוצץ פאקינג באגי.

ואם ניידת משטרה דוהרת ברחוב לכיוון סקוואד שלם, הם יכולים לגמור אותה בריסוסים.
    שוב, בניגוד לבאטלפילד 4 שם אם באגי דוהר לכיוונך אתה הולך למות מוות בטוח אלא אם כן אתה וואחד צלף, או שבאג כלשהו יחלץ לעזרתך.

עוד בעיה ששמתי לב עליה, היא שהמשחק לא מסביר כמו שצריך את המוד שמשחקים והשחקנים לא מבינים בכלל מה המטרה (Objective)

כך נוצר מצב שמלא שחקנים סתם מתרוצצים במפה ומנסים לקבל הריגות, בזמן שרק שני שחקנים מכל קבוצה אשכרה הבינו מה האובג'טיב וחוזרים להפקיד את הכסף אחרי שלקחו אותו מהכספת של האויב.
    נערך לאחרונה על ידי Airstrikex; 10.06.2014 בשעה 16:00.
    גל.

הצטרף בתאריך
    11.01.2012
    עיר
    שוהם
    עוד משהו: ציפיתי שמאחר ומדובר בצדדים שמאורגנים בצורה אחרת לגמרי, כל צד במשחק יתנהל בצורה אחרת לגמרי עם יתרונות וחסרונות משלו (מן הסתם לשוטרים מסוקים ורכבים משוריינים ולשודדים קל בהרבה לעשות את המשימה שלהם). אבל כאן שני הצדדים בדיוק אותו דבר.
    נערך לאחרונה על ידי TheForumTroll; 10.06.2014 בשעה 18:58.

הצטרף בתאריך
    13.10.2009
    עיר
    ק. מוצקין
    נכתב במקור על ידי TheForumTroll
    עוד משהו: ציפיתי שמאחר ומדובר בצדדים שמאורגנים בצורה אחרת לגמרי, כל צד במשחק יתנהל בצורה אחרת לגמרי עם יתרונות וחסרונות משלו (מן הסתם לשוטרים מסוקים ורכבים משוריינים ולשודדים קל בהרבה לעשות את המשימה שלהם). אבל כאן שני הצדדים בדיוק אותו דבר.
    עם יכולות איזון מדהימות כמו של דייס, קשה מאוד לצפות לכזה דבר ועוד שיעבוד כמו שצריך.
    What Would Good Guy Greg Do?

הצטרף בתאריך
    23.08.2011
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי dvirsp12
    עם יכולות איזון מדהימות כמו של דייס, קשה מאוד לצפות לכזה דבר ועוד שיעבוד כמו שצריך.
    מסכים.

עדיף מבחינתי ששני הצדדים יהיו אותו דבר, מאשר שדייס ינסו לתת לכל צד יתרונות וחסרונות ואז יפקששו את הכל.
    גל.

הרשמה