תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    31.07.2012
    שמתי את הסתים גארד לפי מה שאתם רואים פה ב27.11:

אבל עברו 15יום וזה עדיין רושם לי
    You must have had Steam Guard enabled for at least 15 days before you can participate in a trade.

שימו לב לתאריך עבר 15יום והסתים הזה לפני חצי שנה פשוט הורדתי והפעלתי את הסתים גארד מחדש.
    אז ה15יום האחרים חיכיתי כבר.איך לי ALERT אין לי כלום שיחסום את האפשרות לTRADES
    עזרה?

הצטרף בתאריך
    30.03.2012
    עיר
    קריות
    כנס ל Inventory תנסה לימכור משהו למטה יש לך sell בירוק יש שם תאריך תיבדוק מה רשום שם ותגיד לי זה לא לפי שעת ישראל
    לכל בעיה , תלונה , הצעה , דרושים לצוות CS:GO וכ"ו - [email protected]

"Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one". Bruce Lee.

הצטרף בתאריך
    31.07.2012
    נכתב במקור על ידי nightwings
    כנס ל Inventory תנסה לימכור משהו למטה יש לך sell בירוק יש שם תאריך תיבדוק מה רשום שם ותגיד לי זה לא לפי שעת ישראל
    מה אכפת לי SELL? אני צריך רק TRADE

הצטרף בתאריך
    30.03.2012
    עיר
    קריות
    נכתב במקור על ידי versidenn
    מה אכפת לי SELL? אני צריך רק TRADE
    תגיד לי אתה דפוק או מה?! אמרתי לך מה לעשות למה אתה מתווקח אתה מבקש עזרה ואתה שולל דברים?

עדן בחיאת רבאק תביא תתאריך אני יגיד לך מתי אתה רוצה

זאת הודעה שאומרת שאתה עדיין חדש ב Steam ואתה צריך לחכות כמה ימים אני לא יודע כמה לי זה היה חודש.
    לכל בעיה , תלונה , הצעה , דרושים לצוות CS:GO וכ"ו - [email protected]

"Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one". Bruce Lee.

הצטרף בתאריך
    24.11.2013
    תקשיב למה שליעד אמר לך, אתה צריך להיכנס ל-community market ואז משם לנסות למכור משהו, פשוט תשים את העכבר על הרבוע שכתוב עליו Sell ותשאיר אותו שם וזה יראה לך מתי אתה תוכל למכור ולקנות ב-community market ולעשות טריידים. בריבוע של ההודעה יופיע מילים באנגלית ואז יופיע לך תאריך וזמן של מתי התקופה של ה-15 ימים ב-steamguard יעבור, ומאז אתה תוכל למכור, לקנות ולעשות טריידים

הצטרף בתאריך
    31.07.2012
    נכתב במקור על ידי HyndenZ
    תקשיב למה שליעד אמר לך, אתה צריך להיכנס ל-community market ואז משם לנסות למכור משהו, פשוט תשים את העכבר על הרבוע שכתוב עליו Sell ותשאיר אותו שם וזה יראה לך מתי אתה תוכל למכור ולקנות ב-community market ולעשות טריידים. בריבוע של ההודעה יופיע מילים באנגלית ואז יופיע לך תאריך וזמן של מתי התקופה של ה-15 ימים ב-steamguard יעבור, ומאז אתה תוכל למכור, לקנות ולעשות טריידים
    אתה לא מבין אבל שה15 האלה עברו.. הבנתי מה שליעד אמר לפי דעתי הוא טועה אני צריך לחכות להיום ב12 בלילה וזהו לא סתם ציינתי תאריכים

הצטרף בתאריך
    15.01.2010
    שלח להם מכתב וזהו

הצטרף בתאריך
    06.06.2012
    עדן שלח להם מכתב וזהו...
    May the hashivat mishak always be with you

adrenalineMob * Qwizza

הצטרף בתאריך
    15.01.2010
    נכתב במקור על ידי QwizZa
    עדן שלח להם מכתב וזהו...