תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    יבנה

אלו מכם שהולכים להטביע........ אהמ, אני מתכוון להשקיע את כספכם בקונסולת הדור הבא - איזו תרכשו?

הצטרף בתאריך
    12.08.2010
    PS4 כל הדרך

הצטרף בתאריך
    22.05.2013
    WII ONE 5 הקונסלה הכי טובה

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    רלוונטי באופן כללי. מה מקבלים כשעושים הזמנה מוקדמת

הצטרף בתאריך
    21.11.2009
    עיר
    נס-ציונה
    PS4
    I7 3770
    16GBRAM
    500 GB
    GTX770 OC 4GB WINDFORCE
    Razer DeathAdder + Razer Electra + Razer Vespula + Razer Goliathus + Razer kraken pro + razer hammerhead pro +razer deathadder chroma + razer deathstalker
    הו שיט. רק עכשיו קלטתי שיש לי מלא רייזר

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    אזור
    PC!!!
    ערפדילה -

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    יבנה
    נכתב במקור על ידי barakzan
    PC!!!
    צדיק בסדום.

השאר בוטים

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    אני מעדיף להשקיע את הכסף שלי ב-PC ולא בקונסולה וחיי גיימינג מסורסים.
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    אזור
    נכתב במקור על ידי Roughneck2-0
    צדיק בסדום.

השאר בוטים
    ערפדילה -

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי Roughneck2-0
    צדיק בסדום.

השאר בוטים
    אני לא בטוח שאתה צודק בקשר לזה. אין ויכוח ש-PC עדיף אבל לקונסולות יש יתרון אחד ברור: אתה יודע שלא תצטרך לשדרג כל שנתיים והמפיצות מתאימות את עצמן ללקוח ולא להיפך. אני שוקל ברצינות לרכוש אקס בוקס ולאט לאט לעבור.

גם השיקול של רכישת משחקים לא מטריד אותי. לשדרג יעלה לי מינימום 3000 ש"ח. אני אשקיע חצי מהסכום הזה במשחקים ואקבל עוד ערך מוסף בסלון.

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    נכתב במקור על ידי Amos Zchoot
    אני לא בטוח שאתה צודק בקשר לזה. אין ויכוח ש-PC עדיף אבל לקונסולות יש יתרון אחד ברור: אתה יודע שלא תצטרך לשדרג כל שנתיים והמפיצות מתאימות את עצמן ללקוח ולא להיפך. אני שוקל ברצינות לרכוש אקס בוקס ולאט לאט לעבור.

גם השיקול של רכישת משחקים לא מטריד אותי. לשדרג יעלה לי מינימום 3000 ש"ח. אני אשקיע חצי מהסכום הזה במשחקים ואקבל עוד ערך מוסף בסלון.
    what the fuck are you talking about
    אם כבר קונסולה אז כבר הרבה יותר עדיף PS ולא אקס-בוקס..

הצטרף בתאריך
    24.10.2010

לא היית חייב לשדרג גם את ה-PC אם היית מוכן להתפשר על חוויית המשחק. להריץ אותו על 30FPS באיכות גרפיקה נמוכה, ועם 24 שחקנים למשל.

עכשיו הכל נראה מצויין עבור הקונסולות החדשות, אבל אל תשכח שה-XBOX 360 יצא לפני 8 שנים. יש לך מושג איפה יהיה ה-PC עוד 8 שנים כשה-XBOX1 וה-PS4 יקרטעו? יכול באמת להיות שהוא יהיה במפעל מיחזור ליצור קונסולות, אבל כרגע תחום הגיימינג על PC מסרב לגווע למרות שכל המומחים למיניהם כבר קבעו את מותו כמה פעמים.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    בוודאי שאני מתפשר... אני מוריד רזולוציה, מגדיר את רוב האפשרויות למינימום ועדיין לא משחק כמו שצריך. יותר מזה, אני לא נכנס לשרתי קונקווסט כי אני לא מסוגל לשחק... זה לא להתפשר? כל הפואנטה של ה-PC זה הגרפיקה ואם אני מוריד הכל ל-LOW, יצאתי קרח מכאן ומכאן.

בעוד שמונה שנים הקונסולות לא יקרטעו. המשחקים שיוציאו עבורן יהיו מותאמים למערכת והראיה הן הקונסולות מהדור הקודם שעדיין לא מקרטעות.

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    אולי המשחקים לא יקרטעו ויהיו מותאמים לקונסולה, אבל אתה תנשך את המרפקים שהמשחקים נראים בערך פי 5 יותר גרוע על הקונסולה מאשר על המחשב שיריץ משחקים ב-DX 14 כבר. (סתם דוגמא).

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    בוודאי שאני מתפשר... אני מוריד רזולוציה, מגדיר את רוב האפשרויות למינימום ועדיין לא משחק כמו שצריך. יותר מזה, אני לא נכנס לשרתי קונקווסט כי אני לא מסוגל לשחק... זה לא להתפשר? כל הפואנטה של ה-PC זה הגרפיקה ואם אני מוריד הכל ל-LOW, יצאתי קרח מכאן ומכאן.

בעוד שמונה שנים הקונסולות לא יקרטעו. המשחקים שיוציאו עבורן יהיו מותאמים למערכת והראיה הן הקונסולות מהדור הקודם שעדיין לא מקרטעות.
    אתה מתכוון ל-BF4? אני חושב שזה פחות קשור ל-PC ויותר לפרקטיקות העסקיות בימינו. בכל מקרה, אל דאגה. גם הקונסולות לא חופשיות מבעיות.

הקונסולות מהדור הקודם ועוד איך מקרטעות. אני לא מתכוון שהמשחקים עליהם מקרטעים, אלא שהיו צריכים לעשות כל מיני ויתורים ושמיניות כדי שישחקו באופן חלק יחסית. משתמש הקצה אולי פחות מודע או מתעניין בויתורים האלה, אבל מספיק לקרוא תגובות של שחקני קונסולות שעברו ל-PC והבינו מה הם הקריבו. בעוד 8 שנים המצב יהיה זהה. הטכנולוגיה של הקונסלות תשאר סטאטית ומיושנת בעוד ה-PC ימשיך להתקדם. הבעיה עבורינו היא באמת שהמשחקים מותאמים בראש וראשונה לקונסולות וגוררים את ה-PC למטה.

אני לא חושב שכל הפואנטה של ה-PC זה גרפיקה. הפואנטה היא אפשרויות וגמישות. ברור שלכל פלטפורמה היתרונות והחסרונות שלה, אבל עבורי האפשרויות שמציע לי ה-PC עולות על אלה של הקונסולה. נדבר שוב ברגע שתחזיק קונטרולר ביד במקום עכבר

הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    עיר
    רעננה
    PS4 לכל הדרך כי מה לעשות שאקסבוקס זאת קונסולה כושלת.

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    אני חייב לחלוק עלייך - אתה מפספס את העניין העיקרי - עכבר ומקלדת לוקחים בקר קונסולה במשחקי FPS בכל רגע נתון (אני מתכוון למולטי, כשהשחקנים שמולך מהירים, בסינגל זה גם נכון אבל פחות משמעותי). הממשק של עכבר+ מקלדת אינטואיטיבי יותר.
    כל השאר זה נחמד אבל לא חשוב כמו השליטה.

A scratch? your arm's off!
    No it isn't, it's only a flesh wound

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    ואם להיות הכי רלוונטיים לדיון בפורום הספציפי - הX360 וה-PS3 מריצות שרתים של 24 שחקנים ונראות כמו LOW ביום טוב.

ביום רע כולם יודעים שיש לך חומרה מיושנת ושחקני PC נהנים מחוויית משחק יותר טובה, החוויה בהחלט לא זולה, אבל אני מניח שלהנאה אין מחיר?

P.S. אורן צודק, לא משנה כמה אני אנסה, את היכולת שלי עם מקלדת ועכבר אני לעולם לא אצליח להעביר לבקר משחק, אני יכול לשחק בסינגלפלייר ולהרגיש תותח על עם 200% aim assist, אבל כשאני משחק מול אנשים אמיתיים, הKD שלי כבר לא 2+...
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    יש עכבר ומקלדת לקונסולות...

אורן, מה עם דיון סדרות ל-2014?

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    יש עכבר ומקלדת לקונסולות...

אורן, מה עם דיון סדרות ל-2014?

זה אמיתי?! לא ראיתי בחיים, שוקל ברגע זה ברצינות PS4
    דיון סדרות ל-2014 - אני אחשוב עליך, צריך לבדוק בהנהלת האתר ובצנזורה...

A scratch? your arm's off!
    No it isn't, it's only a flesh wound

הרשמה