תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    03.07.2008
    אז מה אתם אומרים על הבטא השנייה?
    מצאתם באגים למיניהם?
    משהו שאתם רוצים לשתף? חוויות?

אני מצאתי רק דברים ממש ממש קטנים כמו קראשים קטנים והיעלמות מוזרה של NPC של Skill Point.
    מצאתי גם שהם החלישו את הניקרומנסר, אני לא זוכר שמתתי כל כך מהר עם הניקרומנסר בבטא הראשונה.

מה איתכם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    הExplorable Dungeon היה מדהים - קשה בצורה מחרידה (לקח לי 3 וחצי שעות לסיים אותו) אבל כל כך כיף ומספק שאתה הורג בוס סוף סוף - בין הזמנים הכי כיפים שהיו לי במשחקים ללא ספק!

ועכשיו למסורת התמונות :

"Had to be me, someone else might have gotten it wrong"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2009
    באזור ההתחלתי של הצ'אר, Plains of Ashford, יש 2 סקיל פויינטס שאני די בטוח שיש בקווסטים שלהם באג, וחבל, יכולתי לקבל על זה חפצים, וסקיל פויינטס.

אני די בטוח שהחלישו את הריינג'ר, לפחות עם Greatsword. אני זוכר את זה הרבה יותר חזק, ונכון לעכשיו, המכה החזקה ביותר של זה היא ה-AutoAttack.

Blaze Spellcaster
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2008
    נכתב במקור על ידי The-Brain
    באזור ההתחלתי של הצ'אר, Plains of Ashford, יש 2 סקיל פויינטס שאני די בטוח שיש בקווסטים שלהם באג, וחבל, יכולתי לקבל על זה חפצים, וסקיל פויינטס.

אני די בטוח שהחלישו את הריינג'ר, לפחות עם Greatsword. אני זוכר את זה הרבה יותר חזק, ונכון לעכשיו, המכה החזקה ביותר של זה היא ה-AutoAttack.
    כן גם אני הרגשתי שהחלישו את הריינג'ר.
    ובנוגע לנושא:
    א. ממש נהנתי בWVW (עד שכבר שלטנו בכל המפות ולא היה מה לכבוש ) והיה כבוד ככה לשלוט בזה.
    ב. הPVE היה ממש לא מהנה (בניגוד לבטא הקודמת שנורא נהנתי ממנו) בגלל שכמעט ובכלל לא יצא לי להיתקל באוונטים טובים. כל האוונטים היום בסדר ושום דבר יותר מזה. המפות גם היו ריקות כמעט מאנשים (אולי בגלל זה לא "קפצו" אוונטים טובים. אני לא בטוח איך זה עובד בדיוק) אולי זה בגלל שהיה כמות ענקית של אנשים בWVW.
    ג. ניסיתי לעשות את הCATACOMBS עם קבוצה של אנשים אבל היו לי לאגים נוראיים וכמה LOGOUTS תוך כדי מה שאילץ אותי להפסיק באמצע. (הלאגים האלה היו לי רק במקרה הזה בגלל זה אני חושב שזה היה הגורם לבעיה)

סך הכול יחסית לבטא הקודמת די התאכזבתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2008
    היו פחות אנשים זה נכון..... אני זוכר שכשרציתי לאסוף אנשים ל-catacombs לא היה אף אחד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.10.2010
    נכתב במקור על ידי alon116
    היו פחות אנשים זה נכון..... אני זוכר שכשרציתי לאסוף אנשים ל-catacombs לא היה אף אחד
    אני פתחתי משהו כמו עוד 4 דמיות כדי לנסות עוד מקצועות ולשם שינוי הצלחתי לעשות את המשימה הראשונה... בבטא הראשונה רק הלכתי למקום ונגמר כבר המשימה.

יכול להיות גם בגלל שהוסיפו עוד איזה 5 שרתים לאירופה ואמריקה

Live like there is no tommrow
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    נכתב במקור על ידי The-Brain
    נכתב במקור על ידי msblack
    כן גם אני הרגשתי שהחלישו את הריינג'ר.
    לא נראה לי.. אם כבר חיזקו את הסקיל של ה-RAPID FIRE (קשת ארוכה), הוא עושה נזק מטורף.

RANGER>ALL

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.02.2010
    שיחקתי WARRIOR NORN
    וממש נהנתי גם ב PVP גם PVE גם WVW
    אבל לא במבוך קפיצות- הנורן ענק וקשה להתנהל איתו במרחב...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2008
    נכתב במקור על ידי Pele2007
    שיחקתי WARRIOR NORN
    וממש נהנתי גם ב PVP גם PVE גם WVW
    אבל לא במבוך קפיצות- הנורן ענק וקשה להתנהל איתו במרחב...
    חחחחחחחחחחחחחח דווקא עם הנורן חשבתי יהיה יותר קל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.05.2012
    הרגשתי שהמשחק עדיין לא מתקדם לקראת שלב הפתיחה של המשחק
    היו לי די הרבה באגים קטנים אבל די מעצבנים
    לפעמים שלחצתי M על המפה פתאום המפה הייתה שחורה וזה קרה המון פעמים
    יכולתי להיכנס לשרת Whiteside Ridge רק אחרי שעה שהבטא נפתחה.
    היו לי די קראשים ותקיעות לקראת הסוף של הלילה
    לפעמים Npc נעלם
    והיה גם באג של משימה באלמנטליסט ב Human שאי אפשר היה לעשות רק אחרי יום ב Personal Story
    בכל מקרה היה לי ממש כיף חוץ מזה כל המשחק מהנה ולא יכולתי להפסיק!
    מחכה לפעם הבאה (:
    שתף ב-Google+

היה מדהים בבטא שיחקתי pvp wvwvw
    ועבדתי על ה-personal story אני שיחקתי :
    Charr-Ranger-lvl 29
    Norn-Thief-lvl 16
    והכי חשוב הקרתי חברים מדהימים במשחק שאני מקווה ליפגוש שוב ולחבות את חביות המשחק איתם

http://www.youtube.com/watch?v=doacjmrGlzA&feature=plcp
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.04.2012
    באגים ודברים קטנים אין טעם לפרסם כי זה ברור שהם יתקנו דברים כאלה. אפשר לראות את זה גם מהבטא הראשונה לשנייה.
    יותר עצבן אותי החוסר BALANCE הטוטאלי בPVP ושאי אפשר באמת לשים לב למה שקורה בWVW ...
    זה טוב שהם מקשיבים למה שאנשים אומרים..אבל הם צריכים לחשוב קצת לפני...כי הם עשו את הנקרו UP ופתאום שינו את כל הבלאנס למשהו יותר גרוע..GUARDIAN OP...WARRIOR OP ..
    בכל מקרה מקווה לראות מה יהיה בבטא הבאה ומקווה שנלך כמו בני אדם לTOURNAMENTS.
    "Risen from life,Risen to death"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.08.2008
    לצערי סגרתי ולא הייתה לי הזדמנות לשחק ואני מאוד מאוכזב
    שתף ב-Google+

הרשמה