תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    מקור: Polygon

לארס גוסטאבסון, דירקטור בDICE, אישר לאחרונה כי DICE תיצור בשנים הקרובות משחק שלישי בתת-הסדרה של באטלפילד, הידועה בשם Bad Company.

הצוות של Bad Company לא פוטר ולא נשכח, הם רק בחופשה ארוכה ביותר. הם יחזרו בעתיד ויהיה משחק שלישי של Bad Company.

אני שמח על כך ורוצה לראות את המשחק יוצא. אבל נראה מתי זה יקרה.. זה לא יהיה בקרוב.
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    29.10.2012
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי pwnd
    מקור: Polygon

לארס גוסטאבסון, דירקטור בDICE, אישר לאחרונה כי DICE תיצור בשנים הקרובות משחק שלישי בתת-הסדרה של באטלפילד, הידועה בשם Bad Company.
    לארס גוסטבסון אח האירוניה
    לנושא, אני מקווה מאוווד שיצא BC3, כל עוד הוא באמת יקח דברים מהסדרה ולא יהיה סתם עוד באטלפילד רק עם השם של הסדרה

הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    עיר
    רעננה
    כן כן כן כן כן כן כן כן כן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    נכתב במקור על ידי Yonatan66il
    גוסטבסון
    נערך לאחרונה על ידי pwnd; 09.12.2013 בשעה 17:02.
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    12.08.2010
    יש יש

הצטרף בתאריך
    23.08.2011
    עיר
    פתח תקווה
    יש סיבה מאוד פשוטה למה אני רוצה, אבל לא רוצה שיצא BC3:

עוד משחק בסינגל יהיה נפלא, עוד קצת הומור שחור וסצנות קיטשיות לא יזיקו לאף אחד.

הבעיה היחידה היא, שכולם מצפים מהמולטי של המשחק להיות מעולה כמו זה של BC2, ואף יותר לאחר ש BC2 נצבע בגוון ורוד ע"י הנוסטלגיה.

מה יקרה עם דייס יפספסו והמולטי של BC יצא מעפן? הרי כמה משחקי לוחמה מודרנית אפשר להוציא בזה אחר זה ובכל זאת לפשל?

עוד נקודה: איך דייס מתכוונים לשווק משחק שיהיה חלקי באופיו, לאחר שכבר הוציאו פעמים בזו אחר זו את ה Full Package - Battlefield 4 / 3?

הסיבה שלדעתי BC2 כן עלה והצליח היא שפער של יותר מ 5 שנות טכנולוגיה ופיתוח של מנוע גרפי שכנו בין BF2 ל BC2, אני חושב שאם BC3 יצא בשתיים וחצי השנים הקרובות, מלבד מעריצי באטלפילד הקבועים קרי אנחנו, המשחק יהיה כישלון שיווקי (לא משחקי) גמור.
    גל.

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    יבנה
    נכתב במקור על ידי Airstrikex
    הסיבה שלדעתי BC2 כן עלה והצליח היא שפער של יותר מ 5 שנות טכנולוגיה ופיתוח של מנוע גרפי שכנו בין BF2 ל BC2, אני חושב שאם BC3 יצא בשתיים וחצי השנים הקרובות, מלבד מעריצי באטלפילד הקבועים קרי אנחנו, המשחק יהיה כישלון שיווקי (לא משחקי) גמור.
    תכלס.

הצטרף בתאריך
    22.05.2013

גל להזכירך BC 1 יצא שנה לפני BC2 והוא פשוט נועד רק לקונסלות..ככה שזה לא בדיוק חמש שנים של פיתוח..הייתי אומר 3-3 וחצי ..אני מת לעוד סינגל בסיגנון של BC

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    מה שיכל להיות נחמד היה אם היתה הפרדה בין סגנונות המשחק. כמו שגוטסבסון ציין מה שאפיין את BC2 היה חופש יצירתי וקלילות. הכל היה שם בהפרזה הסאונד הבומבסטי, הפעולה, הנשקים והכל ביחד יצר קוקטייל לא רע (למרות שעדיין לא סבלתי את כל הצ'ובאקות למיניהם).

סגנון המשחק הזה לא ממש מתאים לדעתי ל-BF, ולצערי חלק גדול ממנו זלג לשם. קשה לבנות מפות שיתאימו לכל הסגנונות, ומה שנוצר זה מעין פשרה מתסכלת שלא עובדת בצורה אופטימלית. שישאירו את הטירוף ל-BC ויבנו מפות יעודיות לסגנון המשחק, שאמור להיות שקול ואיטי יותר, של BF.

נראה לי שיותר אנשים יהיו מרוצים ממשחקים שתפורים לסגנון ולציפיות שלהם, וגם EA ירוויחו יותר ממחירת שני משחקים שפוטנציאלית יהיו טובים יותר.

הצטרף בתאריך
    23.08.2011
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי ThedarkestSmash
    גל להזכירך BC 1 יצא שנה לפני BC2 והוא פשוט נועד רק לקונסלות..ככה שזה לא בדיוק חמש שנים של פיתוח..הייתי אומר 3-3 וחצי ..אני מת לעוד סינגל בסיגנון של BC
    BC1 היה משחק בדיקה של מנוע Frostbite ולא כותר שיכול ליצג את עצמו.

הוא אכן הכיל סינגל בומבסטי כמו שאנחנו אוהבים בסדרת BC, אבל המולטי שלו היה ריק מתוכן ולא פופולארי.

90 אחוז עם לא יותר משחקני באטלפילד ששיחקו ב BF2 כנראה לא נגעו ב BC1 בדרך למשחק השני בסדרה.

BC2 פשוט מאוד מימש את כל הפוטנציאל שהיה טמון במולטי של 1 ולא נעשה בו שימוש.

אגב, אלו מכם ששיחקו ב BF2: Modern Combat ימצאו שהמולטי של BC1 כמעט זהה אך בנוי על מנוע Frostbite.
    בקיצור, לדעתי BC1 לא היה פריצת דרך אלא עוד משחק ביניים בתקופת הדשדוש של הסדרה שבין BF2 - 2004 ל BC2 - 2010.
    מאותן סיבות לא התייחסתי כלל ל BF 2142, Heroes, P4F ו 1943 שיצאו בשנים שבין לבין.
    נערך לאחרונה על ידי Airstrikex; 09.12.2013 בשעה 22:38.
    גל.

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    זה ידוע כבר PWND. היתה כתבה על זה לפני מלא זמן. כן הם מאשרים שיהיה BC3 וזה די מובן מאליו אבל לא בתקופה הקרובה. כמו ש גל רשם יש להם את ה"אס" בשרוול אבל הם לא הולכים לשלוף אותו בזמן הקרוב אלא בתקופה מאוד ספציפית עם תנאים מאוד מסויימים. היתי אפילו מהמר על התקופה שאנשים יתחילו לאבד עניין ב-BF הרגיל. אחרי הכל זה ספין אוף וזה מה שאמור לעשות ספין אוף להכניס רוח למפרשים של המותג.
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -

הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    עיר
    רעננה
    BC1 היה משחק בדיקה של מנוע Frostbite ולא כותר שיכול ליצג את עצמו.

הוא אכן הכיל סינגל בומבסטי כמו שאנחנו אוהבים בסדרת BC, אבל המולטי שלו היה ריק מתוכן ולא פופולארי.

90 אחוז עם לא יותר משחקני באטלפילד ששיחקו ב BF2 כנראה לא נגעו ב BC1 בדרך למשחק השני בסדרה.

BC2 פשוט מאוד מימש את כל הפוטנציאל שהיה טמון במולטי של 1 ולא נעשה בו שימוש.

אגב, אלו מכם ששיחקו ב BF2: Modern Combat ימצאו שהמולטי של BC1 כמעט זהה אך בנוי על מנוע Frostbite.
    בקיצור, לדעתי BC1 לא היה פריצת דרך אלא עוד משחק ביניים בתקופת הדשדוש של הסדרה שבין BF2 - 2004 ל BC2 - 2010.
    מאותן סיבות לא התייחסתי כלל ל BF 2142, Heroes, P4F ו 1943 שיצאו בשנים שבין לבין.
    איזה שטויות אתה מדבר, ל-BC הראשון היה מולטי מצוין שזרם מאוד.
    רוב שחקני BF2 לא נגעו בו כי כמו שנאמר, הוא היה מיועד לקונסולות והוא ממש ממש לא היה משחק בדיקה לפרוסבייט.
    זה שהם לא הוציאו אותו למחשב לא אומר שהוא לא חלק מהסדרה ושהוא לא עשה עבודה טובה.

אני בתקופת BF2 צפיתי מהצד במשחקים של שי וכשבאד קומפני יצא לקונסולות לראשונה הוא יה מדהים.
    מי שלא שיחק בו לא יכול להבין איזה חוויה זאת הייתה וברק יכול להעיד זאת (אם הוא היה נמצא פה אשכרה אבל הוא בצבא.... -.-)

הצטרף בתאריך
    23.08.2011
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי Spell Touch
    איזה שטויות אתה מדבר, ל-BC הראשון היה מולטי מצוין שזרם מאוד.
    רוב שחקני BF2 לא נגעו בו כי כמו שנאמר, הוא היה מיועד לקונסולות והוא ממש ממש לא היה משחק בדיקה לפרוסבייט.
    זה שהם לא הוציאו אותו למחשב לא אומר שהוא לא חלק מהסדרה ושהוא לא עשה עבודה טובה.

אני בתקופת BF2 צפיתי מהצד במשחקים של שי וכשבאד קומפני יצא לקונסולות לראשונה הוא יה מדהים.
    מי שלא שיחק בו לא יכול להבין איזה חוויה זאת הייתה וברק יכול להעיד זאת (אם הוא היה נמצא פה אשכרה אבל הוא בצבא.... -.-)
    אני חושב שאת (ואולי גם אני) הבנת אותי לא נכון

BC1 בכלל לא היה משחק רע, אבל השיווק שלו בזמנו כן היה, הוא בכלל רק יצא לקונסולות שהיו חלשות, ולצערי כמובן מירב הפוטנציאל שלו מומש רק ב BC2.

חשוב לי להבהיר, לא התכוונתי ש BC1 היה אמור להיות משחק בדיקה למנוע החדש, אבל בגלל מספר השחקנים המועט שהיה בו, ועובדה שרק מעטים אכן שיחקו בו (מתוך אלו שכבר היו מצויים עמוק בסדרה באותם ימים), זה המצב המצער שנוצר.
    גל.

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    שיוציאו BC3 רק כדי שיהיה תירוץ לעשות BC3 Vietnam
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    נכתב במקור על ידי Digz3
    שיוציאו BC3 רק כדי שיהיה תירוץ לעשות BC3 2134
    FTFY
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הרשמה