תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    לאחר שאתר פוליגון הוריד את הדירוג של BF4 מ7.5 ל-4 בעקבות כל הבעיות לפני מספר ימים, דובר של EA מסר כי הם השהו את שחרור ההרחבות ושאר הפיתוח עד ש DICE. יפתרו כל הבעיות.

מקור Reddit

לא יודע אם זה נכון או סתם אמרה כדי להוריד את הלחץ. נאמר שם ששחררו את China Rising כי זה היה כבר בשלבי פיתוח אחרונים אז החליטו לשחרר. אבל גם ה Second Assault משוחרר לאקסבוקס במקום CR ככה שזה אמור להיות כמעט גמור גם כן, לא?!

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    הגיע הזמן שהם יעשו מה שצריך. רק חבל שצריך כל-כך הרבה רעש והמולה כדי שהם יוציאו תיקון אמיתי למשחק.

אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    קצת רקע. פוליגון, אתר משחקים אמריקני, עדכן את הסקירה שלו על BF4, והוריד את הציון שניתן למשחק מ-7.5 ל-4 בעקבות כל הבעיות שעדיין לא נפתרו חודש לאחר ההשקה. התגובה של EA נמסרה בהקשר הזה (ומישהו, שישאר אנונימי, אמר שזה לא יזיז להם )

יכול להיות שזה באמת סתם קשקוש של דובר EA, אבל נראה לי שזה קצת מעבר. הרי הם יכלו באותה מידה להתעלם או לציין ביובש שהם מודעים ומצטערים ועושים כל שביכולתם כדי לפתור את הבעיות. לא ממש היה צורך לצאת בהצהרה די מפוצצת שהם עוצרים את העבודה על פרוייקטים אחרים עד לפתרון הבעיות.

SECOND ASSAULT היה חלק מקידום המכירות של XB1. הוא לא יצא במקום CR אלא בנוסף לו והיה מתוכנן מראש לצאת יחד עם השקת XB1. אבל אני גם מניח שהוא כבר בשלבי סיום. עוד נקודה מעניינת היא ש-SECOND ASSAULT פותח ע"י DICE ארה"ב ולא ע"י הצוות בשוודיה שאחראי ל-CR.

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    יבנה
    נכתב במקור על ידי RazY
    קצת רקע.
    (ומישהו, שישאר אנונימי, אמר שזה לא יזיז להם )
    כן, זה היה אני.

ולמרות שאני מאוד מבסוט מההכרזה הזו:
    1. לא הייתי מייחס אותה למהלך של אתר פוליגון כמו גם לירידות שנחזו ב 20 יום האחרונים במניה של EA.
    2. לא הייתי מתרגש מהכרזות של דובר EA שהוא לא: פאטריך באך, לארס גוסטבסון, או קארל מאגנוס טרודסון.

יחד עם זאת, אני כן חושב שכמות התלונות בפורומים של DICE, ו EA מצדיקים לבדם את המהלך הזה.

הצטרף בתאריך
    22.05.2013
    נכתב במקור על ידי Roughneck2-0
    כן, זה היה אני.

1. לא הייתי מייחס אותה למהלך של אתר פוליגון כמו גם לירידות שנחזו ב 20 יום האחרונים במניה של EA.
    2. לא הייתי מתרגש מהכרזות של דובר EA שהוא לא: פאטריך באך, לארס גוסטבסון, או קארל מאגנוס טרודסון.

יחד עם זאת, אני כן חושב שכמות התלונות בפורומים של DICE, ו EA מצדיקים לבדם את המהלך הזה.
    גרפים וזה!

אני שמח שהם מעכבים את ההרחבות..שיראו קצת יחס ללקוחות שלהם

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    כן, זה היה אני.

אמרתי שישאר אנונימי!

ברור שההחלטה של EA לא קשורה לפרסום באתר, אבל אני חושב שהתגובה הפומבית כן.

אני גם לא חושב שצריך לזלזל בהכרזות מהסוג הזה. איך אומרים? הכרה בבעיה היא חצי הדרך לפתרון. אמנם זה המוטו של כל מי שנכנס שוב ושוב למכון גמילה, וגם מה שקורה עם החצי השני חשוב למדי. אבל קבצנים לא יכולים להרשות לעצמם להיות בררנים. אני לוקח מה שנותנים ומקווה לטוב. בינתיים אפשר להמשיך לקטר. זה בינתיים לא עולה כסף

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אם כבר הזכרתה את המנייה של EA, אז רשום שכנראה EA לא תגיע לצפי המכירות החזוי לרבע האחרון של השנה, וההכרזה אתמול הפילה את המנייה ב7% נוספים.

עריכה:

כמו שאמר הבחור פה, אומנם לא ידוע מי זה 'הדובר' הזה מטעם EA (דבר די נדיר), אך ל EA הבעלות על החבר'ה שאת שמם רשמת. הודעה מ EA > מהודעה של DICE.
    נערך לאחרונה על ידי Necromancer; 05.12.2013 בשעה 23:07.

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    כל הכבוד להם באמת! בתור שחקן פשוט לא ממש מעניין אותי בדיעבד מה גרם להם להחליט על המהלך הזה, מי הורה להוציא אותו לפועל ומי היה זה שחתם על ״mission go". הדבר החשוב והעיקרי כאן שהם החליטו סוף סוף להוציא את הראש מהתחת ולהתחיל לטפל בכל הבלאגן שנוצר במשחק. כמו כן למהלך הזה יש צדדים נוספים בתמונה. ככה הם גם משפרים את התדמית שלהם מול הלקוחות הקיימים והעתידיים וגם תורמים למכירות המשחק, אחרי הכל למה שמישיהו לא יקנה משחק כאשר הוא רואה שהמפתחים משקעים בו וממשיכים לפץ׳ פץ׳ אותו גם אחרי ההשקה - יוביסופט תלמדו.
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -

הרשמה