תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 195
    הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    שם המפיצה:UBISOFT
    שם המפתחת:UBISOFT Montreal
    פלאטפורמותS3,PS VITA,WIIU,X360 וPC
    תמונת המשחק:
    עלילה:
    AC3 סוף סוף יעזוב את תקופת הרנסנס של אציו ויעבור למהפכה האמריקאית באמצע-סוף המאה ה-18. אנחנו נגלם שחקן חדש בשם קונור. קונור הוא יליד אמריקה בעל מורשת בריטית. כמובן שהמהפכה האמריקאית גם מתנהלת תוך כדי המלחמה בין הטמפלרים למתנקשים. במשחק אנחנו ניראה דמויות רבות ומוכרות כמו ג'ורג' וושינגטון ועוד. כמובן שגם הפעם אנו נשחק גם כדסמונד ואם הסיפור שלו.

GAMEPLAY:
    כאשר המשחק הוכרז יוביסופט הבטיחה הבטחה דיי גדולה. המשחק יחדש ויראה כמה דברים מרעננים. והם ממש לא שיקרו פה,למעשה AC3 מציעה מגוון חדש ומרענן של משחקיות. כמו למשל טיפוס על העצים בשביל טקטיקה,גרזן,אקדחים,חץ וקשת והנשק שאנחנו כולנו אוהבים..THE HIDDEN BALDE . המשחק גם יציע מנגון מזג האויר משודרג ככה שיהיה יותר מגוון לשחק. כבר לא רק יום ולילה אלה גם שלג וגשם אני מניח. ככה שזה חידוש מאוד מרענן לסידרה הזאת.

אכן מצב המולטיפלייר המיוחד של הסידרה יחזור. כרגע אין עליו ממש פרטים אז כאשר יהיה אני יוסיף(אני ישמח אם תרשמו ואני יוסיף).

דברים נוספים:
    גירסת הויטה היא אכן גירסה שונה ולכן כל המידע שרשום פה לא רלוונטי לויטה. אם תרצו אני יפתח נושא בנפרד לויטה.
    גירסת הPS3 תגיע עם תוכן אקסלוסיבי למשחק ככה שאנחנו בעלי הPS3 מרוויחים .

הינה הסירטונים ועוד תמונות:

נערך לאחרונה על ידי matan1000; 28.06.2012 בשעה 01:20.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    כל הכבוד על ההשקעה מתן.

לכל השאלות והעדכונים תפנו לדיון הזה בנוגע למשחק

הצטרף בתאריך
    23.05.2012
    עיר
    חיפה
    כל הכבוד על המאמץ,המשחק סולד מהסגנון של השאר זה גרם לחשש הסיבות שהמשחק עבר מהתקופה הביזאנטית למהפכה האמריקאית אני חייב להגיד שהתאהבתי לשינוי הזה אתמול ממש
    התלהבתי מהחשיפה,הקטע בספינה היה מרשים כמו הקטע במשחק הקודם revelation ספויילר
    שאתה מתחיל להרוס את הסחורה והשייטות של הביזאנטים ומשתמש בפצצה שmanuel עוזר
    לך כשהוא הקפטן לחבל לאוייב לפני שעוזבים לcappadocia

הצטרף בתאריך
    12.03.2008
    עיר
    איזהשהוא חור
    הקטע בים מבחינת עניין לא ממש עניין אותי.
    אבל איזה יופי של שינוי מזג אוויר. גראפיקה טובה, והקטעים ביבשה פשוט אפים.

עושה חשק להתחיל את הסדרה הזאת (לא, לא שיחקתי באף אחד מהמשחקים)
    ♥ Guns N' Roses

הצטרף בתאריך
    06.07.2010
    עיר
    ה?
    ללא ספק המשחק שהכי הדהים אותי בתערוכה השנה.
    לכל אלו שאומרים הסדרה מדרדרת וחוזרת על עצמה , הינה דוגמה לכך זה ההפך המוחלט ! יוביסופט בהחלט ניצחו השנה בלי לקחת שבויים .
    נערך לאחרונה על ידי RoiE12; 05.06.2012 בשעה 18:00.

הצטרף בתאריך
    06.07.2010
    עיר
    ה?

גיימפלי מלא בבוסטון , להוסיף!

נראה מדהים.
    עכשיו אני מבין למה המפתחים התכוונו שאמרו שהbrotherhood יעזרו לך בדרכים שונות . (כמו להתחזות לחיילים בריטיים ) . ואני רואה שיהיו הרבה הזדמנויות לברוח דרך בתים .
    האנימציות החדשות של קונור נראות מעולה וסוף סוף התנועות שלו שונות משל אלטאיר ואציו שנראו אותו הדבר . עכשיו אפשר לראות שמדובר במתנקש חדש לגמרי עם סגנון ייחודי .

הציפיות שלי מהמשחק עלו בהחלט.

עריכה: כנסו ללינק http://youtu.be/3AgcKKjxDME

הצטרף בתאריך
    09.05.2011
    עיר
    אשקלון
    תודה מתן על ההשקעה !
    הופתעתי לטובה לגמרי , פשוט וואוו , אני עדיין לא מזהה שזה בעצם AC ... אני יעשה לו PO למחשב אם אני יעבוד בחופש 3:

הצטרף בתאריך
    09.03.2009
    עיר
    אשדוד
    כל הכבוד על ההשקעה ;)
    האמת שהתרגשתי לראות את ההתרחשות סביב המשחק לאחרונה, וה-Naval Warfare, הקרב עם הספינות שהם הציגו ב-E3 היה כל כך מטורף!
    לא יכול לחכות לסיים את הסיפור כבר!

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    http://www.vgames.co.il/article/16784.html
    מה אתם אומרים? האם זה יהיה סביל, או שמא יהפוך להיות קול אוף דיוטי בגוף שלישי?
    בעיני הכל תלוי בצורה שבה יעשו את זה. אם באמת יחדשו כמו שצריך, לעומת COD, אין סיבה שזה לא יהיה מגניב. למרות שמבחינה עלילתית, הם לא קצת דפקו את עצמם? כלומר, המהפכה האמריקנית היא ניראת לי התקופה הפחות או יותר הכי מאוחרת שהם יוכלו להתקדם אליה בלי לשנות יותר מדי את הגיימפליי (טוב נו, אפשר לדחוף גם את המהפכה הצרפתית או להתקדם לכיוון מלחמת ארצות הברית-מקסיקו), אז מה יעשו? יתחילו לעבור תקופות אחורה? פתאום נשחק רוצח שכיר יהודי מתקופת בית שני?

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain
    [IMG]http://www.********rcards.net/trophy/a/maplelr.png[/IMG]

הצטרף בתאריך
    31.03.2010
    נכתב במקור על ידי infected aviad
    בעיני הכל תלוי בצורה שבה יעשו את זה. אם באמת יחדשו כמו שצריך, לעומת COD, אין סיבה שזה לא יהיה מגניב. למרות שמבחינה עלילתית, הם לא קצת דפקו את עצמם? כלומר, המהפכה האמריקנית היא ניראת לי התקופה הפחות או יותר הכי מאוחרת שהם יוכלו להתקדם אליה בלי לשנות יותר מדי את הגיימפליי (טוב נו, אפשר לדחוף גם את המהפכה הצרפתית או להתקדם לכיוון מלחמת ארצות הברית-מקסיקו), אז מה יעשו? יתחילו לעבור תקופות אחורה? פתאום נשחק רוצח שכיר יהודי מתקופת בית שני?
    לדעתי כדי שזה ילך,הם צריכים לשנות הרבה,למשל,את Revelations לא אהבתי בכלל כי הוא כמעט אותו דבר כמו הקודם,הוסיפו רק את כל המערכת של הפצצות ואת ה-hookblade.
    Never fear, Gordon, she's de-beaked and completely harmless. The worst she might do is attempt to couple with your head. Fruitlessly!

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    AC1 בתקופתו היה ממש חדשני ואחריו AC2 היה ממש מדהים, אחרי זה AC:B וAC:R לדעתי היו סבבה אבל לא באמת הרגישו לי המשכים אמיתיים, AC3 נראה כאילו הוא ישנה את זה אני רק מקווה שהם לא ידחפו כל שנה עוד משחקים שממשיכים את הסיפור שלו בלי לחדש כלום, אין לי בעיה עם המשכים כל עוד זה לא יהיה כל שנה כמו COD ויהיה מהיר מידי ושיהיה משהו חדש לגמרי כמו AC3

הצטרף בתאריך
    06.07.2010
    עיר
    ה?
    אחרי שישלימו את הטרילוגיה עם דזמונד הם חופשיים לעשות מה שהם רוצים ,כמו שאחד המפתחים אמר "ההיסטוריה היא ארגז החול שלנו" .
    הם יוכלו לבחור תקופות עתיקות יותר ולאו דווקא להמשיך קדימה בזמן.
    כל עוד הם יעשו עבודה נהדרת כמו שעשו עד עכשיו (למרות שרוולישן חוץ מהעלילה לא מצאתי בו שום עניין כמו שאר הסדרה) אין סיבה שהמשך פיתוח המותג יהיה דבר רע.
    ללא ספג אחד המשחקים המועדפים עליי מאז שנכנסתי לדור המשחקים הנוכחי עד היום .

סתם מחשבה שהייתה לי עוד מימיי AC2... גם אתם חושבים שרובין הוד היה מתנקש בעולם של AC? יכול להיות נחמד משחק בכיכובו
    נערך לאחרונה על ידי RoiE12; 13.06.2012 בשעה 00:17.

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    העניין הוא שלא ניראה לכם שיימאס מהמותג עצמו? כלומר, תסתכלו על R&C, למרות שהמשחקים לא יצאו כל שנה, ולמרות שהם דאגו לחדש בכל משחק בסיפור ובגיימפליי, עדיין בסופו של דבר לאנשים נמאס ממנו, ואפילו היו טענות על הסדרה האחרונה ל-PS3 שהיא יותר מדי, למרות שבינינו, אינסומניאק חידשה הי הרבה בסדרה הזאת.
    נכתב במקור על ידי RoiE12
    אחרי שישלימו את הטרילוגיה עם דזמונד הם חופשיים לעשות מה שהם רוצים ,כמו שאחד המפתחים אמר "ההיסטוריה היא ארגז החול שלנו" .
    הם יוכלו לבחור תקופות עתיקות יותר ולאו דווקא להמשיך קדימה בזמן.
    כל עוד הם יעשו עבודה נהדרת כמו שעשו עד עכשיו (למרות שרוולישן חוץ מהעלילה לא מצאתי בו שום עניין כמו שאר הסדרה) אין סיבה שהמשך פיתוח המותג יהיה דבר רע.
    ללא ספג אחד המשחקים המועדפים עליי מאז שנכנסתי לדור המשחקים הנוכחי עד היום .

סתם מחשבה שהייתה לי עוד מימיי AC2... גם אתם חושבים שרובין הוד היה מתנקש בעולם של AC? יכול להיות נחמד משחק בכיכובו
    רגע, זאת אמורה להיות טרילוגיה עם דזמונד? כלומר המשחק הזה אמור לסגור את העניין?
    אגב, לא ניראה לי שיהיה כל-כך מעניין לשחק את רובין הוד... כל הקסם של המשחק זה שאתה משחק בתקופות אמיתיות וסביב כל הסצינה המקומית באותה התקופה (לול איזה ביטוי דפקתי).
    רובין הוד מומצא ככה שזה לא יעבוד כמו לשחק כשאתה פוש את צ'זארה בורג'ה ולאונרדו דה וינצ'י או האבות המייסדים...

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    העניין הוא שלא ניראה לכם שיימאס מהמותג עצמו? כלומר, תסתכלו על R&C, למרות שהמשחקים לא יצאו כל שנה, ולמרות שהם דאגו לחדש בכל משחק בסיפור ובגיימפליי, עדיין בסופו של דבר לאנשים נמאס ממנו, ואפילו היו טענות על הסדרה האחרונה ל-PS3 שהיא יותר מדי, למרות שבינינו, אינסומניאק חידשה הי הרבה בסדרה הזאת.

רגע, זאת אמורה להיות טרילוגיה עם דזמונד? כלומר המשחק הזה אמור לסגור את העניין?
    אגב, לא ניראה לי שיהיה כל-כך מעניין לשחק את רובין הוד... כל הקסם של המשחק זה שאתה משחק בתקופות אמיתיות וסביב כל הסצינה המקומית באותה התקופה (לול איזה ביטוי דפקתי).
    רובין הוד מומצא ככה שזה לא יעבוד כמו לשחק כשאתה פוש את צ'זארה בורג'ה ולאונרדו דה וינצ'י או האבות המייסדים...
    נראה לי גם שלהרבה אנשים אין הייפ סביב GOW:A החדש. אני בקושי ראיתי סביבו התלהבות או הייפ, אני מאוד התלהבתי מהדמו בE3 אבל גם לא נפלתי לרצפה, אני לא יודע כמה המשחק הזה יצליח להלהיב אחרי GOW3 שהיה משהו שובר שיאים בPS3, אני לא חושב שאפשר להתעלות עליו כשחוזרים שוב לעלילה לפני הראשון, זה עדיין יהיה משחק טוב אבל נראה שלמעריצים כבר ירד החשק מהסדרה מרוב כל המשחקי פריקוול האלה

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    נכתב במקור על ידי Blue&Black
    נראה לי גם שלהרבה אנשים אין הייפ סביב GOW:A החדש. אני בקושי ראיתי סביבו התלהבות או הייפ, אני מאוד התלהבתי מהדמו בE3 אבל גם לא נפלתי לרצפה, אני לא יודע כמה המשחק הזה יצליח להלהיב אחרי GOW3 שהיה משהו שובר שיאים בPS3, אני לא חושב שאפשר להתעלות עליו כשחוזרים שוב לעלילה לפני הראשון, זה עדיין יהיה משחק טוב אבל נראה שלמעריצים כבר ירד החשק מהסדרה מרוב כל המשחקי פריקוול האלה
    דוגמה מצוינת!
    בסופו של דבר, בעיני, GOW:A הציג דמו הרבה יותר מרשים מאשר מה שהיה ל-GOW3 להציג. גם מבחינה גרפית, מבחינת האויבים והבוס, ובטח ובטח מבחינת החידושים בגיימפליי. ובכל זאת, ההתלהבות ממנו הייתה אפסית. חשבתי שאולי זה כי TLOU גנב את ההצגה, אבל עדיין, בכלל לא התייחסו אליו!

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    המשחק Assassin's Creed: Utopia שייצא לסמארטפונים יוביל למשחק השלישי, אבל יהיה חסר קשר אליו:
    http://www.vg247.com/2012/06/21/assa...inks-to-aciii/

הצטרף בתאריך
    12.03.2008
    עיר
    איזהשהוא חור
    המשחק Assassin's Creed: Utopia שייצא לסמארטפונים יוביל למשחק השלישי, אבל יהיה חסר קשר אליו:
    http://www.vg247.com/2012/06/21/assa...inks-to-aciii/
    איזה מגניב!
    אני כלכך הולך להשיג אותו. סוף סוף תהיה לי טעימה לאססין קריד שלא עולה יותר מדיי..
    ♥ Guns N' Roses

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    יפורסם טריילר עם גיימפליי ב-4 ביולי!

הצטרף בתאריך
    10.06.2012
    מגניב
    כל המשחק הזה ניראה אדיר, באמת אני חושב שזה יהיה אחד הראשונים שאקנה

הצטרף בתאריך
    06.07.2010
    עיר
    ה?
    נכתב במקור על ידי hoonda
    מגניב
    כל המשחק הזה ניראה אדיר, באמת אני חושב שזה יהיה אחד הראשונים שאקנה
    אם לא שיחקת בקודמים אתה לא תהנה מהמשחק לפי דעתי. העלילה שלו היא חלק משמעותי מאוד מהחוויה ובכל אחד מהמשחקים בסדרה יש תפקיד חשוב לעלילה.

הרשמה