תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 38
    הצטרף בתאריך
    13.12.2011
    :razaR
    טוב לצערי חששותיי התממשו וגם התוכנה נבדקה במשחק וגם המתכנת עשה כל מיני בדיקות ואחרי דיונים רבים הצוות הגיע להסכמה שאין עילה מספקת להוריד את הבאן.
    בסופו של דבר המשתמש מוריד תוכנות וקבצים וזוהי אחריותו הבלעדית במידה ומדובר במשהו שהוא לא חוקי ולא באחריותנו ולא מתפקידנו לברור מי עשה זאת בטעות ובתמימות ומי לא.
    וכמו שאמרתי לך, לא המילה שלי היא האחרונה ולא ממש משנה מה אני חושב, ההחלטה היא שלילית לגבייך.
    אם זה גורם לך להרגיש טוב יותר, אני מאמין שהכוונות שלך היו תמימות.
    מצטער ובהצלחה בהמשך.

razaR
    ציטוט:

מהאשכול שהבאת:
    This constitutes as a cheat. Don't use it with VAC or you'll get banned. Only connect to HLTV servers (which is not the same thing as spectating on any server)
    בקצרה: תוכנה זאת נחשבת לצ'יט ושימוש בה ב VAC יוביל להרחקה.

pun:
    razaR תודה על העזרה אני דילגתי על כל השורות החשובות האלה וחבל, אני מבין אותך ותודה שגם נתת בי את האמון שלך ואני מבין שאתה לא יכול לתת את המילה האחרונה מספיק לי שרוב הקהילה חוץ מRIM ועוד בודדים שחושבים שאני הפעלתי כולם מאמינים בי ותודה לכם על כך, אבל זה לא משנה אני יוכיח לכולם את האמת שלי ובסוף גם יבקשו סליחה מי שיש לו כבוד עצמי. כי אתם סתם מדברים מבלי לדעת אני יוכיח את זה ובגדול אני מבטיח. וכל קבוצה שרוצה לעשות איתנו בוטקאמפ ולראות את זה או בלאן הבא לא משנה איך אני יוכיח את זה. להתראות אני לא הולך להגיב לכל התגובות המפגרות שלכם יותר.

hf gl
    נערך לאחרונה על ידי pun; 12.06.2012 בשעה 13:42.

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    באסה לך : \, תקנה חנינה ועוד חודשיים תחזור...

הצטרף בתאריך
    13.12.2011
    This constitutes as a cheat. Don't use it with VAC or you'll get banned. Only connect to HLTV servers (which is not the same thing as spectating on any server)

ולגבי התגובה הזאת, אני נכנסתי עם זה רק לדמו של sk vs fnatic בליגה של fcl לא בשום משהו אחר ואת זה אפשר לראות בsnap שבגללו קיבלתי את הבאן ששם לא רואים את האנשים במסגרת או משהו כזה כמו שרואים מהו הצ'יט שכביכול נתפסתי עליו בגלל התוכנה הזאת של הסטרים.

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    לא נוראה תחזור עוד חודשיים..
    יאללה אור מחכים לך..

הצטרף בתאריך
    13.12.2011
    נכתב במקור על ידי XTROIL.
    באסה לך : \, תקנה חנינה ועוד חודשיים תחזור...
    אני יחזור עוד כמה ימים אני מאמין

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי PunctualON
    אני יחזור עוד כמה ימים אני מאמין
    אני לא מתכוון שתפרוש בינתיים, אני מתכוון שבינתיים אל תשחק עם SC חודשיים..

הצטרף בתאריך
    13.12.2011
    נכתב במקור על ידי XTROIL.
    אני לא מתכוון שתפרוש בינתיים, אני מתכוון שבינתיים אל תשחק עם SC חודשיים..
    גם עם SC אני ישחק אני יפטור את הבעיה הזאת ואני ישחק רק עם הניק pun ויפגע אותו דבר ושיעשו כמה SNAPS שרק רוצים אני הולך כנראה להביא HARDISK שימחק לי תזיין הזה מהמחשב ואני יפגע אותו דבר ויותר מזה וככה גם בלאן הבא אני יוכיח את זה ככה שזה לא משפיע עליי מה 20-30 ילדים בערך חושבים ואפילו את זה לא ראיתי שחשדו בי יש רק את RIM ועוד איזה 4 ש3 מהם שינו את הדעה שלהם ככה ש...

הצטרף בתאריך
    27.05.2010
    עיר
    הרצליה
    אל תדאג אור נמצא לך סידור

הצטרף בתאריך
    08.04.2012
    עיר
    בת ים
    נכתב במקור על ידי PunctualON
    :razaR
    טוב לצערי חששותיי התממשו וגם התוכנה נבדקה במשחק וגם המתכנת עשה כל מיני בדיקות ואחרי דיונים רבים הצוות הגיע להסכמה שאין עילה מספקת להוריד את הבאן.
    בסופו של דבר המשתמש מוריד תוכנות וקבצים וזוהי אחריותו הבלעדית במידה ומדובר במשהו שהוא לא חוקי ולא באחריותנו ולא מתפקידנו לברור מי עשה זאת בטעות ובתמימות ומי לא.
    וכמו שאמרתי לך, לא המילה שלי היא האחרונה ולא ממש משנה מה אני חושב, ההחלטה היא שלילית לגבייך.
    אם זה גורם לך להרגיש טוב יותר, אני מאמין שהכוונות שלך היו תמימות.
    מצטער ובהצלחה בהמשך.

razaR
    ציטוט:

מהאשכול שהבאת:

pun:
    razaR תודה על העזרה אני דילגתי על כל השורות החשובות האלה וחבל, אני מבין אותך ותודה שגם נתת בי את האמון שלך ואני מבין שאתה לא יכול לתת את המילה האחרונה מספיק לי שרוב הקהילה חוץ מRIM ועוד בודדים שחושבים שאני הפעלתי כולם מאמינים בי ותודה לכם על כך, אבל זה לא משנה אני יוכיח לכולם את האמת שלי ובסוף גם יבקשו סליחה מי שיש לו כבוד עצמי. כי אתם סתם מדברים מבלי לדעת אני יוכיח את זה ובגדול אני מבטיח. וכל קבוצה שרוצה לעשות איתנו בוטקאמפ ולראות את זה או בלאן הבא לא משנה איך אני יוכיח את זה. להתראות אני לא הולך להגיב לכל התגובות המפגרות שלכם יותר.

hf gl
    אור אני יתגעגע עלייך , בזמן שתחסר !
    אני מאמין לך שלא היית ציטר , ו-RiM שהוא שהוא פגע בmirage זה אומר משהו , איזה שטויות !
    הוא פוגע כל כך הרבה זמן והוא שחקן מצוין
    שאתה קטן נותנים לך שם כשאתה גדל אתה צריך לדעת לישמור עליו.

הצטרף בתאריך
    12.11.2011
    כך את זה בקלות חבר

הצטרף בתאריך
    05.12.2011
    מקווה שתחזור כמה יותר מהר.. ותבוא לטים ספיק אל תנטוש אותנו

הצטרף בתאריך
    04.10.2009
    עיר
    NTY
    אחי אתה לא צ'יטר אתה לא שחקן חשוד אתה שחקן סבבה אני לא יודע מה RiM בוכים העיקר לפתוח פייסבוק ואתר הם יודעים לפתוח אבל סקיל אישי לנצח "פאבליקרים" כמוך אין להם אתה מבין? עזוב אחי אין טעם לפתוח אשכולות תמשיך לשחק ותראה להם גם בלאן
    MegatroN: ma nick ba steam
    awkward: idk
    MegatroN: homo
    MegatroN: lo she ani homophobe o mashu
    MegatroN: thye mi she ata
    MegatroN: ya mizdayen ba tahat

הצטרף בתאריך
    13.12.2011
    נכתב במקור על ידי Aquar
    כך את זה בקלות חבר
    ברור שבקלות יש פה ים של ילדים שתומכים בי בעניין הזה ומאמינים בי ככה שעוד פעם לא אכפת לי מRiM חושבים עליי כשחקן אבל גם את המחשבה הזאת שלהם אני יראה להם שהיא שגוייה בלאן הבא בעזרת השם.

עוד פעם תודה לכולם על התמיכה!! וגם לך razaR

הצטרף בתאריך
    13.12.2011
    נכתב במקור על ידי Gehalim
    אחי אתה לא צ'יטר אתה לא שחקן חשוד אתה שחקן סבבה אני לא יודע מה RiM בוכים העיקר לפתוח פייסבוק ואתר הם יודעים לפתוח אבל סקיל אישי לנצח "פאבליקרים" כמוך אין להם אתה מבין? עזוב אחי אין טעם לפתוח אשכולות תמשיך לשחק ותראה להם גם בלאן
    בדיוק ככה אני הולך לעשות אחי אל תדאגו כולכם תראו את זה.
    וואלה זה אפילו מדרגה אחת למעלה בשבילי כי שכולם חשבו שאני צ'יטר ועכשיו כולם חושבים הפוך ובלאן אני יוכיח את זה זה קרש קפיצה אחי, הכל לטובה בסוף.

הצטרף בתאריך
    18.10.2007
    עיר
    RISHONZ
    טוב אז קודם כל אני רוצה להתנצל בשמי ובשם הקלאן שלי אם אמרנו משו פוגע או מעליב
    אני חושב שה"תחרותיות" קצת עלתה לכולנו לראש בסך הכול זה משחק ואנחנו צריכים להנות ולעשות את זה בכיף

דבר שני אם באמת כל להמקרה המעצר הזה קרה באמת ובתמים, תקנה חנינה או הארדיסק חדש תבוא ללאן תפגע תוכיח לאנשים שהם טעו ותיהיה מבסוט על עצמך

עד אז עצה ממני, אל תבזבז יותר מדי אנרגיה בהסברים..
    מקווה שדברים יסתדרו בישיבלכם ( P4V )

בהצלחה בהמשך לאן שלא תבחר.

הצטרף בתאריך
    13.12.2011
    נכתב במקור על ידי Soj
    אני חושב שה"תחרותיות" קצת עלתה לכולנו לראש בסך הכול זה משחק ואנחנו צריכים להנות ולעשות את זה בכיף

דבר שני אם באמת כל להמקרה המעצר הזה קרה באמת ובתמים, תקנה חנינה או הארדיסק חדש תבוא ללאן תפגע תוכיח לאנשים שהם טעו ותיהיה מבסוט על עצמך

תודה רבה לך, אני מעריך את ההתנצלות הזאת ואני יקנה hard disk חדש ועם נוכל להגיע ללאן הזה אפילו ולשחק שם יהיה לנו עונג רב להוכיח את מה שאני מנסה לעשות פה מאתמול בלי סוף.
    תודה רבה לך ובאמת עם אתם בעד שנבוא ללאן לשחק שם את המשחקים שלנו יהיה טוב ככה הכל יעבוד מהר יותר מאשר לחכות ללאן הבא.

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    נכתב במקור על ידי Soj

יפה שקיבלתם את זה בסבבה (אחרים שכעסתם).
    עד שהוא יקנה הארד דיסק כנראה לא נשחק ונחכה לו.
    וכמו שכבר אמרתי, בהצלחה בלאן.

הצטרף בתאריך
    20.01.2011
    עיר
    בת-ים
    נכתב במקור על ידי Soj

תודה שהבנתה מה קרה לו ושיהיה לכם בהצלחה בלאם או שאם תרצו לעשות משחק חוזר בהצלחה בכול מקרה. אור קנה ארדיסק יבו שרמוטה!!

הצטרף בתאריך
    13.12.2011
    נכתב במקור על ידי miniet
    תודה שהבנתה מה קרה לו ושיהיה לכם בהצלחה בלאם או שאם תרצו לעשות משחק חוזר בהצלחה בכול מקרה. אור קנה ארדיסק יבו שרמוטה!!
    שתוק ערבי אל תדאג עניין של כמה ימים

הצטרף בתאריך
    13.12.2011
    תגידו עם hard disk חדש בטוח ימחק לי הבאן?

הרשמה