תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    24.01.2011
    אתם צריכים לפתוח Platoons‏ של vgames, ולבקש להצטרף לPlatoon דרך האתר כלומר אחד המנהלים צריך לפתוח אשכול בנעוץ ולבקש שם להצטרף לPlatoon של vgames, בPlatoon של vgames אפשר לפרסם את השרתים ואת שרת הteam speak.
    צריך לוותר על B2K כי רוב הישראלים לא משתמשים בו בסינון השרתים.
    הרוב מעדיפים 64 שחקנים בשרתי air maps ולא 48 שחקנים כי המפות האלה ענקיות.
    הרבה פעמיים קרא לי שסתם שחקנים הוסיפו אותי כדי שאני יצטרף לteam speak שלהם ולPlatoon שלהם, ואפשר לגייס שחקנים לPlatoon של vgames דרך הפורום

אני מעריך שאם תעשו את הדברים האלה כמות השחקנים בשרתים שלכם תגדל מ 0 למלא.

בעצם בגלל הפרישה של כל המנהלי הפורום Battlefield משתמשי vgames נדפקו שרת team speak לא מלא ואותו הדבר עם שרתי Battlefield 3 ):

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    יש פלאטון של VGAMES. מפוצץ באנשים שלא משחקים
    http://battlelog.battlefield.com/bf3...5391300915049/

השרתים לא יכולים להחזיק 64, וגם אם יכלו משחק כזה נהפך למגעיל מהר מאד. 48 זה מצויין למפות הגדולות שהן למעשה לא כ"כ גדולות.

היה בזמנו גם שרת AIRMAPS שידע ימים טובים יותר עד שהתרוקן גם הוא.

אנשים פשוט משחקים בשרתים בחו"ל או שהפסיקו לשחק בכלל.

אנחנו מתארגנים מידי פעם לאיזה משחק בשביל לנקות את הקורי עכביש מהשרת. משחקים שעות בכיף בלי שאף אחד נכנס.

הצטרף בתאריך
    24.01.2011
    נכתב במקור על ידי RazY
    יש פלאטון של VGAMES. מפוצץ באנשים שלא משחקים
    http://battlelog.battlefield.com/bf3...5391300915049/

השרתים לא יכולים להחזיק 64, וגם אם יכלו משחק כזה נהפך למגעיל מהר מאד. 48 זה מצויין למפות הגדולות שהן למעשה לא כ"כ גדולות.

היה בזמנו גם שרת AIRMAPS שידע ימים טובים יותר עד שהתרוקן גם הוא.

אנשים פשוט משחקים בשרתים בחו"ל או שהפסיקו לשחק בכלל.

אנחנו מתארגנים מידי פעם לאיזה משחק בשביל לנקות את הקורי עכביש מהשרת. משחקים שעות בכיף בלי שאף אחד נכנס.
    הוא היה מפוצץ עד שבא שרת ישראלי עם 64 שחקנים. מפות הair maps של BF3 ממש גדולות.
    ולא ענית לי לגבי הסינון שרתים שלB2K.

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי -Muz1K`
    הוא היה מפוצץ עד שבא שרת ישראלי עם 64 שחקנים. מפות הair maps של BF3 ממש גדולות.
    ולא ענית לי לגבי הסינון שרתים שלB2K.
    אני בספק אם זאת באמת הסיבה. שני השרתים פעלו במקביל די הרבה זמן ובשניהם היתה פעילות.

לגבי B2K, נראה לי שלמרבית האנשים שהיו פעילים כאן יש את ההרחבה, ואני לא ממש רואה סיבה לסנן מפות טובות. אישית לא סבלתי את ה-AIRMAPS ובמיוחד כשהיה בהן ספון מהיר לרכבים. גם סגנון המשחק בהן היה די מעצבן, אבל זה עניין של העדפה אישית.

למה הפעילות כאן דעכה? אין לי ממש מושג. כל אחד וההסברים שלו.

בעבר היה גרעין קבוע של אנשים שנהגו לאכלס את השרתים והיום כנראה שהגרעין הזה התפזר. קשה לאכלס שרתים מרגע שהעניין בהם אבד, וזה לא שלא ניסו. אולי עשו מעט מדי, מאוחר מדי.

הרשמה