תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 33
    הצטרף בתאריך
    17.06.2011
    כל מי שקנה פרימיום בדרך הזולה אולי ימחק לו הפרימיום מהמשתמש אבל עדיין נשאר B2K ו CQ אני לא יודע עם נקבל עדיין את שאר ההרחבות אבל עם לא תתחילו להתלוננן אנשים עם מספיק אנשים יצאו נגדם אולי הם יבינו שזה בעיה שלהם שהם עלו אל זה מאוחר

עשיתי עוד קצת חיפוש ו גילתי שיכול להיות שזה פשוט בעיה אצל באטללוג ראיתי ב פורומים של BF3 ו ראיתי שלעוד אנשים זה קרה ו הם איכשהו תיקנו את זה אני לא יודע איך
    נערך לאחרונה על ידי Sweft; 16.06.2012 בשעה 22:20. סיבה: טעות

הצטרף בתאריך
    12.08.2010
    LOL ידעתי שמשהו כזה יקרה XD

הצטרף בתאריך
    23.07.2010
    איפה ראית את זה?

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    מודיעין
    תביא מקורות לפני שאתה מבהיל אנשים סתם.
    הפרמיום עדיין עובד לי.

(זובי שילמתי 100 רק על ה CQ המחורבן הזה!!!!)

הצטרף בתאריך
    04.06.2012
    תביא מקור

הצטרף בתאריך
    17.06.2011
    אני המקור בדקתי אצל כמה אנשים ו אצלי אין פריומיום תסכלו במשתמש שלכם מה יותר ברור

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    מודיעין
    כן כן, "כמה אנשים"- אחלה מקור אחי.
    אתה רק מצטייר פה כלא רציני.

הצטרף בתאריך
    23.08.2011
    עיר
    פתח תקווה
    תן מקור אמין
    גל.

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    עיר
    מקום נפלא וקסום :)
    חבר׳ה תבדקו אצלכם כדי לאשר או לשלול מה שהוא אומר... אני בלחץ כי אני בצבא ואני לא יכול לבדוק
    shimshon

הצטרף בתאריך
    04.06.2012
    shtoyot

הצטרף בתאריך
    06.03.2009
    יש לי מעל ל10 תלמידים בשכבה שמשחקים ויש להם פרימיום,לאף אחד מהם לא נעלם פתאום הפרימיום.(וכולם קנו ברופי)

הצטרף בתאריך
    21.11.2009
    עיר
    נס-ציונה
    תגיד אתה רוצה מכות? או מקלות בראש? XD
    לא ירד הפרימיום אל תלחץ סתם.
    I7 3770
    16GBRAM
    500 GB
    GTX770 OC 4GB WINDFORCE
    Razer DeathAdder + Razer Electra + Razer Vespula + Razer Goliathus + Razer kraken pro + razer hammerhead pro +razer deathadder chroma + razer deathstalker
    הו שיט. רק עכשיו קלטתי שיש לי מלא רייזר

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    עיר
    אוקיי חבר׳ה הרצתי חיפוש קצר, והקומבינה הזאת מתפרשת על כל אירופה, אוריג׳ין הקפיצו את המחירים אבל לא נעלו חשבונות, קיצור מה שיצא זה שמדינות אירופה וארצות הברית ניצלו את הודו, ברזיל ומדינות מתפתחות נוספות, והן נדפקו, תחשבו ששם המחיר של 50$ הוא מטורף, עכשיו אף אחד שם לא יוכל להרשות לעצמו את המשחק כמעט...
    shimshon

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי NaNd0r
    אוקיי חבר׳ה הרצתי חיפוש קצר, והקומבינה הזאת מתפרשת על כל אירופה, אוריג׳ין הקפיצו את המחירים אבל לא נעלו חשבונות, קיצור מה שיצא זה שמדינות אירופה וארצות הברית ניצלו את הודו, ברזיל ומדינות מתפתחות נוספות, והן נדפקו, תחשבו ששם המחיר של 50$ הוא מטורף, עכשיו אף אחד שם לא יוכל להרשות לעצמו את המשחק כמעט...
    אל תגזים, ניצלו? EA ניצלו אותנו עד עכשיו.

הצטרף בתאריך
    17.06.2011
    נכתב במקור על ידי NaNd0r
    חחחח EA ממש מצטיירים כהומניים, מוכרים לילדי האשפתות בפבלות PREMIUM במחירים זולים, ממש חסידי אומות עולם!!

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    עיר
    נכתב במקור על ידי BloodyWhore
    אל תגזים, ניצלו? EA ניצלו אותנו עד עכשיו.
    איזה פשע זה שבן אדם עובד שנים על מוצר ואז רוצה להרוויח ממנו כסף נכון? Nvidia ו amd הם חבורה של גנבים, גם ההורים שלך שעובדים, צריכים לעבוד בהתנדבות, למה לרצות כסף!?
    shimshon

הצטרף בתאריך
    06.10.2007
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי Sweft
    כל מי שקנה פרימיום בדרך הזולה ימחק לו הפרימיום מהמשתמש אבל עדיין נשאר B2K ו CQ אני לא יודע עם נקבל עדיין את שאר ההרחבות אבל עם לא תתחילו להתלוננן אנשים עם מספיק אנשים יצאו נגדם אולי הם יבינו שזה בעיה שלהם שהם עלו אל זה מאוחר
    יבן זונה איזה התקף לב עשית לי למה סתם לשקר

הצטרף בתאריך
    10.12.2008
    נכתב במקור על ידי NaNd0r
    פעם אחרונה שבדקתי הם העלו את המחירים רק לפרמיום ולMOH החדש, זה עדין ככה או שהם העלו את המחיר של כל החנות?

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי NaNd0r
    איזה פשע זה שבן אדם עובד שנים על מוצר ואז רוצה להרוויח ממנו כסף נכון? Nvidia ו amd הם חבורה של גנבים, גם ההורים שלך שעובדים, צריכים לעבוד בהתנדבות, למה לרצות כסף!?
    אין לי שום תלונה על מחיר המשחק עצמו(BF3) ששילמתי עליו מחיר מלא, אבל לגבות על פרמיום אותו מחיר בדיוק?? עבודה של שנים? פחחח.

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי BloodyWhore
    אין לי שום תלונה על מחיר המשחק עצמו(BF3) ששילמתי עליו מחיר מלא, אבל לגבות על פרמיום אותו מחיר בדיוק?? עבודה של שנים? פחחח.
    אכן, עבודה של שנים רק על החבילות, אתה חושב שהתחילו לעבוד על החבילות שלשום? עוד לפני שהוציאו את המשחק עצמו כבר החלו לעבוד על הדברים הללו.
    אגב, מישהו זוכר כמה עלו חבילות ההרחבה לBF2 ? או ל1942 ? (כשיצא לאוויר העולם כמובן)הממ...
    עופר, סגן מנהל הטים ספיק ותחום הפאבליק- קהילת באטלפילד

הרשמה