תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    נכתב במקור על ידי ThedarkestSmash
    אדיר!
    כנסו לשרת הCQ שלנו ופוצצו בתוצאות שלכם!

NO THANKS !
    שום דבר אישי אבל השרתים של וי-גיימס נהיו למזבלה הכללי של כל הדברים המסריחים שיש במשחק הזה.
    ספאון מהיר של רכבים, צ'יטרים,קללות ודיבור מלוכלך כלפי אנשים, אף אחד לא מכבד את השני, כל אחד עושה מה בז*ן שלו בלי שום עבודת צוות או משחקיות הגיונית, הרכבים משמשים אנשים בתור מונית נטו או זונ*ת מטוסים\מסוקים שרק טסים ולא תורמים בשיט לקבוצה, קומנדרים עציצים שלא תורמים כלום לקבוצה, שחקנים זונ*ת סטאטס כמו הבחור שהגיב מעלי ^^^ (99\2 כן בטח). והכי חשוב אין שום אכיפה או שמירה על ה"נקיון". בקיצור עשיתי היום כבר 3 פעמים רייג' QUIT גם משרת הראש וגם מהקונקוסט והגעתי למסקנה שאני סתם הורס את ה-STATS שלי בשרתים האלו. לא הולך לחזור לשם בקרוב - תודה .

PS, שמוליק וגל - סבבה יש לנו עכשיו שרתים מלאים אבל החלפנו איכות בכמות ?
    נערך לאחרונה על ידי WarFox89; 29.11.2013 בשעה 18:27.
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -

אני מסכים לגבי הספאון המהיר! זה לא תקין! זה פשוט לא הוגן כלפי החי"ר!
    יופי שאתם רוצים להיות בסירות חזקות בטירוף ומסוקים, אבל זה פשוט לא הוגן כלפי החיילים הרגילים.
    וג'ורג', ה99\2 זה לגיטימי כי שיחקתי איתו בזמן שזה היה.
    ואי אפשר להכריח אנשים לא לזרוק מטוסים מסוקים או קומנדור להתנהג כראוי, מה לעשות זה לא תלוי בשרת אלא באנשים.
    נערך לאחרונה על ידי Sgt_Craigslist; 29.11.2013 בשעה 18:56.

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי WarFox89
    והגעתי למסקנה שאני סתם הורס את ה-STATS שלי בשרתים האלו.

הצטרף בתאריך
    21.11.2009
    עיר
    נס-ציונה
    נכתב במקור על ידי MiSTeRJoN
    אני מסכים לגבי הספאון המהיר! זה לא תקין! זה פשוט לא הוגן כלפי החי"ר!
    יופי שאתם רוצים להיות בסירות חזקות בטירוף ומסוקים, אבל זה פשוט לא הוגן כלפי החיילים הרגילים.
    וג'ורג', ה99\2 זה לגיטימי כי שיחקתי איתו בזמן שזה היה.
    ואי אפשר להכריח אנשים לא לזרוק מטוסים מסוקים או קומנדור להתנהג כראוי, מה לעשות זה לא תלוי בשרת אלא באנשים.
    אז לרשום בכותרת
    pro only
    I7 3770
    16GBRAM
    500 GB
    GTX770 OC 4GB WINDFORCE
    Razer DeathAdder + Razer Electra + Razer Vespula + Razer Goliathus + Razer kraken pro + razer hammerhead pro +razer deathadder chroma + razer deathstalker
    הו שיט. רק עכשיו קלטתי שיש לי מלא רייזר

הצטרף בתאריך
    24.11.2013
    נכתב במקור על ידי yossi465
    אז לרשום בכותרת
    pro only
    אני ממש לא pro אחי, הסיבה שהגעתי לתוצאה הזאת זה בגלל כמה סיבות:
    1. שיחקתי ב-Attack Jet, שכמו שאתה יודע זה OP ולא בעיה להרוג איתו כל דבר בכמה שניות.
    2. אף אחד לא באמת ניסה להרוג אותי (חוץ מעמית אבל הסתדרתי).
    3. זאת לא פעם ראשונה שלי במטוס, יש לי קצת skill, לא יותר.

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    זה כי אתה לא בא לטיםספיק ומשחק עם אנשים במקום בוטים.
    ובכלל, על מה אתה מתלונן? אלה תופעות צפויות בשרתים פומביים. כל התלונות בעולם לא ישנו את המצב.

כפי שנאמר בEVE Online :
    Harden The Fuck Up
    או בקצרה HTFU
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    ואוו, לא ידעתי שהתגובה שלי תהפוך לדיון, עכשיו אני סלבס
    אני עדיין עומד מאחורי כל מה שרשמתי. זה מה שיש וזה עצוב.

הצטרף בתאריך
    21.11.2009
    עיר
    נס-ציונה
    הסרטון הזה מתאים לכלכך הרבה אשכולות

I7 3770
    16GBRAM
    500 GB
    GTX770 OC 4GB WINDFORCE
    Razer DeathAdder + Razer Electra + Razer Vespula + Razer Goliathus + Razer kraken pro + razer hammerhead pro +razer deathadder chroma + razer deathstalker

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי yossi465
    הסרטון הזה מתאים לכלכך הרבה אשכולות
    אז אמרתה לעצמך "נו, אז בוא נספים עם זה" נכון?!
    כאילו שלא נראה את זה בדיונים האחרים.

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    נכתב במקור על ידי Necromancer
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    21.11.2009
    עיר
    נס-ציונה
    כי זה מתאים לכל הדיונים האפשריים. לא אשמתי שרוק סטאר חכמים
    I7 3770
    16GBRAM
    500 GB
    GTX770 OC 4GB WINDFORCE

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    הדברים שציינת פה קורים בכול משחק של BF בסידרה כמו שאמרו לך אחרים כנס לטימספיק ותרגיש חווית משחק שונה

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    נכתב במקור על ידי Mr.Bandit
    הדברים שציינת פה קורים בכול משחק של BF בסידרה כמו שאמרו לך אחרים כנס לטימספיק ותרגיש חווית משחק שונה
    לא. לא בכל משחק.
    מספיק כבר עם הסיסמא הזאת-"נו ככה זה בפאבליק, אין מה לעשות. תבוא לטים ספיק לחווית משחק גדולה מהסרטים". זה בכלל לא קשור.
    אני משחק בהרבה שרתים ששומרים שם על החוקים, בינהם גם שרתי HC, אנשים מתנהגים בצורה מכובדת ושחקנים משחקים בשיתוף פעולה אחד עם השני - ומשחקים בצורה חכמה עד כמה שזה אפשרי.
    אני לא מצפה מכל שרת פאבליק לצורת משחק כזו, וכן יש שרתים שבחלק מהם אנשים משחקים בצורה מכובדת וחכמה וחלק עדיין עושים מה שבא להם - זה קורה מסכים. אבל בשרתים שלנו זה הדבר היחיד שקורה - לתיאור מלא קרא את התגובה הראשונה של הדיון הזה. אם זה היה קורה פעם ב, ניכה. אבל זה קורה על בסיס קבוע שם.

וזה כבר די מגעיל להיכנס ולשחק שם. אני אוהב את הקהילה הזאת, אני מאוד אוהב ומעריך את האנשים שמשקעים כאן המון זמן ומאמצים בכדי לעלות את השרתים האלה ודואגים שהקהילה כאן שתפרח ותשגשג (וזה מצליח ואני מאוד שמח לראות את זה) אבל עדיין אני לא יודע אם זה אמור לבוא על חשבון האיכות. כמו שכבר רשמתי - סבבה יש לנו עכשיו שרתים מלאים ברוב הזמן וכל הכבוד וח"ח לאשנים שבזכותם זה קורה. אני בכל מקרה לא הולך לשחק בשרת שהאנרכיה שולטת בו וכל אחד עושה מה שבא לו, עד שהדברים האלו לא ישתנו.

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    PS - בכללי אני ממליץ לנעול את הדיון הזה. מי שרצה או היה צריך לשמוע את מה שיש לי לומר בעיניין-שמע. האם זה ישנה משהו או לא, לא יודע ומי אני בכדי להחליט.

הצטרף בתאריך
    01.12.2013
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי SynysteR-006
    אני ממש לא pro אחי, הסיבה שהגעתי לתוצאה הזאת זה בגלל כמה סיבות:
    1. שיחקתי ב-Attack Jet, שכמו שאתה יודע זה OP ולא בעיה להרוג איתו כל דבר בכמה שניות.
    2. אף אחד לא באמת ניסה להרוג אותי (חוץ מעמית אבל הסתדרתי).
    3. זאת לא פעם ראשונה שלי במטוס, יש לי קצת skill, לא יותר.
    מי מעצבן אותך אופק נטפל בהם

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    לא. לא בכל משחק.
    תתפלא, אבל כן. בכל משחק.

"...לחווית משחק גדולה מהסרטים". זה בכלל לא קשור.
    נכון מאוד, חויית משחק "גדולה מהסרטים" זה ממש לא קשור. אתה מתלונן על זה שאין משהו שאתה בכלל לא מנסה להשיג ומסרב להבין שתלונות לא יעזרו לך בכלל.

לא נראה שאתה מנסה לקרוא ולהבין מה שאני ומריוס אומרים לך, ככה שאפשר ואפילו כדאי למחוק את כל הדיון הזה לחלוטין.

כשתחליט שאתה רוצה להפסיק להתחבא מאחורי קיר, אני ממליץ לך לבוא לטימספיק ולשחק יחד עם כולם. עד אז,

ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    טימספיק לא ממש פותר את הל הבעיות.

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    לך מפה

ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    21.11.2009
    עיר
    נס-ציונה
    +1
    I7 3770
    16GBRAM
    500 GB
    GTX770 OC 4GB WINDFORCE

הצטרף בתאריך
    23.08.2013
    לא. לא בכל משחק.
    מספיק כבר עם הסיסמא הזאת-"נו ככה זה בפאבליק, אין מה לעשות. תבוא לטים ספיק לחווית משחק גדולה מהסרטים". זה בכלל לא קשור.
    אני משחק בהרבה שרתים ששומרים שם על החוקים, בינהם גם שרתי HC, אנשים מתנהגים בצורה מכובדת ושחקנים משחקים בשיתוף פעולה אחד עם השני - ומשחקים בצורה חכמה עד כמה שזה אפשרי.
    אני לא מצפה מכל שרת פאבליק לצורת משחק כזו, וכן יש שרתים שבחלק מהם אנשים משחקים בצורה מכובדת וחכמה וחלק עדיין עושים מה שבא להם - זה קורה מסכים. אבל בשרתים שלנו זה הדבר היחיד שקורה - לתיאור מלא קרא את התגובה הראשונה של הדיון הזה. אם זה היה קורה פעם ב, ניכה. אבל זה קורה על בסיס קבוע שם.

וזה כבר די מגעיל להיכנס ולשחק שם. אני אוהב את הקהילה הזאת, אני מאוד אוהב ומעריך את האנשים שמשקעים כאן המון זמן ומאמצים בכדי לעלות את השרתים האלה ודואגים שהקהילה כאן שתפרח ותשגשג (וזה מצליח ואני מאוד שמח לראות את זה) אבל עדיין אני לא יודע אם זה אמור לבוא על חשבון האיכות. כמו שכבר רשמתי - סבבה יש לנו עכשיו שרתים מלאים ברוב הזמן וכל הכבוד וח"ח לאשנים שבזכותם זה קורה. אני בכל מקרה לא הולך לשחק בשרת שהאנרכיה שולטת בו וכל אחד עושה מה שבא לו, עד שהדברים האלו לא ישתנו.
    שחכת להוסיף גם שהשרת מלא לאגים...

הרשמה