תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    26.01.2011
    אני לא מוצא לבד אז אני רושם כאן בתקווה שתענו לי
    אני מנהל האתר הישראלי של League of Legends הייתי רוצה לדבר עם ראש הקהילה כאן..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.10.2009
    עיר
    NTY
    נכתב במקור על ידי winzard
    אני לא מוצא לבד אז אני רושם כאן בתקווה שתענו לי
    אני מנהל האתר הישראלי של League of Legends הייתי רוצה לדבר עם ראש הקהילה כאן..
    dale~ חפש אותו אם אתה רוצה דבר איתי אני כבר יודיע לו
    MegatroN: ma nick ba steam
    awkward: idk
    MegatroN: homo
    MegatroN: lo she ani homophobe o mashu
    MegatroN: thye mi she ata
    MegatroN: ya mizdayen ba tahat
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2010
    עיר
    קרית ביאליק
    איך dale- הוא ראש הקהילה? XD אין קהילה
    ולמה שמנהל LoL ירצה לדבר עם מישהו מ HoN?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.01.2011
    ראיתי שאין לכם ממש מקום בשום אתר, ודי יבש גם כאן, חשבתי לפתוח לכם פורום באתר שלנו,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.02.2010
    אני ראש הקהילה , יבש כאן כי אין אנשים שכבר משחקים וגם אני לא משחק יותר .
    כרגע אני משחק עם כמה שחקנים מהקהילה בדוטה 2 ולפעמים משחקים הון אבל הקהילה ממש ירדה לרמה שאי אפשר כבר לשחק אני מצטער להגיד את זה . גם בארץ גם בחו"ל .
    אני לא חושב שמישהו כבר מהקהילה שהייתה משחק בהון אולי 5 אנשים ולא יותר נשארו .
    תשלח לי בהודעה פרטית מה אתה צריך או מבקש ואני ינסה לעזור לך .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.02.2010
    נכתב במקור על ידי winzard
    ראיתי שאין לכם ממש מקום בשום אתר, ודי יבש גם כאן, חשבתי לפתוח לכם פורום באתר שלנו,
    אם אתה רוצה לפתוח פורום אז אני מעדיף דוטה 2 יש קהילה ענקית ישראלית יש לי מעל 30 מהם בפרידנס ואם אתה רוצה לדעת אז הקהילה הישראלית הדוטה 2 ענקית כרגע לעומת שאר המשחקים הקשורים לדוטה ... יש טורניר של האירגון PW נרשמו 8 קבוצות ישראליות מה שאומר שיש 40 שחקנים רשומים !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.10.2011
    נכתב במקור על ידי fbdream
    אם אתה רוצה לפתוח פורום אז אני מעדיף דוטה 2 יש קהילה ענקית ישראלית יש לי מעל 30 מהם בפרידנס ואם אתה רוצה לדעת אז הקהילה הישראלית הדוטה 2 ענקית כרגע לעומת שאר המשחקים הקשורים לדוטה ... יש טורניר של האירגון PW נרשמו 8 קבוצות ישראליות מה שאומר שיש 40 שחקנים רשומים !
    מה זה דוטה 2? שווה לשחק?

אני משחק הון כבר חודשיים / 3 חודשים בערך ואני נהנה לא יודע מה איתכם

אבל באסה לי לשחק לבד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.02.2010
    נכתב במקור על ידי oshero
    מה זה דוטה 2? שווה לשחק?

אני משחק הון כבר חודשיים / 3 חודשים בערך ואני נהנה לא יודע מה איתכם

אבל באסה לי לשחק לבד
    דוטה 2 אתה צריך להשיג בטא קיי , וזה המשחק "האורגינל" הון ולול מבוסס על דוטה .
    אני מעדיף את דוטה 2 על כל המשחקים כיום שיש מהזאנר של הדוטה ...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.10.2011
    מה זאת אומרת בטא קיי ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.02.2010
    נכתב במקור על ידי oshero
    מה זאת אומרת בטא קיי ?
    כמו שיש לCS:GO שמביאים לך קיי אתה עושים אקטיב בסטים ... אותו דבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.10.2009
    עיר
    NTY
    איך אתה ראש הקהילה אתה אומר אתה וויתרת וויתרת מנסה להעביר את כולם לDOTA אתה מוריד פה מוטבציה הבנאדם היחידי שמנסה לעשות פה משהו זה אלעד..

מה לעשות, קהילות מורכבות משחקנים טובים נניח הפרו, שחקנים בינוניים נניח ADV ושחקנים חדשים\גרועים פאבליק.... זה שכל השחקנים ה"טובים" פה יבואו בתלונות שהשחקנים גרועים זה כבר אי רצון לשפר פה משהו.. אז מה אם אתה גרוע אתה רוצה תארגן פיקאפ כי בפעם האחרונה נעלמת לנו מהפיקאפ ואם מישהו עושה משהו לא טוב זרוק איזה מילה אתה צריך ככה וככה, וככה אנשים משתפרים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2010
    נכתב במקור על ידי Gehalim
    איך אתה ראש הקהילה אתה אומר אתה וויתרת וויתרת מנסה להעביר את כולם לDOTA אתה מוריד פה מוטבציה הבנאדם היחידי שמנסה לעשות פה משהו זה אלעד..

מה לעשות, קהילות מורכבות משחקנים טובים נניח הפרו, שחקנים בינוניים נניח ADV ושחקנים חדשים\גרועים פאבליק.... זה שכל השחקנים ה"טובים" פה יבואו בתלונות שהשחקנים גרועים זה כבר אי רצון לשפר פה משהו.. אז מה אם אתה גרוע אתה רוצה תארגן פיקאפ כי בפעם האחרונה נעלמת לנו מהפיקאפ ואם מישהו עושה משהו לא טוב זרוק איזה מילה אתה צריך ככה וככה, וככה אנשים משתפרים
    הבחור צודק , ניסים באמת נראה לך שאנשים יחפשו עכשיו את הבטא קיי הזה וכפי שאני ראיתי את דוטה 2 זה נראה משחק של די סולו לא ממש קבוצתי (דוטה 2 , לא 1 ) אני אישית שחקתי בLOL לפני כמה ימים ודעה אישית שלי זה משחק כל כך גרוע אולי הקהילה שלו בישראל ובחו"ל היא גדולה ויותר מתקדמת מהון אבל הון משחק הרבה יותר מורכב יש לך הרבה יותר אפשרויות של דמויות של חפצים לקנייה ושלא לדבר על הגרפיקה השונה והיותר מתקדמת שלו ובגלל זה התחלתי לשחק בו בכלל.
    יש אנשים שבמותם הופכים לאגדה, ויש שהופכים לאגדה בעודם בחיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.10.2009
    עיר
    NTY
    נכתב במקור על ידי Senorapa
    הבחור צודק , ניסים באמת נראה לך שאנשים יחפשו עכשיו את הבטא קיי הזה וכפי שאני ראיתי את דוטה 2 זה נראה משחק של די סולו לא ממש קבוצתי (דוטה 2 , לא 1 ) אני אישית שחקתי בLOL לפני כמה ימים ודעה אישית שלי זה משחק כל כך גרוע אולי הקהילה שלו בישראל ובחו"ל היא גדולה ויותר מתקדמת מהון אבל הון משחק הרבה יותר מורכב יש לך הרבה יותר אפשרויות של דמויות של חפצים לקנייה ושלא לדבר על הגרפיקה השונה והיותר מתקדמת שלו ובגלל זה התחלתי לשחק בו בכלל.
    המשחק HON לא כזה נידח ולא לדבר על זה שאין שחקנים ישראלים טובים...
    נתחיל מזה שיש טורניר DREAMHACK של HoN אז המשחק לא כזה נידח

Fnatic - Fly שחקן ישראלי שנמצא בטופ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.08.2011
    אני ראש הקהילה , יבש כאן כי אין אנשים שכבר משחקים וגם אני לא משחק יותר .
    כרגע אני משחק עם כמה שחקנים מהקהילה בדוטה 2 ולפעמים משחקים הון אבל הקהילה ממש ירדה לרמה שאי אפשר כבר לשחק אני מצטער להגיד את זה . גם בארץ גם בחו"ל .
    אני לא חושב שמישהו כבר מהקהילה שהייתה משחק בהון אולי 5 אנשים ולא יותר נשארו .
    תשלח לי בהודעה פרטית מה אתה צריך או מבקש ואני ינסה לעזור לך .
    אתה לא ראש הקיהלה ולא מגיע לך גם..למה אתה בלבל יש רק 5 אנשים שמשחקים בהון בישראל?

אני אישית מכיר 13 אנשים שמשחקים איתי יום-יום..
    Do you wanna turn the world upside down with me?
    היהלום של הקונטר הישראלי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.02.2010
    אוקיי תקשיבו ....
    הון מבחינת טופ יש שם שחקנים טובים אבל כרגע תפסיקו להיות אנשים לא חושבים ותתחילו לחשוב - אנחנו מדברים על קהילה ישראלית !
    זה שאתם לא כאלה מפותחים במשחק ובלי הרבה ידע אל תבואו אליי כמו שאמרתי 100 פעם אין לי את האפשרות לפתח אותכם ברמת המשחק אם אתם לא תתנו מעצמכם יותר אתם צריכים אני חושב בפעם ה900 אלף אתם צריכים לשחק ולהבין בסיס . הפיקאפים היו נראים זוועה נכון שאולי אני לא הייתי עם סבלנות ולאלעד היה יותר סבלנות והוא שיחק איתכם אבל אתם לא באמת ציפיתם שמישהו ישב איתכם וילמד אחד אחד ממכם לשחק ואני מאמין שגם אלעד לא לימד אותכם דבר דבר במשחק הידע במשחק נרכש עם הזמן . סנורפה אתה צודק LOL משחק מאוד אבל מאוד גרוע אבל הוא יותר נגיש לשחקנים שרוצים קלילות ובלי הרבה "כוח" ומאמץ (אין דינאידס , יש בהרבה יותר קרייפים והאייטמים עולים ממש קצת ועוד דברים קלים יותר) ....
    אני לא מנסה להעביר אף אחד מהון לדוטה 2 מה אתה ממציאים לי פה דברים כל אחד שישחק מה כיף לו מה טוב לו אני לא דיברתי לא העברתי אף אחד ממשחק אחד לשני .
    ואתה בוכה על ראש הקהילה ? תבדוק מי מנהל כאן ותבין אידיוט .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.02.2010
    נכתב במקור על ידי cateye
    אתה לא ראש הקיהלה ולא מגיע לך גם..למה אתה בלבל יש רק 5 אנשים שמשחקים בהון בישראל?

אני אישית מכיר 13 אנשים שמשחקים איתי יום-יום..
    אה ואתה אומר יש 13 ? 13 שהתחילו לשחק אתמול ופיקאפ איתם זה בכי צעקות ושהם בורחים באמצע ? לא חושב שמתאים למישהו כאן לשחק וגם לא לי ככה שאתה אומר שלא מגיע לי זה לא בגללי קודם תסתכל על עצמך לפני שאתה "כועס" על מישהו שניסה 3 פעמים . אני לא בא לדכא פה אף אחד אבל כשהדוטה 2 יצא אני לא חושב שישארו שחקנים בהון (לצערי מכמה סיבות ולשמחתי מכמה סיבות)....
    ואם אתה כבר רוצה לדעת אז אפילו פנאתיק אני רואה אותם הרבה מאוד זמן מבלים בדוטה 2 במטרה לעבור לדוטה 2 אבל יש קבוצות רבות שעוברות את פנאתיק ברמה בדוטה 2 .
    אם תתעניינו יותר תבינו יותר ולא תחפרו . הון משחק טוב דיי דומה לדוטה אך כרגע אני מעדיף את הדוטה 2 , המשך יום נעים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2010
    עיר
    תל-אביב
    וואי כולם פה חיילים של אלעד מה זה

אין ראש הקהילה

יש אנשים שניסו לעשות פה משהו

אני אישית עזרתי עם מדריכים
    גם אלעד
    וגם דור קצת אבל הוא בן זונה
    ניסים יזם את הרעיון של לפתח את המשחק פה בויגיימס

כנראה שזה לא מצליח אין מה לעשות אבל לפחות יש אנשים שהכירו את המשחק ואני די בטוח שהם נהנים ממנו
    sweg
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.08.2011
    אה ואתה אומר יש 13 ? 13 שהתחילו לשחק אתמול ופיקאפ איתם זה בכי צעקות ושהם בורחים באמצע ? לא חושב שמתאים למישהו כאן לשחק וגם לא לי ככה שאתה אומר שלא מגיע לי זה לא בגללי קודם תסתכל על עצמך לפני שאתה "כועס" על מישהו שניסה 3 פעמים . אני לא בא לדכא פה אף אחד אבל כשהדוטה 2 יצא אני לא חושב שישארו שחקנים בהון (לצערי מכמה סיבות ולשמחתי מכמה סיבות)....
    ואם אתה כבר רוצה לדעת אז אפילו פנאתיק אני רואה אותם הרבה מאוד זמן מבלים בדוטה 2 במטרה לעבור לדוטה 2 אבל יש קבוצות רבות שעוברות את פנאתיק ברמה בדוטה 2 .
    אם תתעניינו יותר תבינו יותר ולא תחפרו . הון משחק טוב דיי דומה לדוטה אך כרגע אני מעדיף את הדוטה 2 , המשך יום נעים.

למה אתה אומר שהפיאקאפ היה גרוע..אני זוכר בדיוק פיקאפ 1 שעשינו 4-4 והיה משחק טוב מאוד.
    וכל ה13 שדיברתם אליהם, הם שחקנים שמשחקים פחות או יותר חודש..והם מבינים את המשחק. אתה אפילו לא מנסה, אלעד כן מנסה לקדם את הקיהלה, הוא גם משחק עם שחקנים חדשים..למה אתה לא יכול למצוא זמן, להכיר פה מישהו מהפורום ושישחק איתך ? אבל לשחק דוטה 2 עם עומרי יש לך זמן.
    Do you wanna turn the world upside down with me?
    היהלום של הקונטר הישראלי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.10.2009
    עיר
    NTY
    ללמד מישהו לשחק? לא... לשחק עם מישהו שרוצה ללמוד, זה ההבדל...

אני זוכר אני התחלתי לשחק לא ידעתי כלום אלעד פתח משתמש חדש בא שיחק איתנו ואם הזמן ראינו איך הוא משחק ופה ושם עושים מנטור רואים איך משחקים... אתה עושה משהו לא טוב הוא אומר לך מה לעשות פעם הבאה אתה לא צריך לשבת להגיד לו מה לקנות מה לעשות איך לעשות מתי לעשות רק פה ושם תתן איזה הערה או משהו...

אני לא מכריח אותך אבל הצורה שלך לעזור לחדשים היא גרועה ביותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.01.2011
    שלא תבינו לא נכון, השאלה שלי היא אחרת.
    אם מישהו מכם טרח להיכנס לאתר, ראיתם שיש לנו כבר מאגר מידע בעברית על הדמויות של LOL, אייטמים וכו' ובקרוב גם מערכת מדריכים.

אני לא מנסה להעביר אתכם לשחק LOL או משהו כזה אני בהחלט מכבד את דעתכם בנוגע למשחק. פשוט ראיתי שאין לכם ממש קהילה רצינית כאן וחשבתי לפתוח לכם פינה בפורומים של האתר שלנו, אולי אם זה יתפתח הצוות יפתח לכם מערכת של ממש עם מדריכים ומאגר מידע בעברית של HON, את זה אני לא יכול להבטיח כמובן, אבל אני מוכן להציע לכם מקום שאתם יכולים להיות בו ומשם לגדול ולהתפתח.

אנחנו מאז ומתמיד עבדנו מול הקהילה בפתיחות ושקיפות, ואת ההחלטות שאנחנו עושים (כולל מינוי מנהלי פורום, אחראי קהילה וכו') אנחנו עושים מול הקהילה ולטובתה.
    אני רוצה שכל התחום של DOTA יתפתח בארץ ואני מאמין שHON הוא חלק ממנו.

כמובן שבשביל כל זה צריכה להיות קהילה קבועה באתר וכזאת שגם גדלה ולא פוחתת.
    שתף ב-Google+

הרשמה