תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 47
    הצטרף בתאריך
    10.01.2013
    עיר
    מודיעין

שלום לכם צופי הקהילה!
    כידוע, קהילת ויגיימס מגיעה כל יום להישג חדש ומרשים שספק אם קהילות רבות אחרות יכולות להגיע אליו!
    הצוות בקהילתנו הן הגבוה והן היותר נמוך ידוע ביכולות שלו הן מבחינת ניהול משאבים נכון והן מבחינה תפקודית של כלל הצוות והגאטרים.
    צוות הניהול הגבוה של ויגיימס ידוע בידע, באיכות ובאמינות שלו בטווח ניסיון של שנים בקהילת הCS הישראלית.
    הרעיון, יום המתנות הגדול, נוסד אי שם בשנת 2009 על ידי Fostra (=אור), vEB (=אביתר), בקהילה קטנה בשם VGo. הרעיון שהתחיל כבדיחה גרף הצלחה מטורפת לקהילה
    והביא אותה לשיאים שאז היה מאוד קשה לשבור.
    אשר על כן, יוצריו ומייסדיו החליטו לחזור על ההצלחה ולתת לכם את יום המתנות הגדול, גרסת ויגיימס.

יום המתנות הגדול, גרסת ויגיימס יתנהל בדיוק כמו שהתנהל בעבר. לאור העובדה שרוב שחקני הקהילה אינם שייכים לדור השחקנים ההוא,
    אנו נותנים לכם את כל הפרטים, הזמנים והמתנות. (שהרי- יום המתנות הגדול. לא יהיו מתנות?!)

מהו יום המתנות הגדול?
    היום בא על מנת להגדיל את צוות הניהול הענק שיש לקהילתנו.
    ביום זה כל אחד ואחד מכם יכול להגיע לקהילה בבוקר כמריץ ולצאת בערב כאחד מצוות ההנהלה של הקהילה!
    יום המתנות הגדול, כשמו כן הוא.
    הרי בקהילתנו, אדם שמשקיע – מתקדם ועולה בתפקידו.
    אך ביום זה אנו מזרזים תהליכים ותהליך ההשקעה קצר מהרגיל!
    כל אדם, לא משנה נסיון, גיל או יכולת – יתקבל!
    איך היום יתנהל?
    היום הגדול יתחיל בשעה 12:00 בצהריים ויסתיים בשעה 12:00 בלילה.
    החל מהשעה 12:00 בצהריים כל אדם, לא משנה מה ולא משנה מי, יוכל להצטרף אלינו לצוות.
    כל אדם חדש שיגיע ביום הגדול, יתחיל כמריץ.
    אך תהליך ההתקדמות בתפקיד קצר מהרגיל ויקנה לכם אפשרויות התקדמות שונות ורבות.

תהליך ההתקדמות בתפקיד ייראה כך:
    מריץ אשר יריץ 3 גאטרים, יקודם לPromoted !
    Promoted אשר יריץ 3 גאטרים, יקודם לvG.Senior !
    Senior אשר יריץ 4 גאטרים ויביא 2 מריצים , יקודם לדרגת Runners-Manager !
    Runners-Manager אשר יביא 5 מריצים, יקודם לvG.Crew !
    vG.Crew אשר יראה נכונות להישארות בקהילה, יפרסם ויראה השקעה אמיתית יקודם !

מיותר לציין- הבוטים בקהילתנו חכמים. אך ורק גאטר שיסתיים בתוצאה 16 לקבוצה, ייחשב כגאטר מלא.
    כתיבת הפקודה stop, תוריד את הגאטר הספציפי ממספר הגאטרים אותם הרצתם.

בנוסף, לאחר ישיבה ארוכה וממושכת הוחלט להוסיף פרסים לאלו היוכיחו עצמם כטובים ביותר.
    השחקן במקום הראשון בפקודת הראנק (RANK) יקבל גישה לערוץ המתקדמים שלנו vGames.dm-Invited + עכבר Razer + פד.
    השחקן שישחק במספר הגאטרים הגבוה ביותר יקבל גישה לערוץ המתקדמים שלנו vGames.dm-Invited + פד.
    איש צוות אשר יריץ את מספר הגאטרים הגבוה ביותר יקבל גישה לערוץ המתקדמים שלנו vGames.dm-Invited + פד.

עכבר Razer Abyssus essential ambidextrous Mirror Edition Gaming

פד Ttesports

הפרסים מתנת vGames

חוקי יום המתנות הגדול, גרסת vGames:
    חוקי הקהילה נמצאים גם כאן ואנו לא נעבור על אף אחד מהם בשביל אף אחד מכם!
    1. שימוש בצ'יטים כלשהם אסורים בתכלית האיסור! משתמש אשר ימצא משחק עם צ'יטים יורחק מכל שרתינו לצמיתות.
    2. אסור לקלל! משתמש אשר ימצא מקלל יושעה מיידית ויטופל בחומרה!
    במידה וקיללתם, הבאן שלכם ירד רק לאחר בירור מעמיק ויסודי וזאת לאחר פתיחת הודעה בפורום מצידכם!
    3. לקהילתנו יש שרת וונטרילו. מטרתו היא בנוסף לדיבור בשעות הפנאי שתשהו בו בזמן המשחק שלכם בגאטר. אדם שלא יימצא בוונט בזמן גאטר שמשחק בו, יקבל באן על אי שהות בוונט.
    4. הריגת חברים לקבוצה (TK) אסורה בהחלט!! משתמש אשר יעשה את יושעה למספר ימים.
    5. יציאה באמצע משחק ללא בקשת מחליף (SUB) אסורה בהחלט, ביקשתם סאב? תחכו שהוא יכנס ורק אז תוכלו לצאת.
    6. הבוט בוחר באופן רנדומלי את הקבוצות. מעתה ואילך, אין לשנות את קבוצתכם רק משום שחבר שלכם נמצא בקבוצה השניה! מעשה זה גורם לבלבול מצד המריץ ועלול לגרום להפסקת הגאטר באמצע! אדם שיימצא עושה זאת, ייאלץ לקבל באן.
    7. צוות הגאטרים שם לב כי לאחר קבלת הבאן שלכם, אתם נוהגים לכנות את מעשיכם כ"שטות" או כ"בדיחה".
    8. עניין התאג:
    Team A
    vG-A.Nick
    Team B
    vG-B.Nick
    הלצות ובדיחות שקשורות לתאגים, יתקבלו בברכה עד גבול מסוים! כשמבקשים להפסיק ולשים את התאג המתבקש לקבוצתכם נכון לאותו גאטר, עליכם להיענות למריץ ו/או למנהל ולשנות את התאג בהתאם להוראות. לצערנו, העונש הוא באן כמו כל באן רגיל
    9. התפלחות לגאטר. לאחר כמה מקרים שחוזרים ונשנים, הוחלט פה אחד כי עניין ההתפלחות לגאטרים יהפוך לחוק באופן רשמי!
    (מתפלח לגאטר = אדם אשר לא עשה את פקודת הadd או הsub בערוץ ונכנס לגאטר כמתפלח).
    רק אם ובמידה ועשיתם את פקודת הadd או הsub בערוץ, הינכם רשאים להיכנס לשרת הגאטר.
    במידה ונתפסתם לא כחלק משחקני הגאטר שרשומים בבוט, תקבלו באן מהמריץ או מהמנהל.

הפרויקט נועד להנאה נטו מצידכם השחקנים ומיצדנו הצוות, שמרו על החוקים והישמעו להוראות המנהלים.
    אין לנו עניין בבאנים ובעונשים. אל תגרמו לנו לעשות זאת.

יום המתנות הגדול גרסת vGames יתקיים לקראת חגיגות השנה הלועזית החדשה, בתאריך 28.12.2013.
    היום יתחיל כמצוין למעלה בשעה 12 בצהריים ויסתיים ב12 בלילה.

מנהלי הפרויקט הם Fostra (=אור), vEB (=אביתר), Savant (=אבי)
    לכל בעיה, שאלה, בקשה - יש לפנות למנהלי הפרויקט בדרכים השונות - מירק, וונטרילו, סטים, אתר.

זכויות שמורות Fostra & vEB (אור & אביתר)

שיהיה לכולנו בהצלחה, שנהנה, שנהרוג את כולם וננצח
    מחכים לראות אתכם!!!
    צוות ההנהלה CS.vGames.

נערך לאחרונה על ידי orFostra; 11.12.2013 בשעה 22:19.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.08.2012
    עיר
    Ramat Gan
    בהצלחה

Snir "SnIrSoN" Lanziano
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2012
    עיר
    קריות
    רעיון יפה בהצלחה לכם
    לכל בעיה , תלונה , הצעה , דרושים לצוות CS:GO וכ"ו - [email protected]

"Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one". Bruce Lee.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2011
    פפשש , יפה יפה בהצלחה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2011
    עיר
    בירה
    רעיון יפה... אבל אני כבר רואה מה ילדים שמשעמם להם בחיים הולכים לעשות...
    הם פשוט הולכים להביא לכולם באנים...

וגם ככה יש הרבה ילדים קטנים שמתחילים להתלהב מגישות ודברים כאלו , רעיון יפה, אבל לדעתי זה קצת בעייתי שכל אחד יקבל גישה כמו שרק בא לו

שוב פעם , בהצלחה
    לשירותכם, לכל שאלה או עזרה - indest , תלמיד בקיא בכל סדרי המשניות , בגמרא , בתנך מורחב (הזה שיש בו בסוף את מגילת רות ומפות ארץ כנען) ומדרשי דרבנן דאורייתא

נכתב במקור על ידי nightwings
    מי פה של DOTA2 ו של CS:GO ?

כאילו איזה שחקנים של איזה משחק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.09.2013
    GL
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2013
    עיר
    באר שבע
    בהצלחה לכולם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2013
    רעיון מעולה בהצלחה לכולם.
    אבל אני חייב לציין משהו מאוד חשוב שהתאריך שכתבת ה- 28.12 יוצא יום שבת כמו שאתה יודע יש גם שחקנים ששומרים שבת וזה לא מתאים לאותו היום. השבת יוצאת רק ב5וחצי כך זה לא מתאים ולא הכי פייר ששומרי השבת לא יוכלו להתחיל בזמן כמו כולם (אני אחד מהם)
    מקווה שתשנה את זה ערב בטוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2013
    נכתב במקור על ידי harles
    רעיון מעולה בהצלחה לכולם.
    אבל אני חייב לציין משהו מאוד חשוב שהתאריך שכתבת ה- 28.12 יוצא יום שבת כמו שאתה יודע יש גם שחקנים ששומרים שבת וזה לא מתאים לאותו היום. השבת יוצאת רק ב5וחצי כך זה לא מתאים ולא הכי פייר ששומרי השבת לא יוכלו להתחיל בזמן כמו כולם (אני אחד מהם)
    מקווה שתשנה את זה ערב בטוב
    harles,
    א. היום נגמר בשעה 12 בלילה. מחמש בערב עד 12 בלילה עם קצת יכולת אתה יכול להגיע לרמה מאוד גבוהה של פעילות.
    ב. לאחר המון מחשבה והמון התחשבות בקהלים מכל הסוגים, הוחלט שזה יהיה התאריך הנכון ביותר לקהילה.
    -אנו מודעים לפגיעה בקהל הדתי אך לאחר המון ניסיונות הזזת תאריכים לכאן ולכאן, זו הייתה האופציה היחידה.
    ג. עידן הפרויקטים בCS.vGames רק מתחיל. אמנם את הפרויקט הפותח אתה עלול לפספס, אך האמן לי שזו התחלה של ידידות מופלאה .

אנו מקווים לראותך החל מצאת שבת ומבטיחים להעניק לך בדיוק את אותה חווית משחק כמו לכל שחקן אחר.

ערב טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2013
    נכתב במקור על ידי vEB
    harles,
    א. היום נגמר בשעה 12 בלילה. מחמש בערב עד 12 בלילה עם קצת יכולת אתה יכול להגיע לרמה מאוד גבוהה של פעילות.
    ב. לאחר המון מחשבה והמון התחשבות בקהלים מכל הסוגים, הוחלט שזה יהיה התאריך הנכון ביותר לקהילה.
    -אנו מודעים לפגיעה בקהל הדתי אך לאחר המון ניסיונות הזזת תאריכים לכאן ולכאן, זו הייתה האופציה היחידה.
    ג. עידן הפרויקטים בCS.vGames רק מתחיל. אמנם את הפרויקט הפותח אתה עלול לפספס, אך האמן לי שזו התחלה של ידידות מופלאה .

אנו מקווים לראותך החל מצאת שבת ומבטיחים להעניק לך בדיוק את אותה חווית משחק כמו לכל שחקן אחר.

ערב טוב
    אם זה מה שאתה רוצה בסדר.. אני לא יהיה באותו יום בהצלחה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.07.2012
    -נערך-
    נערך לאחרונה על ידי foriel; 11.12.2013 בשעה 21:26.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2013
    נכתב במקור על ידי solle
    -נערך-
    הגיע הזמן להתמקד רק בפאבליק במקום ב ADV, קונטר סטרייק נועד למחשב שישאר במחשב במקום שישקיעו בפגישה שכמה חנונים נפגשים בה ומשחקים על 100 שקל עדיף כפרה.. גם השחקני ADV לא מעריכים כלום רק מקללים וצועקים BZZZ YEDYEDYED..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2013
    נכתב במקור על ידי solle
    -נערך-
    תתחיל לדבר יפה אף אחד לא חייב לך כלום
    תשתוק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.07.2008
    נכתב במקור על ידי solle
    -נערך-
    מה זה הדיבור הנגוע הזה עדן? מישהוא חייב לך משהוא תגיד לי?
    וואלה עליך לא הייתי מאמין, תתרענן בחוץ.
    ,We get bananas like a room full of apes"
    "This shit is bananas B-A-N-A-N-A-S

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.03.2013
    נכתב במקור על ידי solle
    -נערך-
    מה אתה פותח תפה ימסכן אפשר לחשוב מה אתה, שחק תגיד תודה וסתום תפה..
    02:13 - SiP | sYt: shma ahi ani rose lehodot ani oev zain ma lasot... shtroongul ze shtroongul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2013
    עיר
    NETIVOT
    רעיון טוב בהצלחה
    Real Madrid yea!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2013
    עיר
    NETIVOT
    נכתב במקור על ידי vEB
    harles,

ערב טוב
    אני נורא ישמח להנות מחווית המשחק אם אני מריץ 60 גטרים באותו יום ומביא 10 מריmים אתה שם לי vG|GATHERS?
    Real Madrid yea!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2013
    נכתב במקור על ידי OYE|k4z
    אני נורא ישמח להנות מחווית המשחק אם אני מריץ 60 גטרים באותו יום ומביא 10 מריmים אתה שם לי vG|GATHERS?
    OYE|k4z,
    מדובר בשלב אחר שלב.
    תתחיל ממריץ ומשם תתקדם על פי ההוראות המפורטות באשכול.
    אנו מבטיחים לך שאם תראה נכונות והשקעה גם לאחר יום המתנות ותוכיח לנו שהינך ראוי, אתה תקבל את התפקיד הראוי לך.
    בנוסף, מיותר לציין שלצוות הקיים של קהילתנו ניתנת איזו זכות קדימה ביום המתנות. לכן בשיחת היכרות קטנה ובמתן פרטים עלייך אתה יכול להפוך כבר עכשיו לאחד מאנשי הצוות של vGames.Gathers. ולשם כך אתה מוזמן לפנות לאנשי הצוות הבכירים בערוץ המירק של הקהילה.

מחכים לראות אותך!
    לילה טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2012
    עיר
    אשקלון
    נכתב במקור על ידי foriel
    מה זה הדיבור הנגוע הזה עדן? מישהוא חייב לך משהוא תגיד לי?
    וואלה עליך לא הייתי מאמין, תתרענן בחוץ.
    מכיוון שהבחור ציטט , ויש הרבה תגובות חזרה אתעניין לדעת מה הוא כתב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2012
    אור יופי של נסיון אבל אתה לא חושב שאולי הייתה צריך להשקיע את הפרסים בתחרות יפה?
    שתף ב-Google+

הרשמה