תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ירושלים
    קילזון מדהים בטירוף אני אומר לכם שהוא לא רואה את BF4 ולא COD
    ה-FPS שנראה הכי מדהים כיום נקודה
    זה לא FPS אקשן זה יהיה עבורכם טיול בחיק הטבע כי כל שניה תתפעלו מהסביבה שלו
    אססיין קריד 4 ראיתי במיליון סרטונים ב-HD והמשחק נראה פשוט מעל ומעבר לזה
    לא לשחק בו ב-PS3 לא לשחק אתם מפסידים את את אחת החוויות הגדולות שלכם
    וזה בתור אחד שבקושי שיחק בראשון
    אני לא מת על הסדרה הזאת אבל המשחק הזה יעיף לכם את הגג
    השלט נוח וקל הרבה יותר מדיואלשוק 3
    הסוני מגיב מהר לכל פעולה,פשוט לא להאמין איזה סוס עבודה הוא,יש בו ים של אופצות ואני די מאבד את עצמי בתפריט
    אבל נלמד לאט לאט
    ה-PSN כרגע ריק האמריקאי הכוונה ,האירופאי עוד לא נפתח כמובן.

גיימר זו לא דת זה דרך חיים

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ירושלים
    הייתי באמצע ישיבה כאשר קיבלתי את הטלפון של שליח DHL שאמר לי, יש לי חבילה עבורך מארה"ב
    עשיתי פרי אורדר מייד לאחר שסוני פירסמו את תאריך היציאה של ה-PS4
    מייד עם סיום הישיבה לקחתי את עצמי וטסתי לבית
    היה שווה לעשות משלוח מהיר(מגיע תוך 48 שעות או לא יאוחר מ-50 שעות מכל מקום בעולם)
    מייד פירקתי את הקרטון וניגשתי לחבר את הפלייסטיישן 4 לטלויזיה שלי
    הזמנתי מכשיר אמריקאי,לכן עשיתי בדיקה שאם צריך שנאי או לא,שלא ישרף המכשיר ואז ....
    ולא,לא צריך שנאי,כל מי שמזמין,הזמין או קנה קונסולה אמריקאית בהשקה יכול לזרוק את הכבל אם השקע האמריקאי לפח
    ולחבר את הכבל חשמל הרגיל של ה-PS3,השנאי מובנה בתוך הפלייסטישן 4 כמו שהוא מובנה בפלייסטיישן 3.
    לאחר שחיברתי(אותם חיבורים כמו ה-PS3 פשוט שלפתי את ה-3 מהמדף והנחתי במקומו את 4 )
    התחלתי לשחק בתפריטים של הקונסולה שדי מזכירה את התפריטים של הפלייסטיישן 3 אבל בהבדל עצום
    מהירות התגובה של הפלייסטיישן 4 מהירה מאוד לעומת הפלייסטיישן 3

ממש בשבריר שניה עולה לכם כל דבר שאתם לוחצים עליו,מהירות תגובה שאני עד עכשיו בשוק ממנה.
    מערכת ההפעלה קצת תסבך אתכם בהתחלה,עד שתבינו איפה נמצא כל דבר,אבל זה דברים שיבואו לכם עם הזמן.
    הדיואלשוק 4 פשוט נוח וקל יותר מהדיואלשוק 3,כיף יותר במשחקי FPS,גם למירוצים של NFS זה כיף ומרגיש נוח יותר
    סוני שיחקו אותה עם השלט הזה,לא האמנתי שאני יהיה מרוצה ממנו עד כדי כך.
    הכנסתי את היוזרים שלי של הפלייסטיישן 3 לפלייסטיישן 4.
    שניהם עוברים אחד לאחד,כל הטרופיס במידה ויש לכם כסף ב-PSN של הפלייסטיישן 3
    הוא יופיע לכם כמובן גם ב-PSN של הפלייסטיישן 4
    החנויות בנויות אותו דבר(אישית,אני לא אוהב את זה)
    אבל גם כאן מהירות התגובה עצומה מאוד,יכול להיות גם שבגלל שה-PSN של הפלייסטיישן 4 די ריק
    זה נדע בהמשך.
    כל פעולה שתעשו בחנות תהיה מהירה פי כמה וכמה לעומת החנות של הפלייסטיישן 3.
    משחקים,אי אפשר קונסולה בלי משחקים
    אז בחרתי ב-Killzone: Shadow Fall כי הבדלי איכות יש בבלעדיים
    את ה-Killzone 3 לא כל כך אהבתי בזמנו ולא היו לי ציפיות מה-Killzone: Shadow Fall
    אבל שהמשחק מתחיל עף לי הגג
    ראשית חשוב לציין שאיך שאתם מכניסים את הדיסק לקונסולה ולחצם על ה-X כדי להפעיל את המשחק
    לא עוברים 5 שניות ואתם כבר מתחילים את הקמפיין,פשוט התפריט עולה מהר והמשחק מתחיל מייד.
    כולם רבים על BF4 או COD מי יותר טוב,מה נראה יותר טוב,חברים מי שמתכנן לקנות PS4 שילך על Killzone: Shadow Fall
    ישבו לידי חברים שחקני PC שיש להם מחשבים מפלצתיים ואפילו להם עף הגג מהמשחק הזה
    וואי וואי אם זה היה יוצא למחשב תחשוב איזה מפחיד זה יכול היה להיות
    המשחק פשוט נראה מדהים בכל שניה,סביבות משתנות,אוייבים חכמים,פיצ'רים מגניבים,פשוט כל התקדמות במשחק
    תגרום לכם ללסת שלכם להתנגש חזק בריצפה,
    Assassin's Creed IV: Black Flag טוב קודם כל נגיד שמי שמתכנן לקנות PS4 ואוהב את סדרת המשחקים הזאת
    לא לשחק בו על ה-PS3 כי יש הבדל והוא גדול מאוד
    Assassin's Creed IV: Black Flag הוא אולי המשחק השני בסדרה שאני משחק,לא מת על הסדרה הזאת
    אבל לפי הפירסומים שקראתי Assassin's Creed IV: Black Flag של ה-PS4 אמור להיות יפה וטוב יותר מכל גירסה בשוק
    וכן הם צודקים אני נותן לכם 5 דקות כדי להבין את ההבדל העצום בין הדורות למרות שאלו משחקי השקה ראשונים
    חבר שקפץ אלי רק לראות את Assassin's Creed IV: Black Flag לא נתן לי כמעט לשחק במשחק
    את Assassin's Creed IV: Black Flag ל-PS3 לא קניתי כי ידעתי שאשחק בו על ה-PS4
    אבל חבר שלי שנמצא בשלבי הסיום על ה-PS3 פשוט אמר לי שלום זה לא אותו משחק,כאילו אני משחק בכותר אחר
    וכן גם אני ראיתי סרטונים של Assassin's Creed IV: Black Flag ביוטיוב ב-HD בגיימטריילר ואיפה לא
    המשחק נראה מדהים שאתם משחקים בו,פשוט מדהים.
    משחק נוסף שאותו קניתי דיגיטלית הוא Need for Speed Rivals שרכשתי ב-PSN האמריקאי ב-60$

עליו אני לא יכול לתת השוואה כי המשחק יצא רק ל-PS4 ב-15/11/13 לכל שאר הקונסולות הוא יוצא ב-22/11/13
    אבל מה שכן ההורדה מהירה יותר,ה-PS4 מתקין מהר קבצים בסדר גודל כזה.
    ואגב תסלחו לי שאני לא מפרט על המשחקים יותר כי זו לא ביקורת על המשחקים
    ודבר נוסף לא בדקתי BF4 ו-COD כי את הקודים שמצורפים למשחקי ה-PS3 אני צריך להזין ביוזר האירופאי שלי
    בחנות האירופאית שכרגע סגורה ותיפתח בהשקת הקונסולה באירופה ב-29/11/13
    ה-SHARE של ה-PS4 הוא אחד הדברים היותר מגניבים שיש
    בכל רגע נתון במשחק שתשחקו אתם יכולים להעלות לפייסבוק,טוויטר סרטונים ותמונות תוך כדי משחק בלחיצת כפתור.
    הקונסולה מקליטה אתכם 20 דקות בערך קבוע כל פעם ומשם אתם יכולים לבחור/לערוך מה לעלות ולאיפה
    אגב בעלי PS4 רואים את כל החברים שלהם ב-PSN אבל עבור החברים שלכם ב-PS3 אתם לא מחוברים אונליין
    הרואה ואינו נראה חחחחח קצת באסה.
    לסיכום הקונסולה ממש מגניבה,בהתחלה לא אהבתי את העיצוב אבל שהחזקתי אותה ביד חשבתי אחרת.
    יש הבדל במשחקים וראוי לציין שהמשחקים ששיחקתי היו פשוט טובים ממליץ לכם לבחור בהם גם
    אז זהו הלכתי לשחק
    נערך לאחרונה על ידי shalom_23; 19.11.2013 בשעה 23:45.
    גיימר זו לא דת זה דרך חיים

הרשמה