תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 66
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    המשחק המפתיע מבית אוביסופט.
    המשחק מדבר על כך שבעתיד הקרוב, כל המערכות בחיינו ישלטו ע"י מחשבים ובכללם מערכות החשמל, רמזורים, מצלמות, טלפונים ועוד. המערכת נקראת ctOS. אבל מי שולט במערכת הזאת? התשובה כמובן - תאגידים וחברות.
    היכלות של המערכת בעצם מעניקה אפשרות לדעת הכל על האדם - לא רק מה מצבו הפיננסי מכרטיס האשראי או נתונים רפואיים - אלא גם לאסוף מידע דיגיטלי על היכן האדם מסתובב, מה הוא רואה, רוצה , מדבר ובכך יש פתח לא רק למכור לו עוד מוצרים - אלא גם להשפיע על מחשבתו ודעותיו. כי הכל מחובר.
    הבעיה - כשהכל מחובר - כל נקודת פריצה היא פגיעה בכל המערכת.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    המשחק בנתיים נראה מעולה אבל כמו שאמרתי כבר בת׳רד אחר, נראה שיש המון תסרוט בדמו במיוחד לe3 ומשהו שם חסר ולא ברור. למשל הקטע עם הרמזור, איך לעזאזל במשחק עולם פתוח שאפשר ללכת לכל מקום וללא כל אנדקטור אפשר לחבל בדיוק ברמזור הנכון בדיוק בזמן הנכון ולגרום לתאונה של בדיוק המכונית הנכונה שבתוכה האמן. זה פשוט מוזר, ביחוד שמיד אחרי התאונה היה שם הרבה תסרוט כמו האיש והאישה באוטו למשל. משהו שם לא ברור.

כך או כך אני עוקב מעכשיו אחרי המשחק הזה בדביקות ומכריז מראש שכל מי שישחק אותו על קונסולה ולא הpc חוטא בסוג של חטא קדמון.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    המשחק בנתיים נראה מעולה אבל כמו שאמרתי כבר בת׳רד אחר, נראה שיש המון תסרוט בדמו במיוחד לe3 ומשהו שם חסר ולא ברור. למשל הקטע עם הרמזור, איך לעזאזל במשחק עולם פתוח שאפשר ללכת לכל מקום וללא כל אנדקטור אפשר לחבל בדיוק ברמזור הנכון בדיוק בזמן הנכון ולגרום לתאונה של בדיוק המכונית הנכונה שבתוכה האמן. זה פשוט מוזר, ביחוד שמיד אחרי התאונה היה שם הרבה תסרוט כמו האיש והאישה באוטו למשל. משהו שם לא ברור.

כך או כך אני עוקב מעכשיו אחרי המשחק הזה בדביקות ומכריז מראש שכל מי שישחק אותו על קונסולה ולא הpc חוטא בסוג של חטא קדמון.
    אבל כן היה לך סמן מאיפה מגיעה המכונית.. תסתכל על הדמו שוב.. מהרגע שהגיבור יוצא לרחוב, יש במינימאפ חץ טורקיז כזה, וניתן להבין בדיוק מאיפה יבוא ''האומן''. סתם נתקעת על זה. גם האיש והאישה באוטו, לא כזה מוזר, אני משער שזאת פשוט חלק מהתנהגות האנשים בעולם המשחק.. כמו שבGTA כולם בורחים כשאתה מתחיל להשתולל. אז פה, אנשים שלכודים בתוך רכב יודעים לזעוק לעזרה. מה כ''כ מוזר?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני גם לא חושב שמדובר בתסרוט לצורכי הדמו. השאלה היא עד כמה באמת יש הרבה אפשרויות שונות במשחק והאם לא ראינו את כולן בדמו...
    אני מעריך שלא, ולכן גם המשחק נראה מאוד שאפתני.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Klayman
    אבל כן היה לך סמן מאיפה מגיעה המכונית.. תסתכל על הדמו שוב.. מהרגע שהגיבור יוצא לרחוב, יש במינימאפ חץ טורקיז כזה, וניתן להבין בדיוק מאיפה יבוא ''האומן''. סתם נתקעת על זה. גם האיש והאישה באוטו, לא כזה מוזר, אני משער שזאת פשוט חלק מהתנהגות האנשים בעולם המשחק.. כמו שבGTA כולם בורחים כשאתה מתחיל להשתולל. אז פה, אנשים שלכודים בתוך רכב יודעים לזעוק לעזרה. מה כ''כ מוזר?
    זאת סתם דוגמה, הדמו היה רצוף דברים כאלה של ״איך לעזאזל הוא ידע בכלל לעשות את זה ובזמן הזה״. לא יודע, אולי לא שמתי לב מספיק אבל אין ספק שהתאונה ברמזור היא סוג של תסרוט ולא סתם מכוניות שנוסעות טבעי בעיר והתנגשו.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    למה אין ספק? לי זה ממש לא נראה כאירוע מתוסרט. TLOU היה נראה הרבה יותר מתוסרט וגם עליו המפתחים אומרים שלא היה, אז למה זה כ"כ מרגיש לך מתוסרט?

הצטרף בתאריך
    18.03.2010
    אני יודע שאני אמור להתלהב מיזה והכל
    אבל מיישום מה אני לא
    יכול להיות שפשוט נמא לי מכל המשחקים המוצללים העלו שאמורים להיות משחקי מתח

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    למה אין ספק? לי זה ממש לא נראה כאירוע מתוסרט. TLOU היה נראה הרבה יותר מתוסרט וגם עליו המפתחים אומרים שלא היה, אז למה זה כ"כ מרגיש לך מתוסרט?
    כי כל התאונה נראת מתוסרטת, פתאום משום מקום מגיעות 15 מכוניות שעודות תאונה ושלמת ונוצרת פיילה שבדיוק יוצרת סביבת cover נוחה לקרב יריות שמתרחש שניה אחרי. זה פשוט ״צרוף מקרים״ טוב מדי. אני לא יודע מה אתה רוצה מtlou, זה משחק של נוטי דוג וזה לעומתו משחק עולם פתוח, סטנדרטים שונים לגמרי.

הדאלה היא כזאת, האם אני יכול לא לגרום לתאונה, לגנוב אוטו ולנגח את הרכב של האמן לתוך נהר או משהו כזה? או שהם יצרו תסרוט תאונה בודד וזהו, הדרך היחידה ואחרת נכשלים.
    נערך לאחרונה על ידי DrKeo; 06.06.2012 בשעה 11:31.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לדעתי אתה יכול להעשות הכל. הם לא יכולו להראות הכל. הרי אם היו מראים את הסנריו הראשון היינו שואלים למה לא השני וכן הלאה.
    לי דווקא נראה מאוד הגיוני שניתן לעשות מה שרוצים.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לדעתי אתה יכול להעשות הכל. הם לא יכולו להראות הכל. הרי אם היו מראים את הסנריו הראשון היינו שואלים למה לא השני וכן הלאה.
    לי דווקא נראה מאוד הגיוני שניתן לעשות מה שרוצים.
    יש תסרוט בתאונה ב100%, בשניה שהוא מפעיל את שיבוש הרמזור מגיעות יותר מכוניות בו זמנית לצומת מאשר בכל ה30 שניות שהוא עמד שם גם יחדיו והן במקרה בדיוק מסתדרות בצורה כזאת שזה חוסם את המכונית של האמן. מה גם שאם לא שחקת את זה בעבר אין לך מושג שהוא עובר בצומת הזאת כי כל מה שהhud מראה לך זה שהמכונית שלו נמצאת במיקום x והיא בכלל מחוץ למפה, באמת שהכל שם היה מושלם מדי בדיוק בשביל דמו וזה מה שגורם לי לדאוג. אני מפחד שלכל סיטואציה יהיה לך את השני תיסרוטים שאתה יכול לבצע וזהו.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני חושב שזה לא תסרוט של כל הסצינה אלא רק של הפעולה (כמו אנימציה של מיילי או משהו דומה) כלומר ברגע שהפעלת את הפעולה של הרמזור, יש אנימציה של כל המכוניות שבאות (גם אם משום מקום).
    ואתה בהחלט יודע שהוא מגיע לצומת - רואים במיני מאפ שהוא מגיע וכשהוא נכנס למסך הוא הפעיל את הרמזור.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני חושב שזה לא תסרוט של כל הסצינה אלא רק של הפעולה (כמו אנימציה של מיילי או משהו דומה) כלומר ברגע שהפעלת את הפעולה של הרמזור, יש אנימציה של כל המכוניות שבאות (גם אם משום מקום).
    ואתה בהחלט יודע שהוא מגיע לצומת - רואים במיני מאפ שהוא מגיע וכשהוא נכנס למסך הוא הפעיל את הרמזור.
    גם אני משער שזה ככה אבל אז זה פחות מרשים, זה בעצם הופך מפעולה שאמורה לשגע את הai ואולי לגרום לתאונה או עצירת תנועה במקרה ועשית פעולה בזמן הנכון במקום הנכון לפעולה בינארית של ״הפעלת היכולת הזו חוסמת את הצומת״. אני מצפה ממשחק כזה לא רק לגרפיקה מרשימה אלה לנצל את כוח החישוב כדי לסמלץ דברים, בgta זה מסומלץ אז אם התאונה הזאת היא יכולת זה מרגיש לי אפילו צעד אחורה, כאילו אתה גיבור על עם כמה יכולות עם תוצאה קבועה ומתוסרטת.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    אני חושב שאתה נטפל לזה יותר מדי. ובטח שאנחנו לא יודעים את מצב הפיתוח. מן הסתם תוכל גם לזרוק רימון ולפוצץ לו את האוטו, אבל אז לא תדבר איתו וייתכן ותפספס מידע חשוב. יש דרכים להביא אותך לעשות את מה שכדאי לעשות, גם בלי למשוך אותך באף. תהיה חיובי. ג

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    בכלליות הסביבה והסיפור של המשחק נשמעים ונראים מעולה, הגיימפלי מאד מאד משעמם אבל, אני לא מבין מה כולם התלהבו מהטלפון הזה, הוא לא /כזה/ חדשני, שלא נדבר על הShootout שאותי לא הרשים בכלל.

"Had to be me, someone else might have gotten it wrong"

הצטרף בתאריך
    16.03.2009
    עיר
    נהריה
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    גם אני משער שזה ככה אבל אז זה פחות מרשים, זה בעצם הופך מפעולה שאמורה לשגע את הai ואולי לגרום לתאונה או עצירת תנועה במקרה ועשית פעולה בזמן הנכון במקום הנכון לפעולה בינארית של ״הפעלת היכולת הזו חוסמת את הצומת״. אני מצפה ממשחק כזה לא רק לגרפיקה מרשימה אלה לנצל את כוח החישוב כדי לסמלץ דברים, בgta זה מסומלץ אז אם התאונה הזאת היא יכולת זה מרגיש לי אפילו צעד אחורה, כאילו אתה גיבור על עם כמה יכולות עם תוצאה קבועה ומתוסרטת.
    אני חושב שהבעיה עם הציפיות שלך היא שאתה חושב שזה משחק דור הבא כאשר הוא לא.

כל מה שהראו זו (כנראה) הדגמה של גרסת PC אבל המשחק הוא לPS360.
    [email protected]
    gamertag : SwissTheEngine
    [email protected]
    first console : Megadrive
    second console : x360
    and PC in-between

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    בgta 4 יש מקומות שברגע שאתה עובר בהם, עם כוכבי משטרה, צצות מהם ניידות. ככה שלא נראה לי שהכל מסומלץ שם ברמות שאתה מדבר עליהן.

הצטרף בתאריך
    19.07.2008

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    מודיעין
    המשחק נראה מעולה העולם שלו נראה מעניין מאוד [וברור שהטלפון ישמש כנראה כנשק הגדול שבמשחק.] והמשימה נראת עוד יותר טובה .

רק לא אהבתי יותר מידיי את היריות .נראה כאילו הוא לא חטף אפילו כדור אחד בכל הטריילר

[טוב אולי זה בגלל שזה היה טריילר של e3 אני יסלח הפעם .]
    may the odds be Ever in your Favor

!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי My_T
    אחרי שנים שלקח לי לזכור אוביסופט עכשיו אתה מחזיר ליוביסופט?!

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    כשכל העולם תמיד אמר יובי, אין לי מושג למה התעקשתם פה בפורום על אובי. (וגם על בטשדה במקום בת'זדה משום מה)..

הרשמה