תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    27.05.2012
    היי,

למה אין ארגונים\קבוצות תחרותיות ויש רק מיקסים שמשתנים כל ODC\NC ?
    פעם היה eSrael ELE GLC וכו'

אני שם לב שיש לא מעט שחקנים ותיקים שמשחקים עכשיו CSGO
    לא הגיע הזמן באמת לקדם את הסצנה בארץ ולהתחיל להתחרות קבוצה נגד קבוצה?!

דיון פורה

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    נכתב במקור על ידי naksaon
    היי,

למה אין ארגונים\קבוצות תחרותיות ויש רק מיקסים שמשתנים כל ODC\NC ?
    פעם היה eSrael ELE GLC וכו'

אני שם לב שיש לא מעט שחקנים ותיקים שמשחקים עכשיו CSGO
    לא הגיע הזמן באמת לקדם את הסצנה בארץ ולהתחיל להתחרות קבוצה נגד קבוצה?!

דיון פורה
    יותר מדי סורסרים ורק EMG אחד, צריך פחות סורסרים יותר EMGs.

הצטרף בתאריך
    31.07.2012
    נכתב במקור על ידי spooky
    אחרי התגובה הזאת באה תגובה בעברית נכון?
    אנשים פשוט הפסיקו להאמין יש פה שחקנים שמשחקים הרבה זמן ויכולים לייצד את ישראל בכבוד באמת.. צריך להחזיר את הספונסרים הגדולים כמו שהם היו ב1.6 בתקופות הטובות כמו SS Antec Razer coolermaster overwolf pegasus כאלה הם יכולים לחזור גם לcsgo
    נערך לאחרונה על ידי versidenn; 11.12.2013 בשעה 19:09.

הצטרף בתאריך
    06.06.2012
    יש דיבור באוויר על לאן בעוד שבועיים, אולי זה יתקיים נחיה ונראה, בנתיים, צריך לפתח את הקהילה בנייט קאפים וליגות קטנות, רומא לא נבנתה ביומיים
    May the hashivat mishak always be with you

adrenalineMob * Qwizza

הצטרף בתאריך
    27.05.2012
    נכתב במקור על ידי spooky
    כמו שאמרתי יש המון וותיקים שעדיין משחקים(לדוגמא: אתה) שבאמת יכולים לשדרג את הקהילה.
    זה שיש שחקנים מסורס = ברוכים הבאים! זה רק יוסיף עוד אנשים לקהילה ולכמות המשחקים וכו'
    למה לדוגמא אתה לא יוזם קבוצה אחת רצינית? אני מאמין שאחריך יקומו את קבוצות כדי להתחרות בכם
    וככה הסצנה תתפתח במהירות. ככה היה ב 1.6 וככה צריך להיות גם פה!

אגב מה זה EMG ?

הצטרף בתאריך
    27.05.2012
    נכתב במקור על ידי QwizZa
    יש דיבור באוויר על לאן בעוד שבועיים, אולי זה יתקיים נחיה ונראה, בנתיים, צריך לפתח את הקהילה בנייט קאפים וליגות קטנות, רומא לא נבנתה ביומיים
    רומא לא נבנתה ביום(או יומיים) אבל לוחמים היו כבר מההתחלה, בדיוק כמו שיש עכשיו בקהילה.
    הדבר היחיד שחסר זה באמת שתקום קבוצה רצינית ואחריה יבואו עוד כדי להתחרות בהם וכן הלאה!

הצטרף בתאריך
    06.06.2012
    רומא לא נבנתה ביום(או יומיים) אבל לוחמים היו כבר מההתחלה, בדיוק כמו שיש עכשיו בקהילה.
    הדבר היחיד שחסר זה באמת שתקום קבוצה רצינית ואחריה יבואו עוד כדי להתחרות בהם וכן הלאה!
    אני יכול לספור על היד כמה קבוצות רציניות, אבל זה עדיין לא מספיק, הרעיון בנייט קאפים זה שמיקסים יבואו ואולי ילך להם ויפתחו קבוצה, אני יודע שאני הולך לעשות משהו ועוד כמה הולכים לעשות משהו, זה מתפתח הכל לאט לאט.

adrenalineMob * Qwizza

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    זה מורכב, ואם יש מישהו שיודע מה הבעיה ומה הפתרון זה אני והפתרון לא תלוי בשחקנים.

הדברים שאני נוגע בהם הם רק חלק מהבעיה.

עד שלא יהיה פה איזה MELE או איזה אלי טביב או גיידמק (איך שלא קוראים לו) לא יקרה פה כלום ולא משנה כמה מוטיבציה יש לכמה סורסרים פה, זה גם ירד להם אחרי כמה הפסדים כי הם יבינו שבשביל לבנות קבוצה צריך הרבה דברים שלא תלויים בהם השחקנים וכשאין לך מטרה ומשהו שמחזיק אותך להישאר בקבוצה אתה פשוט תמצא את עצמך פורש (אני מדבר רק לקבוצות\שחקנים שהשאיפות שלהם זה להיות בטופ באירופה ולא פחות)

פוטציאל יש אבל זה לא מספיק, יש פה שחקנים שהאגו שלהם בשמיים והם בוחרים להתגונן במקום לקבל את העובדה שאני מעליהם בכמה רמות (לא מבחינת סקיל) וקשה להם לקבל ביקורת משחקן שצבר הרבה יותר ניסיון ועבר הרבה יותר מהם ויודע לזהות בעיות בקבוצה בנוסף להתעלם ולהכחיש תבעיות ויותר מזה להתגונן ולקלל אותך ולרדת עלייך ולנסות להוריד ממך.

השחקנים האלו יודעים מי הם ואני וויתרתי כי תאכלס לא כזה אכפת לי, אני לא אומר שלי אין אגו ואני מושלם להפך אני רחוק מלהיות מושלם ונראה לי שלי יש את הכי הרבה בעיות בשביל להיות שחקן בקבוצה ובגלל זה אני לא בקבוצה ולא רוצה להיות בקבוצה כרגע אבל ברגע שאני מבקר שחקן\קבוצה אחר\ת תוקפים אותי ישר במקום לעצור רגע ולנסות לקחת את זה ולראות אולי אני צודק, אולי לא.

קשה להם לקבל את העובדה שיש לי יותר ניסיון מהם ואני מבין בדברים מסוימים יותר מהם, האגו מדבר.

הצטרף בתאריך
    13.06.2008
    נכתב במקור על ידי spooky
    זה מורכב, ואם יש מישהו שיודע מה הבעיה ומה הפתרון זה אני והפתרון לא תלוי בשחקנים.

עד שלא יהיה פה איזה MELE או איזה אלי טביב או גיידמק (איך שלא קוראים לו) לא יקרה פה כלום ולא משנה כמה מוטיבציה יש לכמה סורסרים פה, זה גם ירד להם אחרי כמה הפסדים כי הם יבינו שבשביל לבנות קבוצה צריך הרבה דברים שלא תלויים בהם השחקנים וכשאין לך מטרה ומשהו שמחזיק אותך להישאר בקבוצה אתה פשוט תמצא את עצמך פורש (אני מדבר רק לקבוצות\שחקנים שהשאיפות שלהם זה להיות בטופ באירופה ולא פחות)

פוטציאל יש אבל זה לא מספיק, יש פה שחקנים שהאגו שלהם בשמיים והם בוחרים להתגונן במקום לקבל את העובדה שאני מעליהם בכמה רמות (לא מבחינת סקיל) וקשה להם לקבל ביקורת משחקן שצבר הרבה יותר ניסיון ועבר הרבה יותר מהם ויודע לזהות בעיות בקבוצה בנוסף להתעלם ולהכחיש תבעיות ויותר מזה להתגונן ולקלל אותך ולרדת עלייך ולנסות להוריד ממך.

השחקנים האלו יודעים מי הם ואני וויתרתי כי תאכלס לא כזה אכפת לי, אני לא אומר שלי אין אגו ואני מושלם להפך אני רחוק מלהיות מושלם ונראה לי שלי יש את הכי הרבה בעיות בשביל להיות שחקן בקבוצה ובגלל זה אני לא בקבוצה ולא רוצה להיות בקבוצה כרגע אבל ברגע שאני מבקר שחקן\קבוצה אחר\ת תוקפים אותי ישר במקום לעצור רגע ולנסות לקחת את זה ולראות אולי אני צודק, אולי לא.

קשה להם לקבל את העובדה שיש לי יותר ניסיון מהם ואני מבין בדברים מסוימים יותר מהם, האגו מדבר.
    מסכים. יש בעיקר בקהילת הטופ בעיה רצינית שקשה לשחקנים לקבל ביקורת ועוד יותר קשה לשחקנים לפרגן אחד לשני לאורך זמן ובעיקר לתפקד מוראלית בתוך קבוצה לאורך זמן.
    לצערי קשה מאוד לרוב השחקנים לקבל ביקורת והם ישר רואים זאת כניסיון לריב. כששחקן שומע משחקן אחר משהו בסגנון "שמע, יש לי קצת ניסיון ואני חושב שאתה צריך לשפר X...." בדרך כלל תגיע תגובה מתנצחת מצד השחקן השני שיהיה חייב להוכיח שהוא יותר טוב, בלי לנסות להבין בכלל אם יש דברים במילים של השחקן הראשון.
    מעבר לזה, יש עוד הרבה מאוד בעיות בקהילה הישראלית (החל מגודל הקהילה וכלה בספונסרים).

הצטרף בתאריך
    06.06.2012
    נכתב במקור על ידי chenush
    מסכים. יש בעיקר בקהילת הטופ בעיה רצינית שקשה לשחקנים לקבל ביקורת ועוד יותר קשה לשחקנים לפרגן אחד לשני לאורך זמן ובעיקר לתפקד מוראלית בתוך קבוצה לאורך זמן.
    לצערי קשה מאוד לרוב השחקנים לקבל ביקורת והם ישר רואים זאת כניסיון לריב. כששחקן שומע משחקן אחר משהו בסגנון "שמע, יש לי קצת ניסיון ואני חושב שאתה צריך לשפר X...." בדרך כלל תגיע תגובה מתנצחת מצד השחקן השני שיהיה חייב להוכיח שהוא יותר טוב, בלי לנסות להבין בכלל אם יש דברים במילים של השחקן הראשון.
    מעבר לזה, יש עוד הרבה מאוד בעיות בקהילה הישראלית (החל מגודל הקהילה וכלה בספונסרים).
    אני יגיד לכם את האמת, בחיים לא שמעתי דיון בין שחקן טוב יותר לבין שחקן אחר שהטוב יותר אומר לו תעשה ככה ותעשה ככה בצורה נעימה, לכן נוצר הריב, לפי דעתי כל שחקן צריך לשחק איך שהוא יודע והטובים שפה שיתנו ביקורת אבל שידעו איך לתת אותה, להגיד לבחור, אחי, בוא שניה לחדר לבד או להודעה פרטית ולהדריך אותו כראוי, כי שאתה אומר למישהו משהו מול קבוצה של אנשים מה לשפר זה די מעליב , זה כאילו אתה מבזבז ת'זמן שלך ופתאום צץ מישהו ואומר לך אתה לא עושה את זה טוב, ביקורת זה טוב אבל לדעת לתת ביקורת זה עוד יותר טוב.

adrenalineMob * Qwizza

הצטרף בתאריך
    30.03.2012
    עיר
    קריות
    PW יכולים להתקדם יפה מאוד יש להם את כל מה שנידרש ל "אירגון"
    לכל בעיה , תלונה , הצעה , דרושים לצוות CS:GO וכ"ו - [email protected]

"Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one". Bruce Lee.

הצטרף בתאריך
    27.05.2012
    נכתב במקור על ידי spooky

א. אם אתה מתכוון לזה שיבוא מליונר וישפוך כסף כמו בכדורגל(או פחות) אז צא מהנקודה הזאת כי איך שהוא יבוא ככה הוא יברח(בדיוק כמו בכדורגל). צריך מישהו כמו ניצן(timmy) שאהב ואוהב את הגיימינג ורק אנשים שבאמת אוהבים את התחום יוכלו לקדם ולשפר את הסצנה בישראל. כמו ששמת לב ברגע שניצן פרש הכל התחיל לקרוס כמו מגדל קלפים.

ב. שחקנים שלא יודעים לקבל ביקורת לרוב זה ילדים שעוד לא התבגרו. אני אישית לא מבין למה אתה לא משחק עם אנשים בגיל המתאים(לדוגמא pisti) ואנשים איכותיים שיבינו וידעו איך להתקדם ולהחזיק קבוצה.

ג. ברגע שיהיו פה 3-5 קבוצות ברמה תחרותית אתה תראה שאנשים כן ירצו להחזיק מעמד ולשפר את הקבוצה מהסיבה הפשוטה שיש תחרות וכל אחד רוצה להיות טופ 1. לגבי לאן ו\או אירופה זה יבוא בהמשך אם תרצה ואם לא.

אני מקווה שתקח את זה לצומת ליבך ואולי באמת תהיה הראשון שמקים פה קבוצה בסדר גודל של ארגון כמו eSrael ולא קבוצה לשבוע ופירוק.

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    נכתב במקור על ידי spooky

הלוואי שתשתפר כבר

00:32:53] <xtineR> bona
    [00:32:56] <xtineR> tahzir ta +v
    [00:32:56] <xtineR> +Av
    [00:32:58] <xtineR> ma at ahomo ?
    [00:33:02] <xtineR> kol ha haim haya li sham
    [00:33:03] <xtineR> ma ata ose
    [00:33:04] <xtineR> !!!
    [00:33:06] <xtineR> ani mahur le +v
    [00:33:07] <xtineR> :|

הצטרף בתאריך
    23.09.2012
    עיר
    באר שבע
    א. אם אתה מתכוון לזה שיבוא מליונר וישפוך כסף כמו בכדורגל(או פחות) אז צא מהנקודה הזאת כי איך שהוא יבוא ככה הוא יברח(בדיוק כמו בכדורגל). צריך מישהו כמו ניצן(timmy) שאהב ואוהב את הגיימינג ורק אנשים שבאמת אוהבים את התחום יוכלו לקדם ולשפר את הסצנה בישראל. כמו ששמת לב ברגע שניצן פרש הכל התחיל לקרוס כמו מגדל קלפים.

ב. שחקנים שלא יודעים לקבל ביקורת לרוב זה ילדים שעוד לא התבגרו. אני אישית לא מבין למה אתה לא משחק עם אנשים בגיל המתאים(לדוגמא pisti) ואנשים איכותיים שיבינו וידעו איך להתקדם ולהחזיק קבוצה.

ג. ברגע שיהיו פה 3-5 קבוצות ברמה תחרותית אתה תראה שאנשים כן ירצו להחזיק מעמד ולשפר את הקבוצה מהסיבה הפשוטה שיש תחרות וכל אחד רוצה להיות טופ 1. לגבי לאן ו\או אירופה זה יבוא בהמשך אם תרצה ואם לא.

אני מקווה שתקח את זה לצומת ליבך ואולי באמת תהיה הראשון שמקים פה קבוצה בסדר גודל של ארגון כמו eSrael ולא קבוצה לשבוע ופירוק.
    הכל קרס מהרגע הזה - 21.8.2012 , ברגע שסיאס גו ניכנס לסצינה .. וניצן עזב בחודש השלישי
    של 2013 ...

הרשמה