תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    23.09.2012
    עיר
    באר שבע
    מהו ספורט אלקטרוני?

ספורט אלקטרוני (eSports) הוא הספורט המייצג את המשחק התחרותי במשחקי וידאו. מושגים נוספים כוללים את "גיימינג", "גיימינג תחרותי", ו-"סייברספורט". סוגות המשחקים הנפוצות ביותר הקשורות לספורט אלקטרוני הן אסטרטגיה בזמן אמת (RTS), מכות, יריות מגוף ראשון (FPS), משחקי המוניים, מירוצים וזירות קרב מרובות משתתפים (MOBA). משחקים בסוגות אלו משוחקים ברמות חובבניות, חצי-מקצועיות ומקצועיות, וכמה חברות משחקים מארגנות תחרויות בצורת ליגות וטורנירים. אירועים כגון Major League Gaming, Global Starcraft II League, Dreamhack ו-Intel Extreme Masters מספקים גם שידור ישיר ופרשנות של המשחקים וגם פרסים כספיים לזוכים.

ענף הספורט האלקטרוני הוכר כענף ספורט לכל דבר על ידי מדינות רבות, וזה רק עניין של זמן שהענף יוכר גם בישראל כענף ספורט תחרותי לכל דבר. כאשר אנו כותבים "הוכר כספורט על ידי מדינות", הכוונה היא שמשרד הספורט / תרבות באותן המדינות, הכירו באופן רשמי בענף הספורט האלקטרוני כענף ספורט רשמי, תומכות בו על ידי תקציבים ממשלתיים ועוד. בין המדינות: סין, קוריאה הדרומית, בולגריה, רוסיה, נמיביה, האיים המלדיביים ועוד.

אנו בעמותה פועלים באופן קבוע להשגת המטרות שלנו, בין היתר על ידי שליחת נבחרת ישראלית אחת לשנה לאליפות העולם בקוריאה הדרומית שנערכת על ידי הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF), וכן אנו בקשר שוטף עם הגורמים הרלוונטים במשרד התרבות והספורט במדינת ישראל, אותם אנו מעדכנים על אירועים אותם אנו מקיימים ועדכונים לגבי נבחרות ישראל המייצגות את המדינה באליפויות העולם.

אנו בטוחים כי בשנים הקרובות ענף הספורט האלקטרוני יוכר בעולם כענף ספורט רשמי לכל דבר, ובהתאם לכך הוא יוכר במדינה כענף ספורט. צעד זה הינו בעל פוטנציאל גדול לקידום הענף בקרב צעירי ארץ ישראל, ובהתאמה השקעה של המדינה ושל שחקנים בענף – עד לכדי הגעה להישגים בין לאומיים מכובדים בתחרויות, טורנירים, ליגות ואירועים בין לאומיים.

חברי העמותה הינם מתנדבים, אשר אוהבים ונושמים את ענף הספורט האלקטרוני, ורוצים לראותו מתפתח בארץ.

מאמר זה הובא מאתר התאחדות הספורט האלקטרוני בישראל
    נערך לאחרונה על ידי sqavekiller; 03.12.2013 בשעה 20:49.

הצטרף בתאריך
    06.06.2012
    May the hashivat mishak always be with you

adrenalineMob * Qwizza

הצטרף בתאריך
    23.09.2012
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי 20matan
    אוקי... ו...?
    תגיד לי אתה אמיתי ?

הצטרף בתאריך
    10.12.2011
    עיר
    בירה
    נכתב במקור על ידי sqavekiller
    תגיד לי אתה אמיתי ?
    כל הכבוד על הכתבה (?) אבל אני לא ממש מבין מה זה מועיל בפורום CSGO
    לשירותכם, לכל שאלה או עזרה - indest , תלמיד בקיא בכל סדרי המשניות , בגמרא , בתנך מורחב (הזה שיש בו בסוף את מגילת רות ומפות ארץ כנען) ומדרשי דרבנן דאורייתא

נכתב במקור על ידי nightwings
    מי פה של DOTA2 ו של CS:GO ?

כאילו איזה שחקנים של איזה משחק

הצטרף בתאריך
    23.09.2012
    עיר
    באר שבע
    כל הכבוד על הכתבה (?) אבל אני לא ממש מבין מה זה מועיל בפורום CSGO
    הכל טוב אחי

הצטרף בתאריך
    10.12.2011
    עיר
    בירה
    נכתב במקור על ידי sqavekiller
    הכל טוב אחי
    לשירותכם, לכל שאלה או עזרה - indest , תלמיד בקיא בכל סדרי המשניות , בגמרא , בתנך מורחב (הזה שיש בו בסוף את מגילת רות ומפות ארץ כנען) ומדרשי דרבנן דאורייתא

נכתב במקור על ידי nightwings
    מי פה של DOTA2 ו של CS:GO ?

כאילו איזה שחקנים של איזה משחק

הצטרף בתאריך
    23.09.2012
    עיר
    באר שבע
    אתה לא גבר אתה תאמין לי

הרשמה