תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    בנוסף כל מי שיתחבר ב-5/12 יקבל כוונת X3 עבור ה-M1911 שהיתה מוגבלת לעובדי DICE בלבד

https://twitter.com/Vincent0K/status/403996791823028224

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    יבנה
    וואוו!

כ"כ הרבה זמן של דאבל XP + עוד אנלוק

קיצר סמנו לכם את התאריכים ביומן ובואו לשחק בשרתים שלנו.

תודה על הפרסום, רז.

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    מה דאבל אקס פי ? אנשים יגיעו לראנק המקסימלי תוך חודש ככה ...
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -

הצטרף בתאריך
    22.05.2013
    לכבוד מה זה?

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    נכתב במקור על ידי ThedarkestSmash
    לכבוד מה זה?
    כפיצוי ואות "הערכה" על כל הבעיות בהשקה.

לול

הצטרף בתאריך
    22.05.2013
    נכתב במקור על ידי WarFox89
    נובים

הצטרף בתאריך
    09.11.2008
    עיר
    ראשון לציון
    לפחות מקבלים משהו, אצל ידידיינו בActivision היו מפנקים אותך בז** עמוק גדול ועבה מאחור.

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אתה שם לב שגם DICE מפנקים אותך באותו גודל של ז* נכון?
    double XP לא עולה כסף ולא תורם שום דבר. מה אתה עושה עם כל הנקודות האלה? אוקיי, אז יש לך מלא נקודות. נו מה?! אתה אפילו לא יכול להמיר אותם לאיזה בירה. זה חסר כל ערך.
    הם מצפים את הז* הזה שהם דוחפים לך בשוקולד ואתה חושב שזה סוכרייה.
    אם היו באמת רוצים היו משחררים את ה copy-paste DLC הזה שנקרא second assault בחינם. זה באמת משהו משמעותי.

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    נכתב במקור על ידי Necromancer
    אתה שם לב שגם DICE מפנקים אותך באותו גודל של ז* נכון?
    double XP לא עולה כסף ולא תורם שום דבר. מה אתה עושה עם כל הנקודות האלה? אוקיי, אז יש לך מלא נקודות. נו מה?! אתה אפילו לא יכול להמיר אותם לאיזה בירה. זה חסר כל ערך.
    הם מצפים את הז* הזה שהם דוחפים לך בשוקולד ואתה חושב שזה סוכרייה.
    אם היו באמת רוצים היו משחררים את ה copy-paste DLC הזה שנקרא second assault בחינם. זה באמת משהו משמעותי.
    באמת מוזר ... אני חושב שגם את bf3 ו-bc2 הם צריכים לשחרר בחינם כפיצוי. זה שיש להם בעיות ופיילים בהשקה לא אומר שהם הולכים לעבוד בחינם בתור תחביב.

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    הם מפרסים כמה המשחק שלהם אדיר ומהנה. בדף הקנייה שלו לא היה רשום שהוא קורס כל סיבוב. כן, כשהצרכן לא מקבל את מה שרשום בתיאור המוצר ובפרסום שלו הוא זכאי לפיצוי. זה סטנדרט בינלאומי, כמו שניתן לראות באייביי
    You’ll get the item you ordered or get your money back. -
    גם פה בארץ, אם קניתה מוצר שלא תואם לפרסום שלו, למשל. תקול, אתה יכול להחזיר אותו לחנות ולהחליף או לבקש את הכסף בחזרה. וזה לא שהמוכר עושה לך טובה שהוא מחליף את המוצר, הוא מחוייב בחוק.

תתפלא, יש מקומות שנושכים שפתיים ומפצים את הלקוחות.
    כשבחנות של razer נשאר בטעות קופון הנחה בשווי 85% של חברת שבדקה את החנות וזה זלג לאינטרנט, אנשים מכל העולם הזמינו איתו בסיטונאות, הם אמרו שלמרות שהם לא חייבים לכבד את הקופון, הם יכבדו אותו פעם אחת לכל מוצר ללקוח.
    שתבין שהם מכרו מוצרים חדשים במחיר הפסד עצום.

כשהיו שביתות ברכבת התחתית של ניו יורק לפני כמה שנים, כשנגמרה השביתה ממש לפני כניסת השנה החדשה, כפיצוי ולכבוד החגים הורידו את מחיר הנסיעה במטרו ב 50% . אתה רוצה לחשב כמה כסף זה עלה כשבכל יום נוסעים בה איזה מיליון איש?
    נערך לאחרונה על ידי Necromancer; 23.11.2013 בשעה 18:13.

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    נכתב במקור על ידי Necromancer
    הם מפרסים כמה המשחק שלהם אדיר ומהנה. בדף הקנייה שלו לא היה רשום שהוא קורס כל סיבוב. כן, כשהצרכן לא מקבל את מה שרשום בתיאור המוצר ובפרסום שלו הוא זכאי לפיצוי. זה סטנדרט בינלאומי, כמו שניתן לראות באייביי
    You’ll get the item you ordered or get your money back. -

תתפלא, יש מקומות שנושכים שפתיים ומפצים את הלקוחות.
    כשבחנות של razer נשאר בטעות קופון הנחה בשווי 85% של חברת שבדקה את החנות וזה זלג לאינטרנט, אנשים מכל העולם הזמינו איתו בסיטונאות, הם אמרו שלמרות שהם לא חייבים לכבד את הקופון, הם יכבדו אותו פעם אחת לכל מוצר ללקוח.
    שתבין שהם מכרו מוצרים חדשים במחיר הפסד עצום.

כשהיו שביתות ברכבת התחתית של ניו יורק לפני כמה שנים, כשנגמרה השביתה ממש לפני כניסת השנה החדשה, כפיצוי ולכבוד החגים הורידו את מחיר הנסיעה במטרו ב 50% . אתה רוצה לחשב כמה כסף זה עלה כשבכל יום נוסעים בה איזה מיליון איש?
    פרסום זה שקר לכל דבר, אני לא מבין ממה אתה מופתע. שמפרסמים לך את יס או הוט בטח שלא מפרסמים לך את כל הבעיות והתקלות שיש לממירים שלהם. שמפרסמים לי עכברים ומקלדות חדשות של רייזר בטח אף אחד לא אומר לי שהעכבר יידפק ואני אצטרך ללכת לחנות ולהחליף אותו אחרי חודש. וזה קורה המון דרך אגב במיוחד במוצרים של רייזר. Shit happens ובטח שהם לא מפצים אותי באוזניות חדשות כפיצוי.

הצטרף בתאריך
    10.08.2012
    נכתב במקור על ידי ThedarkestSmash
    לכבוד מה זה?
    נר שביעי של חנוכה

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    אז מה קורה Necro? פרשת מהמשחק? ת'אמת לא מאשים אותך. אבל מה הקטע עם כל הקיטורים והציפיות המצחיקות האלה?

אף חברה לא מחלקת מתנות בחינם. החישוב תמיד יהיה של עלות מול תועלת. ה-DLC הזה מהווה 20% מההרחבות הצפויות, ומרכיב חשוב בהכנסות הצפויות מהמשחק. אתה באמת מצפה שיחלקו אותו בחינם בגלל כמה בעיות טכניות שניתנות לתיקון (בשאיפה)? ואני חשבתי שאני נאיבי.
    נערך לאחרונה על ידי RazY; 24.11.2013 בשעה 00:40.

הרשמה