תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 70
    הצטרף בתאריך
    04.01.2009
    http://i.imgur.com/3hqE0.png

עוד הוחכה על השחקן והמפיץ של אורגנר בישראל שקד ונומט ילד שמשיג לקוחות בישביל תוכנות לא חוקיות למשחקים בשתיי מילים צ'יטים למשחקים פותח קבוצות ומבטיח סודיות מוחלטת
    נערך לאחרונה על ידי sleepwalkerr; 14.06.2012 בשעה 21:28.

הצטרף בתאריך
    25.07.2011
    נכתב במקור על ידי sleepwalkerr
    http://i.imgur.com/3hqE0.png

עוד הוחכה על השחקן והמפיץ של אורגנר בישראל שקד ונומט ילד שמשיג לקוחות בישביל תוכנות לא חוקיות למשחקים בשתיי מילים צ'יטים למשחקים פותח קבוצות ומבטיח סודיות מוחלטת
    מה חיפשת שם מאור ?

הצטרף בתאריך
    17.01.2010
    אני לא מבין מה הקטע בלפתוח קבוצה של צ'יטרים :\

VENOMATE CHEATER VE VENOMATE CHEATER NANA BANANA
    majestix @ legends never die
    www.MJX-Gaming.tk

הצטרף בתאריך
    26.05.2008
    חחחחחחחחחחחח דיי שקדדד דייי

הצטרף בתאריך
    08.02.2010
    נכתב במקור על ידי evotr0n
    אני לא מבין מה הקטע בלפתוח קבוצה של צ'יטרים :\

VENOMATE CHEATER VE VENOMATE CHEATER NANA BANANA
    שידעו את האמת שvenomate לא באמת שחקן טוב לא הוא וכל השחקנים שמשחקים עם organner...

הצטרף בתאריך
    22.05.2011
    עיר
    נתניה
    תקשיב, זה היה נטו בשביל לגלות מי זה. ה-PME הקודם:
    בקיצור תביא RN חחחחחח
    שיגעת אותי
    תמונה אני יוסיף אחר כך

והעניין הוא לחשוף את השחקנים בקהילה הזאת שמתמשים בתוכנה, ויש לי כבר מעל ל-15 אנשים שקנו. כל מי שאמר לי תשם שלו יחשף בסופו של דבר.

חבל שאנשים ישר נופלים , לאן יום חמישי כולם יסתמו תפה , סופ"ש טוב

הצטרף בתאריך
    20.10.2011
    אתה יודע מה הכי מצחיק שזה הוא שלח לך הודעה פרטית בפורום שלהם...
    במקומך הייתי מוחק את זה טמבל סוף סוף הוכחה לזה שאתה מפגר אמיתי!

ולמי שעדיין לא קלט סתכלו טוב הוא קיבל את זה בהודעה פרטית ולמה שלבן אדם יהיה שם משתמש אם הוא לא עם הציטים שלהם ?
    נערך לאחרונה על ידי EskiN; 14.06.2012 בשעה 21:35.
    David 'EskiN' Eskin

הצטרף בתאריך
    26.11.2008
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי roy15957
    שידעו את האמת שvenomate לא באמת שחקן טוב לא הוא וכל השחקנים שמשחקים עם organner...
    מה הקשר אחי מי ישמע כאילו באונליין הוא כן פוגע הוא פשוט משחק עם שחקנים טובים ..

ובמקרה הזה לאן לא ייעזור כי organner החדש הוא ציט ללאנים והוא יכל להפעיל אותו גם בלאן אז אם אתם באמת רואים שהוא פוגע יותר מידיי בלאן תבדקו לו את המחשב טוב טוב ותבדקו את כל המקשים במחשב שלו ואת המקשים בתחת שלו למרות שלדעתי הוא לא מפעיל כלום וגם אם כן זה לא יתפוס אותו .. גם לא בלאן

הצטרף בתאריך
    22.05.2011
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי inuse

ובמקרה הזה לאן לא ייעזור כי organner החדש הוא ציט ללאנים והוא יכל להפעיל אותו גם בלאן אז אם אתם באמת רואים שהוא פוגע יותר מידיי בלאן תבדקו לו את המחשב טוב טוב ותבדקו את כל המקשים במחשב שלו ואת המקשים בתחת שלו למרות שלדעתי הוא לא מפעיל כלום וגם אם כן זה לא יתפוס אותו .. גם לא בלאן
    חחחחחחחחחחחחחחחח

הצטרף בתאריך
    04.01.2009
    נכתב במקור על ידי eskiN
    אתה יודע מה הכי מצחיק שזה הוא שלח לך הודעה פרטית בפורום שלהם...
    במקומך הייתי מוחק את זה טמבל סוף סוף הוכחה לזה שאתה מפגר אמיתי!

ולמי שעדיין לא קלט סתכלו טוב הוא קיבל את זה בהודעה פרטית ולמה שלבן אדם יהיה שם משתמש אם הוא לא עם הציטים שלהם ?
    אתה יכול לדבר בפורום כמה שאתה רוצה אני רק מת לבהוא ללאן לראות תפנים האמיתיים שלך ולראות איך אתה מתחרבן אתה מוזמן להיכנס לוונט של HUMUS וללקק לאנשים תחת זה מה שאתה יודע אתה ילד בן 16 מה אתה מבין בכלל רק לראות אותך בלאן תפנים האמיתיות שלך

הצטרף בתאריך
    20.10.2011
    אתה יכול לדבר בפורום כמה שאתה רוצה אני רק מת לבהוא ללאן לראות תפנים האמיתיים שלך ולראות איך אתה מתחרבן אתה מוזמן להיכנס לוונט של HUMUS וללקק לאנשים תחת זה מה שאתה יודע אתה ילד בן 16 מה אתה מבין בכלל רק לראות אותך בלאן תפנים האמיתיות שלך
    גם אם תרביץ לי ותהרוג אותי עדיין אין סיבה הגיונית לזה שיש לך משתמש בפורום ORGANNER אם אתה לא עם הציטים שלהם.
    David 'EskiN' Eskin

הצטרף בתאריך
    26.11.2008
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי eskiN
    גם אם תרביץ לי ותהרוג אותי עדיין אין סיבה הגיונית לזה שיש לך משתמש בפורום ORGANNER אם אתה לא עם הציטים שלהם.

הצטרף בתאריך
    22.05.2011
    עיר
    נתניה
    תקשיב מאור אמרתי לך את זה גם שלשום בוונט, אתה פתאום פוגע כמו משוגע וגם עכשיו אתה מפרסם תמונה ששלחתי רק ל-VIP בפורום, משמע- אתה אורגנר מסריח. היית נוב, פתאום אתה פוגע ופתאום אתה קשור לאורגנר. אתה נוב, ואתה מנסה להפיל מישהו שלא אורגנר שבעצם אתה משתמש פה. לך תתגייס עוד חודש, עזוב תסיאס. ואם אתה כזה גבר תבוא שבוע הבא ללאן

הצטרף בתאריך
    04.01.2009
    נכתב במקור על ידי eskiN
    מאיפה באתה לזה שיש לי משתמש אני נודר בעיניים שלי שאין לי משתמש בפורום ORGANNER ובחיים לא פתחתי ואתה מחמם ומדלית תאש והכי גרוע יושב בוונט חומוס 24/7 ומלקק מלקק ובעזרת השם לראות תפנים שלך לחרבן עליהם

הצטרף בתאריך
    04.01.2009
    נכתב במקור על ידי venomate
    תקשיב מאור אמרתי לך את זה גם שלשום בוונט, אתה פתאום פוגע כמו משוגע וגם עכשיו אתה מפרסם תמונה ששלחתי רק ל-VIP בפורום, משמע- אתה אורגנר מסריח. היית נוב, פתאום אתה פוגע ופתאום אתה קשור לאורגנר. אתה נוב, ואתה מנסה להפיל מישהו שלא אורגנר שבעצם אתה משתמש פה. לך תתגייס עוד חודש, עזוב תסיאס. ואם אתה כזה גבר תבוא שבוע הבא ללאן
    חח יביאו לי תתמונה לפרסם ואני פתחתי אשכול ....

הצטרף בתאריך
    26.05.2008
    חחחחחחחחחחחחח זה לא מאור צילם את התמונה זה מישהו פרסם מה אתם נדלקים

הצטרף בתאריך
    20.10.2011
    מאיפה באתה לזה שיש לי משתמש אני נודר בעיניים שלי שאין לי משתמש בפורום ORGANNER ובחיים לא פתחתי ואתה מחמם ומדלית תאש והכי גרוע יושב בוונט חומוס 24/7 ומלקק מלקק ובעזרת השם לראות תפנים שלך לחרבן עליהם
    מאיפה יש לך משתמש סתכל טוב בתמונה שהתמונה שצילמתה זה הודעה פרטית שקילבתה...
    אז לפני שאתה בא לזיין פה את המוח לפחות תוריד את התמונה או משהו .
    עוד דבר בצד רואים שאתה מסתים ומוחק את הכינוי שלך בפורומים שלהם עם פס לבן,גם כתוב CONTROL PANEL שאם אתה לא מבין זה אומר לוח בקרה של המשתמש החמוד שלך בפורומים שלהם וזה לא הסבר לך זה הסבר לאחרים שיושבים פה ולא יודעים על מה אני מדבר אתה יודע טוב מאוד על מה אני מדבר D:
    והדבר הכי חשוב סתכלו באמצע כתוב PRIVATE MESSAGE שזה אומר הודעה פרטית אם אתה צריך עוד איזשהו הסבר או הקלה לעילגים תגיב.
    ועוד משהו מר בחור אתה גר בחיפה, אני בנצרת עילית אם אתה רוצה אני יתן לך מיספר תבוא לפה ונארח אותך בכיף.
    עד אז תמשיך לפגוע כמו שרק ORGANNER יכול.
    David 'EskiN' Eskin

הצטרף בתאריך
    04.01.2009
    נכתב במקור על ידי eskiN
    מאיפה יש לך משתמש סתכל טוב בתמונה שהתמונה שצילמתה זה הודעה פרטית שקילבתה...
    אז לפני שאתה בא לזיין פה את המוח לפחות תוריד את התמונה או משהו .
    עוד דבר בצד רואים שאתה מסתים ומוחק את הכינוי שלך בפורומים שלהם עם פס לבן,גם כתוב CONTROL PANEL שאם אתה לא מבין זה אומר לוח בקרה של המשתמש החמוד שלך בפורומים שלהם וזה לא הסבר לך זה הסבר לאחרים שיושבים פה ולא יודעים על מה אני מדבר אתה יודע טוב מאוד על מה אני מדבר D:
    והדבר הכי חשוב סתכלו באמצע כתוב PRIVATE MESSAGE שזה אומר הודעה פרטית אם אתה צריך עוד איזשהו הסבר או הקלה לעילגים תגיב.
    ועוד משהו מר בחור אתה גר בחיפה, אני בנצרת עילית אם אתה רוצה אני יתן לך מיספר תבוא לפה ונארח אותך בכיף.
    עד אז תמשיך לפגוע כמו שרק ORGANNER יכול.
    אני אומר לך נתנו לי תתמונה ואמרו לי לפתוח אשכול מה אתה לא מבין מה אתה משחק אותך גנגסטר אני ברגע שראיתי תתמונה ישר אמרו לי לפתוח אז פתחתי שכול הפורום ידע שהוא מפרסם ציטים ועושה מזה כסף

הצטרף בתאריך
    03.03.2011
    עיר
    מגדל העמק
    נכתב במקור על ידי inuse

קודם כל זה לא ציט ללאנים,אשפר להפעיל בלאן אבל זה מסוכן.
    אני לא הייתי לוקח תסיכון להדליק ציטים בלאן כי יש אנשים שעומדים מאחורך,אנשים יראו שאתה מפעיל ציטים.
    daninho

הצטרף בתאריך
    26.03.2011
    תכלס מאתם יורדים עכשיו על מאור אחלה גבר אתה מאור

ותבאו ללאן אחי שים זין עליהם זיין אותם בלאן ואני בן זונה אם הם פותחים עליך מילה
    נכתב במקור על ידי TeraNova
    קודם כל, לא אני הכנתי את זה מצאתי את זה ב10GAG.
    שנית, הקטע הוא הילדים המטומטמים שיש בFXP לא FXP עצמו.

הרשמה