תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    יבנה

צהריים טובים.

1. ארבעת שרתי-המשחק שלנו עודכנו כעת לפאטץ' החדש ביותר: R10

2. העדכונים שפאץ' זה מתקן:
    • עוד תיקוני קריסות ושיפורים באופן שבו שרתי-המשחק מדווחים על אלו כשהן מתרחשות.
    • שיפור קוד סנכרון רשת: לפחות מקרה אחד שזוהה ותוקן, בו נראה כאילו שחקנים ירו בכם מאחורי קירות.
    • שיפור קוד החלקת הרשת (Network Smoothing בתפריט המשחק): אפשרות זו נמצאת ב Options > Gameplay.
      DICE ממליצים לכולם לנסות ולהוריד את הערך של אפשרות זו למינימום, ולאט לאט להעלות אותו, עד אשר תגיעו למצב שאתם לא רואים כל מיני גליצ'ים בעולם המשחק.
      ככל שאפשרות זו קרובה יותר למינימום, כך בעצם יש לדבריהם של DICE פחות מקום ל"פרשנות מקומית" מצידו של הקליינט שלכם, באשר למה שקורה בשרת - מה שאמור להוביל לחוויית משחק חלקה יותר.

תוספת בעריכה:
      יש כרגע בעיה רצינית עם הפאטץ' האחרון.
      שרתי-משחק קורסים כמעט כל הזמן במה שנראה סוף/תחילת סיבוב.
      העברתי 11 דיווחי קריסות כאלו מהשעה ורבע האחרונות לספקית שלנו.

תוספת בעריכה #2:
      התקנתי כעת פאטץ' נוסף, עדיין בשם R10, אבל כזה שמבטל את ה Live Scoreboard מצד שרתי-המשחק ולא רק מצד הבאטלוג.
      הצפי הוא כי עוד במהלך היום (שישי) ייצא פאטץ' R11...
    3. את רשימת שרתי-המשחק הנוכחית שלנו תמצאו כאן.

אתם מוזמנים להצטרף אלינו בשדה הקרב גם בטים ספיק הקהילתי:

להורדת התוכנה, לחצו כאן.

שמוליק

נערך לאחרונה על ידי Roughneck2-0; 15.11.2013 בשעה 06:59.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    יבנה
    עודכן, כעת ל R10.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    יבנה
    יש כרגע בעיה רצינית עם הפאטץ' האחרון.

שרתי-משחק קורסים כמעט כל הזמן במה שנראה סוף/תחילת סיבוב.

העברתי 11 דיווחי קריסות כאלו מהשעה ורבע האחרונות לספקית שלנו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    עיר
    רעננה
    נפלא...
    מקווה שעד שאני אתחיל לשחק הכל יהיה בסדר!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נו, לפחות DICE מודעים לחומרת המצב

,Hi
    I agree with you all, this is bad. We have identified the bug that causes the round transition crash and a fix is rolling out (its not a new server but a new config)
    We do have test servers up from time to time to test the servers before they roll out. We could not do this with R9 as it required the new client patch and we rushed out R10 to fix another crash fix
    We are discussing internally how we can improve this in the future. One idea is to more extensively have the community help out (those who want to) to test new builds
    http://www.reddit.com/r/battlefield_...ome_on/cdecw44

למרות שנעשה מאמץ לפתור את הבעיות והם מוציאים פאטץ' אחרי פאטץ', שום דבר לא מצליח להם במקרה הטוב, או מחרבש את המצב אפילו יותר במקרה הפחות טוב. לא הכי מזהיר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    למה לחכות עד שייתקנו את גירסאת הבסיס כשאפשר לקנות את פאץ' ה platinum edition שפותר את כל הבעיות?
    קנו ושחקו בכיף, רק עוד 50 אירו.
    own more with BF4 platinum.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי Necromancer
    למה לחכות עד שייתקנו את גירסאת הבסיס כשאפשר לקנות את פאץ' ה platinum edition שפותר את כל הבעיות?
    קנו ושחקו בכיף, רק עוד 50 אירו.
    own more with BF4 platinum.

נו באמת. מה זה קשור?

אם היה פתרון היו מוציאים אותו. הבעיה היא שאין אחד כזה, וגם אין לאף אחד מושג מתי יהיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    באבא, יותר מ-3 מיליון איש שילמו מעל 100$ עבור פרימיום, ומה שהם מקבלים זה שיחרור של פאץ' בלי שבדקו אותו.
    לא הייתי מעלה באנר חדש באתר של ויגיימס מבלי לבדוק אותו קודם.
    כסף זה לא מה שחסר להם, ואולי זאת בדיוק הבעיה.

list of client fixes
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    באבא, יותר מ-3 מיליון איש שילמו מעל 100$ עבור פרימיום, ומה שהם מקבלים זה שיחרור של פאץ' בלי שבדקו אותו.

list of client fixes
    איך מזג האוויר בשטוקהולם? שמעתי שכבר די קר. תמסור ד"ש לצוות QA בפעם הבאה שאתה קופץ ליעוץ.

כמו שאתה רואה המשחק שוחרר במצב שמצריך כנראה יותר מפאטץ' אחד מהיר כדי להביא אותו ליציבות. הכסף כבר אצלהם ואם זה היה השיקול הבלעדי אז גם את הפאטץ' הזה לא היית רואה. כל ההתבכיינות הזאת על כמה כל אחד שילם לא משנה כלום. כולם באותה סירה שוקעת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.10.2011

list of client fixes
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    יבנה
    בוקר טוב.

התקנתי כעת פאטץ' נוסף, עדיין בשם R10, אבל כזה שמבטל את ה Live Scoreboard מצד שרתי-המשחק ולא רק מצד הבאטלוג.

הצפי הוא כי עוד במהלך היום (שישי) ייצא פאטץ' R11...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי RazY
    איך מזג האוויר בשטוקהולם? שמעתי שכבר די קר. תמסור ד"ש לצוות QA בפעם הבאה שאתה קופץ ליעוץ.

כמו שאתה רואה המשחק שוחרר במצב שמצריך כנראה יותר מפאטץ' אחד מהיר כדי להביא אותו ליציבות.
    וזאת בידיוק הבעיה!
    השטות הזאת ששוקלת 30 ג'יגה שווה 100 דולר לדעתך?
    לא הייתי משחק במשחק חינמי שנמצא במצב כזה.

לגבי הכסף "שכבר נמצא אצלם" - 1) הוא נמצא אצלם והוא יכול לחזור לבעליו מהר מאוד (לפחות עבור אלה שהזמינו ישירות מאוריג'ין)
    2) יש פגיעה בכמות המכירות הפוטנציאליות לאחר השקת המשחק.
    אלה הסיבות לכך שמנסים לתקן את הבלוף הזה.

ואתה מדבר תחת הנחה שזה אוטוטו יהיה בסדר. יש לך מידע מוקדם או ראיית הנולד? פחות מחודשיים זה לא יהיה (פאץ' הבא), ומה אם זה ייקח חצי שנה? ככה לא משחררים משחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    קודם כל, מדובר ב-$50. שנית, השטות הזאת שווה כמה שאנשים מוכנים לשלם עבורה. למה, קפה הפוך בארומה באמת שווה 15 ש"ח?

אני בכלל לא מדבר תחת ההנחה שהכל יהיה בסדר (בטח שלא בזמן המיידי), בניגוד להרגלי בקודש. להפך, אני לא ממש אופטימי לאור מהות הבעיות, שנראה שהן די תשתיתיות. אני לא מדבר על קראשים. את זה הם באמת יפתרו בסופו של דבר. אני מתכוון בעיקר לקוד רשת, זיהוי פגיעה ובעיות אחרות שנגררות עוד מ-BF3. אלה כנראה מצריכות טיפול שורש רציני וממושך, ואין לי מושג אם ל-DICE יש את המשאבים או העניין לפתור אותן. יותר סביר שנראה איזה workaround בעוד הבעיה האמיתית עדיין תתקיים. כל זה זה עוד לפני שמגיעים לנושאים של משחקיות ואיזון.

בימינו לצערי ככה כן משחררים משחק. תסתכל על Total War: Rome 2. משחק AAA שמיליונים ציפו לו והזמינו מראש. לשמחתי הפעם כן ראיתי את הנולד ולא ביצעתי הזמנה. עם ההזמנה של BF4 חיכיתי עד אחרי שיצא. הבעיות שאנשים דיווחו עליהם היו די סבירות ליציאה, ובאמת הנחתי שיהיה בסדר. מכיוון שכבר קניתי, כל מה שנשאר הוא לקוות שזה באמת מה שיהיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    לצערי הרב אני גם מסכים עם רזי בנושא הזה. אני כבר שחכתי מתי בזמן האחרון יצא משחק AAA שהיה בלי בעיות,באגים,תקלות או בעיות ביצועים. שפשוט יכלת להתקין ולשחק במשחק מושלם - אין זה כבר לא קיים מזמן בתעשייה הזאת.

כל משחק חדש שיוצא בא עם הבאגים והבעיות שלו. אני לא יודע מה הסיבה לזה. יכול להיות שהמשחקים נהיו יותר מורכבים וקשים לתכנות, יכול להיות שלמפתחים אין מספיק זמן ללתש את המשחק כי המפיצה יושבת להם על הוריד או שיכול להיות שהחומרה שיש היום בשוק לא מתאימה למשחקי AX3.

באמת שאין לי תשובה לשאלה הזאת. כן זה עצוב. אנשים משלמים כסף ומצפים לקבל תוצר גמור ומושלם אבל זה כבר לא קיים לצערי לכן בפעם הבאה שאתם פותחים את הארנק והולכים לשלם 60$ על המשחק שאתם מחכים לו - פשוט תהיו מוכנים מראש שהוא לא יהיה BUG FREE. ומי שלא יכול להשלים עם העובדה הזאת יכול או לעבור לפיראטיות או לפרוש מגיימינג כי אין דרך אחרת כרגע.

אני מאוד מחכה ל-AC4 ועד כמה שאני אוהב את המשחק ומצפה לו אני יודע שיהיו לו באגים ובעיות ביצועים כמו שהיה ל-AC3. פשוט צריך לחכות ולתת למפתחים את הזמן שהם זקוקים לו מעבר לדד ליין שהמפיצה מציבה לה.
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -
    שתף ב-Google+

הרשמה