תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    17.02.2011
    כל מה שהצליח לשים יד על ההאק הזה תמחקו אותו ותריצו סריקת וירוסים או בכלל תפרמטו, מי שפירסם את זה שם בזה keylogger, גנבו לי בערך כל סיסמה שהייתה לי על המחשב.
    וכן לכל הרכלנים, שיחקתי עם זה. לכיף כמובן לא במשחק רשמי.

הצטרף בתאריך
    25.02.2012
    עיר
    אילת
    cheats = virusim

הצטרף בתאריך
    22.08.2009
    עיר
    Scania, Henesys

הצטרף בתאריך
    20.01.2011
    מגיע לך יא טינופת גם עם הצ'יט אתה גרוע וכן בטוח האמנו לך שלא הפעלת אותו ברשמי כי כל קליפ שלך יש לך איים מדהים (כמו שלי כמעט)

הצטרף בתאריך
    18.05.2012
    נכתב במקור על ידי tamin
    מגיע לך יא טינופת גם עם הצ'יט אתה גרוע וכן בטוח האמנו לך שלא הפעלת אותו ברשמי כי כל קליפ שלך יש לך איים מדהים (כמו שלי כמעט)
    אם הוא השתמש בזה אז הוא היה מקבל BAN , עזוב אתה גרוע פרוש כבר ...

הצטרף בתאריך
    20.01.2011
    נכתב במקור על ידי nawb
    אם הוא השתמש בזה אז הוא היה מקבל BAN , עזוב אתה גרוע פרוש כבר ...
    לאאאאא מאז שעלו חשדות נגדו זה עדיין לא היה DETECTED אז GET UR FACTS STRAIGHT

קיצר הלכתי להסתפר ביי בייי

הצטרף בתאריך
    22.08.2009
    עיר
    Scania, Henesys
    נכתב במקור על ידי tamin
    לאאאאא מאז שעלו חשדות נגדו זה עדיין לא היה DETECTED אז GET UR FACTS STRAIGHT

קיצר הלכתי להסתפר ביי בייי
    אדי אתה כזה עצוב.. כל שחקן שאתה יורד עליו בקהילה בשלב מסויים אתה צריך להגיד שהוא צ'יטר סתם כי זה יעודד אותך להאמין שאתה לא גרוע.

הצטרף בתאריך
    20.01.2011
    נכתב במקור על ידי SheilaN
    אדי אתה כזה עצוב.. כל שחקן שאתה יורד עליו בקהילה בשלב מסויים אתה צריך להגיד שהוא צ'יטר סתם כי זה יעודד אותך להאמין שאתה לא גרוע.
    אתה טיפש וחמור אני אומר על שחקנים צ'יטרים לא בגלל שהם יותר טובים ממני אלא בגלל שהם גרועים LOL וכי אני באמת חושב ככה לא בגלל שהם "ניצחו" אותי כי זה לא קרה אף פעם לך תעשה קקה ילד מייפל

הרשמה