תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 31
    הצטרף בתאריך
    31.05.2011
    תכירו - נחש הגלבוע של Silver Shadow (חברה ישראלית):

ספרתם נכון... יש לו שני קנים... שיורים באותה לחיצת הדק.

OP Much?

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    יש לו גם שני לייזרים ושני פנסים. אני אומר שישימו גם שני אנשים

הצטרף בתאריך
    16.08.2009
    יהיה לזה יותר סינוור מהשמש

השם גם מאוד... גיי

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    זה נגד הטבע, אתה לא רואה בנים עם שני בולבולים נכון?
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.

הצטרף בתאריך
    03.10.2010
    נכתב במקור על ידי Digz3
    מה ? בד"כ יש לאנשים סטיות
    אבל בנאדם

<_<no more words
    יגל , Yagel
    [email protected]

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    אני מקווה שזאת איזו שהיא בדיחה נכון ? לא רק שזה נוגד את חוקי הבליסטיקה אלה זה גם נראה ונשמע ממש FAIL
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    המוח היהודי עושה לנו פטנטים.

אולי עם שני קנים אני אפגע במטרה לשם שינוי

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    לפי שיטת איזון הנשקים הנוכחית שDICE נוקטים בה, בהתחשב בעובדה שלנשק יש שני קנים, קצב הירי שלו כנראה יהיה 400RPM (זה יהיה 800 כשחושבים על זה אז זה לא כזה גרוע) בנוסף, הם עומדים לתת לכדורים כמות נזק קצת יותר גדולה מזו של שאר הנשקים בסקציה הזו של המשחק, כדי לדאוג שלמרות קצב הירי האיטי הוא עדיין יצליח להתחרות ולהוות נשק ששווה להשתמש בו.

בקיצור, OP...
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    01.10.2011
    עיר
    אשדוד
    אני מניח שזה עדיין אב-טיפוס.

הצטרף בתאריך
    16.08.2009
    נכתב במקור על ידי MPTG
    לפי שיטת איזון הנשקים הנוכחית שDICE נוקטים בה, בהתחשב בעובדה שלנשק יש שני קנים, קצב הירי שלו כנראה יהיה 400RPM (זה יהיה 800 כשחושבים על זה אז זה לא כזה גרוע) בנוסף, הם עומדים לתת לכדורים כמות נזק קצת יותר גדולה מזו של שאר הנשקים בסקציה הזו של המשחק, כדי לדאוג שלמרות קצב הירי האיטי הוא עדיין יצליח להתחרות ולהוות נשק ששווה להשתמש בו.

בקיצור, OP...
    ובטח זה יהיה עוד recoiless weapon כמו כל הנשקים

הצטרף בתאריך
    15.11.2010
    לא נראה לי שיש רובה כזה עם שני קנים, סתם סתם פוטושופ או משהו בסגנון.
    יש רובה גלבוע בכמה סוגים אך לא עם שני קנים.

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    נכתב במקור על ידי Digz3
    לרובה קוראים "נחש הגלבוע"
    ויש נחשים עם שני 'קנים'...
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    31.05.2011
    נכתב במקור על ידי WarFox89
    אני מקווה שזאת איזו שהיא בדיחה נכון ? לא רק שזה נוגד את חוקי הבליסטיקה אלה זה גם נראה ונשמע ממש FAIL
    איך זה נוגד את חוקי הבליסטיקה?

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    נכתב במקור על ידי ToMaZi
    איך זה נוגד את חוקי הבליסטיקה?
    לא במובן הישיר אלה יותר בעקיף.

א'- שני קנים וכוונת אחת ? על מה בדיוק אתה הולך לכוון ? על דיוק בירי אני בכלל לא מדבר.
    ב'- איך אתה יכול לדרוך שני מחסניות במנגנון אחד בו זמנית ? לא נראה לי אפשרי.
    ג' - נשק לא אפקטיבי לטווח שהוא יותר מקרוב, בזבוז תחמושת ברמה מטורפת - במיוחד ברובה סער ש כל כדור ממוספר ויכול להציל את חייך זה לא LMG עם מחסנית של 100-200 כדורים.
    שאני אמשיך .. ?

הצטרף בתאריך
    31.05.2011
    נכתב במקור על ידי WarFox89
    לא במובן הישיר אלה יותר בעקיף.

א'- שני קנים וכוונת אחת ? על מה בדיוק אתה הולך לכוון ? על דיוק בירי אני בכלל לא מדבר.
    ב'- איך אתה יכול לדרוך שני מחסניות במנגנון אחד בו זמנית ? לא נראה לי אפשרי.
    ג' - נשק לא אפקטיבי לטווח שהוא יותר מקרוב, בזבוז תחמושת ברמה מטורפת - במיוחד ברובה סער ש כל כדור ממוספר ויכול להציל את חייך זה לא LMG עם מחסנית של 100-200 כדורים.
    שאני אמשיך .. ?
    א' - הסטייה בכוונות היא חסרת חשיבות כי זה לא מתוכנן כרובה צלפים אלא כרוס"ר - אני אעדיף כל רובה סער שיכול לשים שני כדורים במטרה במקום אחד. אולי במטרה זה יראה כמו שני חורים ששניהם חצי ס"מ מאיפה שכיוונת... אבל בבן אדם זה יראה כמו חור אחד גדול: החלל הקבוע והזמני ששני כדורים מקבילים עושים... אאוץ'. ואני אפילו לא מחשיב את מה שקורה ששני החללים הזמניים נפגשים (מכיוון שהם מתנהגים כמו גלי הדף אני אניח שהם ימחצו כל דבר ביניהם - אם כיוונת ללב אף אחד מהכדורים לא פיזית יפגע בו... אבל בנתיחה לא יוכלו לזהות שזה היה פעם לב).

ב' - בלי שום בעיה, כי זה מנגנון אחד... משמע ההדק הבודד.

ג' - איך זה בזבוז תחמושת אם אתה יורה שני כדורים באותה לחיצה? זה ה-Double tap האולטימטיבי. הכל של שאלה של מספר כדורים במטרה בכלל, בלי שום קשר לכמות תחמושת כללית.

ולכל מי שחושב שזה מתיחה: http://www.silver-shadow.com/

אני מתכנן לקפוץ אליהם... עכשיו גיליתי שהם במרחק הליכה ממני . מעניין מתי היום מטווח הבא שלהם.
    נערך לאחרונה על ידי ToMaZi; 13.06.2012 בשעה 21:51.

הצטרף בתאריך
    01.10.2011
    עיר
    אשדוד
    נשק לאלה שלא יכולים לפגוע.
    די בזבוז של תחמושת

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    תל aבiב
    אם הנשק הזה אמיתי, הוא מגוחך מהרבה מאוד סיבות, גם בלי להבין איך בדיוק הדבר הזה עובד הוא לא ריאליסטי ומקומו בפח האשפה.

ואם כבר נשק ישראלי, micro tavor, או נגב ארוך\קומנדו.

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    נכתב במקור על ידי ToMaZi
    א' - הסטייה בכוונות היא חסרת חשיבות כי זה לא מתוכנן כרובה צלפים אלא כרוס"ר - אני אעדיף כל רובה סער שיכול לשים שני כדורים במטרה במקום אחד. אולי במטרה זה יראה כמו שני חורים ששניהם חצי ס"מ מאיפה שכיוונת... אבל בבן אדם זה יראה כמו חור אחד גדול: החלל הקבוע והזמני ששני כדורים מקבילים עושים... אאוץ'. ואני אפילו לא מחשיב את מה שקורה ששני החללים הזמניים נפגשים (מכיוון שהם מתנהגים כמו גלי הדף אני אניח שהם ימחצו כל דבר ביניהם - אם כיוונת ללב אף אחד מהכדורים לא פיזית יפגע בו... אבל בנתיחה לא יוכלו לזהות שזה היה פעם לב).

ג' - איך זה בזבוז תחמושת אם אתה יורה שני כדורים באותה לחיצה? זה ה-Double tap האולטימטיבי. הכל של שאלה של מספר כדורים במטרה בכלל, בלי שום קשר לכמות תחמושת כללית.

ולכל מי שחושב שזה מתיחה: http://www.silver-shadow.com/

אני מתכנן לקפוץ אליהם... עכשיו גיליתי שהם במרחק הליכה ממני . מעניין מתי היום מטווח הבא שלהם.
    עדיין נראה לי ונשמע לי כנשק מגוכח - sorry

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    תל aבiב
    נכתב במקור על ידי ToMaZi

מספיק כדור אחד כדי להרוג אדם, גם 0.22 עושה נזק כשאתה מכוון לאיבר קריטי.
    וכן זה בזבוז תחמושת, מה קורה כשאתה מפספס את המטרה? אתה מאבד שני כדורים, בלחימה אין לך כדורים ספייר לבזבז ובטח לא כשהרובה אוכל פעמיים תחמושת.
    ואין דבר כזה גלי הדף זה מושג מעולם חומרי נפץ.

הצטרף בתאריך
    28.11.2010
    רק אני שמתי לב שזה שתיי מחסניות מחוברות? זאת אומרת שאם יורים את מהנשק אז זה בעצם X*2! אין בזה שום בזבוז תחמושת, להפך זה דווקא גאוני! רק הבעיה זה באמת הכיוונון. למרחקים קרובים כמובן שהנשק הזה הוא נשק אולטימטיבי, אבל מה עם מרחקים של בינוני-ארוך? האם הכיוונון יישאר זהה או שזה יהיה הדבר הכי מסורבל שאפשר להיות איתו? עד שאני לא אראה את הנשק בפעולה במרחקים בינוניים-ארוכים, אני לא אוכל לדעת אם הנשק הזה שימושי.

הרשמה