תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    04.12.2013
    קניתי את המשחק battlefield 3 מorigin ללא הרחבות כשאני נכנס למשחק זה נכנס לאתר battlelog יש שם אפשרות ל co op משימות ומולטיפלייר. המשימות עובדות לי מצוין והמחשב לא מתאמץ אבל המולטיפלייר לא עובד! כשאני מנסה להיכנס למולטיפלייר לאחד מהסרברים (לא משנה איזה סרבר עם אנשים בלי אנשים עם פינג נמוך עם פינג גבוהה וכו') זה נכנס למשחק אבל יש מסך שחור וכתוב שזה טוען. בזמן שהמשחק טוען את הסרבר המחשב מתאמץ ממש חזק! ואז אחרי 20 שנית שניכנסתי לסרבר המשחק יוצא באופן אוטומטי וכשזה יוצא מהמשחק זה כתוב לי את זה:

ERROR
    Game disconnected: could not join server

מה צריך לעשות כדי שזה יעבוד?!

נ''ב פירסמתי את ההודעה הזאת גם בfxp אני מקווה שכאן יענו מהר יותר

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    לאחרונה גם לי יש בעיה להתחבר לכל שרת...

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    יבנה
    שלום.

במידה ויש לך נתב, אשר מופעלת בו האפשרות UPnP, תבטל אותה:

לאחר מכן תצא מהבאטלוג ב Sign Off וגם מהאוריג'ין.
    תפעיל מחדש את המחשב, תרסט את הנתב (תוציא/תכניס מהחשמל) ותנסה להתחבר שוב.

כמו כן, אתה מוזמן להצטרף אלינו בטים ספיק הקהילתי - יכול להיות שתמצא מישהו שיוכל לעזור לך:

שמוליק

הצטרף בתאריך
    04.12.2013
    איך אני אמור לבטל?

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    מאז שיצא הפלאגין האחרון לבאטלוד אני לא מצליח להתחבר??? זה פשוט יוצא לי לפני שזה מגיע ל LOADING GAME.... מה אתם אומרים

ואם מתחבר, זה מתנתק אחרי דקות בודדות בלי שום הודעה..
    נערך לאחרונה על ידי landau123; 05.12.2013 בשעה 20:14.

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    יבנה
    נכתב במקור על ידי Shalev402
    איך אני אמור לבטל?
    בראש ובראשונה תפנה למי שסיפק לך את הנתב שיעזור לך.
    אפשרות נוספת זה שתתקשר לספקית הקישוריות לאינטרנט שלך ותראה אם הם יכולים לעזור.

הצטרף בתאריך
    04.12.2013
    עדיין לא עובד! כיבתי את הupnp אולי זה קשור לחומרה של המחשב? כי המחשב מתאמץ כשאני מנסה להיכנס לסרבר

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    שמע כמו שאמרתי, גם בפורום שלהם רשום, מאז העדכון האחרון שיצא לפני שבועיים בערך לבאטלוג (הפלאגין הזה) אז זה לא פועל להרבה אנשים

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    בנוסף לטיפ ששמוליק פרסם, היתי מנסה לעשות גם את הצעדים הבאים:

1. לפתוח פורטים בנתב שלך למשחק. במידה ואתה לא יודע איך עושים את זה פשוט תתקשר לספק תשתית האינטרנט שלך, ותבקש שאתה רוצה לפתוח פורטים למשחק. (יש אפשרות גם לפתוח את כל הפורטים)

2. תנסה להסיר את הפלאג-אין של הבאטללוג, דרך כניסה ל"התחל"->"לוח בקרה"->"תוכניות ותכונות"-> Battlelog web plug-ins -> קליק ימני הסרה - בפעם הבאה שתיכנס לבאטללוג זה יותקן מחדש.

3. לפתוח הוריג'ן -> ספריית המשחקים שלך -> קליק ימני על המשחק -> Repair install.

4. כמו כן אני גם ממליץ לבדוק שאין תוכנות אחרות שיכולות לחסום את זרם החיבור כמו Firewall או אנטיוירוס. היו מקרים מעולם.
    נערך לאחרונה על ידי WarFox89; 08.12.2013 בשעה 09:17.
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -

הצטרף בתאריך
    04.12.2013
    לא עובד! ניסיתי הכל אבל זה לא עובד הנה החומרה של המחשב שלי אם צריך

כרטיס מסך: nvidia geforce 9800 gt
    מעבד: intel core 2 quad q8400 2.66 ghz
    מסך: philips brilliance 2205w
    windows home premium
    directX 11
    נערך לאחרונה על ידי Shalev402; 08.12.2013 בשעה 18:00.

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    תל אביב
    כמה ג'יגה זיכרון? המחשב שלך ממש מגרד את המינימום ההכרחי להריץ את המשחק הזה.
    עופר, סגן מנהל הטים ספיק ותחום הפאבליק- קהילת באטלפילד

הצטרף בתאריך
    04.12.2013
    4 RAM

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    תל אביב
    איזה וינדווס? 32 או 64 ביט?

הצטרף בתאריך
    04.12.2013
    windows 64 bit

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    תל אביב
    יש מצב שארבע ג'יגה לא מספיק.... למרות שזה המינימום בדרישות

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    אני עם 2GB RAM ואני מריץ BF3 חלק

הצטרף בתאריך
    04.12.2013
    יש סיכוי שזה לא קשור לRAM לlandau123 עובד חלק ויש לו 2 ram

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    Like most people here I was getting the problem where BF3.exe loaded then unloaded - didn't even fire up a browser, and manually loading battlelog from the browser made no difference. I looked using event viewer at the crash log for bf3.exe and found it is a dll called awc.dll

Reinstalling/repairing the game/Origin/PB and superadmin on/off etc etc did not help.
    BUT IT IS NOW WORKING after I deleted (i kept them just in case though!) the .dlf files in C:\ProgramData\Electronic Arts\EA Services\License\*.dlf
    After removing these, the game started first time, and it seemed to regenerate the license files on launch.

awc.dll - library may be associated with DRM, as well, and the .dlf files were damaged during a previous crash, and are not refreshed on the various reinstalls.

Hope this is of help to someone else
    Just to recap - delete the .dlf files in C:\ProgramData\Electronic Arts\EA Services\License\, exit origin, restart Origin, and launch BF3 (hopefully) successfully
    Cheers
    Kit
    http://battlelog.battlefield.com/bf3...5041970555/99/ (מהפורום שלהם)
    אתה מוזמן לנסות את זה.
    אני מחקתי את הקבצים, זה לא עזר, החזרתי מסל מחזור ואז פתאום שיחקתי רגיל. לא נכנסתי מאז שוב, אז לא יכול להגיד לך בוודאות שעזר, אולי היה לי פוקס בפעם ההיא שהצלחתי

הצטרף בתאריך
    04.12.2013
    אולי זה קשור שבפרופיל לא כתוב לי כלום שום נשק שיש או משהו אחר או שזה כנראה קשור למשהו אחר

הצטרף בתאריך
    15.07.2010
    עיר
    רמת-גן
    גם לי היה את זה וזה שיגע אותי אבל פתרתי את זה בעזרת הסרטון הזה:

הרשמה