תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    16.03.2009
    עיר
    נהריה
    נראה לי שת'רד נפרד למסקנות של כל אחד פה די מתבקש.

מבחינתי זה מטומטם להשוות בין מסיבות עיתונאים של מפיצות לאלה של מחזיקות הפלטפורמה אז לא אעשה זאת.

עדיין לא ראיתי את מסיבות העיתונאים של המפיצות אז לא אדבר עליהם.

--

אני כותב ממה שאני זוכר אז בטח אשכח כמה דברים בדרך. אני מדרג את הדברים השונים ב: אדיר, נחמד וסביר.

MICROSOFT

טריילר משחקיות מהקמפיין - אדיר. החיוך לא ירד לי מהפנים.
    טריילר CG (או מתוך המנוע אבל ברינדור אופליין) של GEARS חדש - נחמד
    טריילר CG וINGAME של FABLE THE JOURNEY - נחמד/סביר... קשה לי להחליט כי זה סתם טריילר והמשחק יוצא ממש עוד כמה חודשים.
    RESI 6 - סביר... תאכלס אפילו זה לא.
    TOMB RAIDER - נחמד
    SPLINTER CELL - נחמד
    USHER עם DANCE CENTRAL - אני מחורג מהגבולות | מזעזע
    SMART GLASS - נחמד
    דפדפן מותאם - נחמד
    NIKE - סביר
    תכני ספורט - נחמד
    תכנים כלליים - סביר
    XBOX MUSIC - סביר. לא רואה שינוי מיוחד בין זה לZUNE אבל האמת שלא צריך הרבה שינוי, אני פשוט ציפיתי להכרזה על שיחרור השירות מהעול של משפחת ווינדוס.
    FORZA HORIZON - אדיר.
    GODS ASCEND - סביר. יכול להיות שזה ממש משחק מעניין אבל הטריילר היה מבולבל לחלוטין אם זה באמת משחק בתורות בכלל.
    LOCOמשהו - נחמד. טיזר מעאפן תאכלס אבל זה TP אז אני מעלה אותו דרגה.
    MATTER - סביר. סופר מסקרן אבל סתם CG שלא הראה אפילו שביב של מידע.

SONY

ASSASINS CREED - אדיר/נחמד... גם פה אני חוטרג... הגרפיקה מ-מ-ש הרשימה אותי אבל לא ראיתי גיימפליי מעניין.
    ALL STARS בלה בלה - סביר.
    FAR CRY - סביר.
    HTC+PS - סביר. היה נחמד אם היו באמת מראים משהו במקום סתם לדבר.
    TLOU - אדיר.
    כל הקשקושי VITA - סביר. אני מאוכזב קשות.
    GOW - פאקינג אדיר.
    BOOK OF SPELLS - סביר. כמובן שאני לא הקהל אבל ללא קשר לזה אני לא מאמין בAR שלא מבוצע עם מסך נייד.
    BEYOND - נחמד/סביר - בקלות יכול להיות אדיר אבל לא היה שם משחק. זה היה נטו סרט.

NINTENDO

MIYAMOTO - חמוד.
    PIKMIN - נחמד.
    דיבורים - *פיהוק*
    HULU,NETFLIX,AMAZON etc... - סביר.
    דיבורים - *פיהוק*
    MIIVERSE - סביר
    יש שני שלטים בו-זמנית - *פיהוק*
    דיבורים - *פיהוק*
    SUPER MARIO BROTHERS - סביר.
    ARKHAM CITY - סביר
    SCRIBBLENAUTS - נחמד. מגיע גם ל3DS.
    חרטא בקשר לBALANCE BOARD - סביר.
    קריאוקי - *פיהוק* *נחירה*
    LEGO CITY - נחמד.יכול להיות אדיר.
    JUST DANCE 4 - סביר.
    ZOMBIU - אדיר. נראה לי אבל שהטריילר קצת מטעה. כרגע הם נהנים מהספק.
    NINTENDOLAND - נחמד.

לסיכום...
    כמובן שניטנדו בזיון טוטאלי עם HEAD START של כמה קילומטרים בזכות קונסולה דנדשה. לא להאמין. מה שכן אני נותן להם "אות של הכבוד" על החפירות גיימפליי. אף אחד אחר לא עשה דבר כזה (ועוד בכל כך הרבה משחקים!) כזכור לי בE3 הזה ובכלל אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה הציגו משחקים שמצריכים כאלה הסברים נרחבים על הגיימפליי ובאמת מבזבזים את הזמן בלהסביר את זה במקום לעשות איזה משהו מזוייף או טריילרי שכזה למען התערוכה. כל הכבוד להם. הם החברה היחידה שבאמת הראתה הרבה גיימפליי קלאסי שצריך קצת לחשוב ולהיות INVOLVED.

אני לא יודע כל כך מה להחליט בין מיק' לסוני ואני גם משאיר לי פוסט ריק מתחת בשביל לכתוב הכל בפעם אחרת כי פאקינג מאוחר.

לשניהם היו שני הצגות שנחשבו אצלי לאדירים ואצל שניהם הז'אנרים שונים לחלוטין אז להשוות זה מטומטם. NEEDLESS TO SAY שאני בטוח שומר על הסוני. תמיד אני חושב על להעיף אותו ולהתמודד עם המחשב שלי בשביל צפיה בבלו ריי אבל GOW היה פשוט אדיר ברמות וממש ממש יפייפה וTLOU הציג גיימפליי שנורא נהנתי ממנו וכמובן שערכי ההפקה יהיו מהכי גבוהים שיכולים להיות. קיצר כותר להיט בשבילי, במיוחד לאור העובדה שאני לא אוה שוטרים בPS3 ולא נראה שאמור להיות הרבה ירי במשחק.

כל השאר אבל לא מושך לכאן או לכאן. מחר אחשוב על זה ואגיע למסקנה.

נ.ב
    איך לעזאזל היו כל הרבה תשואות לUSHER? ועוד פעמיים! בהיילו היה חצי מהרעש של התשואות לUSHER. אני המום.
    [email protected]
    gamertag : SwissTheEngine
    [email protected]
    first console : Megadrive
    second console : x360
    and PC in-between

הצטרף בתאריך
    16.03.2009
    עיר
    נהריה
    שמור
    [email protected]
    [email protected]
    and PC in-between

הצטרף בתאריך
    18.03.2010
    מבחינתי, זה שהוכרז DC חדש זה משמח אותי
    למרות שזה היה ידוע, אני שמח לראות את הרמוניקס עדין חיים
    משאיר לי תקווה כולשהיא למשחקי המוזיקה בעתיד
    למרות שהם הגזימו עם הקטע של אשר...
    זה לא הזמן, גג שיעשה את השיר שלו הוא לבד מול המצלמה וממשיכים
    אבל יהיה, הם בחרו ככה

הנייק פלוס אהבתי
    אם הנתונים שלי מריצות וכו יסתכרנו ישר עם האקסבוקס זה יהיה ממש נחמד לדעתי
    השוואות עם חברים, ואולי שזה ישתכלל יוכלו להגיד לי באיזה שיר אני עושה הכי הרבה מטר
    נערך לאחרונה על ידי xXFantaXx; 06.06.2012 בשעה 11:42.

הצטרף בתאריך
    19.12.2009
    נכתב במקור על ידי swiss-the-engine
    ASSASINS CREED - אדיר/נחמד... גם פה אני חוטרג... הגרפיקה מ-מ-ש הרשימה אותי אבל לא ראיתי גיימפליי מעניין.
    אני חייב לעצור אותך פה... לא ראו גיימפליי מעניין!? המשחק הציג חידוש מטורף בדמות קרבות מים ושליטה בספינות! והים נראה מדהים! זה משהו אולי יותר מרשים מכל תוספת שראינו לסדרה עד היום.

הדמו הזה היה לדעתי הדמו הכי מוצלח בתערוכה של סוני, והרבה יותר מוצלח מהדמו השני לAC שיוביסופט הציגו בתערוכה שלהם. למעשה זה אחד מהדמואים הכי טובים שראיתי בכנס כולו, וגורם לי להצטער על משחק הPOTC ההוא שבוטל.

הצטרף בתאריך
    16.03.2009
    עיר
    נהריה
    גיא אבל אמרתי... גרפית הוא העיף לי ת'סכך אבל גיימפליי? מה ראית שם? מה היה מעניין? אני ראיתי ספינה שנעה בים ואיזה חלק אפור שמראה לי איפה התותחים יורים. נחמד כן אבל לא משהו נורא חדשני אז אדיר זה לא.

נ.ב
    אני מאוכזב... חשבתי שתיתן חוות דעת יותר מעמיקה על התערוכות של מחזיקות הפלטפרומה :/
    [email protected]
    [email protected]
    and PC in-between

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אגב - ראית עוד גיימפליי שלו? כי יצא עוד טריילר ושם מראים עוד לא מעט דברים. וגם מדברים על חילופי העונות וההשפעות.

הצטרף בתאריך
    19.12.2009
    גיא אבל אמרתי... גרפית הוא העיף לי ת'סכך אבל גיימפליי? מה ראית שם? מה היה מעניין? אני ראיתי ספינה שנעה בים ואיזה חלק אפור שמראה לי איפה התותחים יורים. נחמד כן אבל לא משהו נורא חדשני אז אדיר זה לא.

נ.ב
    אני מאוכזב... חשבתי שתיתן חוות דעת יותר מעמיקה על התערוכות של מחזיקות הפלטפרומה :/
    מה שמעניין הוא שמשחק יוצא מהמסגרת שלו ובא ועושה קרב ספינות כל כך מטורף - זה בדיוק מה שבאנג'י עשו בזמנו עם היילו ריץ', למרות שאני מקווה שכאן יוביסופט יקחו את זה עוד צעד קדימה ושזה לא יהיה פיצ'ר של רבע שעה בלבד.

והתערוכה לא נגמרה, סיכומים אולי אחר כך.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי swym
    מה שמעניין הוא שמשחק יוצא מהמסגרת שלו ובא ועושה קרב ספינות כל כך מטורף - זה בדיוק מה שבאנג'י עשו בזמנו עם היילו ריץ', למרות שאני מקווה שכאן יוביסופט יקחו את זה עוד צעד קדימה ושזה לא יהיה פיצ'ר של רבע שעה בלבד.

והתערוכה לא נגמרה, סיכומים אולי אחר כך.
    אני לא חושב שזו איזו יציאה מדהימה מהקופסא, עבור הסדרה הזאת. לא יותר מלעשות מוד משחק של tower defense.
    אני לא אופתע אם יהיה מדובר באיזו משימת חובה אחת כזאת, כאשר כל שאר המקרים יהיו בבחירת השחקן.

מה שכן, אני חושב שזה נראה יותר כיף מהtower defense של המשחק הקודם.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    בינתיים, הסיכום העגום שלי הוא - נינטנדו לא יודעת.

מה שקיוויתי לראות ב-E3 זה פחות משחקים, זה יותר כיוון. ה-Wii תאהבו או תשנאו הייתה ברורה, היה קליק, זה היה ברור למה, מי ומה. הכל היה נכון, מהשם שלה ועד השלט. הכל.

ה-WiiU רחוקה שנות אור מהאסטרטגיה הברורה הזו. כשאיווטה ציטט את הספר "לבד ביחד" (או משהו כזה נדמה לי באינגליש) הייתי בטוח שה-WiiU היא תולדה של מחקר והמסקנה היא השלט הזה. אבל לא, באותה נשימה הוא גם הזכיר שלט פרו שבעיניי לא רלוונטי הרי יש שלט רגיל עם מסך באמצע, בשביל מה עוד אחד? למה לסבך?

בקיצור, ה-WiiU מבולגנת. אם אפשר שני שלטים, למה לקרוא לה U? אם השלט כל-כך חדשני, למה אין משחק אחד שבשבילו הוא נבנה (מה שהקונסולות הקודמות היו). בקיצור, לאן? לאן הקונסולה הולכת, אף אחד לא יודע. כנראה שגם לא נינטנדו.

אבל, זה קורה. וזה בסדר.

גם ה-DS הקליקה רק זמן מה אחרי שהוכרזה ויצאו לה משחקים שפשוט מייק סנס. גם איתה לא היה ברור לאן נינטנדו הולכת, ואז יצאו המשחקים שבאמת ניצלו אותה.

יש משחקים יפים וחכמים לקונסולה, P100, לג'נדס, פיקמין. האם אני אקנה בהשקה? כרגע לא, אבל גם את הווי לא קניתי בהשקה.

ועוד משהו, השמועות אומרות שנינטנדו תכננה לרכז את כל הכנס על ה-WiiU וברגע האחרון החליטה להוריד טריילרים של אליאנס, משחק חדש של רטרו ומשחק חדש של EAD. אולי, יכול להיות, כיוון שרואים שהקטע של ה-3DS היה קצת לא קשור...

בכל אופן, אני מקווה שבתערוכות הבאות יביאו מישהו אמריקאי לדבר על המשחקים. הדיבור היפני בשילוב תרגום זה מיותר ולא רלוונטי, גם אם נינטנדו רוצה לשמור על הצביון היפני שלה.
    !yes Wii can

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ADi
    בינתיים, הסיכום העגום שלי הוא - נינטנדו לא יודעת.

מה שקיוויתי לראות ב-E3 זה פחות משחקים, זה יותר כיוון. ה-Wii תאהבו או תשנאו הייתה ברורה, היה קליק, זה היה ברור למה, מי ומה. הכל היה נכון, מהשם שלה ועד השלט. הכל.

ה-WiiU רחוקה שנות אור מהאסטרטגיה הברורה הזו. כשאיווטה ציטט את הספר "לבד ביחד" (או משהו כזה נדמה לי באינגליש) הייתי בטוח שה-WiiU היא תולדה של מחקר והמסקנה היא השלט הזה. אבל לא, באותה נשימה הוא גם הזכיר שלט פרו שבעיניי לא רלוונטי הרי יש שלט רגיל עם מסך באמצע, בשביל מה עוד אחד? למה לסבך?

בקיצור, ה-WiiU מבולגנת. אם אפשר שני שלטים, למה לקרוא לה U? אם השלט כל-כך חדשני, למה אין משחק אחד שבשבילו הוא נבנה (מה שהקונסולות הקודמות היו). בקיצור, לאן? לאן הקונסולה הולכת, אף אחד לא יודע. כנראה שגם לא נינטנדו.

אבל, זה קורה. וזה בסדר.

גם ה-DS הקליקה רק זמן מה אחרי שהוכרזה ויצאו לה משחקים שפשוט מייק סנס. גם איתה לא היה ברור לאן נינטנדו הולכת, ואז יצאו המשחקים שבאמת ניצלו אותה.

יש משחקים יפים וחכמים לקונסולה, P100, לג'נדס, פיקמין. האם אני אקנה בהשקה? כרגע לא, אבל גם את הווי לא קניתי בהשקה.

ועוד משהו, השמועות אומרות שנינטנדו תכננה לרכז את כל הכנס על ה-WiiU וברגע האחרון החליטה להוריד טריילרים של אליאנס, משחק חדש של רטרו ומשחק חדש של EAD. אולי, יכול להיות, כיוון שרואים שהקטע של ה-3DS היה קצת לא קשור...

בכל אופן, אני מקווה שבתערוכות הבאות יביאו מישהו אמריקאי לדבר על המשחקים. הדיבור היפני בשילוב תרגום זה מיותר ולא רלוונטי, גם אם נינטנדו רוצה לשמור על הצביון היפני שלה.
    משהו שלא אמרתי לגבי נינטנדו, כי הייתי עסוק ברוב המוחלט של התצוגה שלה, שהיה סתם צואה, זה שה3DS מתחילה להראות מעניין.

המשחקים שמוכרזים עבורה בהחלט מעניינים אותי יותר מכל מה שראיתי בVITA. אני מצפה לראות אם יהיו חדשות מעניינות במסיבת העיתונאים הייעודית שלה.

המחיר שלה עדיין מאוד בעייתי עבורי. אני לא מרגיש שהיא באמת שווה 170 דולר כרגע.

הצטרף בתאריך
    19.12.2009
    הבטחתי ולכן אקיים:

ההדגמה הכי טובה: Watch Dogs, ובהפרש ענק. לא רק שמדובר בIP חדש ומעניין שלוקח בקלות את ההפתעה של התערוכה, ובמשחק שנראה מרהיב עד כדי כך שהיה ספק אם הוא בכלל יצא לדור הזה, אלא
    Runner ups: אני מניח שTomb Raider שהיה פשוט מצויין ונתן לי הרבה אמון במשחק אחרי ההדגמה של שנה שעברה, The Last of Us שנתן וייב של משחק סטייל Resident Evil או I am Alive היה עשוי ממש טוב (למרות שעדיין לא מרשים כמו ההדגמות של משחקי אנצרטד), Blacklist שהרגיש כאילו הוא לוקח סדרת Splinter Cell לכיוון מעניין, ואססינס קריד 3 כמובן - בדגש על ההפתעה שלו עם קרבות הים האדירים בהדגמה שראינו אצל סוני. זה בקלות היה המשחק שלוקח אצלי את התערוכה אם לא Watch Dog, ככה שיוביסופט באמת התעלו על עצמם השנה.
    ואם הייתי צריך להתייחס להדגמות שלא היו על הבמה, אז Sleeping Dogs ו-Dishonored עדיין נראים כמו שני הIP החדשים הכי מעניינים, Hitman Absolution הציג דמו מרשים, ואפילו הופעתי לטובה מהעולם הפתוח של The Amazing Spider Man שממש מתחיל להיראות כמו Tie-in לא גרוע לסרט: הרבה יותר מוצלח מהטריילר משנה שעברה, וחבל לי רק על קטעי הQTE שהצליחו לדחוף גם לשם.

ההדגמה הכי מאכזבת:
    כל ההדגמה של הWiiU, ואני מניח שאפילו לא צריך לפרט כאן.
    Runner-ups: היילו 4 - כמו כל ההדגמות בתערוכה זו היתה הדגמה מאד ממוקדת, אבל במקרה של משחק כמו היילו זה מאכזב כשאתה בא בציפיה לקרב בסקאלה ענקית.
    Far Cry 2 גם היה נחמד ולא יותר אבל אחרי ההדגמה הנהדרת משנה שעברה איכשהו ציפיתי למשהו ששוב יהיה טוב עד רמת הmeme. גם God of War Ascension היה קצת עלוב בהשוואה למה שהלך בזמנו עם ההדגמות של GOW3 שבו כמו בהיילו הדבר הכי מרשים זו הסקאלה של הקרבות, אבל אני מניח שמAscention מראש היו פחות ציפיות למשחק המשך "אמיתי".
    ולאלו גם אפשר לצרף את Dead Space 3 עם כיוון הco-op שלו ו-6 Resident Evil עם העריכה התזזיתית שלו שהרגישו שניהם כמו סתם משחקי פעולה גנריים ולא כמו שני המשחקים שאמורים להיות המובילים של הזאנר.
    אם הייתי צריך להתייחס גם להדגמות שלא היו על הבמה, אז היו מועמדויות הרבה יותר טובות להדגמה מאכזבת - ומבחינתי זו היתה התלבטות קשה בין Fable the Journey לבין Beyond: Two Souls. ג'ורני בכלל לא נראה כמו משחק פייבל, ולפחות מההדגמה שלו הקרבות שם מרגישים כמו הדבר הכי סטטי ומשעמם שיש. תצוגת הגיימפליי של Two Souls דווקא הציגה משחק שכן מרגיש כמו המשחקים של דיוויד קייג' עם אותו גיימפליי מבוסס QTE (כולל אפילו QTE בשביל לצלוף באויבים...), אבל עם תוספת מאד הזויה של קטעי משחק שנראים כאילו נבנו עבור הMove בהם אתה משוטט בדמות של איזו רוח שמלווה את אלן פייג' ואמור להשתלט איתה על כל מיני דמויות אחרות (ואז לבצע איתן קטעי QTE) - עם הגבלה שלפחות מההדגמה נראית מאד שרירותית לגבי על מי תוכל להשתלט ועל מי לא.

ההיעדרות הכי מורגשת: GTA V כמובן. תערוכה שאין בה שום משחק של רוקסטאר לרפואה זו תערוכה שאוטומטית הופכת לפחות מוצלחת. אז יש גם את Agent שמממן הפך לVaporware, אבל אחרי טריילר מרשים מלפני כמה חודשים ודממת אלחוט של רוקסטאר מאז, הייתי מצפה לאיזושהי חתיכת מידע על המשחק החדש בסדרה שנחשבת לאחד הדברים הכי טובים והכי פופולאריים בתעשייה.
    Runner-ups: היו הרבה. ביושוק אינפיניט כמובן, Thief 4, פריי 2 (בטח שאחרי ההפתעה משנה שעברה ואחרי חוסר הוודאות לגביו מהחודשים האחרונים), Beyond Good & Evil 2, רייז (שהיה אמור להדגים איך יראה משחק רציני לקינקט, אבל לפי השמועות בכלל הפך למשחק השקה לדור הבא), Rainbow 6 Patriots (שאולי חזר לשולחן התכנונים), The Last Guardian וגם אלאן וויק 2 - בטח שאחרי השמועות עליו בימים האחרונים, שיצרו איזה רושם כאילו הוא יהיה ההכרזה המפתיעה של מיקרוסופט בתערוכה. את Half Life 3 אני אפילו לא אזכיר כי זה ריטואל קבוע בתערוכות.

המפיצה הכי טובה: יוביסופט. כמו שכבר הזכרתי קודם - בעיקר בזכות Watchdogs אבל גם בזכות פורטפוליו מגוון של משחקים כמו אססינס קריד ופאר קריי 3 וזומביU וספלינטר סל ושאר משחקים. ליוביסופט היתה השנה נוכחות בכל מסיבות העיתונאים הגדולות, ואיכשהו היא גנבה את ההצגה בכולן.
    Runner-ups: סקוור אניקס. עם פורטפוליו ששם דגש מצד אחד על משחקים מרשימים לדור הזה (טומב ריידר, היטמן, Sleeping Dogs ואחרים), ומצד שני עם תצוגה מרשימה של מנוע שמראה שהם כבר עם רגל אחת בדור הבא, אני חושב שSquare Enix היו לוקחים את התערוכה אם לא יוביסופט.

הדור הבא: אחד הדברים הכי טובים בתערוכה הזו (אחרי שסוני ומיקרוסופט הכריזו שהדור הבא לא יחשף אצלן) היה הצצה לדור הבא. ומן הסתם ההדגמה של מנוע Luminous של Square Enix שבאה משומקום והפילה לי את הלסת היתה הדבר הכי מרשים כאן. אני מניח שהם היו צריכים לקרוא למנוע שלהם Beard Engine אבל השם כבר תפוס ע"י Twisted Pixel (והמוטו "Your move, Uneal" מעולם לא היה יותר רלוונטי). ללא ספק הדבר הכי מרשים בכל התערוכה.
    Runner-ups: מנוע Unreal Engine 4 שהציג חדשות מעולות אבל בעיקר למפתחים. גם ההדגמות של השיפורים לCryengine 3 היו מרשימות (בעיקר זו של הcollisions שדווקא הוצגה לפני התערוכה). וישנה כמובן גם קסדת הVR של ג'ון קארמק - ואם יש מישהו שיכול לגרום לדבר הזה לעשות קאמבק זה כנראה הוא.

הטרנד החם: ריבוי מסכים ומשחקיות אסימטרית. נינטנדו חשפה את הWiiPad שלה, אבל בצעד מעניין מיקרוסופט וסוני הקדימו אותה כל אחת עם הטכנולוגיה שלה שכבר משתלבת עם הקונסולות הקיימות. התוצאה? פאדיחה רצינית לנינטנדו, אחרי שלא מעט אנשים בתקשורת חשבו שגם הWiiU הוא בסך הכל תוספת של מסך מגע לקונסולות הWii הקיימת (והמשחקים שהוצגו לה בטח לא תרמו להרגשה כאילו מדובר בדור הבא). הSmartglass באופן כללי נראה כמו התוספת היחידה לדאשבורד ממסיבת העיתונאים של מיקרוסופט שבאמת הרגישה כמו משהו חדש, והיא גם היתה אחלה הרמה להנחתה שבאה אחר כך מיוצרי סאותפרק- מה שהיה כנראה הבדיחה הכי מצחיקה בתערוכה (יחד עם הבדיחה על God Save The Queen בתצוגה של NFS, אבל זו כנראה עברה לאמריקאים מעל הראש).
    Runner-ups: משחקים עם חץ וקשת, משחקים עם דקירות לפנים, מוזיקת דאבסטפ.

הטריילר הטוב ביותר: Castlevania: Lord of Shadows 2 השנה אנחנו כבר בלי הטריילרים המרשימים של The old Republic, ככה שברירת המחדל היתה ללכת לזה של Assassins Creed שתמיד מתחרה איתם ראש בראש. אבל אז Castlevania הגיע משומקום עם טריילר שבאמת הפתיעה אותי לטובה עם רמיזות לקרבות עצומים.
    Runner-ups: טריילר הCGI של Assassins Cred כמובן, טריילר הLive Action של היילו 4 וספינת האינפיניטי, וטריילר הגיימפליי של Tomb Raider.

הרשמה