תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    יבנה

בחייכם, DICE. המשחק נראה הרבה יותר טוב מהדרעק המקונסל הזה

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    הרחבת China Rising עומדת להשתחרר ב-3/12 לפרמיום. מעניין אותי אם הם יחכו 3 חודשים לשחרור ה-DLC הזה, למרות שברור למדי שהוא כבר מוכן לשחרור או קרוב מאד למוכן (הסטרים הציבורי האחרון היה על PC ולא על XBOX1).

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    נכתב במקור על ידי RazY
    הרחבת China Rising עומדת להשתחרר ב-3/12 לפרמיום. מעניין אותי אם הם יחכו 3 חודשים לשחרור ה-DLC הזה, למרות שברור למדי שהוא כבר מוכן לשחרור או קרוב מאד למוכן (הסטרים הציבורי האחרון היה על PC ולא על XBOX1).
    קצת נאיבי לחשוב שהם משחררים DLC ורק אז עוברים להכין את ה-DLC הבא, לא ?
    אני די בטוח שרוב ה-DLCים כבר מוכנים ... פשוט משחררים אותם בפערים של חודשים בגלל סיבה אחרת לגמרי.
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי WarFox89
    קצת נאיבי לחשוב שהם משחררים DLC ורק אז עוברים להכין את ה-DLC הבא, לא ?
    אני די בטוח שרוב ה-DLCים כבר מוכנים ... פשוט משחררים אותם בפערים של חודשים בגלל סיבה אחרת לגמרי.
    קודם כל, לא כתבתי שהם עובדים על ההרחבות אחת אחת, אלא שנראה לי ששתי ההרחבות הראשונות כבר מוכנות. שנית, אני די בטוח שרוב ההרחבות עדיין לא מוכנות אלא נמצאות בשלבים שונים של פיתוח.

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    נכתב במקור על ידי RazY
    קודם כל, לא כתבתי שהם עובדים על ההרחבות אחת אחת, אלא שנראה לי ששתי ההרחבות הראשונות כבר מוכנות. שנית, אני די בטוח שרוב ההרחבות עדיין לא מוכנות אלא נמצאות בשלבים שונים של פיתוח.

כן אבל כתבת:
    נכתב במקור על ידי RazY
    מעניין אותי אם הם יחכו 3 חודשים לשחרור ה-DLC הזה, למרות שברור למדי שהוא כבר מוכן לשחרור או קרוב מאד למוכן (הסטרים הציבורי האחרון היה על PC ולא על XBOX1).
    שאלה די רטורית לא ? מה ציפית שהם ישחררו 2 הרחבות באותו תאריך ?
    וד"א - אם ההרחבה שצריכה לצאת בפברואר כבר מוכנה, אני מהמר שגם אם ההרחבות עדיין בפיתוח, אז הם בשלבי ליטוש ההרחבה ה-5 לפחות.
    נערך לאחרונה על ידי WarFox89; 27.11.2013 בשעה 21:00.
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי WarFox89
    כן אבל כתבת:

שאלה די רטורית לא ? מה ציפית שהם ישחררו 2 הרחבות באותו תאריך ?
    וד"א - אם ההרחבה שצריכה לצאת בפברואר כבר מוכנה, אני מהמר שגם אם ההרחבות עדיין בפיתוח, אז הם בשלבי ליטוש ההרחבה ה-5 לפחות.
    אתה לוקח את מה שכתבתי למקומות שבכלל לא כיוונתי אליהם.

אין לי מושג לגבי שאר ההרחבות, אבל לגבי Second Assault נראה שלפחות ל-PC ההרחבה מוכנה. השאלה המתבקשת והלא רטורית היא האם נצטרך לחכות לה עוד שלושה חודשים או שהיא תשתחרר במועד מוקדם יותר, זה הכל.

הרשמה