תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    13.10.2009
    עיר
    ק. מוצקין
    למקרה והכותרת לא משקפת את הנושא בו אני מתכוון לדון, אני מדבר על הבאנים (שלושה במספרם עד כמה שידוע לי) שעפו כאן בזמן האחרון.
    הופתעתי לשמוע מי הם אותם אנשים שקיבלו את הבאנים, ועוד יותר הופעתי מהסיבות ומחומרתם של הבאנים. אך למקרה ומישהו חשב שאני מתכוון להתמקד בבאנים, בכוונתי להתמקד יותר בשיחה קצרה מאוד שניסיתי להעביר עם גל.

לפני מספר דקות, שאלתי את גל אם יהיה אפשרי לדבר איתו ביום שישי בקשר לנושא. הוא הגיב ואמר לי שהוא לא מוכן להתחייב וסיכמנו לדבר באותו רגע.
    אני רוצה לציין שציפיתי וקיוויתי לשיחה עם בן-אדם שיקשיב לאחרים, ולא לעצמו ולמה שהוא רוצה לשמוע. בתחילה שאלתי אותו מה קרה עם הבאנים- על איזה רקע הם ניתנו, באילו שיקולים... במטרה שאוכל להשוות גרסאות ולגבש איזושהי דעה בנושא. אך התגובה שלה זכיתי הייתה קרה ומתגוננת (וסגנון זה ליווה את כל השיחה הלא-מאוד-ארוכה הזו).
    ברגע זה הבנתי שגל לא מוכן ממש לדבר, אך בכל זאת רציתי לנסות ולגרום לו לשמוע מה יש לי להגיד.
    לאחר מכן, מיד אמרתי לגל שאין לי כל כוונה עויינת ואני מבקש שישמע מה יש לי להגיד. כיוון שלא ניתנה לי אפשרות לתת איזשהו רקע לדברי עקב חוסר סבלנותו והתגוננותו של גל, נאלצתי להגיע ישר לנקודה, שללא כל הסברים הופכת להרבה פחות ידידותית ממה שהתכוונתי שהיא תהיה.
    הודעתי לגל בדיוק מה אני חושב על המצב של הקהילה: שהיא נמצאת בדיוק במצב בוא הוא קיבל אותה. אפשר לקרוא לזה מעין מסלול פרבולי ואפשר אפילו לומר (לפי הגיון של פיזיקה- העתק, למי שמבין) שהוא לא עשה כלום במשך תקופת ניהולו, מלבד נשיאת תאר מנהל בכתב ירוק, וסמל SA בTS.
    אמרתי לו שיכול להיות שהייתה בו איזושהי התלהבות בתחילת תקופת ניהולו, אבל זו דעכה ונעלמה.
    המשכתי ואמרתי לו בדיוק מה אני חושב שצריך לעשות (שוב, עקב חוסר סבלנותו ועקשנותו). המלצתי לו בנעימות- לפרוש מהניהול. לא בגללי, לא בגלל האנשים שקיבלו את הבאן, אלא בגלל הקהילה.
    אולי בתקופה האחרונה אני לא ממש מופיע כאן (בגלל הלימודים בעיקר וגם בגלל שלא היה לי יותר מדי מה לחפש- בכנות) אבל חשוב לי מהקהילה הזאת יותר ממה שחלקכם חושבים, ובטח יותר ממה שגל חושב. למעשה, ברוב חוצפתו הוא שאל מה תרמתי לקהילה במשך השנתיים בהן אני חבר בה.
    גל- יש לי חדשות בשבילך: אני בקהילה הזאת לפחות 4 שנים. התחלתי את דרכי כאן עוד לפני שBC2 יצא (חלק יגידו שזה זמן רב, אני לא חושב כך. הזמן הוא יחסי.) ואין לי ספק (ואני לא היחיד שיאמר את זה) שתרמתי הרבה יותר ממך.
    החזקתי את התחום הקהילתי פה זמן רב (לפחות השתדלתי. בתקופה מסויימת הבנתי שזה אבוד- מבחינת הקהילה). עזרתי לשמוליק בלא קצת נושאים (אף שהיו כאלה שהעדפתי להתעלם מסיבות כאלה ואחרות) ואף לא היה לי ספק שכמעט כל הקהילה אהבה אותי. למעשה, לאחר שדניאל (Danielzy) פרש מניהול עקב גיוסו לצבא, הוא הציע לי לעלות לניהול והיו כמה אנשים שרצו אותי בתור מנהל (יובל רודוי, נמר S..). לא עליתי לניהול מחשש (שווא) למחסור בזמן, ולא הייתה לי בעיה להמשיך לדאוג לגאטרים ולטורנירים -שלא ממש תפסו החל מחודש 2 של BC2.
    אז בבקשה ממך, תעשה טוויסט בראש שלך ותשנה דעה. אני יודע קצת יותר ממה שאתה חושב ויש לי נקודת מבט שונה משלך ומשל שאר האנשים בנושא.
    מנהל אמור להבין כשהוא עשה טעות ולהבין מתי מקור הטעות היא בו עצמו ולנסות לתקן אותה (אני לא מפרט מהי הטעות). בנוסף, מנהל יכול להבין מתי הקהילה לא 'מחבבת' אותו וברגע כזה לשנות את הגישה שלו.

גל- אני מבקש ממך לא לנעול ולא למחוק את הפוסט. אני בכוונה פתחתי את הפוסט בפורום כי אני חושב שכדאי שאנשים יביעו את דעתם בנושא.
    אני חוזר וכותב שהגישה שלי אינה עויינת ואני רוצה בטובת הקהילה ואני מבקש שתתן לנושא תשומת לב ותגיב בתשובה עניינית ולא מתגוננת.
    אם תרצה, אני מוכן להמשיך ולדון בנושא איתך בפרטי (בהזדמנות שתהיה נוחה לך ולי).
    נערך לאחרונה על ידי dvirsp12; 14.11.2013 בשעה 00:21.
    What Would Good Guy Greg Do?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מה הסיבה לבאנים ומי קיבל אותם?
    אם הסיבה מוצדקת, אין שום סיבה לא לפרסם אותה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2009
    עיר
    ק. מוצקין
    נכתב במקור על ידי Necromancer
    מה הסיבה לבאנים ומי קיבל אותם?
    אם הסיבה מוצדקת, אין שום סיבה לא לפרסם אותה.
    גל לא מוכן להעביר לי את הגרסא שלו לסיבה. ככה שאני לא גיבשתי דעה/ גרסא משלי לכך בגלל שנכון לרגע זה היא תהיה מושפעת מצד אחד בלבד.

כמובן שאין לי בעיה להעביר את גרסאת הצד הנ"ל:

לדבריהם (של כפיר, בר ואורן):
    'הקללות' שהיוו את הסיבה לבאן היו קללות שנזרקו באוויר ולא באופן מכוון כלפי אדם מסויים. בסגנון של "י'נעל העולם", "ס'עמק"... בטח לא באופן שפוגע במישהו.
    על הדבר הזה ניתן באן של 20 יום לפי מה שסופר לי.

אדם נוסף שקיבל באן קיבל אותו על 'חימום'. לא התעמקתי בנושא. הבאן הזה ניתן לשבוע.
    אני רוצה להוסיף שיתכן ובאן בנושא היה מוצדק, אך בטח שלא לתקופת זמן כזו. בנוסף, אני רוצה להוסיף דעה אישית בנוגע להשלכות של הבאנים:
    הקהילה הזו לא שופעת באנשים. הרחקת 3 אנשים (שהיו די 'קבועים' כאן) מהווה חלק לא קטן ובנוסף אנשים אלה גררה את היעלמותם של אנשים נוספים בעקבותם כי הרי כמו שאמרתי- הקהילה לא גדולה. יש כאן 2/3 חבורות עיקריות. הרחקת חלק מאחת החבורות עשויה להביא להרחקת כל החבורה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    לאלה מאיתנו שאין להם מושג על מה אתה מדבר, היה נחמד לקבל קצת רקע.

בכל מקרה, לא נראה לי שמצב ה"קהילה" קשור במשהו לאופן הניהול, או לשלושה באנים שחולקו בצדק או שלא בצדק (וזה גם לא רלוונטי). אם כבר אז אופן הניהול קשור למצב הקהילה. אפשר להביא את הסוס לשוקת, אבל אי אפשר להכריח אותו לשתות. אני חושב שהיו מספיק נסיונות של גל ואחרים להרים פעילוית וגאטרים. אנשים פשוט לא מעוניינים/מתעניינים. חבל/לא חבל? אין לי ממש מושג.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2009
    עיר
    ק. מוצקין
    נכתב במקור על ידי RazY
    לאלה מאיתנו שאין להם מושג על מה אתה מדבר, היה נחמד לקבל קצת רקע.

בכל מקרה, לא נראה לי שמצב ה"קהילה" קשור במשהו לאופן הניהול, או לשלושה באנים שחולקו בצדק או שלא בצדק (וזה גם לא רלוונטי). אם כבר אז אופן הניהול קשור למצב הקהילה. אפשר להביא את הסוס לשוקת, אבל אי אפשר להכריח אותו לשתות. אני חושב שהיו מספיק נסיונות של גל ואחרים להרים פעילוית וגאטרים. אנשים פשוט לא מעוניינים/מתעניינים. חבל/לא חבל? אין לי ממש מושג.
    יכול להיות שאתה צודק. אבל לדעתי הבעיה העיקרית כאן היא חוסר יכולתו של גל לקבל דעות שונות ואף מנוגדות באופן נחרץ לשלו באופן שהוא לא מוכן אפילו להקשיב. למעשה, זו הסיבה שגרמה לי להחליט לפתוח את הפוסט.
    אני לא מכריח את גל לפרוש ואני לא מכריח אותו להתחיל להשקיע בקהילה. אני סה"כ מבקש ממנו לשנות גישה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    הקללות היו בצ'אט המשחק או בטימספיק?
    במידה והקללות היו בטימספיק, האם הבאן תקף בטימספיק או גם במשחק?

ובוא לא נערבב בין נושא הבאנים, לבין תקודו של גל.
    אם אתה רוצה לדבר על זה, סבבה, אם על הבאנים, אוקיי, אבל אל תערבב.
    לפי דעתי האישית, ובלי יותר מדי מידע על מה הוא עושה או לא עושה בתור מנהל, מי שאין לו זמן, מרץ או רצון להשקיע בקהילה צריך לתת את המושכות למישהו אחר שיש לו את כל אלו.
    נערך לאחרונה על ידי Necromancer; 14.11.2013 בשעה 00:57.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2009
    עיר
    ק. מוצקין
    נכתב במקור על ידי Necromancer
    הקללות היו בצ'אט המשחק או בטימספיק?
    במידה והקללות היו בטימספיק, האם הבאן תקף בטימספיק או גם במשחק?
    הדבר התרחש בTS.
    בעניין השאלה השניה- כמה שידוע לי הבאן תקף בכל דבר שקשור לקהילה: TS,שרתי משחק ופורום.

ובוא לא נערבב בין נושא הבאנים, לבין תקודו של גל.
    אם אתה רוצה לדבר על זה, סבבה, אם על הבאנים, אוקיי, אבל אל תערבב.
    לפי דעתי האישית, ובלי יותר מדי מידע על מה הוא עושה או לא עושה בתור מנהל, מי שאין לו זמן, מרץ או רצון להשקיע בקהילה צריך לתת את המושכות למישהו אחר שיש לו את כל אלו.
    כמו שכתבתי בתחילת הפוסט: אין בכוונתי להתמקד בבאנים. הם פרט מאוד שולי מבחינתי בדיון זה.
    כל כוונתי הייתה להביע דעה לגבי אופן תפקודו והתנהגותו של גל מנקודת מבט אישית ונסיון מסויים.
    נערך לאחרונה על ידי dvirsp12; 14.11.2013 בשעה 01:01.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.08.2011
    עיר
    פתח תקווה
    שלום דביר,

חשוב לי להבהיר כמה דברים בנושא, לפחות כפי שאני רואה אותם:

1.
    אני לא הולך לדון בדבר שלושת ההרחקות המדוברות, אלא מול המורחקים עצמם, הם יודעים איך לפנות אלי.

2. במשך השנה וקצת האחרונה, אני ניהלתי קהילה בתנאים מקשים במיוחד:

א. קיבלתי קהילה ריקה מתוכן, עם שרתים קורסים, טימספיק ריק ופורום מוזנח לאחר שנה וחצי שבה לא נראתה כל פעילות מצד ההנהלה הקודמת.
    כשאני עליתי לניהול, ממוצע השחקנים ביום בקהילה עמד על בין 3-6, וכולם מאותו חדר קלאן.

ב. ניהלתי ופיתחתי יחד עם שמוליק קהילה מול שתי קהילות מתחרות עם 40 - 50 שחקנים כל בכל אחת מהן, בניגוד לתקופת BC2 - BF2 המוקדמת, לויגיימס אין יותר מונופול על שרתי משחק וכל אחד יכול לפתוח לעצמו שרתי משחק ולנהל אותם. וכל זאת במקביל להכרזה על סגירת האתר ופתיחתו מחדש בחודש מאי.

ג. בשנה הזו היו הרבה רגעי שיא ושפל, הקהילה עברה דורות של שחקנים, אדמינים, גדלה, קטנה וגדלה שוב. ואף בתקופת השפל הגדולה ביותר שלה, לא התקרבה אפילו למצב הזנוח בו הייתה ביום בו עליתי לניהול.

ד. כמו שרז / RazY ציין לפני, אני והצוות הניהולי ניסינו אין ספור דרכים ופעילויות להרים את הקהילה למעלה, כולל מילוי שרתים, פעילויות בפורום, גאטרים, טורנירים, תחרויות נושאות פרסים בשרתים ובפורום ומה לא?! אך לא תמיד זכינו לשיתוף פעולה מצד הקהילה, וחבל שכך.

3. דביר, אני מצטער אם נוצר רושם כלשהו של זלזול במעשיך למען הקהילה, זו לא הייתה כוונתי.

בתור מי שמודה בכך שכלל לא היה פעיל בשנתיים האחרונות, מניין לך העבודה שעשיתי או לא עשיתי בתור מנהל קהילה? בעשרות או אף מאות השעות שביליתי בטימספיק, כתיבת חוקים ופעילויות, ומילוי השרתים שמך לא צץ פעמים רבות.

4. לא קיבלתי שום פניה באופן פרטי מאף אחד משלושת המורחקים, שהחליטו על דעת עצמם שהם אינם רצויים עוד בקהילה ונטעו שורשים במקום אחר.

אני חוזר ומדגיש
    : אני מוכן לדון בפרטי ההרחקות מול המשתמשים המורחקים, והם בלבד.
    אני מאמין שאם הם רוצים לחזור לכאן, הם מסוגלים לפנות אלי במייל שנמצא בצד שמאל של הפורום בעצמם, ולא צריכים אף אחד שיהיה שליח שלהם.

אם לא מדובר בבאנים, אשמח אם תתאר לי בפרטי / במייל היכן הייתה הטעות.

בברכה,
    גל, מנהל הקהילה.

מאחר ולא אדון יותר בפומבי בדבר ההרחקות שניתנו, הדיון ננעל.
    נערך לאחרונה על ידי Airstrikex; 14.11.2013 בשעה 01:20.
    גל.

שתף ב-Google+

הרשמה