תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    20.06.2009
    תגידו, מה ההרחבה הזו כוללת? שווה לקנות אותה בכלל?
    הבנתי שהיא עולה 50 אירו באוריג'ן (240-250 שקל) ורציתי לשאול אם ממש ממש שווה לקנות את זה.
    תכלס כאילו זה דיי יקר, אבל הבנתי שיש כמה חבילות בתוכה, והאם זה לזמן מוגבל החבילה הזו? אם כן, עד מתי היא בתוקף?
    פשוט יש לי קצת סכום כסף, אבל אני בעיקרון חוסך אותו למשהו אחר (Guild Wars 2 + כלוב חדש לתוכי ), אז חשבתי אם זה באמת באמת שווה, אולי אני אשקול לקנות אותו כי Guild Wars 2 עוד לא יצא אז אולי אני אחסוך עד אז מספיק בשביל המשחק.

מה אתם אומרים ?
    צוות קהילות GTA לשעבר

הצטרף בתאריך
    06.03.2009
    אם יש לך B2K אז תחכה עוד קצת,אולי הם יוזילו את המחירים ויעשו הנחה למי שיש כבר B2K(למה שתשלם שוב על הרחבה שיש לך כבר?)
    או שפשוט תעשה כמו חלק מהאנשים פה,ותקנה ברופי שזה יוצא מאוד זול.(יש אשכול בפורום)

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    הנה כאן אתה יכול למצוא את הרשימה המלאה של מה שהפרמיום יכול להציע לך ואת כל הפיצ'רים.
    בהסבר מתומצת - הפרמיום זאת חבילה שאתה משלם עליה תשלום חד פעמי והיא כוללת בתוכה:

* כל ה- DLC-ים למשחק (+גישה של שבועיים מוקדם יותר לפני כולם)
    * סכין מעפנה (ACB-90 knife)
    * סט של מדים חדשים לשחקן שלך-זמינים כבר עכשיו ועוד שטויות שיוסיפו בהמשך+ צבעי הסווא לחלק מהנשקים.
    * סירטונים ומדריכים טקטיים מהיוצרים של המשחק
    * אפשרות לאפס את חלק מהסטטיסטיקות שלך בבטאללוג (כמו K\D RATIO - W\L RATIO וכו')
    * חבילה של דוגטאגים מעוצבים בצבע שחור וזהב.
    * אירועים "סגורים" של DOUBLE XP לבעלי פרמיום בלבד.
    * עדיפות בתור לשרתים (אם לדוגמא יש תור של 3 אנשים לשרת ואתה היחיד עם פרמיום - אתה תיכנס ראשון)
    * ועוד כל מיני שטויות ותוספות יחד עם לוח אירועים מלא - אתה יכול לראות אותו בלינק שצירפתי.
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -

הרשמה