תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    17.08.2008

יש לי וידוי קטן- יש לי בעיות קשב וריכוז. כל פעם תשומת הלב שלי נמשכת לכיוויונים שהיא לא אמורה להימשך אליהם, במיוחד כשמשהו הוא איטי מדי לטעמי. ככה קרה כשראיתי את קטע הגיימפליי של The last of us שהוצג ב-E3. פתאום, בין ההתגנבויות של השחקן והקרבות הצמודים עם אויבים, תשומת הלב שלי נמשכה לדבר מוזר במשחק- אישה!

פתאום נקטע חוט המחשבה שלי, ובמקום להתרכז במשחק עצמו, התחלתי לחשוב- בעצם, למה לא?
    למה בעצם את המשחקים בהם הדמות הראשית היא אישה ניתן כמעט לספור על יד אחת? ומה בדבר הדמויות הקרובות אליה? מדוע מתבצעת בעצם ההדרה הזאת של נשים מהמשחקים? אחרי הכל, כבר מזמן דובר על איך שהתחביב אינו רק של גברים (לא זוכר בדיוק את האחוז הסטטיסטי של נשים בעניין), אז למה לא להעניק ייצוג "קצת" יותר הולם למגזר הזה (שלא לדבר על כך שהדבר יכול למשוך יותר אל המשחק עצמו).

מה בדבר כל התעשייה שמסביב למשחקים? אם נסתכל בקרדיטים של כל משחק גדול ניראה שנשים שלוקחות בפיתוחם חלק אינן דבר נדיר, אז מדוע בעצם הנשים היחידות שאני רואה ב-E3 הן רק אלו שלבושות חצי עירומות בדוכנים?

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain
    [IMG]http://www.********rcards.net/trophy/a/maplelr.png[/IMG]

הצטרף בתאריך
    22.11.2011
    נכתב במקור על ידי infected aviad

יש לי וידוי קטן- יש לי בעיות קשב וריכוז. כל פעם תשומת הלב שלי נמשכת לכיוויונים שהיא לא אמורה להימשך אליהם, במיוחד כשמשהו הוא איטי מדי לטעמי. ככה קרה כשראיתי את קטע הגיימפליי של The last of us שהוצג ב-E3. פתאום, בין ההתגנבויות של השחקן והקרבות הצמודים עם אויבים, תשומת הלב שלי נמשכה לדבר מוזר במשחק- אישה!

פתאום נקטע חוט המחשבה שלי, ובמקום להתרכז במשחק עצמו, התחלתי לחשוב- בעצם, למה לא?
    למה בעצם את המשחקים בהם הדמות הראשית היא אישה ניתן כמעט לספור על יד אחת? ומה בדבר הדמויות הקרובות אליה? מדוע מתבצעת בעצם ההדרה הזאת של נשים מהמשחקים? אחרי הכל, כבר מזמן דובר על איך שהתחביב אינו רק של גברים (לא זוכר בדיוק את האחוז הסטטיסטי של נשים בעניין), אז למה לא להעניק ייצוג "קצת" יותר הולם למגזר הזה (שלא לדבר על כך שהדבר יכול למשוך יותר אל המשחק עצמו).

מה בדבר כל התעשייה שמסביב למשחקים? אם נסתכל בקרדיטים של כל משחק גדול ניראה שנשים שלוקחות בפיתוחם חלק אינן דבר נדיר, אז מדוע בעצם הנשים היחידות שאני רואה ב-E3 הן רק אלו שלבושות חצי עירומות בדוכנים?
    קודם כל, חבל שלא שמת לב לגיימפלי, הוא מעולה <_<

עכשיו, אני לא חושב שאתה צודק:
    כמו שאמרת, נשים אכן מעורבות בתעשייה בפיתוח משחקים (ובשיווק, כמו שעושות הנשים החצי ערומות). בניגוד אליך, אני ראיתי בלא מעט ראיונות וגיימפלים נשים שמדברות על המשחק ומסבירות.

לגבי העניין של הדמויות במשחק:
    לדעתי, לרוב, הדמות הראשית (וקרוביה) פשוט לא מתאימים להיות נשים, מבחינת הSETTING: פשוט לא מתאים לאווירה ולמקום.

אפילו שאני אישית כן רואה לא מעט משחקים עם דמויות נשיות בהם (לא ספרתי), ואין לי בעיה כל כך גדולה עם מספר הנשים במשחקים. (אלא אם כן זה קטע אירוטי במיוחד, ואז THE MORE THE BETTER )
    I was a born troublemaker and might as well earn a living at it.

הצטרף בתאריך
    07.06.2010
    יש לפעמים נשים במשחקים אבל הקטע הוא שבקטעי אקשן זה יותר קל מבחינת סטריוטיפ לדמיין גבר.
    במיוחד במשחקי אקשן למשל COD אתה היית עושה אישה בתור דמות ראשית?

ויש נשים במשחקים אבל לא תמיד בתפקידים ראשיים, למשל באנצ'רטד 3 אם שמת לב אז יש נשים בתפקידים ראשיים...

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    אפשר לקחת דוגמה טובה את המשחק החדש מE3 המשחק BEYOND: TWO SOULS, משחק מתח אקשן עם דמות אישה, נראה מאוד מעניין וגם השימוש בשחקנית אלן פייג' נראה מתאים. גם הTOMB RAIDER החדש מראה לארה יותר קשוחה ופחות חושפנית

הצטרף בתאריך
    19.07.2008
    נכתב במקור על ידי Blue&Black
    גם הTOMB RAIDER החדש מראה לארה יותר קשוחה ופחות חושפנית
    ובלי לשכוח את הגניחות שלה שכל פעם גורמות לי לחשוב מחדש איך המדובבת שלה הסכימה לזה.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי My_T
    ובלי לשכוח את הגניחות שלה שכל פעם גורמות לי לחשוב מחדש איך המדובבת שלה הסכימה לזה.
    אני אשמח לשמוע הצעות איך לעשות את זה אחרת, היא נפצעת ומתאמצת זה שאנשים רואים את זה בדרך אחרת זה בעיה שלהם

הצטרף בתאריך
    19.07.2008
    אני אשמח לשמוע הצעות איך לעשות את זה אחרת, היא נפצעת ומתאמצת זה שאנשים רואים את זה בדרך אחרת זה בעיה שלהם
    הבעיה היא בתכיפות של זה. באמת שזה נשמע מטומטם.

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    אפשר לקחת דוגמה טובה את המשחק החדש מE3 המשחק BEYOND: TWO SOULS, משחק מתח אקשן עם דמות אישה, נראה מאוד מעניין וגם השימוש בשחקנית אלן פייג' נראה מתאים. גם הTOMB RAIDER החדש מראה לארה יותר קשוחה ופחות חושפנית
    הינה עוד נקודה-
    למה אישה חייבת לבוא רק בצורה סקסיסטית שכזו? אולי היא פחות חשפנית, אבל היא עדיין לארה קרופט.
    נכתב פה שרואים נשים במשחקים כמו אנצ'רטד או בראיונות של מפתחים, אבל עדיין, מדובר בחלק קטן מאד.
    בעניין הנקודה שאישה לא תמיד מתאימה למשחקי אקשן- למה לא?
    אישה לא הייתה יכולה להחליף את ניית'ן דרייק או סוליד סנייק?
    נערך לאחרונה על ידי infected aviad; 08.06.2012 בשעה 20:03.

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

הצטרף בתאריך
    22.11.2011
    הינה עוד נקודה-
    למה אישה חייבת לבוא רק בצורה סקסית שכזו? אולי היא פחות חשפנית, אבל היא עדיין לארה קרופט.
    נכתב פה שרואים נשים במשחקים כמו אנצ'רטד או בראיונות של מפתחים, אבל עדיין, מדובר בחלק קטן מאד.
    כידוע, מבנה הגוף של הנשים לא מאפשר להם את כל מה שגברים יכולים לעשות, פיזית.
    חוץ מזה, טומב ריידר היא דוגמה של אישה במשחק אקשן (כמו שנאמר).

כנראה שמביאים אותם בצורה סקסית כדי למשוך יותר תשומת לב, אין ממש סיבה אחר, וזה לא ממש פוגע באף אחד.

מה שאני חושב, זה שפשוט לא חשבו על זה ברצינות, כי אין ממש סיבה. לא מסופר על נשים שהרגו אלפי אנשים, עשו מבצעים מסוכנים ופעלו כמו שצריך תחת אש כבדה. גם אם יעשו את זה, זה לא יפתור שום בעיה, ואפילו אולי רק יגרום לחיבור פחות טוב עם הדמות.

בזמן האחרון רואים הרבה יותר נשים במשחקים...
    I was a born troublemaker and might as well earn a living at it.

הצטרף בתאריך
    11.01.2010
    הינה עוד נקודה-
    למה אישה חייבת לבוא רק בצורה סקסית שכזו? אולי היא פחות חשפנית, אבל היא עדיין לארה קרופט.
    מאותה סיבה שבד''כ תראה שחקן ראשי ולא שחקנית ראשית בסרט אקשן. אני לא אומר שלא קיימים סרטי אקשן בכיכוב נשים, אנג'לינה ג'ולי לדוגמא שיחקה בכמות לא קטנה של סרטי אקשן.
    אבל בכל זאת, אנשים מצפים לראות על המסך דמות גברית ראשית, ככה שזה לא רק במשחקים, זה פשוט התפיסה של תרבות ימנו.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    יש דוגמה יפה לטיעון של נשים מועברות במדיה בצורה סטריאוטיפית, יש משחק שיוצא יום שלישי הזה שנקרא Lollipop Chinsaw שמשחקים בו מעודדת בלונדינית עם בגדים קטנים וצמודים ומסור חשמלי והורגת זומבים, מה יותר מוכר מזה? אבל אני רוצה לקנות את זה רק בגלל שהיוצר של זה הוא SUDA 51 שיש לו את אחד המוחות הכי מעוותים ומקוריים בתעשיית המשחקים אז זה יהיה כיף

הצטרף בתאריך
    19.07.2008
    אבל אני רוצה לקנות את זה רק בגלל שהיוצר של זה הוא SUDA 51 שיש לו את אחד המוחות הכי מעוותים ומקוריים בתעשיית המשחקים אז זה יהיה כיף
    Right...

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי My_T
    Right...
    טוב נו אני גם אוהב זומבים

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    נכתב במקור על ידי TroubleMaker
    כידוע, מבנה הגוף של הנשים לא מאפשר להם את כל מה שגברים יכולים לעשות, פיזית.
    חוץ מזה, טומב ריידר היא דוגמה של אישה במשחק אקשן (כמו שנאמר).
    פרה פרה ("...תשב תנוח, פרה פרה, אחת אחת..." לול איזו נוסטלגיה):

הינה, אז אישה כן יכולה הלתאים מבחינה פיזית לאקשן עולם המשחקים!
    כנראה שמביאים אותם בצורה סקסית כדי למשוך יותר תשומת לב, אין ממש סיבה אחר, וזה לא ממש פוגע באף אחד.
    הכוונה שלי לא הייתה לצורה סקסית, אלא צורה סקסיסטית, או סטריאוטיפית כמו ששון קרא לה.

גם אם יעשו את זה, זה לא יפתור שום בעיה, ואפילו אולי רק יגרום לחיבור פחות טוב עם הדמות.
    אהה!
    זאת עוד נקודה שרציתי שמישהו יעלה כאן:
    האם באמת ניראה לכם שהדבר עלול לגרום לחוסר חיבור של השחקן עם הדמות? כלומר, מצד אחד עומד כאן מגזר הנשים שיכול להימשך יותר למשחק בשל כך, ואולי אפילו חלקו יגדל, אבל מצד שני, האם מגזר הגברים ייפגע בשל כך?
    טוב נו אני גם אוהב זומבים
    ואולי גם משהו אחר

הצטרף בתאריך
    10.06.2012
    לא באמתי חשבתי על זה אבל מה לא ניראה לי כל-כך סתם לדחוף ולאנוס את המשחק רק בשביל שזה יתאים לאישה, ואפשר לחשוב כמה זה כבר משנה...

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    נכתב במקור על ידי hoonda
    לא באמתי חשבתי על זה אבל מה לא ניראה לי כל-כך סתם לדחוף ולאנוס את המשחק רק בשביל שזה יתאים לאישה, ואפשר לחשוב כמה זה כבר משנה...
    תיראה, הכוונה היא לאו דווקא "לאנוס" את המשחקים ולהתאים אותו ביוחד לאישה, אלא במקרים שלפעמים היא יכולה להתאים, או מלכתחילה ליצור אותו ככזה שישוחק על-ידי אישה. הדבר אולי לא משנה לנו, אבל כמו שכבר רשמתי למעלה, הוא עשוי למשוך יותר נשים למשחק עצמו (כלומר, יותר $$$), או בכללי למשוך יותר נשים לעולם המשחקים.

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    יש הרבה מישחקים היום שאתה יכול לשחק אישה
    לדוגמה הרבה מהRPG המערבים דוגמת ME סקרימיס ועוד הרבה
    בנוסף לזה טומב רידר\מטרואיד\מישחקי מכות ועוד

יש מישחקים שפשוט פותחו לדמות מאוד מסוימת ושם אתה לא יכול לשחק אישה
    אבל יש הרבה שכן נותנים

הצטרף בתאריך
    19.12.2009
    למה בעצם את המשחקים בהם הדמות הראשית היא אישה ניתן כמעט לספור על יד אחת?
    פורטל, ביונטה, מטרויד פריים, WET, טומב ריידר, פיינל פנטזי 13, Heavenly Sword, ולבט אססין, Lollypop Chainsaw, בלודריין, Alice: Madness Returns.
    אז הנה לך מבחר דמויות ראשית שלא ניתן לספור אפילו על שתי ידיים, וזה מתוך משחקים מהדור הזה בלבד. וזה לא כולל משחקים בהם הדמות הנשית היא חלק מקאסט (כמו נניח L4D) או בחירה אופציונלית (כמו נניח מאס אפקט).

הן במיעוט? אולי. זו תופעת לוואי של התעשייה שמורכבת בעיקרה מגברים ופונה בעיקר לגברים. יש גם מיעוט של ייצוגים אתניים במשחקים: יש בערך מיליארד הודים בכדור הארץ, אבל מתי לאחרונה שיחקת במשחק שבו הגיבור הראשי הוא הודי? (ולא, לבחור את דארסלים בסטריט פייטר לא נחשב)

הצטרף בתאריך
    16.03.2009
    עיר
    נהריה
    אני מחכה ליום שרוקסטאר יעשו משחק עולם פתוח שהדמות הראשית היא אישה שצומחת מתעשיית הפורנו או משהו בסגנון (ילדות קשה, מתחילים כזונה, אולי מתאהבים בסרסור אולי הופכים להיות סרסור, יכול להיות מעניין ואפל) הייתי אומר שאני מחכה לSAINTS ROW שיעשו את זה אבל אני מתכוון ברצינות ולא משהו פארודי שכזה.
    [email protected]
    gamertag : SwissTheEngine
    [email protected]
    first console : Megadrive
    second console : x360
    and PC in-between

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    אישה לא יכולה להיות סרסור ,היא יכולה להיות מאדם
    זה אותו הדבר רק שמות שונים לגבר ואישה
    כמו אריה ולביאה לדוגמה

הרשמה