תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    עיר
    תל אביב
    אז ככה , אני מבין שרוב הקהילה פה חושבת ואף בטוחה שההנהלה כאן לא עושה כלום מלבד גטרים. אז זהו שזה לא בנכון ב100 אחוז . בזמן האחרון היו הרבה בעיות שהיה צריך לסדר וההנהלה השקיעה את כל יכולתה זמנה ורצונה בתיקון ושיפור הפגמים האילו ורציתי לציין את מה שקרה פה בזמן האחרון .

1- שרתי הגטרים - בגלל אנשים שתקפו את הקופסה שעליה רצו שרתי הגטרים ההנהלה הייתה חייבת לקחת צעד שבגללו הSC נחסם גם הוא מהשרתים ביחד עם הווק . כיום הSC והווק חזרו לכל שרתי וויגמס! בין היתר תודה לבוריס מצוות SC על העזרה.

2- צוות הגטרים - בגלל תלונות רבות מאוד על הצוות גל מסטול יצא בצעד חרוף ושינה את כל מהלך הצוות בגטרים - אתם אולי תראו רק שהשמות של הדרגות בוונט שונו אבל הצוות רואה משהו אחר לגמרי - כיום יש פיקוח חזק יותר על המריצים ומנגד למריצים שבאמת מגיע יש אפשרות הרבה יותר מהירה להתקדם.

3- שרתי המועדונים - בשרתי המועדונים נימצא באג שחיי שם הרבה מאוד זמן ונוצל כדי להפיל את השרתים (aim_map בפרט) הבאג תוקן ובימים הקרובים יעודכנו כל שאר השרתים.

אני אוסיף מאת מעצמי:

4- יש נסיונות מטורפים מצד ההנהלה לצאת עם טורנירים גדולים אבל לצערי ולצער כל מי שבאמת רוצה להשקיע כאן - אין שיתוף פעולה מצדכם!!! שיהיה לכם בכיף עם זה (אין קבוצות למי שלא הבין)

5- יש עד כמה דברים חדשים שצריכים לצאת לפעול אבל הם מתעקבים בגלל בעיות כאילו ואחרות שרובן ניגרמות בגלל השחקים - הבעיות האלו אולי חסרות משמעות אבל בסופו של דבר זה זמן יקר שאפשר להשקיע אותו בהוצאה לפועל של דברים באמת יפים שהצוות עבד עליהם ונישמרו בסוד.

דבר אחרון - אנשים תהנו, תוכיחו, תהיו שמחים ושבוע טוב לכולכם
    :Idea
    add Inspiration,1
    cmp Inspiration,Logic
    jne Idea
    מי שמחפש אותי אפשר למצאו אותי בערוץ tomer2k בקווקנט

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    נכתב במקור על ידי Vendetta
    אז ככה , אני מבין שרוב הקהילה פה חושבת ואף בטוחה שההנהלה כאן לא עושה כלום מלבד גטרים. אז זהו שזה לא בנכון ב100 אחוז . בזמן האחרון היו הרבה בעיות שהיה צריך לסדר וההנהלה השקיעה את כל יכולתה זמנה ורצונה בתיקון ושיפור הפגמים האילו ורציתי לציין את מה שקרה פה בזמן האחרון .

1- שרתי הגטרים - בגלל אנשים שתקפו את הקופסה שעליה רצו שרתי הגטרים ההנהלה הייתה חייבת לקחת צעד שבגללו הSC נחסם גם הוא מהשרתים ביחד עם הווק . כיום הSC והווק חזרו לכל שרתי וויגמס! בין היתר תודה לבוריס מצוות SC על העזרה.

2- צוות הגטרים - בגלל תלונות רבות מאוד על הצוות גל מסטול יצא בצעד חרוף ושינה את כל מהלך הצוות בגטרים - אתם אולי תראו רק שהשמות של הדרגות בוונט שונו אבל הצוות רואה משהו אחר לגמרי - כיום יש פיקוח חזק יותר על המריצים ומנגד למריצים שבאמת מגיע יש אפשרות הרבה יותר מהירה להתקדם.

3- שרתי המועדונים - בשרתי המועדונים נימצא באג שחיי שם הרבה מאוד זמן ונוצל כדי להפיל את השרתים (aim_map בפרט) הבאג תוקן ובימים הקרובים יעודכנו כל שאר השרתים.

אני אוסיף מאת מעצמי:

4- יש נסיונות מטורפים מצד ההנהלה לצאת עם טורנירים גדולים אבל לצערי ולצער כל מי שבאמת רוצה להשקיע כאן - אין שיתוף פעולה מצדכם!!! שיהיה לכם בכיף עם זה (אין קבוצות למי שלא הבין)

5- יש עד כמה דברים חדשים שצריכים לצאת לפעול אבל הם מתעקבים בגלל בעיות כאילו ואחרות שרובן ניגרמות בגלל השחקים - הבעיות האלו אולי חסרות משמעות אבל בסופו של דבר זה זמן יקר שאפשר להשקיע אותו בהוצאה לפועל של דברים באמת יפים שהצוות עבד עליהם ונישמרו בסוד.

מתי תבינו שאתם ( הקהילה ) הבעיה לזה שאין כאן ליגות..
    נערך לאחרונה על ידי Yev; 10.06.2012 בשעה 02:13.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי yevKules
    מתי תבינו שאתם הבעיה לזה שאין כאן ליגות..
    מה עשיתי ?
    add Inspiration,1
    cmp Inspiration,Logic
    jne Idea

הצטרף בתאריך
    08.07.2011
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי yevKules
    מתי תבינו שאתם הבעיה לזה שאין כאן ליגות..
    כשאתה אומר "אנחנו", למה אתה מתכוון ? להנהלה או לשחקנים ?

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    נכתב במקור על ידי MastuL
    התכוונתי לקהילה לא למנהלים. המנהלים משקיעים בטירוף.

הצטרף בתאריך
    18.03.2009
    לשחקנים אני חושב.. והוא צודק לגמרי אפילו שאני אחד מהם אני לא משחק בשרתי ויגיימס בגלל באן, אבל אני רוצה שתבינו שאין קבוצות בגלל האירצינות שיש כאן והעובדה שרובם פה מתחת לגיל המותר לשחק במשחק. אני הייתי ממליץ לכם שבלאנים יביאו תעודות זהות לפי החוק בגיל 16 כל נוער צריך ללכת עם ת.ז והמשחק מגיל 16. כמובן שיהיו לכם פחות שחקנים אבל ישארו הרציניים שרוצים להתקדם. כשאני שיחקתי בקבוע במשחק הייתי משחק עם אנשים בטווח גילאים שלי 18 פלוס מינוס, הטימספיק שקט ואין קללות רציניות ויציאות באמצע המשחק, עכשיו יש גם בעיה מצד ההנהלה שאתם לא מחריפים עם שומדבר, לפני כמה ימים היה כאן משתמש שקילל את כל הפורום וזה לא היה לעניין, תנו באן למי שמקלל (או אזהרה), כשמבריזים לכם ממשחק ליגה או משהו תרחיקו את המשתמש לחודש או יותר במידת הצורך. ישלי עוד המון דברים להגיד לשיפור אבל לא עולים לי לראש כרגע.
    זאת דעה שלי אז אל תזיינו לי בשכל.
    עריכה: וכל הכבוד שתיקנתם את הבאג שנפלו השרתים כל פעם שהיה נקסטלבל
    נערך לאחרונה על ידי ROLE; 10.06.2012 בשעה 02:24.

הצטרף בתאריך
    16.03.2012
    עיר
    קריית גת
    נכתב במקור על ידי iRuslaN
    לשחקנים אני חושב.. והוא צודק לגמרי אפילו שאני אחד מהם אני לא משחק בשרתי ויגיימס בגלל באן, אבל אני רוצה שתבינו שאין קבוצות בגלל האירצינות שיש כאן והעובדה שרובם פה מתחת לגיל המותר לשחק במשחק. אני הייתי ממליץ לכם שבלאנים יביאו תעודות זהות לפי החוק בגיל 16 כל נוער צריך ללכת עם ת.ז והמשחק מגיל 16. כמובן שיהיו לכם פחות שחקנים אבל ישארו הרציניים שרוצים להתקדם. כשאני שיחקתי בקבוע במשחק הייתי משחק עם אנשים בטווח גילאים שלי 18 פלוס מינוס, הטימספיק שקט ואין קללות רציניות ויציאות באמצע המשחק, עכשיו יש גם בעיה מצד ההנהלה שאתם לא מחריפים עם שומדבר, לפני כמה ימים היה כאן משתמש שקילל את כל הפורום וזה לא היה לעניין, תנו באן למי שמקלל (או אזהרה), כשמבריזים לכם ממשחק ליגה או משהו תרחיקו את המשתמש לחודש או יותר במידת הצורך. ישלי עוד המון דברים להגיד לשיפור אבל לא עולים לי לראש כרגע.
    זאת דעה שלי אז אל תזיינו לי בשכל.
    וואלה אתה טועה בענק גבר.לא כל הילדים מתחת לגיל 16 הם מתנהגים כמו שאתה מתאר.פשוט רעיון מטומטם לגמרי.
    כי דקה אחת של עצבים היא בזבוז 60 שניות של אושר

הצטרף בתאריך
    18.03.2009
    נכתב במקור על ידי _idoz_
    וואלה אתה טועה בענק גבר.לא כל הילדים מתחת לגיל 16 הם מתנהגים כמו שאתה מתאר.פשוט רעיון מטומטם לגמרי.
    אני לא מכליל את כולם בזה שהם ילדים קטנים ומקללים את כל הפורום, אני אומר את מהדעה שיש לי והנסיון שיש לי עם ילדים קטנים בקונטר ובפורומים. המשחק באמת מגיל 16, והשחקנים הרציניים רובם מעל 16, בחו'ל זה באמת מגיל 16 המשחק, ומתחת ל16 ולפעמים 18 אתה לא יכול לשחק בליגות וגאטרים. תעשה את החשבון לבד.

הצטרף בתאריך
    20.09.2010
    חברים, צוות INC לקח את הבקשה שלכם לטורניר והרמנו לכם טורניר מושקע עם הכל !
    אל תבואו בתלונות ל VGames למה אין טורנירים, תראו נוכחות, יש קבוצות אבל לא מספיק.
    כל העניין הזה רק בידיים שלכם, צוות VGames עושה עבודה מעולה !
    NIKITA___

הצטרף בתאריך
    23.03.2012
    באמת שהצוות עושה עבודה טובה, אבל לא כל דבר צריך לבוא ולהאשים את השחקנים, אתם רוצים להרים טורניר? אל תדברו על זה בסתר אתם צריכים להגיד מרימים טורניר שבוע הבא או חודש הבא ותאמין לי שייהיו קבוצות. בכל מקרה , רואים שמתחילים להזיז פה עניינים וזה כבר טוב

הצטרף בתאריך
    22.05.2011
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי saharchukz
    באמת שהצוות עושה עבודה טובה, אבל לא כל דבר צריך לבוא ולהאשים את השחקנים, אתם רוצים להרים טורניר? אל תדברו על זה בסתר אתם צריכים להגיד מרימים טורניר שבוע הבא או חודש הבא ותאמין לי שייהיו קבוצות. בכל מקרה , רואים שמתחילים להזיז פה עניינים וזה כבר טוב
    מסכים.

לא מסכים עם פותח האשכול ולא מסכים עם שום תגובה כאן.

הצטרף בתאריך
    31.07.2010
    עיר
    נתניה
    בנוגע לקבוצות זה היה רלוונטי לעד לא מזמן.
    עכשיו יש הרבה מאוד קבוצות בהשוואה למה שהיה קודם.
    קחו לדוגמה את הטורניר של INC, נרשמו יותר משהו כמו 18 קבוצות אבל היה אפשר להכניס רק 16.
    קבוצות מחזיקות גם יותר זמן בהשוואה למה שהיה קודם

אם אתה מתכוון לODC שהיה ואף אחד לא נרשם, זה בגלל הבגרות שהייתה בהסטוריה.

הצטרף בתאריך
    22.05.2011
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי hexxt
    בנוגע לקבוצות זה היה רלוונטי לעד לא מזמן.
    עכשיו יש הרבה מאוד קבוצות בהשוואה למה שהיה קודם.
    קחו לדוגמה את הטורניר של INC, נרשמו יותר משהו כמו 18 קבוצות אבל היה אפשר להכניס רק 16.
    קבוצות מחזיקות גם יותר זמן בהשוואה למה שהיה קודם

אם אתה מתכוון לODC שהיה ואף אחד לא נרשם, זה בגלל הבגרות שהייתה בהסטוריה.
    להוסיף שזה 18 קלאנים, ולא 18 קבוצות, היו מעל ל-35 קבוצות שנרשמו (קבוצות אני מתכוון גם מיקסים או מיקס-טים כמו RM8S).

ושאתה פותח ליגה/ODC, עדיף כבר לשחק בנייטקפ וזהו, כי אין פרסים, אין לאן, אין שום דבר מעניין. קחו גם את זה בחשבון - בסופו של דבר צריך ריגוש, לא ככה?

הצטרף בתאריך
    15.11.2010
    עיר
    נג'יד פי אל מדרסה

אני אוסיף מאת מעצמי:

כל הכבוד תומר וגל

הצטרף בתאריך
    20.10.2011
    כל הכבוד לכם!
    רק דבר אחד אני לא מסכים איתך וזה -4...
    יש הרבה קבוצות היום וגם תלוי על מה אתה מסתכל כקבוצה אני לא מיסתכל אם יש טאג במירק אלה אם הם משחקים הרבה ביחד ומשחקים טוב ויש הרבה כאלה כמו SUS RM8S DRITUAL LUXOFINE ואני לא מבין למה הם לא נחשבות לקבוצות אם הם מנצחות ו\או נותנות פייט רציני לקבוצות ממש טובות ולא לסתם קבוצות (אתה יודע למה אני מיתכוון) גם ככה בארץ הדבר היחידי ששונה בין קבוצה למיקס זה הטאג במירק... זה לא שיש טקטיקות וכאלו משהו רציני הכול רגיל ולא מיוחד לכן אני חושב שזה שטויות תריצו ליגה ויהיה בסדר תראו את INC ...
    David 'EskiN' Eskin

הצטרף בתאריך
    20.10.2011
    נכתב במקור על ידי venomate
    להוסיף שזה 18 קלאנים, ולא 18 קבוצות, היו מעל ל-35 קבוצות שנרשמו (קבוצות אני מתכוון גם מיקסים או מיקס-טים כמו RM8S).

ושאתה פותח ליגה/ODC, עדיף כבר לשחק בנייטקפ וזהו, כי אין פרסים, אין לאן, אין שום דבר מעניין. קחו גם את זה בחשבון - בסופו של דבר צריך ריגוש, לא ככה?
    לא סתם עדיף לשחק בנייט קאפ תחשוב לבד הקבוצות שנרשמות לODC הם לא משהו אז עדיף כבר להרשם לנייט קאפ כי נירשמים לשם מיקסים של שחקנים מהטופ והם הרבה יותר טובים מהקבוצות האלה...
    אז הרבה יותר שווה לשחק מולם.
    David 'EskiN' Eskin

הצטרף בתאריך
    27.05.2010
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי MastuL
    חס וחלילה לנו הוא איתנו לפעמים והוא שומע אותנו מדברים אין קבוצות מספיק רציניות! .

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    עיר
    תל אביב
    אוקי אז אתם שואלים על מה אני מדבר , קודם כל קבוצה זה לא מיקס נקודה , קבוצה זה 5 שחקנים שאתה רואה אותם בכל טורניר - שאתה יכול להכנס לערוץ שלהם בטורנירים גדולים ולראות אותם שם ולעודד אותם (כן היינו עושים את זה פעם עם GLC ו ELE) קבוצה זה לא 5 שחקנים שאומרים יאללה בואו נשחק בטורניר - מה זה משנה עם הם נותנים משחק טוב או לא ? אישית אני מסוגל להרים טלפון לעוד 4 שחקנים מלפני 5 - 6 שנים כל אחד מהם חייה רעה עם שיניים ולכחת טורניר בלי משחק חימם אפילו אבל זה לא שווה כי בסופו של דבר לא תראו אותנו פה עד, עזבו אותכם תג במירק עזבו אותם ערוץ עזבו אותם לוגו עזבו אותם את כל השטויות שאני רואה שקבוצות עושות - פשוט תרשמו לליגות עם שחקנים קבועים ותחת שם קבוע ועל זה אני מדבר- וואלה אתם לא צריכים לספר לי שיש פה עד מלא קבוצות חדשות יש לי גישה לוויגמס טימס (ששש אפ אחד לא צריך לדעת על זה) ואני רואה את הכמות הגדולה אבל אני לא מתלהב כי זה ניראה לי כמו תראנד חולף גם פעם שהיו ספונסרים כמו מיים היו ניפתחות לך 20 קהילות בשבוע , חלק היו מתפרקות אחרי שבועיים אחרי יום אולי או אולי חודש אבל בסופו של דבר לא יצא מזה כלום!
    יודעים מה אולי אני טועה , אולי אני סתם לוקח רחוק והכל - אבל זו הדעה שלי - אני יודע שפעם היינו מתביישים להשים תאג במירק אם לא היינו בטוחים ביכולת של הקבוצה שלנו אם לא היינו מסוגלים לפרק קבוצות אחרות , אם לא היינו יושבים על פוזישנים בכל המפות כדי לשחק הכי כצוות שאפשר , טופ מה אני חופר פה בסופו של דבר האישו של האשקול הזה זה לא הקבוצות האלה ההשקעה העדירה של הצוות שאני רוצה לפרסם פה זה הכל
    add Inspiration,1
    cmp Inspiration,Logic
    jne Idea

הצטרף בתאריך
    22.05.2011
    עיר
    נתניה
    אוקי אז אתם שואלים על מה אני מדבר , קודם כל קבוצה זה לא מיקס נקודה , קבוצה זה 5 שחקנים שאתה רואה אותם בכל טורניר - שאתה יכול להכנס לערוץ שלהם בטורנירים גדולים ולראות אותם שם ולעודד אותם (כן היינו עושים את זה פעם עם GLC ו ELE) קבוצה זה לא 5 שחקנים שאומרים יאללה בואו נשחק בטורניר - מה זה משנה עם הם נותנים משחק טוב או לא ? אישית אני מסוגל להרים טלפון לעוד 4 שחקנים מלפני 5 - 6 שנים כל אחד מהם חייה רעה עם שיניים ולכחת טורניר בלי משחק חימם אפילו אבל זה לא שווה כי בסופו של דבר לא תראו אותנו פה עד, עזבו אותכם תג במירק עזבו אותם ערוץ עזבו אותם לוגו עזבו אותם את כל השטויות שאני רואה שקבוצות עושות - פשוט תרשמו לליגות עם שחקנים קבועים ותחת שם קבוע ועל זה אני מדבר- וואלה אסוגלים לפרק קבוצות אחרות , אם לא היינו יושבים על פוזישנים בכל המפות כדי לשחק הכי כצוות שאפשר , טופ מה אני חופר פה בסופו של דבר האישו של האשקול הזה זה לא הקבוצות האלה ההשקעה העדירה של הצוות שאני רוצה לפרסם פה זה הכל
    כמה שטויות בתגובה אחת
    אני מאמין שלא משנה תכתוב, מה שהיה היום זה לא שמפעם - כל הפרו פרש, אין הרבה שחקנים טובים וכל ה-ODC שלכם מוקף בנובים שלא כיף לשחק או לצפות ב-HLTV/

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי venomate
    כמה שטויות בתגובה אחת
    אני מאמין שלא משנה תכתוב, מה שהיה היום זה לא שמפעם - כל הפרו פרש, אין הרבה שחקנים טובים וכל ה-ODC שלכם מוקף בנובים שלא כיף לשחק או לצפות ב-HLTV/
    אוקי , המטרה היא לחזור לרמה של פעם! ואז מה אם כל הפרו פרש?! זה אומר שלא היו שחקנים שיגיעו לרמה של הפרו של פעם?? אין הרבה שחקנים טובים... בכיף אבל שמע אם מספיק משקיעים מגיעים למה שרוצה ובטח שכרגע אין רמה - בגלל זה אני שם דגש כל כך שהקבוצות לא יתפרקו אחרי שבוע כי ככה אתה לא מתקדם לשם מקום.
    לדעתי אתה סתם כותב פה כדי לצאת שחקן על רמה שכולם לא יודעים לשחק יחסית אליו - בוא נעשה משחק נשמה ניראה אם באמת כולם פה נובים....
    add Inspiration,1
    cmp Inspiration,Logic
    jne Idea

הרשמה