תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    16.10.2008
    עיר
    ב"ש
    בזמן האחרון פתאום כשאני משחק , שומע שירים ולא משנה מה עושה במחשב , פתאום אין סאונד כאילו לא שומעים כלום וכל מה שקשור לסאונד נתקע אם זה המשחק אם זה TS, youtube ואני פשוט מוציא את הUSB ומחבר שוב והסאונד חוזר אבל זה חוזר על עצמו שוב ושוב ... חשוב לציין שהאורות הכחולים עובדים אחרי שאין סאונד אז זה לא מתנתק מהUSB פשוט אין סאונד בכל המחשב ... אולי מישהו יודע איך לפתור את זה או שקרה לו את זה ? אני מודע שיש מלא בעיות עם הsiberia וקראתי פה כמה בעיות ששומעים רק בצד אחד , לשחק עם הUSB וכו' וזה לא עוזר .. תודה חברים

הצטרף בתאריך
    13.06.2008
    נסה לחבר רמקולים או אוזניות אחרות לבדוק אם הבעיה היא באוזניות או במחשב
    אם זה באוזניות נדפק הכרטיס קול או הUSB וזה רק להחליף/לתקן את החלק הספציפי הזה.

הצטרף בתאריך
    06.06.2012
    דןדן זרוק אותם מהחלון קנה RAZER KARKEN PRO הכל טוב
    May the hashivat mishak always be with you

adrenalineMob * Qwizza

הצטרף בתאריך
    16.10.2008
    עיר
    ב"ש
    נכתב במקור על ידי QwizZa
    דןדן זרוק אותם מהחלון קנה RAZER KARKEN PRO הכל טוב
    אם הם באמת נהרסו אני יזרוק לבאג אותם בפרצוף ויביא חחח

הצטרף בתאריך
    16.10.2008
    עיר
    ב"ש
    נכתב במקור על ידי chenush
    נסה לחבר רמקולים או אוזניות אחרות לבדוק אם הבעיה היא באוזניות או במחשב
    אם זה באוזניות נדפק הכרטיס קול או הUSB וזה רק להחליף/לתקן את החלק הספציפי הזה.
    הבעיה שצריך רמקולים או אוזניות USB אני ינסה לחבר את האוזניות במחשב אחר ונראה מה יהיה תודה גבר

הצטרף בתאריך
    30.03.2012
    עיר
    קריות
    כמו שראיתי פה שמישהו רשם תנסה ליבדוק אם זה הכרטיס קול או משהו באוזניות בשביל זה כנס ללוח בקרה ל"שמע" ותיבדוק אם זה על ברירת מחדל זה אמור לירשום לך משהו PnP אם אני לא טועה..

לאחי יש גם תאוזניות האלו והם עושות גם בעיות אבל אצלו זה משהו ב USB שניכנס למחשב משהו שם רופף.
    לכל בעיה , תלונה , הצעה , דרושים לצוות CS:GO וכ"ו - [email protected]

"Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one". Bruce Lee.

הצטרף בתאריך
    16.10.2008
    עיר
    ב"ש
    נכתב במקור על ידי nightwings
    כמו שראיתי פה שמישהו רשם תנסה ליבדוק אם זה הכרטיס קול או משהו באוזניות בשביל זה כנס ללוח בקרה ל"שמע" ותיבדוק אם זה על ברירת מחדל זה אמור לירשום לך משהו PnP אם אני לא טועה..

לאחי יש גם תאוזניות האלו והם עושות גם בעיות אבל אצלו זה משהו ב USB שניכנס למחשב משהו שם רופף.
    כן זה על ברירת מחדל .. אולי יש בעיה בUSB של המחשב אני עוד מעט אבדוק את האוזניות על עוד מחשב תודה רבה אחי !

הרשמה