תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    למרות השאלה בכותרת, אולי יהיה נכון יותר לשאול מי בכלל יכול להרשות לעצמו סכום שכזה מאחר ומתפרסם כעת כי Vivendi, המחזיקה ב - 61% ממניות Activision מעוניינת כפי הנראה למכור את החברה ששויה היום עומד על מספר בעל 10 ספרות.

לכתבה המלאה.

הצטרף בתאריך
    28.08.2011
    נכתב במקור על ידי Ender101
    למרות השאלה בכותרת, אולי יהיה נכון יותר לשאול מי בכלל יכול להרשות לעצמו סכום שכזה מאחר ומתפרסם כעת כי Vivendi, המחזיקה ב - 61% ממניות Activision מעוניינת כפי הנראה למכור את החברה ששויה היום עומד על מספר בעל 10 ספרות.

לכתבה המלאה.
    קול אוף דיוטי האחרון הרוויח מיליארד ומשהו דולר ניראה לי שאקטיוויזן שווה כבר 11 ספרות

הצטרף בתאריך
    06.06.2008
    אף משחק COD לא הרוויח מיליארד דולר.
    המכירות הסתכמו במיליארד דולר אבל הרווח הוא קטן בהרבה.
    תוריד מהרווח משכורות ובונוסים למפתחים, הוצאות על פרסום , עלויות שינוע ואריזה, עלויות תחזוק של שרתים וקהילות (פורומי COD ובדיקת חוקיות משחק).
    בסופו של דבר רווח =! הכנסה
    ההודעה הנ"ל נכתבה כמאמר "דעה", היא אינה מבוססת ולא ניתן לטעון כנגדה להסתה/השמצה וכיו"ב מעצם היותה "ניחוש" - היא מהווה "הימור" ותו לא, ניחוש המבוסס על תחושות בטן בלבד, ללא כל ניסיון לקבוע עובדה / לטעון טענה / לפגוע פגיעה / וכו'. אני מצהיר בזאת שאני לא יודע מה המצב האמיתי, ואיני מתיימר לדעת. אין בהודעה זו כדי לטעון דבר וחצי דבר לגבי המצב בפועל.

הרשמה