תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    15.11.2007

לפני פחות מחודש ROCKSTAR GAMES הוציאה לאור את אחד המשחקים הכי מצופים השנה ואחרי המון דחיות והמתנה ארוכת שנים הגיע MAX PAYNE 3. האם הצפייה השתלמה?
    יצא לי לסיים את המשחק על כל רמות הקושי ולשחק במולטיפלייר והנה הביקורת שלי:

עלילה:
    בלי יותר מידי ספוילרים אספר על העלילה באופן כללי בלי להרוס לכם את החוויה.
    המשחק מתקיים כמה שנים אחרי אירועי המשחק השני, מקס כבר אינו שוטר וההעדפות העיקריות שלו עכשיו זה להשתכר ולקחת משככי כאבים, לאחר תקרית קשה מקס נאלץ לעזוב את ניו ג'רזי אם ירצה לשמור על חייו ודבר המוביל לדבר אחר גורם לו להיות שומר ראש פרטי של איש עסקים פרטי עשיר בברזיל בעיר סאו פאולו, לאחר שאישתו של איש העסקים רודריגו בראנקו נחטפת, מקס נאלץ לעשות הכל בשביל להציל אותה, האם הוא יצליח להציל את האישה? מה שלא הצליח לעשות באירועי המשחק הראשון בהם כידוע אישתו ובתו הקטנה נרצחו בדם קר, מקס פיין ייאלץ לחדור ללב העיר המסוכנת לבדו ולמצוא אותה ובדרך יגלה שמתקיימות כאן קונספירציות קצת יותר גדולות מהחטיפה, אותם תצטרכו לגלות לבד.

המשחק שם דגש גדול על עלילה, סרטוני המעבר מסתירים את זמני הטעינה ויהיו הרבה סרטוני מעבר, ככה שאם אתם טיפוסים סבלניים וחשובה לכם העלילה אתם תהנו מסרטונים עשויים היטב עם כתיבה אפלה קודרת ולפעמים גם שנונה.
    הדמויות במשחק מציאותיות ואמינות ומגוונות לרוב אך מה שיגנוב את ההצגה זה מקס והמונולוגים הרבים שלו על המצב המתרחש והחיים שלו, כיצד הוא הגיע לסיטואציות השונות ומה הוא מרגיש לגבי זה, מה שיגרום לשחקן להתחבר לדמות של מקס ולהבין מה התחושות שלו לגבי כל מה שקורה.

העלילה מאוד בוגרת ואפלה ולכן אינה מומלצת לילדים קטנים ואני ממליץ לכם לשמור על המשחק הרחק מהאחים הקטנים.

גיימפלי:
    הפינוק האמיתי במשחק הוא הגיימפלי המעולה, הגיימפלי אלגנטי ופשוט אבל ממכר באיכות שלו.
    הפעם נוספה למשחק מערכת מחסה שתעזור לכם לא למות תוך כמה רגעים, ותהיה שימושית מאוד ברמות הקשות יותר...
    מה שנשאר במשחק זה מד החיים ומשככי הכאבים שתצטרכו לאסוף ולמצוא ברחבי השלבים, השיטה שאנו רגילים להכיר מהשנים האחרונות של מד חיים שעולה כל כמה שניות אינו תקף כאן ותצטרכו ללמוד לשמור על החיים שלכם היטב, כי תאבדו אותם בקלות אפילו על הרמה הבינונית, האתגר כאן יכול להיות ממש מהנה לשחקני ההארדקור.

אבל חייבים לציין את הדבר שבלעדיו זה לא יהיה משחק מקס פיין, shootdodge והBullet Time האלמנט שגורם למקס להיכנס להילוך איטי ולראות את הכדורים עפים לנגד עיניו. האלמנט הזה עובד כאן בצורה מעולה וכיפית להחריד, תוכלו לזנק לכל כיוון שתרצו, ולראות בהילוך איטי את נקודות הפגיעה האכזרית והמדויקת לראש של האויב, אתם תוך רגע תתרגלו לאלמנט הזה ותתקשו להתנתק ממנו כאשר תשחקו במשחקים אחרים.
    בנוסף הוסיפו תוספות חדשות ומעולות כמו הBullet Cam שבה תראו את ההריגה האחרונה בקרב בהילוך איטי, מאוד מספק.
    נוסף על כך רוקסטאר הוסיפו מצב הנקרא LAST MAN STANDING בו אם נהרגתם אבל יש ברשותכם משכך כאבים שלא הספקתם להשתמש בו מקס יפול לרצפה בהילוך איטי ותהיה לכם הזדמנות לירות בבנאדם שהרג אתכם, ברגע שתהרגו אותו מקס אוטמטית ישתמש במשכך הכאבים ויחזור לרגליים.

לצערי המשחק אינו מושלם. נקודות השמירה במשחק יכולות ממש לתסכל, יהיו רגעים בהם תרגישו שהתקדמתם מספיק בשביל להתחיל משם ותגלו שאתם מתחילים מנקודה רחוקה יותר, זה יכול להיות סוג של אתגר לחלק מהאנשים אבל לרוב זה פשוט מרגיש לא הוגן בניגוד למשחקים אחרים.
    בנוסף יש למשחק באגים מאוד מציקים שיגרמו לכם להצטרך להתחיל מהשמירה הקודמת, לפעמים השלב כולו יהיה ריק לחלוטין ולפעמים פשוט תיפלו לתהום ריק מחוץ לשלב, הבאגים האלה עלולים להיות מורגשים ויפריעו לכם בזרימה של המשחק, הם לא בהכרח מגיעים באופן ניכר אבל הם עדיין מורידים למשחק מהערך שלו.

מולטיפלייר
    ממה שיצא לי לשחק המולטיפלייר עובד נהדר, לא היו לי תקיעות או התנתקויות ספונטניות והאקשן טוב ומהנה, הBULLET TIME באמת עובד ונכנס טוב למולטיפלייר ככה שאם סיימתם את הקמפיין אתם תרגישו בבית במולטיפלייר.

קיימים מצבים סטנדרטיים כמו TEAM DEATHMATCH וDEATHMATCH אבל הסיבה האמיתית לשחק זה מצב הPAYNE KILLER וGANG WARS.
    PAYNE KILLER זה מצב משחק ממש טוב ומהיר בו כמה חיילים פשוטים נלחמים נגד 2 שחקנים, אחד מקס פיין ואחד הוא שותפו למשחק ראול פאסוס, שניהם חזקים ומאובזרים יותר בתחמושת וחיים, ברגע שהרגת את אחד משניהם אתה הופך להיות השחקן הראשי הזה, עד שהורגים אותך וככה זה מתקדם עד שהזמן נגמר.

המצב השני GANG WARS הוא מצב מאוד מגוון בו 2 קבוצות נלחמות אחת נגד השנייה במגוון משימות שונות אחת אחרי השניה, תצטרכו להשתלט על נקודות שונות או לנטרל פצצות ולהרוג את הקפטן של הקבוצה השנייה. מצב משחק מגוון ומהנה ויחזיר אתכם להמשיך לשחק במשחק אחרי הקמפיין.

גרפיקה
    מקס פיין 3 הוא לא המשחק הכי יפה שקיים בשוק היום אבל הוא בהחלט לא משחק מכוער. הסביבות מגוונות ומושקעות ומפורטות עד הפרט האחרון, הדמויות נראות טוב והאנימציות של מקס פשוט מדהימות, הוא תמיד יחזיק את הנשק הארוך כמו שוטגאן או AK47 ביד אחד ויזוז בהתאם, בנוסף אם תחזיקו שני פיסטולים יחד הוא יאלץ לזרוק את הנשק, בנוסף כאשר תקפצו ותזנקו בהילוך איטי ותתנגשו בסביבה כמו קיר מקס ישלח את היד להגן על גופו או יתקפל על מנת לא להיפצע, כל האנימציות האלה מוסיפות למשחק ונראות פשוט אמיתי ואמין בצורה שלא רואים היום במשחקי ווידיאו, פשוט מעולה.

בנוסף לזה הסביבה הריסה לגמרי ואני מאוד נהניתי לראות איך המחסה נשבר לאט בצורה כ"כ אמינה, כל הפרטים הקטנים האלה גורמים למקס להיות משחק מעולה וויזואלית.

לסיכום מקס פיין 3 הוא משחק אקשן TPS מעולה מהנה ואפל שמתאים מאוד לכל בעלי הקונסולות והמחשב ויחזיר אתכם לשחק בו בזכות רמות משחק גבוהות יותר, מצבי ARCADE ומולטיפלייר ממש חלק ומהיר.
    לעומת מגרעותיו הקטנות כמו הבאגים ונקודות השמירה המציקות מקס פיין 3 ראוי לתפוס את תשומת ליבכם ואני נותן לו:
    ציון 9.5

נערך לאחרונה על ידי Blue&Black; 10.06.2012 בשעה 20:01.

הצטרף בתאריך
    12.03.2008
    עיר
    איזהשהוא חור
    וואו איזו השקעה!
    אני בטוח שהמשחק הוא מצוין, אבל אני החלטתי חד וחלק שאני לא אקנה אותו.

למה שאני אקנה את המשחק הזה, אם רוקסטאר גיימז כל-כך לא מתחשבת בקוני המשחק ועוד לפני שהמשחק יצא (!) הוכרזו 7 (!) DLCים, כשכולם עולים כמו משחק חדש - 30 (!) דולר?

כזה קשה להכניס את התוכן למשחק?

מבחינתי, לא אכניס יותר כסף לרוקסטאר גיימז. אני מקווה שלא יצא להם משחק שיותר מדיי יקרוץ לי.
    ♥ Guns N' Roses

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי ShiTDemoN
    וואו איזו השקעה!

למה שאני אקנה את המשחק הזה, אם רוקסטאר גיימז כל-כך לא מתחשבת בקוני המשחק ועוד לפני שהמשחק יצא (!) הוכרזו 7 (!) DLCים, כשכולם עולים כמו משחק חדש - 30 (!) דולר?

מבחינתי, לא אכניס יותר כסף לרוקסטאר גיימז. אני מקווה שלא יצא להם משחק שיותר מדיי יקרוץ לי.
    זאת לא סיבה טובה לא לקנות את המשחק. ההרחבות האלה הן רק תוספות מולטיפלייר, אתה לא חייב לקנות את זה, איש לא הכריח אותך ואתה לא תרגיש שהמשחק חסר תוכן תאמין לי.

מה לגבי U3? גם לו היה אותו סיפור. עדיין זה צריך למנוע ממך לקנות את המשחק?

הצטרף בתאריך
    12.03.2008
    עיר
    איזהשהוא חור
    נכתב במקור על ידי Blue&Black
    זאת לא סיבה טובה לא לקנות את המשחק. ההרחבות האלה הן רק תוספות מולטיפלייר, אתה לא חייב לקנות את זה, איש לא הכריח אותך ואתה לא תרגיש שהמשחק חסר תוכן תאמין לי.

מה לגבי U3? גם לו היה אותו סיפור. עדיין זה צריך למנוע ממך לקנות את המשחק?
    לגבי U3 אני לא יודע על מקרה כזה.. אם זה כלכך משמעותי כמו מקס פיין, אני שמח שלא קניתי אותו..
    אם זה איזה DLC אחד שהוכרז ממש יום לפני היציאה של המשחק (כי באמת סיימו לעבוד על הDLC יום לפני היציאה של המשחק) - אז אין לי בעייה.

לגבי מקס פיין - גם אם אלה תוספות מולטי, לא יכלו להוסיף אותן למשחק המלא?
    אנשים משלמים ממיטב כספם על קניית משחק (ובטח כשהוא רק יוצא - כמו שקרה עם מקס פיין), והם בשיא חוצפתם, אומרים משהו כזה: "רוצים משחק יותר טוב? תקנו פעמיים את המשחק". זה על אותו רעיון שאיזה חברת משחקים תגיד לך: אם תקנה את המשחק הזה פעמיים (ובמשחק אין שום שוני, כן?) תקבל תוספת M16 (או כל נשק אחר) בשחקן. אתה לא חייב לקנות את זה - אבל אם אתה רוצה להינות באמת - תקנה.
    ♥ Guns N' Roses

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    לגבי U3 אני לא יודע על מקרה כזה.. אם זה כלכך משמעותי כמו מקס פיין, אני שמח שלא קניתי אותו..
    אם זה איזה DLC אחד שהוכרז ממש יום לפני היציאה של המשחק (כי באמת סיימו לעבוד על הDLC יום לפני היציאה של המשחק) - אז אין לי בעייה.

לגבי מקס פיין - גם אם אלה תוספות מולטי, לא יכלו להוסיף אותן למשחק המלא?
    אנשים משלמים ממיטב כספם על קניית משחק (ובטח כשהוא רק יוצא - כמו שקרה עם מקס פיין), והם בשיא חוצפתם, אומרים משהו כזה: "רוצים משחק יותר טוב? תקנו פעמיים את המשחק". זה על אותו רעיון שאיזה חברת משחקים תגיד לך: אם תקנה את המשחק הזה פעמיים (ובמשחק אין שום שוני, כן?) תקבל תוספת M16 (או כל נשק אחר) בשחקן. אתה לא חייב לקנות את זה - אבל אם אתה רוצה להינות באמת - תקנה.
    גם לUNCHARTED 3 יצא חבילה שאתה קונה שעולה בחנות הישראלית למשל 120 ש"ח משהו כזה, ואז אתה תוכל להוריד את כל הDLC העתידיים לצאת.
    היום יותר משחקים עושים את זה ואם תרצה ליהנות ממשחקים תצטרך להגבר על זה, זה המצב. זה פשוט הדרך של החברות להרוויח עוד כסף. אני לא רואה את זה כמשהו מפריע, אני עדיין נהנה מהמולטיפלייר ואם יוסיפו עוד איזה כמה מפות שאני לא חייב לקנות כדי למשוך את השחקנים זה לא מפריע לי

הצטרף בתאריך
    12.03.2008
    עיר
    איזהשהוא חור
    גם לUNCHARTED 3 יצא חבילה שאתה קונה שעולה בחנות הישראלית למשל 120 ש"ח משהו כזה, ואז אתה תוכל להוריד את כל הDLC העתידיים לצאת.
    היום יותר משחקים עושים את זה ואם תרצה ליהנות ממשחקים תצטרך להגבר על זה, זה המצב. זה פשוט הדרך של החברות להרוויח עוד כסף. אני לא רואה את זה כמשהו מפריע, אני עדיין נהנה מהמולטיפלייר ואם יוסיפו עוד איזה כמה מפות שאני לא חייב לקנות כדי למשוך את השחקנים זה לא מפריע לי
    מתי יצא הDLC הראשון לU3?

וגם אם כל החברות עושות את זה - מי אמר שזה נכון?
    אתה אמרת - זו עוד דרך להשיג כסף. זה לא דרך לשיפור המשחק.
    ♥ Guns N' Roses

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    וואו, תודה רבה שון וכל הכבוד על ההשקעה!
    יש לי שאלה-
    האם המשחק, מעבר להיותו כזה טוב ומגניב, גם מחדש משהו?

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain
    [IMG]http://www.********rcards.net/trophy/a/maplelr.png[/IMG]

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי infected aviad
    וואו, תודה רבה שון וכל הכבוד על ההשקעה!
    יש לי שאלה-
    האם המשחק, מעבר להיותו כזה טוב ומגניב, גם מחדש משהו?
    תודה קודם כל.

ולשאלתך המשחק בעצם לא מעביר משהו חדש לעולם הגיימינג, אבל מה שהוא עושה הוא עושה בצורה מעולה ונוחה והכי חשוב, מהנה...
    לא אז הBULLET TIME לא דבר חדש אבל הוא מועבר בצורה הכי טובה שראיתי במשחק ווידיאו. אני חושב שכל חובב TPS לא יתנגד לחווית המשחק הזאת

הצטרף בתאריך
    19.07.2008
    ה-Bullet Time באמת מרענן קצת את המשחק, אבל הוא לא שימושי והוא גם לא פועל בצורה מושלמת. חוץ מזה, שכל הרעיון הוא לחדד את החושים שלך בזמן שהחושים של האויב נשארים כהים - כששני אנשים במולטיפלייר עוברים להילוך איטי זה מאבד מהשימושיות שלו. מצד שני, אין דרך אחרת לעשות כזה דבר...

כל הכבוד על הביקורת!

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי My_T
    ה-Bullet Time באמת מרענן קצת את המשחק, אבל הוא לא שימושי והוא גם לא פועל בצורה מושלמת. חוץ מזה, שכל הרעיון הוא לחדד את החושים שלך בזמן שהחושים של האויב נשארים כהים - כששני אנשים במולטיפלייר עוברים להילוך איטי זה מאבד מהשימושיות שלו. מצד שני, אין דרך אחרת לעשות כזה דבר...

כל הכבוד על הביקורת!
    אתה מדבר רק על המולטיפלייר נכון?

הצטרף בתאריך
    09.03.2009
    עיר
    אשדוד
    המטרה של ה-BT לטעמי זה לא באמת להיות שימושי, יותר בכיוון של להיות מגניב!
    ביקורת מצויינת, התייחס לכלל המאפיינים של המשחק ואני מסכים איתך ברוב הדברים.
    כל הכבוד!

הצטרף בתאריך
    19.07.2008
    אתה מדבר רק על המולטיפלייר נכון?
    כן, שכחתי לציין.

הצטרף בתאריך
    17.05.2009
    אחלה ביקורת, רק מגביר לי תחשק לקנות אותו כבר...
    'every past has it's ghost, every end must first begin.. in the end, there will be only chaos'
    [img]http://www.********rcards.net/trophy/a/iddo2000.png[/img]

הצטרף בתאריך
    24.08.2010
    ביקורת מצויינת
    אני מזמין אותו ביחד עם פרוטוטייפ בשבוע הבא. הוא די זול בזאבי - 30 פאונד

הצטרף בתאריך
    07.09.2010
    ביקורת טובה..
    9.5 זה בדיוק הציון שהייתי מביא לו.

סיימתי אותו פעמיים ועכשיו אני בריצה השלישית עליו על HARD ב- FREE AIM (קשה רצח).
    אין ספק שמדובר במשחק מדהים, הגיימפליי אדיר.
    העלילה אמנם לא טובה כמו בקודמים, לא עלילה גרועה פשוט לא טובה כמו שציפיתי... זה אולי החיסרון היחיד שיש לי לאמר עליו.

האונליין שלו גם מצויין, זה המשחק הראשון של רוקסטאר נראה לי שאני ממש מתלהב מהאונליין שלו, האונליין של RDR היה נחמד אבל לא החזיק הרבה זמן, אחרי שבוע כבר הפסקתי לשחק בו... וגם של GTA IV היה נחמד ואז נמאס אחרי זמן קצר... פה האונליין ממש ממכר.

אין ספק שנכון לעכשיו זה המשחק הכי טוב שיצא השנה, לדעתי.
    נערך לאחרונה על ידי Sudden_Hitman; 10.06.2012 בשעה 02:11.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי Sudden_Hitman
    ביקורת טובה..
    9.5 זה בדיוק הציון שהייתי מביא לו.

סיימתי אותו פעמיים ועכשיו אני בריצה השלישית עליו על HARD ב- FREE AIM (קשה רצח).
    אין ספק שמדובר במשחק מדהים, הגיימפליי אדיר.
    העלילה אמנם לא טובה כמו בקודמים, לא עלילה גרועה פשוט לא טובה כמו שציפיתי... זה אולי החיסרון היחיד שיש לי לאמר עליו.

האונליין שלו גם מצויין, זה המשחק הראשון של רוקסטאר נראה לי שאני ממש מתלהב מהאונליין שלו, האונליין של RDR היה נחמד אבל לא החזיק הרבה זמן, אחרי שבוע כבר הפסקתי לשחק בו... וגם של GTA IV היה נחמד ואז נמאס אחרי זמן קצר... פה האונליין ממש ממכר.

אין ספק שנכון לעכשיו זה המשחק הכי טוב שיצא השנה, לדעתי.
    אל תדאג אני סיימתי את המשחק על 2 הרמות מעל HARD בFREE AIM, ברגע שאתה מתרגל לזה אז זה עדיף בקמפיין, משום מה עכשיו כשאני עושה SOFT LOCK זה לא נוח ואני מרגיש הרבה יותר נוח להוציא האדשוטים בלי זה. הSOFT LOCK יעזור לך מאוד בNEW YORK MINUTE(רק חבל שזה לא עובד בNYM HARDCORE שבו אסור למות פעם אחת, שם חובה FREE AIM וזה ממש יקשה עליי בשלבים 13 ו14)

הצטרף בתאריך
    19.07.2008
    איזה כבוד, הביקורת הגיעה לעמוד הראשי

הצטרף בתאריך
    09.10.2010
    עיר
    אשדוד
    אחלה ביקורות, אני מסכים עם כל מה שאמרת, חוץ ממה שאמרת על הגרפיקה. למשחק גוף שלישי יש לו גרפיקה אדירה, המשחק היחיד שאני יכול לחשוב עליו בעל גרפיקה טובה יותר הוא uncharted 3

הצטרף בתאריך
    06.10.2007
    עיר
    נתניה
    וואו איזו השקעה!

אז תתחיל ללדאוג כי GTA5 בדרך <_<

הצטרף בתאריך
    07.06.2010
    הGANG WARS זה לא קצת העתקה של הTEAM OBJECTIVE מU3?

הרשמה