תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    20.05.2012
    עיר
    תל-אביב
    היום עשיתי גאטר אם איתמר במפה de_cpl_mill.
    הוא מההתחלה ניכנס אם חברים שלו לאותו טים ולא תרך בכלל , מה שכבר יצר בלבול ואי הבנה בקרב השחקנים שהיו צריכים לעבור על דעת עצמם קבוצה ללא הודעה מוקדמת.
    לפי דיבוריהם , בגאטר הקודם שלהם הם עשו "גאטר צחוק" ואמרו שהיה המון TK והמון באלגן , ואני אמרתי לעצמי שאני מתייחס לבן-אדם הזה כאחד מהשחקים הרגילים, ושאני לא יתן גם לגאטר הזה להפוך לגאטר של זילזול מצד ההנהלה
    ואפילו אם הוא מנהל הוא צריך לשמש דוגמה ולהיות הראשון ששומר על החוקים.
    באותו הגאטר , שאני ניסתי לשמור על החוקים הכי שיכלתי , מרוב הקללות הרבות שהיו שם, הפקודות רכון (slap) הרבים שהתקיימו שם ע"י איתמר וחבריו ,
    ההתערבות שלו בהרצה ה TK הבלתי ניפסק , אני לא יכלתי לעשות כלום וניסתי כמה שיותר לשמור על החוקים.
    באמצע הגאטר הטים השני ביצע Bug אנדר (de_cpl_mill) הם קיבלו אזהרה שפעם הבאה זה באן, והמשכנו לשחק.
    חבר של איתמר בתחילת ראונד זורק HE על הטים בטענה "ברח לי הרימון סליחה" אני זוכר את ההוראות שקיבלנו בישיבת צוות לא להחמיר אם הבאנים ולכן הוא קיבל אזהרה + slay.
    איתמר ראה את זה ולא אמר כלום.
    ראונד מאוחר יותר 3 חברים מהטים השני עשו את הבאג שוב , אני שהזרתי אותם , לא יכלתי להביא באן לכולם , ובטח אחרי ההוראות שקיבלנו בישיבת מריצים. הדבר היחיד שיכולתי לעשות הוא להביא לחברי הטים שעשו זאת סלי אם אזהרה לפעם הבאה לבאן.
    שוב איתמר התערב לי בהרצה משום מה , הוריד לי גישות + נתן לי באן. אין לי מושג על מה.
    הם נישארו בשרת 3 על 3 והמשיכו לשחק.
    יתרה מזאת לא קיבלתי שום הסבר , ולמה הבאן ? מה עשיתי ? התשובה : יציאה באמצע גאטר.
    בבקשה תבדקו את הענייין ובאמת לא מעניין אותי מיזה איתמר, הבעלים הראשי או וואט אבר הבן-אדם הורס אם חברים שלו גאטרים עושה מה שבאלנו ומנצל את הגישות שלו לרעה.
    אני בסך הכל שמרתי על החוקים בגאטר שאני הרצתי , וקיבלתי באן + ירידה גישות.
    ומה שעוד יותר מצער אותי שהוא עושה את זה גם בעוד גאטרים של אדמינים אחרים שמפחדים מהגישות שלו ונותנים לו ולחברים שלו לעשות מה שהוא רוצה.
    ממש ממש אני מאוכזב , הידרדרות רצינית ברמה של vGames ועוד בגאטרים המצויינים שלה שהוא וחברים שלו הופכים אותם לבלתי נסבלים.
    בשום פנים ואופן לא היית בכוונתי לפגוע, או לגרום למצב להראות רע ! רק להפך אני רק רוצה לקדם את הקהילה ואת הגאטרים שבה. אני לא מבין מה עשיתי באמת.

מקווה לתשובה מהירה , תודה על הקריאה נדב.

העתק מכתב זה נשלח לאימייל האישי של: ציון , ערן.
    ולאימיילים הכללים של: ערעורים על באנים , הצוות הראשי של הקהילה.

נ.ב אין לי שום דבר אישי נגד איתמר, להפך לא יצא לי בכלל להכיר אותו ואני מאמין שהוא אחלה ילד.
    רק שיכך כבר תתפקיד ותאחריות שמוטלת עליו לצומת ליבו שיפסיק להתנהג כמו ילד ויתחיל לשמש דוגמה.

ציטוט של קובי לגבי נושא דומה:
    אני לא רוצה לשמוע עוד תלונה כזאת על מנהל, שלא תגידו שלא הזהרתי. חברים לא חברים אתה צריך לייצג אותנו בכבוד. בלי קללות, TK אפילו לא בצחוק ולא מעניין אותי כמה (4HP) ממש לא מזיז לי. עשית טעות בצחוק או לא זה לא משנה זה הורס לאחרים, נקודה!
    נערך לאחרונה על ידי NadavSharon; 08.06.2012 בשעה 23:49.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.03.2012
    וואלה צודק נדב מקווה ביסתדר ובאמת חבל שהורידו לך גישות אחרי כל מה שעשית פה בהצלחה
    vG|Ori
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.02.2012
    נדב קראתי.
    אני ידבר עם המנהלים הגבוהים ונראה כבר מה עושים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2012
    עיר
    באר שבע
    נדב קראתי וקיבלתי את האימיל בתלונות זה יטופל מהר ונברר תעניין אין לך מה לדאוג .
    לכל עזרה יש לפנות במירק : vG|Rami
    בברכה רמי סגן מנהל vgames.gathers
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2011
    נכתב במקור על ידי ramirami12
    נדב קראתי וקיבלתי את האימיל בתלונות זה יטופל מהר ונברר תעניין אין לך מה לדאוג .
    +1 , לא נשכח את העניין יטופל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2012
    הייתי בגאטר איתו אחד מהטים קרא לי אידיוט אמרתי לו שיזהר איתמר אמר לי שהוא לא קילל אותי וזה לא עלבון זה בושה שההנהלה שלכם לא יודעת את החוקים איתמר עושה פה מה שבא לו ההנה שלכם בריצפה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2012
    אני חושב שזה בזיון... אבל אני בטוח שגל ערן וציון ושאר המנהלים הגבוהים העבירו לו שטיפת מוח והוא לא יעשה את זה יותר....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2011
    שלחתי לך תגובה באימייל.
    בקצרה אני מתכוון לדאוג לטיפול תלונה זו.
    בברכה ,
    הנהלת Vgames.Gathers&Vgames.Tournaments
    AirGod
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.05.2012
    עיר