תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    08.07.2013
    אני יודע שזה לא קשור אבל בבקשה רק לאלה שמבינים שיענו, זה חשוב..

נספר לכם טיפה את הסיפור ונקווה שתעזרו לי ...
    התגייסתי ב21/10 וסירבתי בבקום לעלות לאוטובוס של בה'ד 20 , עשיתי טירונות כל'צ במחנה 80 ובסוף חזרתי לבה'ד 20(עזבו ..טיפשות יתר חח)
    בקיצור אני בקורס חשמלאי אכזרית(הוא מתחיל רק ב8.12)
    שבוע שעבר קיבלתי התקף אסטמה במהלך שמירה והפנו אותי למיון (רשמו שהריאות תקינות והכל בסדר וצריך המלצה לייעוץ רופא ריאות).
    הפרופיל שלי הוא כרגע 64 על אסטמה בדרגה בינוניתית , הלכתי לרופא יחידה והבאתי לה את הטפסים של המיון והכל , והיא הביאה לי הפניה לרופא מומחה , קבעתי תור ל12.12 שזה הכי מוקדם שאפשר וזה אחרי שמתחיל הקורס , אז מה אני עושה במצב כזה? אני אתחיל את הקורס עד שאני אלך לרופא?
    קיבלתי מהרופא יחידה פטור לחדר היפואלרגני ל60 יום... להראות לרופא ריאות את זה?
    וחוץ מזה יש לי המלצה מרופא אזרחי שלא להתקרב לשמנים דלקים ואבק , אם אני אראה לו את זה יש מצב הוא יתן לי המלצה לפטור לשמנים דלקים מבלי לעשות לי בדיקה של אלרגיה או משהו בסגנון?
    ואיך אני יכול להשיג המלצה ממנו להוריד את הפרופיל ל45?
    ושאני נכנס לרופא ריאות(בחר''פ צריפין) הוא יעשה לי בדיקת ריאות ? כאילו עם המשאף הזה שיש שם שצריך לנשוף כמה שיותר חזק..?

תודה רבה לעוזרים וסליחה על החפירה!
    שבוע מצוין!

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    לצאת מחיל חימוש יותר קשה מלצאת מהשבי הסורי, אם העיניינים עם הרופאים לא נפתרים , תסרב פקודה לקורס, ועדיף שתשב בכלא הצבאי.
    עם בעיות כמו שלך אפשר להוציא בקלות יומיות קל"ב.

הצטרף בתאריך
    08.07.2013
    תודה רבה

הרשמה