תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    השבוע התחלנו שיתוף פעולה עם פורטל חדשות הצעירים פרוגי בו חלק מהכתבות מ - UniT101 יפורסמו גם אצלם וזאת על מנת להביא את עולם הגיימינג בכלל והספורט האלקטרוני בפרט לקהל רחב יותר.

לכתבה המלאה.

הצטרף בתאריך
    03.05.2012
    בחיים לא שמעתי עליהם, אבל שיהיה לכם בהצלחה ומקווה שהמהלך היה לעניין.

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    נכתב במקור על ידי jossefoN<3
    בחיים לא שמעתי עליהם, אבל שיהיה לכם בהצלחה ומקווה שהמהלך היה לעניין.
    אתה תחליט אחרי שתכנס אליהם אם זה מוצלח או לא

הצטרף בתאריך
    12.02.2010
    נכנסתי נראה חמוד
    לא הולך להיכנס לשם יותר בחיים

אבל אני רוצה להגיד לך משהו אם אתה עושה כזה דבר
    אז כיאלו יש שם אנשים שלא יודעים מה זה בכלל גיימינג הם נכנסים רואים אוקיי אליפות הארץ העולם בלה בלה בלה תחרויות ועוד ועוד הם כן מבינים באיזה משחקים זה אבל לא נראה לי שמזה הם יכולים להבין מה זה גיימינג תחרותי ואיך זה עובד

הצטרף בתאריך
    15.05.2012
    נכתב במקור על ידי DivineSlaughter
    נכנסתי נראה חמוד

אז כיאלו יש שם אנשים שלא יודעים מה זה בכלל גיימינג הם נכנסים רואים אוקיי אליפות הארץ העולם בלה בלה בלה תחרויות ועוד ועוד הם כן מבינים באיזה משחקים זה אבל לא נראה לי שמזה הם יכולים להבין מה זה גיימינג תחרותי ואיך זה עובד
    גיימינג גיימינג

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    נכתב במקור על ידי DivineSlaughter
    נכנסתי נראה חמוד

לא יפורסמו שם כתבות על משחק של eSrael.dk במסגרת משחקי DH במשחק CS (משפט שבאמת לא יגיד הרבה לאחרים) אלא חדשות גיימינג ועוד שכן יהיו רלוונטים.

הצטרף בתאריך
    12.02.2010
    נכתב במקור על ידי Ender101
    לא יפורסמו שם כתבות על משחק של eSrael.dk במסגרת משחקי DH במשחק CS (משפט שבאמת לא יגיד הרבה לאחרים) אלא חדשות גיימינג ועוד שכן יהיו רלוונטים.

כן אני יודע התכוונתי לאנשים שם שיהיו מעוניים להיכנס אחרי זה ל UNIT ולקרוא שם לא יבינו כנראה

הרשמה