תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    סקירה של אתר gameinformer לגבי AK (קישור) מגלה פרטים נוספים על ההרחבה.
    * שם המפה המוצגת הוא Bandar Desert והיא אמורה להיות המפה הגדולה ביותר אי פעם ב-BF.
    * כיבוש אחד הבסיסים מקנה לכובש שליטה ב-AC130. המטוס טס במעגלים קבועים סביב הדגלים
    * גוסטב האלינג תיקן את מה שמופיע בכתבה לגבי מספר המושבים. ל-AC130 שני מושבים בלבד עם שני נשקים לכל אחד (קישור)
    * המטוס משוריין מאד אבל לא ניתן לתיקון ע"י אנג'ניר וניתן להפלה
    * משמידי הטנקים החדשים זריזים יותר אבל גם פגיעים יותר מהטנקים
    * יהיו למעלה מ-20 שדרוגים חדשים לרכבים, אבל לא יהיו נשקים חדשים לחי"ר

תזכורת: היום בשמונה אמורה להיות הדגמה חיה של AK ב-E3

הצטרף בתאריך
    06.03.2009
    צריך לכבוש עכשיו דגל בשביל להשיג כניסה לAC130,קיצר 63 איש על דגל אחד(האחד שחסר יהיה אני שילך לשאר הדגלים)

הבעיה של BF3 לדעתי היא שיש יותר מידי מבנים שאפשר להתקמפר בהם,בגלל זה בהרחבה B2K המפה הכי מעצבנת היא קרקנד,יותר מידי מבנים להתקמפרות.מקווה שזה לא יהיה בAK

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי Friendly Enemy
    צריך לכבוש עכשיו דגל בשביל להשיג כניסה לAC130,קיצר 63 איש על דגל אחד(האחד שחסר יהיה אני שילך לשאר הדגלים)

הבעיה של BF3 לדעתי היא שיש יותר מידי מבנים שאפשר להתקמפר בהם,בגלל זה בהרחבה B2K המפה הכי מעצבנת היא קרקנד,יותר מידי מבנים להתקמפרות.מקווה שזה לא יהיה בAK
    בטוח יהיו עוד כמה שיעשו כמוך. אני מניח שאחרי הסקרנות הראשונית ההתלהבות מה-AC130 תעבור מהר. אני לא ממש רואה היום הרבה אנשים שרבים על התענוג לטוס ב-VENOM.

התקמפרות היא לא בעיה של BF3 אלא בעיה של הבוטים שמשחקים בו. אף אחד הרי לא מכריח שחקן להצמיח שורשים בתוך בניין. תמיד היו ותמיד יהיו כאלה שיתקמפרו (עיין ערך סנייפרים). אם לא בתוך בניין אז במקום אחר

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי RazY
    בטוח יהיו עוד כמה שיעשו כמוך. אני מניח שאחרי הסקרנות הראשונית ההתלהבות מה-AC130 תעבור מהר. אני לא ממש רואה היום הרבה אנשים שרבים על התענוג לטוס ב-VENOM.

התקמפרות היא לא בעיה של BF3 אלא בעיה של הבוטים שמשחקים בו. אף אחד הרי לא מכריח שחקן להצמיח שורשים בתוך בניין. תמיד היו ותמיד יהיו כאלה שיתקמפרו (עיין ערך סנייפרים). אם לא בתוך בניין אז במקום אחר
    זה מה שמעצבן נורא, אנשים פשוט הרסו את המקצוע הזה.
    הריקון לא מיועד להתקמפרות! אני אישית נהנה לשים ריקון עם סקופ קצר ופשוט לצאת לשטח.
    זה כי וזה בקיצר PTFO.
    אבל נמאס לי מסנייפרים, כבר אין שום משחק שאני לא מסוגל ללכת מבלי שישרקו מעל הראש שלי עשרות יריות מרובי סנייפר. איזה עצבים נ

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    נכתב במקור על ידי Friendly Enemy
    לא נראה לי שהכניסה ל AC130 תהיה בדגל עצמו...

A scratch? your arm's off!
    No it isn't, it's only a flesh wound

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי orend
    לא נראה לי שהכניסה ל AC130 תהיה בדגל עצמו...
    צודק, 20 איש תמימים יעשו ספאון בתחילת הראונד וירוצו לדגל, כל השאר יחכו עם האצבע על הכפתור בציפיה לתפוס מקום בספאון לתוך המטוס.
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    נשמע הגיוני ולגיטימי. תודה על המידע.
    עוד שני נקודות ששווה לציין -
    Though only tow people can man the AC-130 at once, other soldiers can use it as a mobile parachute spawn point.
    The AC-130 is also a great position to spot and mark enemies for your teammates.
    נערך לאחרונה על ידי WarFox89; 07.06.2012 בשעה 17:31.
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי WarFox89
    נשמע הגיוני ולגיטימי. תודה על המידע.
    עוד שני נקודות ששווה לציין -
    Though only tow people can man the AC-130 at once, other soldiers can use it as a mobile parachute spawn point.
    The AC-130 is also a great position to spot and mark enemies for your teammates.
    לפי העדכון של Halling רק שני אנשים יוכלו לעשות ספון על המטוס ולאייש את התותחים, וה-AC130 לא יוכל לשמש להצנחה

אני מקווה שהם יחדדו את הנושא בהדגמה.

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי Digz3
    צודק, 20 איש תמימים יעשו ספאון בתחילת הראונד וירוצו לדגל, כל השאר יחכו עם האצבע על הכפתור בציפיה לתפוס מקום בספאון לתוך המטוס.
    לפרמיום יש עדיפות בתור, כן?

הולך להיות מעניין

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    נכתב במקור על ידי RazY
    לפי העדכון של Halling רק שני אנשים יוכלו לעשות ספון על המטוס ולאייש את התותחים, וה-AC130 לא יוכל לשמש להצנחה

אני מקווה שהם יחדדו את הנושא בהדגמה.
    ממה שהוא רשם אני מבין ששני אנשים יכולים לאייש את התותחים במטוס אבל כל השאר יוכלו לעשות עליו ספאון רק למטרת צניחה ... ( וגם זה לא בתוך המטוס אלה כבר ישר הקטע של הצניחה עצמה )

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי WarFox89
    ממה שהוא רשם אני מבין ששני אנשים יכולים לאייש את התותחים במטוס אבל כל השאר יוכלו לעשות עליו ספאון רק למטרת צניחה ... ( וגם זה לא בתוך המטוס אלה כבר ישר הקטע של הצניחה עצמה )
    צודק. זה כמו ה-"פלוס מע"מ" של פעם.

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    נראה לי ששכחתם שהתקמפרות, או "מארב" בשפה הלא גיימרית, היא טקטיקה צבאית לגיטימית שגורמת לשיבוש התקדמות כוחות אויב ע"י פגיעה ממקום לא ידוע ע"י מספר לא ידוע של תוקפים, אשר שומרים לעצמם את אפקט ההפתעה.
    תפסיקו להתבכיין, אותו דבר אמרתם על אפקט החיפוי...

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי landau123
    נראה לי ששכחתם שהתקמפרות, או "מארב" בשפה הלא גיימרית, היא טקטיקה צבאית לגיטימית שגורמת לשיבוש התקדמות כוחות אויב ע"י פגיעה ממקום לא ידוע ע"י מספר לא ידוע של תוקפים, אשר שומרים לעצמם את אפקט ההפתעה.
    תפסיקו להתבכיין, אותו דבר אמרתם על אפקט החיפוי...
    אין בעיה, אבל יש עוד כמה דברים בצבא. כמו למשל כשאתה מת גם תחנת כוח גרעינית לא תחזיר אותך לחיים.

הטענה של זה נהוג בצבא או ככה זה במציאות לא ממש רלוונטית למקרה הזה. זה משחק FPS, והתקמפרות היא לא תופעה שמסתכלים עליה בעין יפה גם אם מדובר בטקטיקה לגיטימית.

הצטרף בתאריך
    25.10.2011
    נכתב במקור על ידי RazY
    אין בעיה, אבל יש עוד כמה דברים בצבא. כמו למשל כשאתה מת גם תחנת כוח גרעינית לא תחזיר אותך לחיים.

הטענה של זה נהוג בצבא או ככה זה במציאות לא ממש רלוונטית למקרה הזה. זה משחק FPS, והתקמפרות היא לא תופעה שמסתכלים עליה בעין יפה גם אם מדובר בטקטיקה לגיטימית.
    כל זה נכון, אבל מבחינתי יש במשחק המולטיפלייר מטרה, והיא לנצח בסיבוב.
    כל אמצעי להשיג את המטרה הזו, כל עוד לא עובר על חוקי השרת (גניבת כלים, baserape וכו')
    לגיטימי. זה לא אומר שאני לא מקלל צלף שיושב על אנטנה ותוקע לי כדורים בראש אחד אחרי השני, אבל אם זה עוזר לקבוצה שלו זה מקובל עלי לגמרי.
    הבעיה עם המשחק כרגע מבחינתי, ובייחוד עם חבילת ההרחבה הקרובה היא שזה הופך את ההישגים האישיים ליותר חשובים ממטרת הקבוצה, וזה לדעתי מהות ההבדל בין BF לבין COD.
    אם למשל כל קבוצה שמנצחת הייתה מקבלת בונוס של 2,000 נקודות לכל שחקן זה היה נראה שונה.
    (מי שזוכר ב BF2 המפקד היה מקבל מכפיל נקודות של פי 2 על ניצחון)

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי arbelrom
    כל אמצעי להשיג את המטרה הזו, כל עוד לא עובר על חוקי השרת (גניבת כלים, baserape וכו')
    לגיטימי. זה לא אומר שאני לא מקלל צלף שיושב על אנטנה ותוקע לי כדורים בראש אחד אחרי השני, אבל אם זה עוזר לקבוצה שלו זה מקובל עלי לגמרי.
    הבעיה עם המשחק כרגע מבחינתי, ובייחוד עם חבילת ההרחבה הקרובה היא שזה הופך את ההישגים האישיים ליותר חשובים ממטרת הקבוצה, וזה לדעתי מהות ההבדל בין BF לבין COD.
    אם למשל כל קבוצה שמנצחת הייתה מקבלת בונוס של 2,000 נקודות לכל שחקן זה היה נראה שונה.
    הבעיה היא שקמפרים בד"כ לא ממש עוזרים לקבוצה שלהם אלא רק ל-KD הקדוש שלהם (במיוחד כשמדובר בסנייפרים)

הצטרף בתאריך
    07.06.2012
    #teamhax

אין כמו לשתות חלב מהקופסא

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    נכתב במקור על ידי arbelrom
    בכל קהילה ומשחק בפרט יש לפעמים חוקים שהם לא רשומים ולא רשמיים - לדוגמא שימוש בפנס בכדי לסנוור אויבים לא מתקבל בעין יפה בדרך כלל. קמפרים בד"כ כמו שרזי רשם לא רק לא ממש תורמים לקבוצה אלה באמת מה שמעניין אותם זה רק ה - KD שלהם, וחוץ מזה יש הרבה שרתים שאוסרים על קמפינג בכל מיני דרכים יצירתיות וזה מתקבל בברכה בעיניי.

הרשמה