תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 35
    הצטרף בתאריך
    13.06.2008

הצטרף בתאריך
    20.10.2011
    חחח הוא באמת קיבל באן?
    ובהצלחה לכם בלאן
    David 'EskiN' Eskin

הצטרף בתאריך
    17.01.2010
    ייאלה בהצלחה נשמות, אתר ממש יפה ;-)

הצטרף בתאריך
    14.09.2010
    בהצלחה אבל תפתחו ציפיות יש סיכוי יחסית גדול שירד לאור וכנראה שהם יעלו.

הצטרף בתאריך
    15.08.2011
    אתה כזה חנון אתה וכל הקבוצה המסריחה שלך.

RiM-Gaming.cs has climb to the Inc.tournament League's Semi-final stage after the match today against p4v-gaming.

RiM-Gaming lost the first game over de_mirage 16-9 but won the second game over de_inferno 16-4. the third game was supposed to play on de_tuscan, but suddenly, p4v | pun was catch by the sClient anti-cheat so the league's Management decided to give a technical win to RiM-Gaming.

RiM-Gaming [1:1] p4v-gaming
    de_mirage: RiM-Gaming [9:16] p4v-gaming
    de_inferno: RiM-Gaming [16:4] p4v-gaming
    *3rd map wasn't play - p4v|puN banned sC.

Streams:
    http://www.twitch.tv/drentv/b/321112575 de_mirage
    http://www.twitch.tv/drentv/b/321115560 de_inferno

RiM-Gaming hope for a fair games on the LAN event
    and wish for a good shows!
    http://translate.google.co.il/?hl=iw&tab=wT
    נערך לאחרונה על ידי cateye; 11.06.2012 בשעה 23:19.
    Do you wanna turn the world upside down with me?
    היהלום של הקונטר הישראלי.

הצטרף בתאריך
    20.10.2011
    נכתב במקור על ידי cateye
    אתה כזה חנון אתה וכל הקבוצה המסריחה שלך.
    מזה עין חתול לאיפה נעלמתה לא רואים אותך לא HON כלום
    David 'EskiN' Eskin

הצטרף בתאריך
    15.08.2011
    נכתב במקור על ידי eskiN
    מזה עין חתול לאיפה נעלמתה לא רואים אותך לא HON כלום

עושה דיאטה, רזתי כבר כמה קילוגרמים (:

הצטרף בתאריך
    13.06.2008
    גם אם יורידו לו את הבאן ולא יורידו לו כי הוא כן שיחק עם צ'יטים וrazeR זה לא הילידים התמימים פה בvG, נצחנו את המפה השניה (ועוד בהפרש גדול יותר מההפסד שלנו) ככה שיעלו אותם, לא יעלו.. לגבי משחק שלישי תאמין לי שאנחנו ממש לא מפחדים לשחק מולם כל עוד זה יהיה משחק offline, כי אני ממש לא סומך על שחקן ש"בטעות" הוריד צ'יטים ושב"טעות" רואים בבירור איך הוא מוריד שחקנים בסטרים דרך סמוקים ובפלאשים.
    אני לא הולך להגיב יותר בנושא של הבאן של p4v כי זה לא לרמה שלי להתעסק בזה.
    cateye, אני לא בגיל שלך ותחסוך ממני את התגובות שלך כי אתה רק עושה לעצמך פאדיחות.

הצטרף בתאריך
    20.10.2011
    נכתב במקור על ידי cateye
    עושה דיאטה, רזתי כבר כמה קילוגרמים (:
    אחרי שרזיתה והכל יפה אתה עדיין נושם אותו דבר או סוף סוף כמו בן אדם?
    David 'EskiN' Eskin

הצטרף בתאריך
    14.09.2010
    נכתב במקור על ידי chenush
    גם אם יורידו לו את הבאן ולא יורידו לו כי הוא כן שיחק עם צ'יטים וrazeR זה לא הילידים התמימים פה בvG, נצחנו את המפה השניה (ועוד בהפרש גדול יותר מההפסד שלנו) ככה שיעלו אותם, לא יעלו.. לגבי משחק שלישי תאמין לי שאנחנו ממש לא מפחדים לשחק מולם כל עוד זה יהיה משחק offline, כי אני ממש לא סומך על שחקן ש"בטעות" הוריד צ'יטים ושב"טעות" רואים בבירור איך הוא מוריד שחקנים בסטרים דרך סמוקים ובפלאשים.
    cateye, אני לא בגיל שלך ותחסוך ממני את התגובות שלך כי אתה רק עושה לעצמך פאדיחות.
    אבל אם ירד לו הבאן זה אומר שהוא לא הפעיל.
    וכן זה לא לרמה שלך להגיב פה כי אתה שחקן שמשחק 200שנה וקבוצה של"פאבליקרים" פירקה אותכם.

הצטרף בתאריך
    15.08.2011
    נכתב במקור על ידי chenush
    קודם כל אל תזכיר את שמי לשווא, אין לך מספיק אתה לא מספיק טוב.

אם ירד לו הבאן אז עדין הוא הפעיל מה אתה סתום ? או שאתה משחק אותה איזה חכמולוג ?

יורד לו הבאן, משחק חוזר..תרצה או לא תרצה..אתה והקבוצה שלך עם ביצים בתחתונים, משקשקים לי לשחק מולם.. רק בoffline תזדיין מי אתה בכלל ?

עריכה:
    לא ידעתי שRiM.cs קבוצה של יא' 14.

הצטרף בתאריך
    21.05.2011
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי cateye

יורד לו הבאן, משחק חוזר..תרצה או לא תרצה..אתה והקבוצה שלך עם ביצים בתחתונים, משקשקים לי לשחק מולם.. רק בoffline תזדיין מי אתה בכלל ?

עריכה:
    במידה ובאמת ירד לו באן, אני באופן אישי אפנה למנהל של האקסליינט לראות בדיוק איך הוא בודק, אם במידה והבאן לא מוצדק, והבעיה היא "צ'יט הסטרים" כמו שהוא אמר (יש לי נטייה להאמין לו, בגלל שהמקרה הזה גם קרה לי) אז כן, יהיה משחק על המפה האחרונה.

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    נכתב במקור על ידי cateye

עריכה:
    עזוב דניאל רד מהעניין הזה.

בהצלחה בלאן חבר'ס היה משחק טוב.

הצטרף בתאריך
    15.08.2011
    נכתב במקור על ידי yevKules
    עזוב דניאל רד מהעניין הזה.

בהצלחה בלאן חבר'ס היה משחק טוב.
    למה מה קרה שהוא יצא בהצהרות ?

וchenush כועס ?

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    נכתב במקור על ידי cateye
    למה מה קרה שהוא יצא בהצהרות ?

וchenush כועס ?
    כי הם הפסידו מפה ראשונה אז הם מפילים את זה על זה שהוא נתפס ונכון הטרור הוא פגע אבל בסיטי לא כולכך כשבסיטי עשינו להם 8-2 ששם הוא היה אמור להיות עם סקור גבוה יותר במיוחד עם AWP..

הצטרף בתאריך
    20.09.2008
    עיר
    חדרה
    תקשיבו אתם סתם מזינים תמוח על RIM כאילו שאנחנו בוכים או אשמים תקשיב באמת עכשיו על הזין שלי אתה וה SC סבבה? ככה אתה רוצה לדבר? תקשיב לא מענין אותי מהליגה הזאת ולא מהקבוצה שלך ובטח לא מה שאתה חושב עלינו מפה ראשונה לקחתם 16-9 יפה מאוד מפה שנייה הפסדתם 16-4 יפה מאוד 2 ראונדים ליפני הסוף אחד קיבל אצלכם באן?! נכון מה אנחנו אשמים? אני בחרתי תשחקנים שלכם? אני אמרתי לו להוריד דברים לא חוקים למחשב? אני אמרתי ל RAZER לשים לו באן? מה אתם רוצים שאתם רק מזיינים כל היום תקופסא עשו טובה שחקן שלכם קיבל באן במקום לזין תמוח לכל הפורום תדאגו לימצוא לו מחליף להמשך הדרך למה לא ניראלי שיורידו לו אם יורידו לו נעמוד בחוקים של VGAMES ונגיע למישחק מכריע אחרון במפה שניבחרה אז עשו טובה תדאגו לקבוצה שלכם לנו אל תדאגו גם עם ציטר או בלי ציטר אנחנו נגיע ללאן סבבה? פשוט תדאגו שלא תגיעו ללאן ותקבלו 16-0 מכל מיקס וזהו לילה טוב בטח מחר יש לכמה אצלהם גן לא? עוד מעט חופש גדול מתחיל קייטנה אתם שמחים מתוקים? אבא יקח אותכם ללונה פארק איזה מטורפים אתם יאאלה סלמתק

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    נכתב במקור על ידי ristion
    תקשיבו אתם סתם מזינים תמוח על RIM כאילו שאנחנו בוכים או אשמים תקשיב באמת עכשיו על הזין שלי אתה וה SC סבבה? ככה אתה רוצה לדבר? תקשיב לא מענין אותי מהליגה הזאת ולא מהקבוצה שלך ובטח לא מה שאתה חושב עלינו מפה ראשונה לקחתם 16-9 יפה מאוד מפה שנייה הפסדתם 16-4 יפה מאוד 2 ראונדים ליפני הסוף אחד קיבל אצלכם באן?! נכון מה אנחנו אשמים? אני בחרתי תשחקנים שלכם? אני אמרתי לו להוריד דברים לא חוקים למחשב? אני אמרתי ל RAZER לשים לו באן? מה אתם רוצים שאתם רק מזיינים כל היום תקופסא עשו טובה שחקן שלכם קיבל באן במקום לזין תמוח לכל הפורום תדאגו לימצוא לו מחליף להמשך הדרך למה לא ניראלי שיורידו לו אם יורידו לו נעמוד בחוקים של VGAMES ונגיע למישחק מכריע אחרון במפה שניבחרה אז עשו טובה תדאגו לקבוצה שלכם לנו אל תדאגו גם עם ציטר או בלי ציטר אנחנו נגיע ללאן סבבה? פשוט תדאגו שלא תגיעו ללאן ותקבלו 16-0 מכל מיקס וזהו לילה טוב בטח מחר יש לכמה אצלהם גן לא? עוד מעט חופש גדול מתחיל קייטנה אתם שמחים מתוקים? אבא יקח אותכם ללונה פארק איזה מטורפים אתם יאאלה סלמתק
    לא היה לי כוח לקרוא טקסט מבולגן לפחות תסדר אותו
    הבנתי שאתה כועס ..

בהצלחה בלאן כמו שאמרתי אני לא מכוון לריב יהיה או לא יהיה משחק חוזר לא משנה.
    ב
    ה
    צ
    ל
    ח
    ה

ב
    ל
    א
    ן

הצטרף בתאריך
    05.03.2011
    חתימת השבוע מוקדשת ל-Yevkules שהוכיח שעדיין יש לו את הגדול שאי פעם נראה

הצטרף בתאריך
    13.12.2011
    azov otha shtoyot ata muhan kmo gever lesayem ta mishakim be offline? ve az nire ta ohaha ahi gdola she yesh neshama? daber dugri atem muhanim leze o she lo barosh shelhem tnu ta ok ve nesader et ze im shaked
    ve walla ani muhan leitarrev she neged kol kvoza ba arez ani yefarek im awp ve kol davar aher ve atem tavinu she kmo she ben revenge amar ze lo agil ze askill az yeled ben 15 ototo ifga ba lan neged kol kvoza bidyok oto davar.

ve aaikar yadatem lagid em lo tovim em public em pogim yoter miday she anahnu asinu dvarim yafim ma amartem? aval she 1 mimhem asa -1/2 ashadranim zaku wow, lama?
    kize sahkan shel apro?
    ken biglal ze.

ve lama niralahem be inf lo sihaknu tov? biglal she boom kibalnu maka barosh? asu lanu rush ba ts aya kashe ainu azbanim ravnu ad she ba rounds aahronim itaapasnu al azmenu amarnu halas lariv biglal yeladim hnunim she koev laem ve ethalnu lesahek ve lo stam asita ace ba knife k? ata yodea she evenu lahem ki razinu t ve gam amarti lahem khu ct bekizur ten ta ok la lan
    נערך לאחרונה על ידי pun; 12.06.2012 בשעה 01:44.

הצטרף בתאריך
    20.09.2008
    עיר
    חדרה
    נכתב במקור על ידי Viktor.G
    אבל אם ירד לו הבאן זה אומר שהוא לא הפעיל.
    וכן זה לא לרמה שלך להגיב פה כי אתה שחקן שמשחק 200שנה וקבוצה של"פאבליקרים" פירקה אותכם.
    בו תבין משהו mirage מפה לא כזאת מוכרת בקהילה הישראלית חרשתם עשיתם 4 פעם תטקטיקה של MYM יצאתם טובים נכון יפה מאוד היתאמנתם הבאתם תוצאת חמודה 16-9 לא ניקרא פירוק מפה בסיסית כמו de_inferno שאין שחקן בארץ שלא שיחק בה מעל 50 פעם ולקבל שמה 16-4 זה מראה תוצאה והשפלה כולם יכולים לראות בסטרים ולהבין לבד לא הגיוני שpun מכוון ואנשםי ניכנסים לו לכוונת ותפסיקו להגיד שהוא לא פגע אני אישית ראיתי ב STREAM פעמיים היום בלילה וראיתי שהוא הוריד לפחות כל ראונד 2 ורוב הראונדים 3 לא אומר שהוא ציטר ולא אכפת לי אם הוא ציטר קיבל באן לא בעיה שלנו תפסיקו לזין תמוח אתם ילדים בני 15 אתם לא תדברו ככה בלאן אז עשו טובה סתמו דבר שני יורידו לו תבאן נעשה מישחק במפה השלישית לא יורידו אין מה לעשות תיקנה עוד טישו ועכשיו...

הרשמה