תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    23.08.2011
    עיר
    פתח תקווה

ואני חשבתי שהנפילה של האנטנה ב BF3 מרשימה...
    אגב, האנטנה הישנה משנת 2011 עדיין נמצאת שם
    נערך לאחרונה על ידי Airstrikex; 20.11.2013 בשעה 17:10.
    גל.

הצטרף בתאריך
    12.08.2010
    החומה !!!!!!!

הצטרף בתאריך
    06.03.2010
    נראה אחלה שינוי של קספיאן !!!
    Komrad] Superbizho]

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    הדבר היחידי שמבאס לי את העיין זה שהמפה עכשיו מתרחשת בסתיו. לדעתי בקיץ היא היתה הרבה יותר סקסית.
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    מבין המפות המחודשות השינוי בקאספיאן נראה הכי מעניין ומרשים.

הצטרף בתאריך
    06.03.2009
    האמת הדבר שהכי הפתיע אותי בסרטון זה לשמוע שבקונסולות החדשות הם משחקים CQ עם 64 איש.

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    במיוחד לשמוליק

F2000 נראה טוב. איפה ישימו את כל הכוונות המצ'וקמקות (ולמה)?
    נערך לאחרונה על ידי RazY; 20.11.2013 בשעה 23:56.

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    יבנה
    נכתב במקור על ידי RazY
    במיוחד לשמוליק
    Bless you

אי אפשר עם החפרה ד'ספרא ההוא..

איזה מגניב הטיימר הזה!
    1:21 - אבא! תציל אותי! אני נשרף!!!!!
    נערך לאחרונה על ידי Roughneck2-0; 20.11.2013 בשעה 22:28.

הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי RazY
    +1

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    נכתב במקור על ידי RazY
    Give me a break.
    הכניסו אנטנה, כמה מעברים תת-קרקעים וחומה באמצע... על איזה שינוי אתה מדבר ...
    אבל כן זה הרבה יותר קל מלשבת לשרטט מפה חדשה,לבנות אותה, לעשות עליה בדיקת איזון ומשחקיות וכו' ...

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי WarFox89
    Give me a break.
    אבל כן זה הרבה יותר קל מלשבת לשרטט מפה חדשה,לבנות אותה, לעשות עליה בדיקת איזון ומשחקיות וכו' ...
    שמת לב לחומה הקטנה שחוצה את המפה ושום רכב קרקעי לא יכול לחצות אותה חוץ מדרך שלושה מעברים? אני לא יודע איך אתה קורא לזה, אבל מבחינתי זה שינוי מהותי למפה.

כל הרעיון של ה-DLC הזה, למקרה שפיספסת, מתבסס על עדכון מפות קיימות. אם היו יושבים ומשרטטים מפה חדשה זה כבר לא היה CASPIAN וגם לא ממש היה קשור לעניין, נכון?

הצטרף בתאריך
    10.08.2012
    Give me a break.
    צודק ב100%

זה פשוט בולשיט.

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    נכתב במקור על ידי RazY
    שמת לב לחומה הקטנה שחוצה את המפה ושום רכב קרקעי לא יכול לחצות אותה חוץ מדרך שלושה מעברים? אני לא יודע איך אתה קורא לזה, אבל מבחינתי זה שינוי מהותי למפה.

כל הרעיון של ה-DLC הזה, למקרה שפיספסת, מתבסס על עדכון מפות קיימות. אם היו יושבים ומשרטטים מפה חדשה זה כבר לא היה CASPIAN וגם לא ממש היה קשור לעניין, נכון?
    כל הרעיון של ה-DLC הזה בולשיט לדעתי. ושאני אומר בולשיט אני מתכוון לתוכן שמצריך מינמום עבודה מצד המפתחים אבל דורש את אותו המחיר כמו כולם. אני מנחם את עצמי רק בסופת חול של גולף, זה נראה ממש טוב.

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    כל הרעיון של ה-DLC הזה בולשיט לדעתי. ושאני אומר בולשיט אני מתכוון לתוכן שמצריך מינמום עבודה מצד המפתחים אבל דורש את אותו המחיר כמו כולם. אני מנחם את עצמי רק בסופת חול של גולף, זה נראה ממש טוב.
    אני לא חושב שמידת מאמץ הפיתוח צריכה להיות המדד לאיכות של DLC. אין לי בעיה אם למשל ב-BF5 (בהנחה שיהיה אחד כזה) ישתמשו במפות מ-BF3 גם אם יקח 5 דקות ליבא אותן למנוע החדש.

הבעיה העיקרית שלי עם ה-DLC הזה היא שמדובר במפות טריות, שעדיין שחקו בהן לפני מספר חודשים. לא ממש נוסטלגיה ובטח שלא קלאסיקה. הרי לא חסרות מפות מצויינות אחרות שיכלו לעשות בהן שימוש. אפילו, רחמנא ליצלן, גרסאות מוגדלות של מפות מ-BC שגם הן מבוססות FB.

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    נכתב במקור על ידי RazY
    אני לא חושב שמידת מאמץ הפיתוח צריכה להיות המדד לאיכות של DLC. אין לי בעיה אם למשל ב-BF5 (בהנחה שיהיה אחד כזה) ישתמשו במפות מ-BF3 גם אם יקח 5 דקות ליבא אותן למנוע החדש.

הבעיה העיקרית שלי עם ה-DLC הזה היא שמדובר במפות טריות, שעדיין שחקו בהן לפני מספר חודשים. לא ממש נוסטלגיה ובטח שלא קלאסיקה. הרי לא חסרות מפות מצויינות אחרות שיכלו לעשות בהן שימוש. אפילו, רחמנא ליצלן, גרסאות מוגדלות של מפות מ-BC שגם הן מבוססות FB.
    that is what im talking about ...

הרשמה