תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    היי,

תהיתי למה vGames לא מנסים להשיג זיכיון לאירוח שרתים בארץ, אשמח אם למישהו יש את התשובה.
    נערך לאחרונה על ידי DDRRE; 01.01.2014 בשעה 21:12.
    DDRRE - חי ונושם UT מאז 2002!
    מייסד מועדון משחקי הוידאו של צ'ק פוינט - מקום העבודה היחידי בארץ עם חדר LAN Party!

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    יבנה
    נכתב במקור על ידי DDRRE
    היי,

תהיתי למה vGames לא מנסים להשיג זיכיון לאירוח שרתים בארץ, אשמח אם למישהו יש את התשובה.
    שלום וברוך הבא לקהילה.

הסיבה לכך שאין שרתי-משחק באטלפילד 3/4 בישראל היא בגלל שנכון לכרגע, אין ספקית שרתי-משחק שמציעה זאת במדינתינו.
    לכשתהיה כזו, נוכל לבחון את האפשרות של השכרת שרתי-משחק דרכה בארץ.

בכל אופן, עומדים לרשותך 4 שרתי-משחק באטלפילד 4 איכותיים, לחץ כאן והוסף למועדפים שלך.

אנחנו גם בטים ספיק הקהילתי - אתה מוזמן:

להורדת התוכנה לחץ כאן.

שמוליק

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    Bump.

אותי מעניין למה ויגיימס לא מחליטה לקחת על עצמה להיות ספקית? הרי פעם הייתה חוות שרתי משחק של vGames.

אז נכון, הפעם לא מדובר בסתם לקחת שרת ולחבר אותו לרשת, אבל אני די בטוח שאם תחליטו להיות הוסטרים, EA תסכים לקבל אתכם כפארטנר, בדיוק כמו GameX בזמנו עם BF3.

אני היחיד כאן שמתגעגע ל-5ms פינג בשרתים?
    נערך לאחרונה על ידי DDRRE; 01.01.2014 בשעה 21:14.
    DDRRE - חי ונושם UT מאז 2002!
    מייסד מועדון משחקי הוידאו של צ'ק פוינט - מקום העבודה היחידי בארץ עם חדר LAN Party!

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    יבנה
    כמה דברים, קרא בעיון:

1
    . בגלגול הנוכחי של Battlefield 4, החליטה EA לצמצם בערך בחצי את מספר ספקיות השכרת שרתי-המשחק.

אנחנו מדברים כאן על חברות, שכל עיסוקן וניסיונן סובב השכרת שרתי-משחק ולא ניהול קהילות משחקים וגם זה לא היה "מספיק טוב" בשביל EA.
    חברות השכרת-שרתים, אשר היה כבר להן ניסיון למכביר גם עם Battlefield 3, Bad Company 2 ו- Battlefield 2 - לא השביעו את רצונה של EA מכל סיבה שלא תהיה.

אז לפחות לבנתיים, עד אשר כל הדברים אשר הנהלת ויגיימס שוקדת עליהם ירקמו עור וגידים, הייתי אומר ש:
    אם בארזים נפלה שלהבת, מה יגידו אזובי הקיר?

2. לא GameX ולא אף אתר ישראלי מתחרה אחר היה פרטנר של EA בנושא השכרת שרתי-משחק לבאטלפילד.
    GameX השכירו שרתי-משחק לבאטלפילד מספקיות מסחריות בדיוק כפי שאנו עושים כעת.

3. לגבי הפינגים:
    בוא לא נעשה כזה סיפור ממשחק בפינג של 60-85ms. בטח לא, כשמרבית השחקנים על ה Score Board נמצאים פחות או יותר באותה סירה.
    בנוסף, במידה ותפתח היום שרת Battlefield 4 בישראל, הסיכוי למלא אותו בפרק זמן סביר לא מזהיר בכלל בגלל אותו עניין של פינגים, רק מהכיוון ההפוך - של שכננו האירופאים.

השרתים לא חייבים להיות בארץ בשביל שלשחקנים יהיה כיף, תבואו לטים ספיק, תתחברו עם החבר'ה ושם תמצאו אותו:

שמוליק

הרשמה