תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    יבנה
    כן, לקח לי קצת זמן להגיע אליו אבל הוא השאיר עליי יותר רושם מזה של BF3 שלא טרחתי לשחק בו אחרי שראיתי את סרטוני המשחקיות שלו.

לעומת זאת, עיצוב המפות והגראפיקה מושקעים ויפים.
    גם הסאונד - כמיטב המסורת.

מה אתם חושבים?
    (בבקשה בלי ספויילרים משום סוג או רמז לאלו שעדיין לא שיחקו בסינגל)

הצטרף בתאריך
    22.05.2013
    נכתב במקור על ידי Roughneck2-0
    כן, לקח לי קצת זמן להגיע אליו אבל הוא השאיר עליי יותר רושם מזה של BF3 שלא טרחתי לשחק בו אחרי שראיתי את סרטוני המשחקיות שלו.

לעומת זאת, עיצוב המפות והגראפיקה מושקעים ויפים.
    גם הסאונד - כמיטב המסורת.

מה אתם חושבים?
    (בבקשה בלי ספויילרים משום סוג או רמז לאלו שעדיין לא שיחקו בסינגל)
    התאכזבתי לגמרי..BF3 היה הרבה יורת עלילתי וזורם...

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    סה"כ סינגל נחמד לגמריי. ד"א אני חושב שהעלילה של BF3 היתה יותר טובה.
    התחזית שלי לעתיד היא שהמשחקים הבאים יהיו מולטי נטו בלי סינגל. לדייס פשוט אין זה כרגע בישביל לעשות סינגלים מטורפים כמו של COD.
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -

הצטרף בתאריך
    23.08.2011
    עיר
    פתח תקווה
    מעדיף לחזור לימים בהם כללללללל הקמפיינים היו מרדף אחרי נשק להשמדה המונית
    גל.

הצטרף בתאריך
    22.05.2013
    נכתב במקור על ידי Airstrikex
    מעדיף לחזור לימים בהם כללללללל הקמפיינים היו מרדף אחרי נשק להשמדה המונית
    Never forget <3
    #BC2_Forever

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    במילה אחת - meh...

עלילה לא מבוססת ולא מרגשת, ניסיון לפרוט על מיתרים אמוציונליים חסרי טאקט, בטח ובטח במשחק מלחמה שבו אני יורה ב-200 אנשים במשימה.

כתיבה לא איכותית, קמפיין שמרגיש קצר ולא ממצה, סיום הקמפיין בעל האפשרויות המרובות כבר הפך לקלישאה נוראית (תסתכלו איך The Last Of Us עשה את זה, ככה מסיימים קמפיין).

בקיצור, DICE צריכים להפסיק להשקיע את זמנם וכספם בקמפיינים לשחקן יחיד, כן זה נחמד, כן זה מוסיף קצת תוכן offline לזמנים בהם השרתים כבויים או שכל העולם בהפסקת חשמל חוץ מישראל, אבל בתכל'ס, יותר חכם להשקיע את הזמן בעוד QA, עוד שיפצורים וניצול איכותי יותר של הזמן עד הdeadline לשחרור המשחק.

3/10 ואני מפרגן
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    נכתב במקור על ידי MPTG
    במילה אחת - meh...

עלילה לא מבוססת ולא מרגשת, ניסיון לפרוט על מיתרים אמוציונליים חסרי טאקט, בטח ובטח במשחק מלחמה שבו אני יורה ב-200 אנשים במשימה.

כתיבה לא איכותית, קמפיין שמרגיש קצר ולא ממצה, סיום הקמפיין בעל האפשרויות המרובות כבר הפך לקלישאה נוראית (תסתכלו איך The Last Of Us עשה את זה, ככה מסיימים קמפיין).

בקיצור, DICE צריכים להפסיק להשקיע את זמנם וכספם בקמפיינים לשחקן יחיד, כן זה נחמד, כן זה מוסיף קצת תוכן offline לזמנים בהם השרתים כבויים או שכל העולם בהפסקת חשמל חוץ מישראל, אבל בתכל'ס, יותר חכם להשקיע את הזמן בעוד QA, עוד שיפצורים וניצול איכותי יותר של הזמן עד הdeadline לשחרור המשחק.

3/10 ואני מפרגן
    אני חושב שהבעיה נמצאת בזה ש-DICE, לא ממש להוטים או רוצים ליצור קמפיינים לסינגל והם היו מעדיפים יותר להשקיע את הכסף במולטי ו-QA, פשוט EA מכריחים אותם לעשות קמפיין סינגל.
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -

הצטרף בתאריך
    22.05.2013
    נכתב במקור על ידי MPTG
    במילה אחת - meh...

3/10 ואני מפרגן
    לגמרי

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    לא סיימתי אותו אבל הגרפיקה מעולה !!!!!

הרשמה