תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    אחרי הצלחה מסויימת של הטופיק הקודם, שכן הצליח לעורר פה איזשהיא תרבות דיון לא ציפיתי שתקרה, רציתי לנסות ולפתוח עוד דיון קהילתי.

משום מה סוגים של אנשים אוהבים סוגי מוזיקה ספציפית. אנשים מתוייגים לפי המוזיקה לה הם מאזינים, וכל אחד בטווח שהמוזיקה שהוא אוהב היא המוזיקה הטובה ביותר.

רוק, פופ, ישראלי, מזרחי ותתי הז'אנרים של כל אחד מהם. לכולם אפשר לשייך "סוג אנשים" שאוהבים אותם ובנוסף אוהבים לבצע פעולות נוספות. לדוגמה:סקייטרים מאופיינים בשמיעת מטאל, "ערסים" מאופיינים בשמיעת "מוזיקה" מזרחית וכו.

הרעיון בדיון הוא לנסות ולדון בטענה הזאת, ועל הדרך לספר על המוזיקה שאתם אוהבים ולמה.
    מכיוון שאת הפתיחה אני נתתי, אני אמשיך ישירות במוזיקה שאני אוהב:

אני פחות מצליח להנות ממוזיקה ישראלית. יוצא מן הכלל הם אסף אבידן(שלא בדיוק שר "מוזיקה ישראלית"), מרסדס בנד(שרק אנשים מעטים בקהילה הזאת שכוללים אותי ואת טל ברי) יצליחו להבין את העומק של השירים שלהם) ושלמה ארצי. אני מעדיף את המוזיקה שלי נוטה לכיוון הרוק, למרות שגם עם פופ איכותי(ליידי גאגא) אין לי בעיה.
    בנוסף לרוק, אני תמיד מצליח למצוא הנאה בשירים של להקות ישנות. דוגמאות לשירים כאלה הם still loveing you של סקורפיוס, wonderwall של אואזיס, cryin' של אירוסמיט. כל השירים האלה מאופיינים ברוק אומנם, אבל אני משייך אותם ל"שירים ישנים". בנוסף לשירים האלה אני שומע המון שירים ואלבומים של הלהקות האלה

לרוק מודרני אני פחות מצליח להתחבר, כאשר הלהקה המודרנית היחידה שאני מעריך באמת הם green day שאני חושב שהם תותחים, ואת אסף אבידן שכבר הזכרתי שהוא אגדה.

ואיך אפשר לפתוח דיון על מוזיקה בלי להזכיר את לד זפלין ופינק פלויד? שאני לא מצליח למצוא את המילים בשביל לתאר אותם. אבל מרבית השירים והאלבומים שלהם מתאימים לאווירה מאוד ספציפית. כנ"ל אגב לביטלס, למרות שאני יותר חסיד של לד זפלין.

אז מה אתם אומרים? איזה מוזיקה אתם שומעים ולמה? מה אתם חושבים שזה אומר על כל אחד ואחד מאיתנו? האם למוזיקה שאדם שומע יש קשר לאישיות שלו? וסתם שתפו אותנו במחשבות שלכם בנושא ובמוזיקה שאתם אוהבים
    לפניות: [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.06.2011
    מצחיק שדווקא העבודת גמר שלי קשורה לזה. רק יותר מעניין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2009
    האמת אני אוהב את כל סוגי המוזיקה רק לא heavy mtel
    אפי טמבל!
    רוסלן מסטול!
    דאפי עם א!עיזה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    נכתב במקור על ידי drj3wzie
    מצחיק שדווקא העבודת גמר שלי קשורה לזה. רק יותר מעניין
    אז תנסה לפתוח קצת מזה פה, שיהיה יותר מעניין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    רוק , ולא נרקן, לא מה שאתה מזיל מהפה שאתה רואה הודעות בפורום.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    רגע, אז מה כל השירים האלה שאתה שומע אומרים עליך? שאתה מכוער?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    רנג'ה זה לא כזה חזק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.05.2008
    אחח סוף סוף משהו מעניין...
    הטעם שלי לא רחוק משלך מתן, רק שאני שומע רק מטאל והארד רוק
    לא סתם הניק שלי הוא metalhead שהפירוש שלו הוא לא באמת ראש מתכת (זה בשביל chk ואחרים)
    מי שלא יודע מה זה מוזמן לחפש בגוגל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    נכתב במקור על ידי Ranje
    רוק , ולא נרקן, לא מה שאתה מזיל מהפה שאתה רואה הודעות בפורום.
    הומור איכותי. אבל כמו שתפקידך זה לבדר אותנו בהומור משובח, תפקידי זה לדאוג שהפורום יהיה פעיל.

ולנושא:
    אני לא מצליח לשמוע מטאל, למרות שאיפשהוא יש כמה אלבומים ושירים של מטאליקה שאני כן מצליח לשמוע, אבל רק אותם. השאר זה פשוט לא מרגיש לי כמו מוזיקה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Narcan
    הומור איכותי. אבל כמו שתפקידך זה לבדר אותנו בהומור משובח, תפקידי זה לדאוג שהפורום יהיה פעיל.

ולנושא:
    אני לא מצליח לשמוע מטאל, למרות שאיפשהוא יש כמה אלבומים ושירים של מטאליקה שאני כן מצליח לשמוע, אבל רק אותם. השאר זה פשוט לא מרגיש לי כמו מוזיקה.
    חחח טוב שאתה לוקח את זה ברוח טובה =) ותכלס מטאליקה אחלה להקה למרות שאישית אני לא שומע יותר מ-10-15 שירים שלהם

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.05.2008
    גם אני אוהב רק איזה 5 שירים של מטאליקה ומתן תשמע melodic,power,progressive metal ולא death black וכו' כי זה גרוע כמו מזרחית אם לא יותר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    נכתב במקור על ידי Hardy
    גם אני אוהב רק איזה 5 שירים של מטאליקה ומתן תשמע melodic,power,progressive metal ולא death black וכו' כי זה גרוע כמו מזרחית אם לא יותר
    הזכרת לי שיום אחד השכנה שלי התחילה לצעוק על הילדים ועל הכלבה שלה ועיצבנה אותי רצח אז הוצאתי לחצר תמערכת קולנוע ביתית שלי ושמתי death matel בפול ווליום איזה רבע שעה עד שהיא שתקה XD

הצעקות האלה לא עושות לי טוב. מבין צעקה באמצע פיזמון של אירוסמיט', אבל שיר שלם של צעקות לא מתאים לי...

רוק טוב לדעתי זה רוק עם הרבה גיטרות, ושירים עם מילים טובות.
    ולא עניתם על הדעה שלכם: למה לקבוצה של אנשים בעלי מאפיינים משותפים בדרך כלל ישמעו אותה מוזקיה, ומה זה אומר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.08.2010
    נחמד פורום של איטי שלא קשור לאיטי nice מה נגמרו הרעיונות ?.. היה לא מזמן גמר יורוקאפ
    יכולת לכתוב על זה דיון נחמד אבל במקום זה דיון על "מדוע אנשים מאזינים לסוג מוזיקה" נו באמת מה קשור לפה?...אתה עוד מנהל אתה צריך להיות הראשון שסוגר את הדיון המיותר הזה...
    link
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    קהילה של מוזרים

מוזיקה שחורה, האוסים, טראקים

שונא רוק כבד.. אין לי בעיה עם רוק קיצבי ושלא צורחים שם כמו זונות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    נכתב במקור על ידי snAkzy
    נחמד פורום של איטי שלא קשור לאיטי nice מה נגמרו הרעיונות ?.. היה לא מזמן גמר יורוקאפ
    יכולת לכתוב על זה דיון נחמד אבל במקום זה דיון על "מדוע אנשים מאזינים לסוג מוזיקה" נו באמת מה קשור לפה?...אתה עוד מנהל אתה צריך להיות הראשון שסוגר את הדיון המיותר הזה...
    link
    אני מבין שהקהילה מאוד חשובה לך, ובגלל זה לא כתבת על הגמר נכון?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2009
    עיר
    בת-ים
    FTW !

-----

-----
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.01.2008