תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 56
    הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    מפיצה:UBISOFT

מפתחת:UBISOFT Montreal

תאריך יציאה:4 דצמבר 2012(אמריקה),29 לנובמבר 2012(אירופה).

פלטפורמותS3,X360,PC

תמונת המשחק:

עלילה:
    אנחנו נשחק בתור ג'ייסון ברודי, תייר שהגיע לאי מסטורי שאפילו לא על המפה. אבל לאי הזה יש סוד אפל: כל מי שעל האי הזה הוא בעצם פסיכופטי/משוגע. ג'ייסון מבין את זה אחרי שהורגים את החבר שלו וחוטפים את החברה שלו. אנחנו נצא למסע להחזיר אותה ובדרך גם נגלה למה האנשים באי הזה מטורפים. ובדרך אנחנו נילחם בוואס, מנהיג פראטים משוגע שכבר מהסירטון הראשון ניתן להבין שהוא שולט על האי.

GAMEPLAY:
    המשחק כמובן יביא לנו את הסיפור שלו,אבל מעבר לזה אנחנו גם נוכל לחקור את האי הזה. לחפש דברים שיעזרו לנו או בשביל אנשים אחרים. המפתחים טוענים שבמידה ונצא לחקור את האי אנחנו עלולים למצוא דברים שיעזרו לנו או ינסה לפגוע בנו. המשחק מציע לנו גם מגוון דרכים לשחק בשביל הסטרטגיה:אנחנו יכולים לשחות,לנסוע בכלי רכב(אני חושב ששמעתי על זה מאיפה שהוא) או פשוט לעשות את זה בדרך הישנה ולהרוג את כולם פנים מול פנים.בנוסף לזה יהיה לנו עוד נשקים חוץ הרובים. הסכין לוקח במשחק חלק ממש מגניב בכך שעכשיו ניתן לזרוק אותו כנשק מסוכן,אסטרטגיה חדשה למי שרוצה להיתגנב. עוד נשחק זה החץ וקשת שהוא גם יכול להיות נשק קטלני ושקט. המשחק יהיה גם מערכת XP ככה נוכל לשפר את היכולות של ג'ייסון כדי להיות השורד האולטימטיבי.

מולטיפלייר:
    לפי E3 2012 אנחנו נוכל לשחק בקואופ של 4 אנשים ביחד. וככה נגביר את הכיף שלנו במשחק. בנוסף המולטי הישן שאנחנו אוהבים גם יחזור בקרבות של 16 שחקנים. (לפי הבטא). אם יהיה מידע נוסף אני יעדכן.

נערך לאחרונה על ידי matan1000; 25.06.2012 בשעה 20:16.

הצטרף בתאריך
    31.01.2010
    הולך להיות משחק ענקקק !
    קונה בטוח

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    קודם כל תודה רבה על ההשקעה, אך כמה הערות:
    1.אני מציע לך לעבור על ההודעה ולתקן כמה שגיאות כתיב ודפוס, זה קצת מציק.
    2.יש לך כמה טעויות בנוגע למשחק, כמו העובדה שזה שנרצח בהתחלה הוא האח של השחקן הראשי, או שמדובר בשרשרת איים. לא קריטי.

חוץ מזה ניראה לי שכדאי להזכיר את החידוש בגיימפליי שיהיה ניתן לצבור נקודות נסיון שישפרו את יכולות השחקן.

אה, והינה עוד קטע גיימפליי:

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain
    [IMG]http://www.********rcards.net/trophy/a/maplelr.png[/IMG]

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי infected aviad
    קודם כל תודה רבה על ההשקעה, אך כמה הערות:
    1.אני מציע לך לעבור על ההודעה ולתקן כמה שגיאות כתיב ודפוס, זה קצת מציק.
    2.יש לך כמה טעויות בנוגע למשחק, כמו העובדה שזה שנרצח בהתחלה הוא האח של השחקן הראשי, או שמדובר בשרשרת איים. לא קריטי.

חוץ מזה ניראה לי שכדאי להזכיר את החידוש בגיימפליי שיהיה ניתן לצבור נקודות נסיון שישפרו את יכולות השחקן.

אה, והינה עוד קטע גיימפליי:
    אין בעיה אני יתקן. אגב לא שמתי את הקטע GAMEPLAY הזה כי הואישן יותר ובקטעים החדשים רואים שינויים.

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    המשחק נדחה שוב. התאריך היציאה החדש הוא:
    אירופה: 29 לנובמבר
    אמריקה:4 לדצמבר.
    http://www.ign.com/articles/2012/06/...-cry-3-delayed

הצטרף בתאריך
    20.03.2010
    נכתב במקור על ידי matan1000
    המשחק נדחה שוב. התאריך היציאה החדש הוא:
    אירופה: 29 לנובמבר
    אמריקה:4 לדצמבר.
    http://www.ign.com/articles/2012/06/...-cry-3-delayed
    אתה בטוח ששה לא הפוך? יוביסופט אומנם חברה צרפתית במקור, אבל קנדה זאת אחת מהסניפים הכי גדולים שלהם (ביניהם סדרת AC מפותחת שמה..) וזה קצת מוזר שמשחק מגיע קודם לאירופה ואז לארה"ב.
    "We Fight Because We Believe"
    -John Teller

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי SAMCRO
    אתה בטוח ששה לא הפוך? יוביסופט אומנם חברה צרפתית במקור, אבל קנדה זאת אחת מהסניפים הכי גדולים שלהם (ביניהם סדרת AC מפותחת שמה..) וזה קצת מוזר שמשחק מגיע קודם לאירופה ואז לארה"ב.
    אני רשמתי את מה שהיה רשום בIGN.. אם זה לא נכון אני יתקן

הצטרף בתאריך
    12.03.2008
    עיר
    איזהשהוא חור
    המשחק נראה טוב.

השאלה כמה זמן הוא יכול למשוך עם משחקיות כזאת..
    ♥ Guns N' Roses

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי ShiTDemoN
    המשחק נראה טוב.

השאלה כמה זמן הוא יכול למשוך עם משחקיות כזאת..
    אני ממש מצפה למשחק הזה. הוא ניראה מאוד מגניב.במיוחד הקטע של לחפש כל מה שתרצה. תחשוב שזה דומה לסקיירים בקטע של האי. אם אתה רואה משהו אתה יכול להגיע אליו.

הצטרף בתאריך
    12.03.2008
    עיר
    איזהשהוא חור
    אני ממש מצפה למשחק הזה. הוא ניראה מאוד מגניב.במיוחד הקטע של לחפש כל מה שתרצה. תחשוב שזה דומה לסקיירים בקטע של האי. אם אתה רואה משהו אתה יכול להגיע אליו.
    כן זה צד מבטיח במשחק אבל באמת נצטרך להסתובב בעולם כמו בסקיירים?
    ♥ Guns N' Roses

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    כן זה צד מבטיח במשחק אבל באמת נצטרך להסתובב בעולם כמו בסקיירים?
    יש לך שם כלי רכב,וגם אם תרצה FAST TRAVEL כמו בבורדרלנדס

הצטרף בתאריך
    12.03.2008
    עיר
    איזהשהוא חור
    יש לך שם כלי רכב,וגם אם תרצה FAST TRAVEL כמו בבורדרלנדס
    לא לזה התכוונתי....

התכוונתי אם המשחק באמת ילהיב אותנו להסתובב במפה (כמו שאפשר להגיד שסקיירים מלהיב) או שזו תהיה אפשרות צדדית..?
    ♥ Guns N' Roses

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    לא לזה התכוונתי....

התכוונתי אם המשחק באמת ילהיב אותנו להסתובב במפה (כמו שאפשר להגיד שסקיירים מלהיב) או שזו תהיה אפשרות צדדית..?
    יש למשחק את הסיפור שלו. אבל המפתחים אמרו ברגע שתסתובב באי אתה תגלה אויבים,בעלי חיים או אנשים שירצו לעזור לך/להרוג אותך. זה יכול להיות מעניין.

הצטרף בתאריך
    12.03.2008
    עיר
    איזהשהוא חור
    יש למשחק את הסיפור שלו. אבל המפתחים אמרו ברגע שתסתובב באי אתה תגלה אויבים,בעלי חיים או אנשים שירצו לעזור לך/להרוג אותך. זה יכול להיות מעניין.
    אה נחמד..
    ♥ Guns N' Roses

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    אה נחמד..
    ציפית שיתנו לך אי פתוח ענק לחקור בלי שום מטרה ומה לעשות?

הצטרף בתאריך
    12.03.2008
    עיר
    איזהשהוא חור
    נכתב במקור על ידי Blue&Black
    ציפית שיתנו לך אי פתוח ענק לחקור בלי שום מטרה ומה לעשות?
    לא אמרתי שום מטרה.
    יכול להיות אוליי איזה טרופי של נגיד מציאה של משהו.. אבל אם המשחק לא טוב אני לא אנסה להשיג בו את כל הטרופי..

אבל אני מניח שבעתיד הלא רחוק הרבה משחקים יהיו בעלי גראפיקה רצינית עולם ענק וכל זה רק בשביל להשוויץ במשחק. גם אם זה לא כזה חשוב בו..
    ♥ Guns N' Roses

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    השאלה היא אם הם למדו מאז FC2 איך לעשות משחק עולם פתוח, אחרת זה ייצא גרוע...

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    ראיון קטן עם אחד המפתחים בו הוא מדבר על כתיבת המשחק. בין היתר הוא אומר שלעומת משחקים אחרים, פה הפעולות לא נחלקות לטוב או רע, כמו בחיים. המשחק בא להציג את מה שנדרש אדם לעשות על-מנת להיות גיבור, את מה שנדרש מאדם שאף פעם לא ירה בנשק לעשות על מנת לברוח בחיים ולהציל את חבריו.
    http://www.vg247.com/2012/07/28/far-...sign-director/

בינינו?
    אין חידוש בעניין הזה מ-FC2, אבל בכל זאת חשבתי שאולי זה יעניין אתכם

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי infected aviad
    ראיון קטן עם אחד המפתחים בו הוא מדבר על כתיבת המשחק. בין היתר הוא אומר שלעומת משחקים אחרים, פה הפעולות לא נחלקות לטוב או רע, כמו בחיים. המשחק בא להציג את מה שנדרש אדם לעשות על-מנת להיות גיבור, את מה שנדרש מאדם שאף פעם לא ירה בנשק לעשות על מנת לברוח בחיים ולהציל את חבריו.
    http://www.vg247.com/2012/07/28/far-...sign-director/

בינינו?
    אין חידוש בעניין הזה מ-FC2, אבל בכל זאת חשבתי שאולי זה יעניין אתכם
    אני לא שיחקתי אז בFAR CRY 2 אבל אמרו לי שהסיפור שלו מאוד משעמם. וכרגע FAR CRY 3 הסיפור שלו מאוד מעניין אותי וזה אחד הסיבות שאני רוצה אותו

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    אני לא שיחקתי אז בFAR CRY 2 אבל אמרו לי שהסיפור שלו מאוד משעמם. וכרגע FAR CRY 3 הסיפור שלו מאוד מעניין אותי וזה אחד הסיבות שאני רוצה אותו
    כן, הסיפור (בעצם כל המשחק) של FC2 היה נורא חלש. אבל כל הקונספט פה די דומה.

הרשמה