תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    24.11.2013
    השחקן צריך להיות דבר ראשון טוב, שהיה לו aim טוב, שהוא יקשיב בלי לעשות בעיות, שיהיה לו teamplay חזק ושהוא כבר משחק במשחק חודשיים + וצבר ניסיון.
    לפרטים : Hynden
    קחו תלוש !

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    נכתב במקור על ידי HyndenZ
    השחקן צריך להיות דבר ראשון טוב, שהיה לו aim טוב, שהוא יקשיב בלי לעשות בעיות, שיהיה לו teamplay חזק ושהוא כבר משחק במשחק חודשיים + וצבר ניסיון.
    לפרטים : Hynden
    קחו תלוש !
    למרות שאני הכי אנטי דיונים כאלו ולא מאמין שיצא משהו משום קבוצה בארץ אני יזרוק קצת משהו אולי לשנות את הגישה שלך ואחרים...

teamplay חזק? שחקן טוב? aim? זה דברים שעובדים עליהם הכי חשוב זה מוטיבציה, כימיה ולהבין מהתחלה שלכל בן אדם יש דפקה ואף אחד לא מושלם, לבדוק גם שאישיות של שחקן אחד לא מתנגשת עם אישיות של שחקן אחר... שאר הדברים עובדים עליהם כקבוצה.

-Edward
    -MODDI
    -rattlesnk
    נערך לאחרונה על ידי spooky; 08.12.2013 בשעה 04:16.

הצטרף בתאריך
    20.07.2013
    עיר
    בכוס של סבתא של franckey
    נכתב במקור על ידי spooky
    למרות שאני הכי אנטי דיונים כאלו ולא מאמין שיצא משהו משום קבוצה בארץ אני יזרוק קצת משהו אולי לשנות את הגישה שלך ואחרים...

teamplay חזק? שחקן טוב? aim? זה דברים שעובדים עליהם הכי חשוב זה מוטיבציה, כימיה ולהבין מהתחלה שלכל בן אדם יש דפקה ואף אחד לא מושלם, לבדוק גם שאישיות של שחקן אחד לא מתנגשת עם אישיות של שחקן אחר... שאר הדברים עובדים עליהם כקבוצה.

-Edward
    -MODDI
    -rattlesnk
    יש מקום שאני מסכים איתך אבל אם הם מחפשים שחקן טוב צריך שהוא ידע להקשיב ללידים יודע להתמודד במצבי לחץ aim בסדר וגם מה שאמרת זה נכון כמו NIP הם גרים ביחד אם אני לא טועה

הצטרף בתאריך
    23.09.2012
    עיר
    באר שבע
    בהצלחה אחי ..

הצטרף בתאריך
    24.11.2013
    נכתב במקור על ידי spooky

-Edward
    -MODDI
    -rattlesnk
    אני מסכים איתך אבל חושב שלא הבנת את מה שרשמתי.
    אני התכוונתי שאני מחפש שחקן שכבר שיחק בהרבה טימים והצליח לשחק איתם הרבה זמן, יודע לשחק מבחינת חשיבת המשחק, צבר כבר ניסיון במשחק הזה, הוא מכיר פלאשים והוא כבר הסתדר עם כל עניין ה-AIM. ברור שלא חיפשתי שחקן שהוא מושלם אבל כן רציתי שחקן שהוא כבר "משופשף"

הצטרף בתאריך
    06.06.2012
    בהצלחה אח יקר
    May the hashivat mishak always be with you

adrenalineMob * Qwizza

הצטרף בתאריך
    10.12.2011
    עיר
    בירה
    נכתב במקור על ידי HyndenZ
    אני מסכים איתך אבל חושב שלא הבנת את מה שרשמתי.
    אני התכוונתי שאני מחפש שחקן שכבר שיחק בהרבה טימים והצליח לשחק איתם הרבה זמן, יודע לשחק מבחינת חשיבת המשחק, צבר כבר ניסיון במשחק הזה, הוא מכיר פלאשים והוא כבר הסתדר עם כל עניין ה-AIM. ברור שלא חיפשתי שחקן שהוא מושלם אבל כן רציתי שחקן שהוא כבר "משופשף"
    אל תקח את זה אישי [לא מכיר אותך ולא בא "להוכיח" אותך או משו כזה] אבל תענה לי בכנות

אתה שחקן "משופשף"?
    אתה שחקן ששיחק בהרבה טימים? הצלחת להחזיק איתם הרבה זמן?
    כמה נסיון יש לך?
    שוב, לא בא להוכיח אותך או משו, אבל לפני שאתה מחפש שחקן אחרון לטים או כל דבר אחר בשביל שלא יתפרק אחרי 5 דקות, תהיה עם שחקנים ברמות שלך... תכתוב כמה נסיון יש לך במשחק ודברים כאלו וככה *לדעתי* שחקן שיהיה לו נסיון +- כמוך יוכל לפנות אליך...
    ושוב, כמובן שחשוב טימפליי והקשבה וצחוקים ואווירה טובה, אבל זה לא דברים שאתה יכול לציין בעובדות כמו נסיון במשחק וכו'.. דברים כאלו רואים באמצע משחקים, כשמפסידים לא מתחיל לקרוא לכולם בוטים וכשמנצחים לא מתחיל לאכול תראש...
    בכ"מ בהצלחה בחיפושים מקווה שתצליחו
    לשירותכם, לכל שאלה או עזרה - indest , תלמיד בקיא בכל סדרי המשניות , בגמרא , בתנך מורחב (הזה שיש בו בסוף את מגילת רות ומפות ארץ כנען) ומדרשי דרבנן דאורייתא

נכתב במקור על ידי nightwings
    מי פה של DOTA2 ו של CS:GO ?

כאילו איזה שחקנים של איזה משחק

הצטרף בתאריך
    18.08.2013
    עיר
    Najid
    יפה אחי!

הרשמה