תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 94
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007

Gears of War: Judgement הוא הפריקוול לטרילוגיית המשחקים המצליחה מבית אפיק.
    המשחק מספר על קורותיו של יחידתו של ברייד וקול, יחידת קילו, בימי המלחמה הראשונים מול הלוקוסט כ-17 שנה לפני גירס הראשון כשהם מנסים להציל את העיר Halvo Bay.
    המשחק יכיל מצב קואופ ל4 שחקנים ומלטיפלייר חדש הכולל קלאסים שונים: סייר, מהנדס, חובש ועוד. ניתן יהיה לשחק גם בתור הלוקוסט וגם בתור הCOG.
    המשחק יכיל מכניקות חדשות לסינגל ולמולטי כך שכל סיבוב מחדש ירגיש שונה עם פיזור שונה של אוייביםף, חפצים ונקודות ספוניינג.

המשחק יהיה אקסלוסיבי לXBOX 360

תאריך יציאה: תחילת 2013

נערך לאחרונה על ידי bozeman; 06.06.2012 בשעה 10:10.

הצטרף בתאריך
    18.03.2010
    מעניין באיזה משחק יתנו את הבטא של זה

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני לא בטוח שייתנו את זה במשחק (אולי היילו? הוא לא צריך את זה)

הצטרף בתאריך
    18.03.2010
    כן גם אני לא בטוח בכלל
    אבל יהיה ממש ממש מגניב לקהל את זה שוב באיזה משחק
    וואי הבטא של שלוש היה פשוט תענוגגגגג
    אני זוכר איך כולנו חכנו לזה כמו מטורפים
    ואני תוך איזה 3 ימים או 2 ימים קבלתי את הרטראו לאנסר המוזהב

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני חושב שהם למדו הרבה מהמולטי של ME3 בעניין הקלאסים, שזה מאוד מעלה את ערך המשחקיות של המולטי, ככה שבהחלט יש מה לעשות

הצטרף בתאריך
    18.03.2010
    אני מקווה שבעתיד נראה דרגות בקלאסים
    יעני, ככל שהדרגה שלך יותר גבוהה ככה אתה מתקן/מרפא וכו וכו
    משהו כמו שהיה בET ( אנמי טרטורי ) למי שזוכר
    אם הם יצליחו לשלב את זה, אני יהיה יותר ממאושר

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לדעתי זה בהחלט יהיה חלק מהעניין (כמו שכתבתי - דומה לME3)

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי bozeman
    לדעתי זה בהחלט יהיה חלק מהעניין (כמו שכתבתי - דומה לME3)
    וואו חנן, לא להאמין שהכל אצלך מקושר ל-ME...
    כנראה מעולם לא שיחקת ב-BF או TF כדי לדעת שהקלאסים הם דבר מאוד ישן בשוטרים אונליין... מכל מקום, נראה משחק ענק ואני כבר מחכה לתאריך היציאה המדוייק שלו.
    "מותו של אדם אחד הוא טרגדיה, מותם של מיליונים הוא סטטיסטיקה"- יוסף סטאלין.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Sgt.DonnyDonowitz
    וואו חנן, לא להאמין שהכל אצלך מקושר ל-ME...
    כנראה מעולם לא שיחקת ב-BF או TF כדי לדעת שהקלאסים הם דבר מאוד ישן בשוטרים אונליין... מכל מקום, נראה משחק ענק ואני כבר מחכה לתאריך היציאה המדוייק שלו.
    לא הבנת אותי נכון - זה לא שקלאסים זה דבר חדש - אלא פשוט שהמנגנון יהיה מאוד דומה למה שיש בME.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007

הצטרף בתאריך
    24.08.2010
    לא הבנתי, הקלאסים יהיו גם בTDM? וכל קלאס מתחיל עם נשק מסויים?

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    גירס עם קלאסים?קצת יפריע לאיזון המושלם בין השחקנים שהיה במשחקים הקודמים. חוץ מזה נראה גירס טיפוסי, וזה טוב לנו. אני רק מקווה שאפיק מפקחים על מה PCF עושים.ביירד כפרוטגוניסט הראשי זה הכי מגניב שיש, הדמות הכי טובה בפרנצ'ייז הזה. מרקוס ודום הו קצת חלביים, ביירד וקול זה שילוב נפץ.

ד"א עוד מישהוא ראה את המאוולר מסובב את המגן שלו וקוצר שם חיילים על ימין ועל שמאל? נראה ענק.
    נערך לאחרונה על ידי Shapira500; 09.06.2012 בשעה 23:54.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007

הצטרף בתאריך
    12.03.2007

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אפיק מאשר שעוד שלושה אנשים עזבו את פיתוח המשחק.
    השלושה שעזבו הם קראטייב דירטור ושני מעצבים.

Adrian Chmielarz, Andrzej Poznanski and Michal Kosieradzki have parted ways with People Can Fly and Epic Games in order to pursue other opportunities, which they will announce of their own accord," Capps said. "Over the past decade, they have been instrumental in building People Can Fly into the talented team that it is today. We wish them well in their future endeavors. People Can Fly remains excited to release Gears of War: Judgment to fans early next year."

הצטרף בתאריך
    19.12.2009
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אפיק מאשר שעוד שלושה אנשים עזבו את פיתוח המשחק.
    השלושה שעזבו הם קראטייב דירטור ושני מעצבים.
    זה דווקא יותר מזה: אפיק מציינים שהם בכלל קנו את החברה. שלושת האנשים שעזבו עשו את זה בעקבות המהלך - הלכו לפתוח חברה חדשה ולעבוד על פרוייקט חדש (שבו אפיק גם רוצים לתמוך).
    יחד עם הרכישה האחרונה של Big Hugh Games ושל Chair מלפני כמה שנים, זה נראה שאפיק גדלים בצורה רצינית.

הצטרף בתאריך
    23.05.2012
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי swym
    זה דווקא יותר מזה: אפיק מציינים שהם בכלל קנו את החברה. שלושת האנשים שעזבו עשו את זה בעקבות המהלך - הלכו לפתוח חברה חדשה ולעבוד על פרוייקט חדש (שבו אפיק גם רוצים לתמוך).
    יחד עם הרכישה האחרונה של Big Hugh Games ושל Chair מלפני כמה שנים, זה נראה שאפיק גדלים בצורה רצינית.
    לא צריך לעשות באמת חשבון לגבי הרכישה של big hugh games מאחר שעוד לא ראינו איך
    people can fly (נדמה לי) מוציאים משחק גירס,הרי epic לא עובדים אליו,אז המבחן תוצאה תהיה סך הכול מצוות חדש,קשה לי להגיד אם זה דבר טוב מהסיבה שכמה כותרים נהרסו בגלל זה

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי swym
    לפי מה שהבנתי, החבר'ה האלה מBHG יעבדו על משחק האינפיניטי בלייד הבא, שיהיה יותר קרוב בסגנון שלו לדיאבלו, מאשר לקודמים.

אני מאוד מקווה שזה אומר שCHAIR יחזרו לעבוד על שאדו קומפלקס, כי אני מת להמשך שלו כבר.

הצטרף בתאריך
    16.03.2009
    עיר
    נהריה
    נכתב במקור על ידי Nucleus_Dawn
    לפי מה שהבנתי, החבר'ה האלה מBHG יעבדו על משחק האינפיניטי בלייד הבא, שיהיה יותר קרוב בסגנון שלו לדיאבלו, מאשר לקודמים.

אני מאוד מקווה שזה אומר שCHAIR יחזרו לעבוד על שאדו קומפלקס, כי אני מת להמשך שלו כבר.
    מה? איפה ראית את זה? עד כמה שידוע לי CHAIR בונים את הDUNGEON CRAWLER הזה.
    [email protected]
    gamertag : SwissTheEngine
    [email protected]
    first console : Megadrive
    second console : x360
    and PC in-between

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי swiss-the-engine
    מה? איפה ראית את זה? עד כמה שידוע לי CHAIR בונים את הDUNGEON CRAWLER הזה.
    הם אלו שבנו אותו (כמו גם את שאר המשחקים בכותר), אבל ראיתי טוויט של קליף בלזינסקי שדיבר על כך שכל החבר'ה שהם שכרו מ38 יעבדו על המשחק הבא בסדרה.
    יכול להיות שזה אומר שהם יעבדו ביחד עם CHAIR ולא במקומם, אבל אני מקווה שCHAIR יעזבו את הכותר הזה (למרות שהוא מאוד מוצלח) ויעשו עוד SC.

הרשמה