תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 1 מ 1
    הצטרף בתאריך
    06.12.2013
    שלום לכולם, ברצוני לשתף אתכם במשחק חדש שיצרתי, מעין הרחבה אישית עליה עמלתי תקופה ארוכה (מעל חודשיים!) ובהזדמנות להיות גם חלק ממנו.

אז בואו אספר לכם קצת עליו:
    קודם כל קראתי למשחק Land of Liberty ("ארץ החופש" בתרגום חופשי).
    המשחק מבוסס בעיקרון על המשחק המקורי וכולל בתוכו את כל היחידות שאנחנו מכירים + מספר יחידות חדשות לכל צבא + יכולות ושדרוגים חדשים + מפה מובחרת.

מה שמאוד מיוחד במשחק הזה בנוסף לכל היחידות והשדרוגים, זה שניתן להמשיך ולהוסיף לו דברים חדשים ולשפר ולשנות אותו כאוות נפשנו! כמו למשל להעלות את רמת הנזק, החיים, האנרגיה או המהירות ליחידה מסוימת, או להגדיל/ להקטין יחידה וכמובן להמשיך להוסיף יחידות ויכולות חדשות!
    ככה שאם תמיד היו לנו דברים שרצינו שיהיו קצת אחרת במשחק ולא הייתה לנו את האפשרות, עכשיו הכל אפשרי!

אני מתאר לעצמי שחלקכם די סקפטים כרגע לגבי זה, מה שאני יכול רק להגיד לכם, זה שזה באמת כמו שזה נשמע ואולי אפילו יותר מזה ולבינתיים כל מי שהספיק לשחק בזה לא התאכזב לרגע.

הנה הצצה קטנה למשחק (למי שעדיין לא מאמין):

בכל אופן מי שמעוניין לקחת בזה חלק שישלח לי בהודעה פרטית או כאן את שם וקוד המשתמש שלו או שיוסיף אותי בעצמו כך שאוכל ליידע אותו או להוסיף אותו לפארטי בכל פעם שאנחה משחק.
    (ניתן לקבוע איתי שעות למשחק - במידה ואהיה פנוי כמובן)

פרטים שלי בסטארקראפט:

שם משתמש: BionicalLion.

קוד: 821

שם המשתמש שלי בסקייפ: BionicalLion) liran980)

חשוב לי לומר שאפשרי לשחק במשחק רק כשאני מנחה אותו, אך אל דאגה אני נכנס אליו כמעט מדי יום (-:

נתראה במשחק! (-;

נ. ב.
    בקרוב אעלה תמונות מהמשחק...
    נערך לאחרונה על ידי li5445; 09.12.2013 בשעה 19:49.
    שתף ב-Google+

הרשמה